Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#111032) Bujdy81


Bujdy81
csendes tag

Na, megjártuk a síelést a hétvégén (szerda->szombat). Tankolástól tankolásig 7,4-et evett a Rifter, egy 350 literes tetőbox-szal a tetőn. Itthon autópályán 140, Szlovéniában és Ausztriában annyi, amennyi szabad. Elég csicska volt a közlekedés, mert Szlovéniában mentünk vagy 10 km-t autópályán, a többi részen 110-es korlátozás, ami ugyebár nem autópálya... Ausztriában meg úton-útfélen kint volt az IG-L-es 100-as korlátozás, ami egyrészt egy elég cickány dolog (tulajdonképpen sima sebességkorlátozás, csak az EU nem engedne olyan magas bírságot, ezért átnevezték), másrészt meg az sem autópálya. Ha így nézzük, akkor nem is drága a magyar matrica...

Szerdá délután csudajó idő volt, csütörtökön még szebb, pénteken viszont hóvihar, el is jöttünk délután egykor a sípályáról. Hogy akkor hólánc kellett a parkolóból kiállni, azt megértem, mert nem fűtött az a bekötőút. Másnapra, amikor szintén verőfényes nap volt, igaz hideg, de hogy akkorra sem tudták letakarítani azt a 170 métert, az gáz. Mondjuk a család napijegye "mindössz" 175 euró volt, szóval abba nem fér bele. Ami viszont jobban zavart, hogy a pénteki, alacsony forgalmú nap után nem kezeltek le szombatra egy csomó pályát és baromi buckás volt sok helyen...

Ezeket leszámítva király volt, a harmadik lányom hat évesen kb. úgy síel, mint én, a két nagyot nem nagyon láttam, mert mindig elsuhantak a társaságban lévő, hasonló korú és ügyességű gyerekekkel! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.