Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#104394) WiZARD


WiZARD
addikt

#tesla_hungary

A teljes storyhoz hozzátartozik, hogy páran eléggé felhúztuk magunkat ezen. Facebookon írtunk magyar teslás csoportba, betaggeltük a magyar store managert, aki csoporttag. Írtunk a linkedin profiljukon az önünneplő kép alá.
Én kinéztem cégjegyzékből a tesla hungary kft cégvezetőit (2 amerikai, egy holland lakcímű, de talán ő is amerikai), linkedinen megtaláltam őket, a https://rocketreach.co/ weblap a linkedin profiljukból kiszedett valami emailcímeket. Nem hittem benne, de írtam nekik.

Most hívott a magyar store manager, nem dícsért meg. Azt mondta máskor ne az amerikai ügyvezetőnek írjunk ha bajunk van :DDD

Viszont azt is mondta hogy tök kamu hogy csak 10-20 autó jön, sokkal több jön. Holnapra már szerinte látni fogom a hozzám rendelt alvázszámot a rendszerben.
Magyarázkodott egy kört, hogy induló cég, kevesen vannak, nehézkes de beindul és ők is sokat akarnak átadni, blabla.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.