Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#103101) Phülöp válasza blueboi69 (#103094) üzenetére


Phülöp
addikt

Jobbulást!

Nálunk megvan az első covid pozitív kolléga.
Remélem, nem ítélik kényszervágásra az állományt... :U

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#103102) Sipi- válasza NauTiLUS_HUN (#103100) üzenetére


Sipi-
tag

Meg milyen szép, karcmentes :DD

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#103103) Sipi- válasza blueboi69 (#103094) üzenetére


Sipi-
tag

Jobbulást!

Pont szabadságra lettél beteg? :Y Tényleg Te vagy a munka hőse :C

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#103104) eattila válasza Phülöp (#103101) üzenetére


eattila
csendes tag

Remek. Drukkolok!

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#103105) Grillo válasza NauTiLUS_HUN (#103100) üzenetére


Grillo
senior tag

Van otthon valahol RAMbus modul, kell valakinek? Vagy van ára? Van alaplap is, meg cpu is hozzá.

(#103106) zetor2000 válasza Sipi- (#103099) üzenetére


zetor2000
senior tag

Kérdés, hány darabot sikerül eladni :D Ha nagyon sokat, akkor kijön az új verda belőle.

Odahaza van elég régi SIMM memória is, meg talán SIP is, ez a "tüskés". Meg van SiliconGraphics akármibe való, asszem 64megás, szendvicselt is. Régebben volt a nagy klasszikus 41256 meg a 44256 DIMM modul is. Ez a klasszikus chip, amit foglalatba kell nyomni (Gravison meg mégrégebbi kőkori alaplapokon volt elterjedt). Na, ilyenem nincs. :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#103107) blueboi69 válasza npera (#103096) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Igen, sry. :)

(#103108) Samott


Samott
addikt

Evil can’t be dead enough - azert a sheriffek is letoltak egy benny hillt elotte. Ez minden volt csak szabalyos nem.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#103109) -NoVa- válasza Samott (#103108) üzenetére


-NoVa-
őstag

Pedig korrekt pánikreakciónak tűnik, becsületére a fiatalabb rendőrnek, nem omlott össze utána, hanem azonnal intézkedni kezdett.

(#103110) Samott válasza -NoVa- (#103109) üzenetére


Samott
addikt

Totalisan elovigyazatlanok voltak. Ha az a csoka a geppisztollyal nem akkora balf.sz amekkora siman kicsinalja mindkettot. Az ures fegyverrel pufolte a foldon a szerencsetlent. Cseveresznek meg teblabolnak a kocsi korul... ha a csomagtartonak tamaszkodo csokanak is lett volna fegyvere?

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#103111) Grillo válasza Samott (#103110) üzenetére


Grillo
senior tag

Mondjuk legalább mellény volt rajtuk. De gondolom már az nem volt szabályos, hogy bárki az autóban maradt.

(#103112) Jahno válasza Samott (#103108) üzenetére


Jahno
őstag

Tök tudja, majd az ügyészség ott is eldönti 3 év alatt?

(#103113) hobizoli


hobizoli
nagyúr

[link] :U

több drón kell ;P

(#103114) hokuszpk válasza hobizoli (#103113) üzenetére


hokuszpk
nagyúr

RIP
holnap elo is veszem a Spectrumot, talan meg muxik.

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#103115) hobizoli válasza hokuszpk (#103114) üzenetére


hobizoli
nagyúr

nekunk egy 48kB-s volt, egy magyar fejlesztesu FDD vezerlo interface-l: Speccy-DOS 4.0s

több drón kell ;P

(#103116) Jahno válasza hobizoli (#103113) üzenetére


Jahno
őstag

Ez lassan így lesz, kemény év. Utána jön a folytatás. Szappanos Gyurit és többieket ugye személyesen ismertem, időnként nálam 10-15 éve nem látott ismerősök bukkannak fel, vagy éppen csodálkozom rá. Mert ha már zenei vonal ugye ha valakit 6 éves korában láttam közel 20 éve és most bebilleg, hogy jajj tetkóm van és zenekarban nyomom a bőgőt, akkor meglepődök, arcok jönnek arcok mennek...

Ja, hogy valami jó is legyen akkor a bőgős ezer éves ismerős akit kb. óvodásként láttam utoljára: [link]

Egy darabig csend volt, most a nagy öregek mennek elfelé mindenféle téren a többihez meg már kiccsávó koromban hozzászoktattak.

(#103117) Jahno válasza hokuszpk (#103114) üzenetére


Jahno
őstag

Nekem olyanom már nem lesz, de akkor egy Space Invaders klasszikust vagy Manic minert (Jet set willy?) benyomhatsz. Huhh, mi volt még? Valami síelős. Meg Jetpac :wub: Monty, és hasonló 27ezer féle platform, amit nem tudhatok.

Na jó, novemberre szervezek valami közepes kockaklubot, csak valaki hozzon Spectrumot mert az nem van.

(#103118) NauTiLUS_HUN válasza Jahno (#103117) üzenetére


NauTiLUS_HUN
újonc

(#103119) Jahno válasza NauTiLUS_HUN (#103118) üzenetére


Jahno
őstag

Téééleg, TVCt akkor adjam, simogatod egy darabig? Eleve nem ártana ha valaki hozzáértő rendesen kipróbálná. Esetleg adok rá idei fejlesztésű demót meg játékokat is.

(#103120) Jahno válasza NauTiLUS_HUN (#103118) üzenetére


Jahno
őstag

Ezzzz, jeszoff! Tuttam, tuttammm!

De azért egy jó Manic miner...

Műxik is. Akkor most keresek egy DOSos EMUt buziskodni. Hang ennek nem sok kell, jók leszünk:

(#103121) zetor2000 válasza Jahno (#103119) üzenetére


zetor2000
senior tag

TVCje volt spanomnak, azon kezdett kódolni. Talán még megvannak neki fejben a parancsai. :D A baj az, hogy ma megy vissza Angliába. :(

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#103122) npera válasza blueboi69 (#103107) üzenetére


npera
újonc

Foxeer Falkor 3 Mini a megcélzott delikvens a "nagy" kamerás vázra. Van belőle micro méret is (19 x 19 mm) persze.

Sensor Type Sony 1/3" CMOS Sensor
Scale 4:3(Default)/16:9 Switchable
Tv System PAL(Default)/NTSC Switchable
Resolution 1200TVL
Lens M12 1.7mm

(#103123) hokuszpk válasza Jahno (#103117) üzenetére


hokuszpk
nagyúr

termeszetesen valami Horaceval kezdunk, mert az van a gyari kazettan.
aztan Jumping Jack, mert ezeket az egyszerueket szeretem. Egy kis Atic-Atac utan johet a Manic Miner , aztan talan valamelyik Wallys jatekot, szerintem az Everyone's A Wallyt, mert ahhoz megvan a Spectrum Vilag, amiben leirjak a vegigjatszast. Beleferhet meg a Tirnanog - Dun Darach - Marsport triologia, valahol megvannak meg a terkepek es ezekkel el lehet lenni jodarabig, mert pl. az elsoben mindig akkor jon a Siddhe, amikor nemkene. Marsport veget kollega fejtette meg anno a gyarban, bekuldte SPvilageknak, kapott erte 1500 forint nyomravezetoi dijat.
Mondjuk az is szep, hogy a Marsport leirasat ugy kezdtek, "a jatekot uj programozo keszitette, mert az eredetinek valaki a harmadikrol a fejere ejtette az elozo ket idiota jatekanak teljes leirasat, amivel derekig dongolte a betonba szegenyt."

[ Szerkesztve ]

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#103124) npera


npera
újonc

3. napja nincs itthon net. A közeli útépítésnél (egy kombinált bringaút / körforgalom) a még fél éve telepített optikai kábelt széttépte a markoló, így most 2 irányítószám van net nélkül.... :U

Mobilról hotspotolva mondjuk működik.

Ma délelőtt idegnyugtató napot tartok itthonról. A gyerekek szétcincálták az idegrendszeremet a héten. Majd délután bemegyek, most volt a 2-napos PI-planning, így tudjuk, hogy mit kell dolgozni a következő 10 hétben. A Scrum Master felmondott, ma lesz az utolsó napja, így búcsúzós fííííka lesz. Arra már benne leszek.

(#103125) hokuszpk válasza hokuszpk (#103123) üzenetére


hokuszpk
nagyúr

pontos idezet itt :D

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#103126) npera


npera
újonc

Nova, Phülöp. Bringa restaurálás. Van benne mindenféle eljárás, kellemes nézni.

(#103127) npera


npera
újonc

(#103128) Samott válasza npera (#103127) üzenetére


Samott
addikt

Ertem en hogy a kocsinak szolni kellene emiatt, de nem tunt fel neki huzat? A zaj?

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#103129) JonesC válasza Samott (#103128) üzenetére


JonesC
csendes tag

Nem is lett volna szabad elindulnia.

(#103130) Sipi- válasza Samott (#103128) üzenetére


Sipi-
tag

14 éves Yarisunknál is már ott a lámpa, hogy nyitva az ajtó. A Mondeo meg azthiszem sír is miatta.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#103131) Samott válasza Sipi- (#103130) üzenetére


Samott
addikt

Tenyleg nem tudom a tesla mit csinal ilyenkor, nem hiszem hogy ne szolna. De az egy rohadt nagy ajto, egesz egyszeruen nem hiszem hogy nem vette eszre hogy nyitva van. Meg ha a kocsi nem is jelezte neki.

Szerk: Persze hogy szol a szerencsetlen...

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#103132) Jahno válasza Samott (#103131) üzenetére


Jahno
őstag

Ráadásul egész kocsinak megváltozik a tartása. Bár Teslával még nem mentem így, de az sem lehet más, mint egy Zil :-D

(#103133) JonesC válasza Jahno (#103132) üzenetére


JonesC
csendes tag

A Zil jobb mint a Tesla

(#103134) A. Crowley válasza zetor2000 (#103121) üzenetére


A. Crowley
csendes tag

Én is TVC-vel kezdtem. Meg Plus4.

(#103135) NauTiLUS_HUN válasza Jahno (#103119) üzenetére


NauTiLUS_HUN
újonc

Adjad, én is követem ám a TVCs scenet már új hardverek is vannak :)

(#103136) Samott


Samott
addikt

#vagj jo kepet hozza topik

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#103137) eattila válasza Samott (#103136) üzenetére


eattila
csendes tag

Ez király :)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#103138) npera válasza Samott (#103136) üzenetére


npera
újonc

Ó!

(#103139) npera


npera
újonc

Megcsinálták a netet. A sebesség drámai lett.

Ez elvileg gigabites net lenne....

(#103140) Sipi- válasza npera (#103139) üzenetére


Sipi-
tag

Nekem most csak 110/50-et hoz a Telekom. De én csak 150/50-re fizettem elő, teljesen elég ez is. Nem nagyon érzem a gigabit létjogosultságát otthon, még munkára sem. 1,5 éve otthonról dolgozunk mindketten, asszony sokat meetingel, suli karantén alatt volt amikor három meeting ment egyszerre szaggatás nélkül.
Már 140/50, az előbb még futott a torrent biztos :D

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#103141) Samott válasza Sipi- (#103140) üzenetére


Samott
addikt

Pedig jo az, instant lent van minden.

Igazabol az a durva, hogy csak egy ilyen teszteles 2GB adatot mozgat meg ilyen temponal.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#103142) zetor2000 válasza npera (#103139) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ez nem túl acélos. Nem lehet reklamálni valami hibakezelő vonalon egy indiai ügyfélszolgálatosnak, hogy emeljen valamit rajta?

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#103143) Sipi- válasza npera (#103126) üzenetére


Sipi-
tag

A színösszeállítás nekem nem tetszik, de a felújítás lépéseit jó volt nézni. Ez jobb volt, mint a múltkori videó, amikor gyakorlatilag csak a váz maradt meg és minden mást újra cserélt.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#103144) Samott


Samott
addikt

#tumblr szemle

Eztetet en mar nem hiszem
Ezt meg meg annyira sem... :DDD

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#103145) npera válasza Sipi- (#103140) üzenetére


npera
újonc

Ha lehetett volna választani, akkor nekem is elég lenne 100/100, ha tényleg annyi és nem csak 2-30 körül ingadozik. De ez egy olyan konstrukcióban volt, hogy az optika mellé kötelezően odacsaptak 2 évnyi hűséget egy ISP-nél, aztán gigabites net volt és kész. Semmit nem kapsz hozzá, csak felrakták az optikai modemet, aztán jön benne a villogás. Routert és egyebet veszel magadnak, aztán hadd szóljon.

Ha lefut a 2 év, akkor átállok a Bahnhof szolgáltatóhoz, ők naponta törlik a logokat és elég jól nyomják a témát.

Van 100/100 és 30 korival drágábban 250/250 is.
VPN is van, ha kell.

(#103146) npera válasza Samott (#103144) üzenetére


npera
újonc

:Y

Ezeket a "betéteket" kell néha cserélni is, nem? Akkor újra felvágják, aztán betömködnek újat? Ha kitágul a bőr, akkor azt is levagdossák és újraszabják? Jááááj :(

(#103147) npera válasza Sipi- (#103143) üzenetére


npera
újonc

Igen, amikor csak kinyomnak egy marék dellát vadonat új alkatrészekre és "felcsavarozzák" őket, akkor az nem annyira felújítás. De azért annak is megvan a bája, hogy a szerelést nézed. Szóval mindkettő tetszik.

(#103148) npera válasza Samott (#103128) üzenetére


npera
újonc

Normálisan már az egy kattanásra becsukott ajtó is hallatszik, mert más a zaj.

(#103149) npera válasza zetor2000 (#103142) üzenetére


npera
újonc

Ma felment 300 körülre, ami nekem már elég. De ha kukacoskodni akarnék, akkor még mindig 1/3 körül van.

(#103150) eattila


eattila
csendes tag

Ma a vérnyomásom is felment 300 körülire, mikor 112-vel lelőtt a trafi, és még meg is állítottak. Ráadásul vagy ott fizetek kártyával, vagy csekken 30 napon belül. Utalni, online fizetni később nem lehet. Hurrá.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.