Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17651) guga válasza -NoVa- (#17645) üzenetére


guga
Közösségépítő

Az arabvilág ohhh, meg Ázsia, ahol az uralkodót nem lehet O1G-zni, mert börtön jár érte.
Vagy Irán, ahol nyilvános akasztás van egy jointért.
Most akkor legyünk liberálisok, vagy Kínát kövessük, ahol tengernyi kamera és okostelefon figyel rád és a mesterséges intelligencia pontoz, hogy jó állampolgár vagy avagy sem?

Mi a helyes és követendő? Mi a megengedhető?
Kínában úgy kezdődik, ha sokat sörözöl, előbb vagy utóbb eléred, hogy nem szállhatsz fel a vonatra.
Ha véletlenül vonattal jártál melózni, beszoptad. Rossz állampolgár vagy, mert meló után sörözöl.

Hollandoknál a rendőr előttem állt sorba a fűért.
Na? Iránoknál hatalmas tömeg élvezte volna, amiért ez miatt kivégeznek.

Aki rendet akar költözzön Kínába, ott már létezik, itthon egyelőre a Kárpátia zenekar és az O1g-zők küzdenek a valóságért.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#17652) guga válasza eattila (#17650) üzenetére


guga
Közösségépítő

Kibaszott sok vallás van, de igazság csak 1. Nem vagyok vallásos, szeretem az igazságot követni, lecsupaszítani és meztelenül tálalni.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#17653) eattila válasza guga (#17644) üzenetére


eattila
csendes tag

Akkor hogy ásnak ki dínó csontokat, ha minden láva lesz? 65 millió éve pusztultak ki. + Áfa. Azt mégse lettek lávák. Pedig az nem kis idő.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#17654) Jahno válasza guga (#17652) üzenetére


Jahno
őstag

Szerintem meg más az igazság.

(#17655) eattila válasza guga (#17652) üzenetére


eattila
csendes tag

És azt sem közelíted meg véletlen sem. Értem én, próbálkozni nem szégyen.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#17656) Jahno válasza eattila (#17653) üzenetére


Jahno
őstag

Ebben most az lesz a jó, hogy A Nagy Céges Tűzfal jegyzeteli mikre is keresek: drog, alkohol, miazmás :-D

(#17657) guga válasza eattila (#17653) üzenetére


guga
Közösségépítő

Ha te sem tudod rá a választ miért tőlem kérdezed, hisz nyilván úgy vagy vele, hogy nem csak nálam vagy okosabb, hanem az ötödikesnél is. Amióta ember az ember, válaszokat keres, de nem talál. Kivéve engem, egy része megvan, utána meg azt vágják a fejemhez, hogy bűn a kijelentés, hogy csak így lehetett :DDD

Baszki, valahogy volt és nem sokféleképpen, hanem egyetlen úton és módon :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#17658) -NoVa- válasza Jahno (#17656) üzenetére


-NoVa-
őstag

Kis optimalizálás, aztán az év végén a céges karácsonyi ajándékosztásnál berendel pár kiló port az AI, hogy azt akarnak a dolgozók.

(#17659) -NoVa- válasza guga (#17657) üzenetére


-NoVa-
őstag

Nincs egyféle mód, csak egyféle perspektíva.

(#17660) eattila válasza guga (#17657) üzenetére


eattila
csendes tag

De nem osztom róla az észt.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#17661) eattila válasza -NoVa- (#17659) üzenetére


eattila
csendes tag

:DDD

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#17662) guga válasza -NoVa- (#17659) üzenetére


guga
Közösségépítő

Van olyan, amit ilyen képekkel, logikával nem lehet megkerülni. Születés, halál.
Nem perspektíva kérdésed. Megtörténik, a kettő között meg azon hadonászunk, hogy ki mit hisz arról, hogy idecsöppentünk. Nem egészséges, sőt a szalámizás igen beteges dolog.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#17663) Jahno válasza guga (#17662) üzenetére


Jahno
őstag

Szerintem ezen Te vergődsz a legtöbbet. Kérsz-e rá seggfej idézetet? Naugye.

(#17664) guga válasza Jahno (#17663) üzenetére


guga
Közösségépítő

Amikor kijelentem, hogy mindenféle verzió nem létezik, amiben hisznek, csak 1, az nem vergődés, hanem azért kijelentés bátran, mert kurvára így van :DDD
Tudsz rajta változtatni? Nem, na ugye :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#17665) eattila válasza guga (#17664) üzenetére


eattila
csendes tag

Komolyan kerdezem, hogy trollkodni jarsz ide?

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#17666) JonesC válasza guga (#17664) üzenetére


JonesC
csendes tag

Tényleg csak egy verziió létezik, de csak az biztos, hogy nem a tied.

(#17667) Sipi- válasza eattila (#17665) üzenetére


Sipi-
tag

Jobb volt, amíg nem.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#17668) guga válasza eattila (#17665) üzenetére


guga
Közösségépítő

Ha ezt úgy érted, hogy van egy mindenki számára elfogadható hit, hogy minden hitet el kell fogadni, ami létezik, még a terroristáét is, akkor igen, amúgy nem csak tisztában vagyok a dolgok végével. Úgy hangzik, hogy mindegy miben hiszel, ugyanott végzed,. részemről a tölcsér elv, minden buzi elmélet ugyanabban a klotyóban landol lehúzva. Az embernek addig van nagy mellénye, amíg életben van.

Amikor az ideje kezd lejárni, más kérdései lesznek.
Ezt onnan tudom, hogy sajnos elég sok közeli és néha gazdag ismerősöm távozott az élők sorából. Tényleg kurvára más kérdéseik voltak és hirtelen senkit nem hibáztattak, sem bűnösöket, okozókat nem kerestek. Hova kerülök?

Egyet sajnálok, hogy faterom mellett nem lehettem ott.
17 éves koromban kibaszott otthonról a nagyvilágba, neki köszönhetem, hogy emiatt sikerült a jég hátán is bármikor bármit túlélni, meg minden okoskodó képzett hülyét, akik maguk mögött hagyták a családjukat.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#17669) guga válasza JonesC (#17666) üzenetére


guga
Közösségépítő

Hiányzik az ellenpélda, bocs nem szerettelek volna zavarba hozni, tudom, hogy kihalófélben lévő kultúrlény vagy, aki ismeri a billentyűzetet, de az igazságot nem s ez annyira bosszantja, hogy a tanultságára hivatkozva minden esetben egy kis önérzettel vegyített kommentre fussa :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#17670) eattila válasza Sipi- (#17667) üzenetére


eattila
csendes tag

Ja.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#17671) qnadam válasza guga (#17635) üzenetére


qnadam
veterán

Melyik volt előbb a tyúk vagy a tojás?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#17672) Samott


Samott
addikt

Hat ez is ideert: Gellérthegy, ahol szitokszó lett a Waze :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#17673) eattila válasza guga (#17668) üzenetére


eattila
csendes tag

Nem, ezt úgy értem, hogy azért jössz, és mondod a saját tapasztalásod alapján kialakult véleményedről, hogy csak az van, (mert 2x voltál szlovákban, meg láttál 3 műsort, meg ingottál már erdőben) hogy mindenki mást bosszants vele?

Vagy fixaideád, hogy meggyőzz mindenkit a saját igazadról? Annyiban van igazad, hogy mindenki meghal egyszer. Minden másra van ellenpélda, való életből.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#17674) guga válasza Sipi- (#17667) üzenetére


guga
Közösségépítő

Bocs :DDD

Személyes kérésedre, ahogy eddig sem voltam jelen, ez után is egymás farkára lesztek szorulva :DDD
Kicsit azért sírok, de ezt ne hidd el, mert még te is megkönnyezed, mindig ios csípős volt a humorom, mint a pucolt hagyma :DDD

Nekem tehertétel, ha érted, és megkönnyebbülés, ha nem vagyok jelen, de akkor ki fogja prezentálnoi a valóságot helyettem? Az meg milyen indokkal lesz kigyűlölve?

A zemberek harapósak a zigazságra, nem nagyon komálják.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#17675) guga válasza eattila (#17673) üzenetére


guga
Közösségépítő

Még az is mellettem szól, hogy megkeresnek rendszeresen noname 18 alattiak.
Fényképpel és alapértelmezetten valótlna adatokkal, hogy bajba sodorjanak :DDD
Akkor valamit elértem, vagy szégyen, amit elértem, vagy azokra nézve szégyen, akik profil nélkül bepróbálkoznak, mondhatni elindulnak baszni fasz nélkül :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#17676) FőDudu válasza Samott (#17672) üzenetére


FőDudu
addikt

Ez mindenutt igy megy. Beall a fobb ut aztan az emberek routolnak amerre lehet.
Waze meg segit eljutni alternativ utvonalakat hasznalva.

Eddig tartott a Kelenhegyi meg hasonlo villak tortenete - innentol vege a nyugalomnak. Lehet kikoltozni mashova. Ha velem tortenne en is koltoznek. Nincs mas megoldas. Tul nagy a forgalom, az emberek meg kikoltoztek mucsara, hogy sporoljanak az ingatlanon. Ez most visszaut.

Hiaba tiltjak be az athajtast vagy egyiranyusitjak - az emberek fejeben mar rogzult mint menekulout ....

Anno amikor a Nagyvarad ternel szoposabb volt a lampa en is siman lekanyarodtam a penzverdenel es ugy routoltam ki a az Orczy utra az Elnok utcan keresztul. Vagy siman mentem tovabb az Blathy Otton es egeszen a kinai piac raktaraig mentem (Vajda Peter utca), onnan meg ki az Orczyra ( szigoruan a benzinkut utan, nehogy mar plusz egy lampa legeyen ). Miert vartam volna meg amig minden egyenesen halado atmegy az Ulloin levo lampan (addigra siman a Kobanyai utnal jartam)? Annyival kevesebbet kellett varnia a mogottem jovonek. Azaz szivesseget tettem.

Ilyen az elet, mar megint szabalyozni akarnak valamit a helyett, hogy normalis kozlekedesi felteteleket teremtenenek. Johetne a behajtasi tilalom a belvarosba (akinek nincs ott lakasa vagy igazolhatoan dolga az ne jarjon arra), tok felesleges pl az Erzsebet hidon at kihajtani a rakpart forgalmat a Balaton fele. De ez nyilvan csak egy igen hulye otlet - nem vagyok en kozlekedesi mernok (sem).

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#17677) qnadam válasza FőDudu (#17676) üzenetére


qnadam
veterán

tok felesleges pl az Erzsebet hidon at kihajtani a rakpart forgalmat a Balaton fele. De ez nyilvan csak egy igen hulye otlet - nem vagyok en kozlekedesi mernok (sem).

ez józan paraszti ésszel hülye ötlet. nem kellene a belvároson keresztül a balaton felé menni, de mégis kell, mert nincs más. az m0 meg elég messze van.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#17678) FőDudu válasza FőDudu (#17676) üzenetére


FőDudu
addikt

Az en kulfoldre koltozesemben is jelentos szerepe volt a dugonak.
Amikor nem 6:30 elott indultam el melozni, akkor Erzsebet-Zuglo 1 ora volt. Vissza 5 utan detto.

Egyebkent meg kb 20 perc. Meguntam, kaptam ajanlatot, eltem vele. Pont jott a valsag, ennyi.
A tobbi mar tortenelem. :)

FőDudu

(#17679) FőDudu válasza qnadam (#17677) üzenetére


FőDudu
addikt

M0 az egy oltari nagy kerulo. Foleg Fotrol vagy Ujpestrol a Balaton fele.

Multkor Fotrol kb 25KM (22,6 vagy 26,2 mar nem tudom) volt az M0 kihajtoig (17-es kilometerko) - mig M0 lett volna ugye 74KM plusz a Foti bekoto az M2-rol. Az akkor is a harmada, ha idoben duplaja. Sok ember sporol az uzemanyaggal. Az M0 meg katasztrofa, eletveszelyes ahogyan rohannak egyesek.

Raadasul ez ugye hetvegen volt, forgalom kb semmi nem volt.
Fot, M2, Megyeri ut, Duna Plaza, rakpart, Erzsebet hid, kifele. Raadasul az Erzsebet hid utan valamit turtak, szoval oka is lehet a dugonak. Nekunk szerencsenk volt. Kb 2. lampan atjutottunk fent.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#17680) FőDudu


FőDudu
addikt

Nova biztos orulne a SZIP-es netnek. De ezek szerint Budapest kozepen sem mentek ra az elofizetoi elegedettsegre.

FőDudu

(#17681) qnadam válasza guga (#17620) üzenetére


qnadam
veterán

Amíg a franciák, németek, hollandok, belgák, írek, angolok simán vezethetnek 3-4 sör elfogyasztása után

a lófaszt.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#17682) Grillo válasza FőDudu (#17594) üzenetére


Grillo
senior tag

Meglehet, talán nem is kamuztak, de passz. Nem emiatt bukott, a felújitást másik cég intézte.

(#17683) Grillo válasza Samott (#17672) üzenetére


Grillo
senior tag

De tényleg ez van. Hazafelé sokszor én is arra megyek, Bár mostanában elvisz inkább a budai rakpart-sztendrei-megyeri híd felé.

(#17684) Grillo válasza qnadam (#17677) üzenetére


Grillo
senior tag

Meg ha a maradék rész pátyon kívül fog az M1be bekötni, nem is fogja megoldani a Budai belváros problémáját.

(#17685) eattila válasza guga (#17675) üzenetére


eattila
csendes tag

Milyen profil nelkul? Milyen 18 ev alattiak? Pedo e vagy?

Hiszel amit hiszel.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#17686) FőDudu válasza Grillo (#17682) üzenetére


FőDudu
addikt

A tendencia a remiszto.
Van par fix csokos ( kormanytagok, tanacsadok) a tobbi embert meg cserelik mint a kesztyut. Ha a balek kiszolgalta a rabizott feladatot (veget ert a mutyi) , mehet isten hirevel.

FőDudu

(#17687) FőDudu


FőDudu
addikt

Vettem lidlis asztali lampat amiben QI tolto is lakik. 5 telefonbol egynel tolt is. Igaz Note9 is elkezdte egyszer, de azota se....
Akarhova rakom oket. Csak a regi Nexus4 ami stabilan tolt. Szoval toltonek nem fasza. Holnap viszem vissza.

Axt hitter Meg jo is lesz a benne levo vezetek nelkuli basz a gyerek iPad minijet tolteni.

https://www.lidl.si/sl/akcija.htm?articleId=18641

No extra ne vegyetek. Max lampanak.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#17688) Grillo válasza FőDudu (#17686) üzenetére


Grillo
senior tag

Affenét. Ha odavisznek valakit valahova, akkor ha cserélik is, kap mást. Az elmúlt 10 évben, azok a vezetők, akiket azonos színű zászló alatt hoztak, mint akik elküldtek, mind beültek másik tutiba.
Max egy ideig nem voltak előtérbe engedve.
A legszebb példa az a főnök volt, akit leváltottak helyettes államtitkárból hozzánk, aztán innen leváltást követően ment egy Lölőcég élére. Azóta is ott van.

(#17689) FőDudu válasza Grillo (#17688) üzenetére


FőDudu
addikt

Lassan keves lesz a pozi, mindenki nem lehet fideszes :)

FőDudu

(#17690) FőDudu válasza FőDudu (#17687) üzenetére


FőDudu
addikt

Ez a mocsok nyelvtannaci, de utalom. Mindent atir. Telefonon Meg jol nem latom a poszt elejet a vegerol.....

Szoval bocsi!

Lathatjatok, a Meg szot konzekvensen nagybetusre csereli. Mindig.

Na alszok, gyerek beteg, bennem is bujkal valami korsag. Toltam brutalis csilit vacsira, kiegetem magambol a kis rohadekokat :)

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#17691) Grillo válasza FőDudu (#17689) üzenetére


Grillo
senior tag

Ahogy Hofi mondta, kicsi ország vagyunk, csak egy csőcselékre telik.

(#17692) Jahno


Jahno
őstag

Megjöttünk. Remélem N/A majd megmondja a frankót, hogy milyen komoly élelmiszerügyi auditot csapattunk:

Csak nektek képeztem, saláta, diéta, meg minden is. Előételt nem képeztem le, de jó volt, elmesélhetem.

(#17693) blueboi69 válasza Jahno (#17692) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Egészségetekre!
Mostakkó enpera itt van? Meddig? :)

(#17694) Grillo válasza blueboi69 (#17693) üzenetére


Grillo
senior tag

Ez most nem északi szomszédnál Gabibácsival?

(#17695) Jahno válasza blueboi69 (#17693) üzenetére


Jahno
őstag

Még ma biztos, aztán a 29. héten. Ma is annyi újratervezés volt, hogy nem sikerült megdumálni, de tán vasárnapig.

(#17696) JonesC válasza guga (#17669) üzenetére


JonesC
csendes tag

Nehezen tudnál zavarba ejteni.

Mire szeretnél ellenpéldát?

Tettem én is egy kijentést, pont mint te, amit 100%-ig igaznak tartok.

Nem szerepelt példa a koncepcióban.

(#17697) guga válasza eattila (#17685) üzenetére


guga
Közösségépítő

Sajnos a facebookon elég sok beteg alak bóklászik. Ismertségem okán boldog boldogtalant visszajelölök.
Kb. 1 hete egy igen fiatal csaj kezdett zaklatni, de nyilván nem az, mert friss reg.
Mindenféle baromságokat ír, amíg le nem tiltom a picsába.
Nem az első eset. A YT-ról nem is beszélve, ott folyamatosan gyomlálni kell.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#17698) FőDudu válasza Jahno (#17692) üzenetére


FőDudu
addikt

Csilisbab az miota dietas kaja? :)
Mondjuk egy koromporkolthoz kepest dietas....

FőDudu

(#17699) Sipi- válasza FőDudu (#17698) üzenetére


Sipi-
tag

Van mellette zöldség. Arányaiban egész sok. Így már diétás :))

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#17700) Sipi-


Sipi-
tag

Ilyen körülírását a hülyének/paranoiásnak sem láttam még:
Volt olyan, a valósággal nyitott kapcsolatban élő újságíró, aki... (index)

[ Szerkesztve ]

https://www.ferfiakonyhaban.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.