Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17451) Gabibácsi válasza Sipi- (#17450) üzenetére


Gabibácsi
tag

mi értelme lenne?
kapnék érte 2-300 ezret (nem néztem mennyiért mennek ezek)
cserében fenntartani filléres, biztosítás meg teljesítményadó kb nulla rá
egy második kocsi mindig jól jön ha a másik épp szerelőnél van
műszakilag tökéletes, vadiúj klíma, új vezérés meg minden körülötte, felujított generátor, futómű is jó
adjam el fillérekért? semmi értelmét nem látom
használom majd mindennap
és emlékszem, kb 5-6 éve cseréltettem szélvédőt kavics miatt, kemény 7 ezer forint volt a drágábbik, színezett, csíkkal

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#17452) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

a legjobb még, milyen vevőköre lenne egy 20 éves astrának, jönnének a tesókák üzembentartóival :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#17453) eattila válasza Gabibácsi (#17449) üzenetére


eattila
csendes tag

Most mondta a munkavédelmis, hogy figyeljünk rá, hogy tankolásnál töltünk fagyállót meg ablakmosót is. Dehát attól tönkremegy a motor :D :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#17454) eattila válasza Gabibácsi (#17452) üzenetére


eattila
csendes tag

Főünök! Há' feliír elvinním. Mán indulok is írte verjem!

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#17455) Jahno válasza Gabibácsi (#17440) üzenetére


Jahno
őstag

"No manžel říká že občas jo" Ilyen egyszerűbbekért mondjuk nem biztos, hogy meg kellene tanulni. Igen, nem, kétsörlesz, dejólnézelkibabám... Mit kell még tudni?

(#17456) Gabibácsi válasza Jahno (#17455) üzenetére


Gabibácsi
tag

a csajozós szövegeimet nem fogom itt megosztani :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#17457) Jahno válasza Gabibácsi (#17456) üzenetére


Jahno
őstag

Nekem műszaki szöveg kell, csajozáshoz még fiatal vagyok :-D

(#17458) eattila válasza Gabibácsi (#17456) üzenetére


eattila
csendes tag

Megmondta a Szikora Robi, meg az Aranyosi Peti, hogy csajozásnak elég annyi, hogy "He?" :D :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#17459) blueboi69 válasza eattila (#17458) üzenetére


blueboi69
csendes tag

:D

(#17460) eattila válasza blueboi69 (#17459) üzenetére


eattila
csendes tag

Bár a valóságtartalmát nem tudom megitélni :D

Ha már ennyire szépen süt a nap, és szabad volt az ebédszünetem mert az asszony Miskolcon van, lemostam a kocsit. Ráfért már. Lassan a szákót is kikapom a hátuljából. Az is indokolatlan most.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#17461) qnadam válasza eattila (#17453) üzenetére


qnadam
veterán

a munkavédelem a külső helyszínen tartott rendezvény közben is fontos.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#17462) eattila válasza qnadam (#17461) üzenetére


eattila
csendes tag

Én védem a munkát. Bár mostanság kicsit megint agyon használom.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#17463) Jahno válasza qnadam (#17461) üzenetére


Jahno
őstag

(#17464) Jahno


Jahno
őstag

Komolyan vaze, én már semminek nem tudok örülni. 1 éve húzódik valami, most végre írok a csókának, hogy:

"megrendelném a szolgáltatást szállítással együtt a telephelyünkről: Budapest, X u. 9., X irodaház, .X Emelet)

Számla a ... ügyfélre, ahogy az ajánlatban szerepel.

Köszönttel:
Molnár János
X Kft.
+36 20 telszám"

Erre baze mit kérdez vissza? "Címet és telefonos elérhetőséget kérek még..."

Igaza van Blubesznak is, nem kellene már júzerekkel pöcsölni sem, de abban is ez van, először bizonygat valami hatalmas nagy állatságot, aztán prüszköl, hogy nem értek én IThez, nem kell ezt nekem tudnom, oldjátok meg. Ja, ahhoz érteni nem kell, de akkor ne is bizonygassa, hogy erre a nyomtaóra nyomtatott, mert ha mi azt mondjuk, akkor az úgy van. Főleg ha teljesen más céghez tartozik, más hálózattal és csak így möhözik magában a sarokban... És minden nap képesek meglepni.

(#17465) eattila válasza Jahno (#17464) üzenetére


eattila
csendes tag

Szövegértés 0. Kb.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#17466) qnadam válasza Jahno (#17464) üzenetére


qnadam
veterán

emailes érdeklődésre, mely szerint x utcában lehet-e netet köttetni, mert a környező összes utcában van szolgáltatásuk, de x utca is végig van kábelezve, kötődobozok stb, ma jött a válasz a digitől, hogy

Tisztelt Érdeklődő!

Köszönettel vettük DIGI KÁBEL szolgáltatásaink iránti érdeklődését.

Jelenleg nem rendelkezünk információval arra vonatkozóan, hogy mikor lesznek elérhetőek kábeles szolgáltatásaink (kábeltelevízió, internet, telefon) az Ön által megadott címen.

Hálózatunk folyamatos bővítés alatt áll, amennyiben kiépítésre kerül sor az említett címen, szórólapokon tájékoztatjuk Önöket.

Érdemes figyelemmel kísérni oldalunkat: http://salesweb.digi.hu/app/new?_skin=digi.hu.2014 und so weiter, und so weiter.

a levél kb akkor érkezett, amikor az optika már bent volt a házban,és épp a második tévét kötötték befele...

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#17467) eattila válasza qnadam (#17466) üzenetére


eattila
csendes tag

Hodor. :DD

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#17468) Samott


Samott
addikt

#külföldi sarki köpködő

Csetben dicsérte meg a kárpátaljai magyarok irodájának felgyújtóit a német megrendelő

Szep tortenet.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#17469) Jahno válasza Samott (#17468) üzenetére


Jahno
őstag

Én nem értek hozzá, de ma éjjelhajnaban a vidéki vendégeink azt tippelgették, hogy vajon itt jobb-e az út minősége, vagy a bezzegsvédeknél. No, melyik szakaszon ki nyert Lisztferihegy-Hűvösvölgy közt?

(#17470) Jahno válasza qnadam (#17466) üzenetére


Jahno
őstag

Fákin. Van egy kis hibás 6D 120ezresért. És nem sokkal drágábban 5D IIes... Mégis csak FF meg fényképező, nem?

(#17471) qnadam válasza Jahno (#17470) üzenetére


qnadam
veterán

mi az a kis hiba? valami megalapozott, vagy igazából teljesen meg van halva, de az eladó szerint biztos nincs nagy baja?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#17472) Jahno válasza qnadam (#17471) üzenetére


Jahno
őstag

Állítólag a tárcsa be van ragadva M módba, mert mindig úgy használta. Ezen kívül semmi, Camerától van rá egy 28ezer forintos ajánlata.

(#17473) eattila válasza Jahno (#17472) üzenetére


eattila
csendes tag

Hát, azért ez így akkor is lutri nem?

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#17474) qnadam válasza Jahno (#17472) üzenetére


qnadam
veterán

de akkor hogy állítod át profi módba?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#17475) Jahno válasza qnadam (#17474) üzenetére


Jahno
őstag

Nagy erővel? Esetleg hagyom menő módban, ahogy azt illik.

(#17476) Gabibácsi válasza qnadam (#17474) üzenetére


Gabibácsi
tag

wd40

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#17477) -NoVa- válasza Gabibácsi (#17476) üzenetére


-NoVa-
őstag

Akkor könnyebben megcsúszik rajta a svédfogó, nem kell aztbefújni semmivel.

(#17478) guga


guga
Közösségépítő

Kicsit belenéztem a bizarre foods sorozatba, elsőre azt nem értettem, hogy bizonyos népcsoportok miért élték túl több ezer éve ezeken a kajákon és ilyen körülmények között a világot?
Utána eszembe jutott a NAV, hogy még szerencse, hogy csak ezen a picsányi területen tudnak itt joggyakorolni, mert juj sütemény készült az egyik háznál :DDD

Ha kiterjedne a hatalmuk globálisan bezárhatna a föld és ennyi volt. Valójában a magyar jog és annak elismerése lenne a világ vége :DDD

Még annyi, hogy ismeretlen fogalom a HACP, de van helyette más, tradició, ősidőkre visszanyúlva.
Szerintem sem helyes, tenni kell ellene, mert ezek megesznek hangyát kigyóhússal békabőrbe tekerve és azt mondják ennek köszönhető a hosszú élet. Hülyék ezek, nem tudják mi a jó, egy fasza pizza rendelve 2 literes coca cola, vagy egy jó mekis menü :DDD

[ Szerkesztve ]

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#17479) qnadam válasza guga (#17478) üzenetére


qnadam
veterán

közismert, hogy az otthon pénzért főzőcskézés csak nálunk van keretek közé szorítva, másutt senkit nem érdekel, hogy tisztaság van-e, meg hogy egy fertőzés vagy bármi probléma után visszakövethető legyen a probléma forrása.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#17480) guga válasza qnadam (#17479) üzenetére


guga
Közösségépítő

Most éppen a holland verziót nézem, ezek láttán mind meghalnánk :DDD
Nálunk mi az, ami nincs keretek közé szorítva?
De pont ezért jó itt élni, mert amint átléped a határt vehetsz egy kurva nagy levegőt, hogy végre :DDD

Szlovákoknál már sokat jártam és rendszeres, de furcsa volt, hogy lazán dohányoznak bármelyik étteremben egy számukra elkülönített részen és nincs bünti kilátásban. Bármelyik boltban van cigi, bár nem dohányzom, de a rohadjanak meg a szlovákok elv, valahogy nem tud érvényesülni. Amikor utoljára náluk dolgoztam, soha nem látott segítőkészséget tapasztaltam. A családomnak fizették a szállást a hotelben, ha nem tudtam hazamenni. Ha túlóráznom kellett azonnal dupla bér, ha nem volt kajám, mert nem úgy készültem, hogy maradjak, de megkértek, rengeteg kaját hozattak. Ha már nem volt céges busz, de 2 órával korábban végeztünk, taxival vitettek a hotelbe. De egyébként rohadjanak meg a szlovákok.

Már nem vagyuk együttérző, amikor azt hangoztatják, hogy kihal a magyar. Az a része hal ki szerencsére, amelyik az úgysem fog sikerülni elv híve.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#17481) guga


guga
Közösségépítő

A Guatemalai részben furi volt, hogy a viskó előtt egy asztal s ott főzőcskézett elég furcsa helyi dolgokat, de elhangzott, hogy az államnak érdekében áll, hogy eltartsa magát, nem avatkoznak bele. Hú de furi megközelítés, hogy nem az államtól kell függenie, ezért cserébe NO HACP. De legalább nem a gyártósoron van 3 műszakban versenyképes fizuért. Felkel, kiáll a ház elé, leteszi az asztalt, s két széket, majd az étterem készen áll a szolgáltatásra.

Erdélyben elkezdték szabályozni a kecsketej, birkatej, kecskesajt értékesítését élelmiszer biztonsági szempontokat figyelembe véve.
Igen, végre rájöttek a politikusok, hogy meg kell védeni az embereket olyasmitől, amihez több ezer éve semmi közük nem volt.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#17482) Jahno válasza guga (#17478) üzenetére


Jahno
őstag

"bizonyos népcsoportok miért élték túl több ezer éve ezeken a kajákon és ilyen körülmények között a világot?"

Nem mindenki élte túl de egy csomó cucc azért nem tarolt jobban, mert mire a szomszéd faluba elért volna, arra bele is döglött.

De tehetünk egy próbát, kérdezz körbe ismerősök közt, hogy hányan szoptak be Indiával / Eyiptommal egy kiadós nyaralás kapcsán, ha meg olyan sukár baktérium van a kajában, akkor az egész gyors lefolyású bír lenni. Kipróbáljuk? Én viszem a csülköt, ránézésre nem lesz baja, sütheted, főzheted, megeszed. És viseled a következményeket, ha annyira nagy a szád.

Csak úgy apróbetűssel a várható dolgokról:

https://hvg.hu/itthon/20070808_csulok_biro_etelmergezes_toxin

(#17483) qnadam válasza guga (#17480) üzenetére


qnadam
veterán

akkor nézz utána, hogy másutt milyen feltételek között tudsz ételt gyártani.

ki mondta, hogy a szlovákok rohadjanak meg? mondjuk annak örülök, hogy nem lehet bagózni az éttermekben.

és nem, nem azt akarom mondani. hogy a magyar szabályozások úgy jók, ahogy vannak.

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#17484) Jahno válasza qnadam (#17479) üzenetére


Jahno
őstag

És aki nézi a NÉBIHes videókat, az rájön, hogy ilyen nyomás mellett is túl bátrak. Mi meg milyen sokat kibírunk, kivéve mikor nem.

(#17485) Jahno válasza qnadam (#17483) üzenetére


Jahno
őstag

Mivel megint fogalmunk sincs, hogy máshol miképpen működnek (elmélet kontra gyakorlat) guga meg úgyis azt vetít, amit belegondol (lásd a hajón felnövő meg rákos kucukra és a többire) így szerintem tök mindegy, nem képezi értelmes vita tárgyát, csak megint jön valamin magyarázkodni a nyomorék agyával aztán legyint és baszik értelmesen gondolkozni meg utánajárni.

(#17486) qnadam válasza Jahno (#17484) üzenetére


qnadam
veterán

volt a sztori, szegény Illés bácsi cukrászdáját tönkre akarja tenni a gaz aljas szemét hatalom és bürokrácia, rohadjon meg a köjál ántsz nébih. aztán készült bent fotó meg videó is. nem szép.
ja és nem záratták be, csak közölték, hogy ilyen dzsuvában ezt így nem kéne folytatni, takarítsa ki a helyet, cserélje le az ezeréves rozsdás gépeket, és gyia. ja, arra neki nincs pénze.

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#17487) guga válasza Jahno (#17482) üzenetére


guga
Közösségépítő

Ki hol él, ahhoz van szokva.
Akik Indiában élnek, az immunrendszerük indiai, és stb....
Engem inkább az zavar, hogy ott nincs jelen az állam meg akar védeni mindenkit túlszabályzással :DDD
De valahogy csak élnek.
Itt meg azért tolják rendesen napról-napra, hogy éppen mi a veszély, mitől kell rettegni és mi miatt büntetnek, mert megvédenek.

Csak egyszer, csak egyszer hagynának békén a picsába :DDD tudnék elképzelni egy olyan életet, hogy pl. választások előtt 1 héttel megszólalnak :DDD de akkor is minek???

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#17488) Jahno válasza qnadam (#17486) üzenetére


Jahno
őstag

Említettem is a téma felvetésénél. És amikor magyarázták, hogy "mindenhol ez van", mutattam képet egyik esküvőről és írtam mellé, hogy ott miképpen működött. Aztán ott meg a ködös Angliában jobb, ha nem látjuk mit csinálnak a keletiek, mert néha muszájból felveszi a fóliakesztyűt.

(#17489) Jahno válasza guga (#17487) üzenetére


Jahno
őstag

"De valahogy csak élnek."

Valahogy. Megnyomorítja a saját kölkét, mert akkor jobb eséllyel tud koldulni. Amúgy mivel nem hagynak békén egy hétre? Menj ki az erdőbe, vagy csukd magadra a bungi ajtaját és szarj a világra. Az egyéb indiai dolgokról nem is beszélve, ahogy ott a nőkkel nem bánnak és az egész kotvadék társadalom a vallásra épül és basznak össze mindent.

De el is lehet vándorolni meg tyúkot tartani, ott volt az az ezos újrakezdős majom is, addig nyomatta a világba, hogy mennyire szabad és király csávó, míg nem bírt kijönni a jég alól. Azt is megtehette szabadon :-D És akkor majdnem úgy élsz, mint Indiában, csak ne követelj senkitől semmit.

(#17490) eattila válasza guga (#17480) üzenetére


eattila
csendes tag

Ilyen van itthon is. Szar ceg is biztos van szlovakban is. Ahogy barhol a vilagon.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#17491) guga válasza Jahno (#17485) üzenetére


guga
Közösségépítő

A bizarre foods az egy bárki számára elérhető sorozat, amit meg leírtam, egy bárki által megfogalmazható vélemény személyeskedéstől mentesen.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#17492) qnadam


qnadam
veterán

indiában mások az autókra vonatkozó szabályok is, se törésteszt nem kell, se semmi. aztán valahogy az itt ismert autók ottani verziói egészen máshogy törnek, mint az európaiak. ezt is túlélik valahogy, csak kevesebben :) de ez nem baj, ott úgyis sokan vannak. a magyarok meg fogynak, azokra vigyázni kell.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#17493) eattila válasza guga (#17487) üzenetére


eattila
csendes tag

Es indiaban hanyan halnak meg bakterum meg virus miatt? Mert szar a kaja. Meg mert orvos es gyogyszer nelkul, vagy kaszt rendszer miatt nincs ellatas? Rakop siva papja, azt ha nem gyogyul meg igy jart. Bigger picture. Just sayin'.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#17494) guga válasza eattila (#17490) üzenetére


guga
Közösségépítő

Persze, persze, csak amikor a nagymagyarországos pólós megugatja, hogy geci szlovákok, miért dolgozol nekik a krvnyjkt az ilyen geci szlovákoknak és a Kárpátia koncerten bebaszva lengeti az árpásdsávost (bár most éppen fideszes lett a Kárpátia, ha jól értelmeztem). Szóval identitászavar az egész, főleg úgy, hogy a Jobbik tagjaiból sorra menekülnek a kipások :DDD

Szóval nekem semmi bajom a szlovákokkal, az egy dolog, hogy 20 éves cég, de ott van Euro, 1.60-ért kg. fasza virsli, Kofola, Koletka, Fidorka, nálunk még a Balaton szelet is román. Na így tessék lengetni a zászlót :DDD már csak a fasz a mienk, amit be lehet venni.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#17495) Jahno válasza qnadam (#17492) üzenetére


Jahno
őstag

És ha úgy lógna idehaza a vonaton, vagy nem jönne, vagy átvernék minden méteren akkor nyilván az lenne a sírás tárgya, mert ezek itt mit képzelnek magukról, nem az jár, nekem itt jogaim és kívánalmaim vannak.

Főleg mert haversrác azért sokfelé járt a világban, Kenya, Peru, mittomén, India valahogy nem adta ki. A sok hetesre tervezett utazásból a 4. napon haza is jött.

(#17496) guga válasza eattila (#17493) üzenetére


guga
Közösségépítő

Faterom fejfájással került kórházba, 2 nap múlva kórházi fertőzésben meghalt.
Gondolod elkezdtem felkavarni az állóvizet? Azóta hányan haltak már meg kórházban úgy, hogy az volt az oka, hogy kórházba kerültek? Gondolod te kimaradsz? Hja, max. ha nem itthon kerülsz kórházba :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#17497) eattila válasza guga (#17494) üzenetére


eattila
csendes tag

A nagymagyarorszagos meg arpadsavos az szelsoseg. Erosen. Szerintem keveredve rozsaszinkodos mindenkimasdogoljonmeges ideologiaval. A kofola meg szar.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#17498) Jahno válasza guga (#17494) üzenetére


Jahno
őstag

Jó, és? Menj máshova hörögni, ez nem az a csoport.

(#17499) eattila válasza guga (#17496) üzenetére


eattila
csendes tag

Na indiaban be se kerulsz es meghalsz fertozesben. Csak arrol nem tudsz.

Ilyen barhol elofordul a vilagon. Az erdoben is. Ozikenek faj a feje, megvagja egy hegyes ag, elfertozodik, legyengul es megdoglik. Aztan a varjak, olyvek, hejjak, rokak stb meg felzabaljak.

Az a baj, hogy nagyon ugy nez ki, hogy csolatasod van. Buborekban elsz. Vagy nem gondolkodsz logikusan.

Mindenhol minden IS elofordulhat. Ez van. Nyilvan ha erint akkor szar, es rohadjon meg a k_va isten is, de sirankozol hogy afrikaban hany gyerek hal ehen naponta?

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#17500) guga válasza eattila (#17497) üzenetére


guga
Közösségépítő

A Kofola-ra elsőre én is azt mondtam, hogy szar, de utána függővé váltam :DDD
Valamit tudnak ezek a gecik, de hozzá, ha eszed a Koletkát hmmmm :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.