Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73101) dokee78 válasza kukinyo (#73100) üzenetére


dokee78
félisten

AMdroidot nézd meg.
Nem biztos,de elképzelhető.
Sőt magyar app még lehet ennek ellenére is megtartod.
Én még támogattam is a fejlesztőt annyira tetszik. :K

Szerintem ez lesz:

[ Szerkesztve ]

(#73102) nyuszi123456 válasza blt.62 (#42) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

Én régen rendeltem már, kb. azt nyújtotta, amit ígért. Vannak ezek a hordozható töltők, a MédiaMarktban volt egy 10Ah 9ezerért, ár-érték arányban azzal jársz a legjobban.

Debilon: talán a játék a kérdéses. a másik kettő lazán elfér. Jó az OfficeSuite, de amióta ingyenes a Textmaker, Planmaker és Presentations, azaz a SoftMaker bajnok csomagja, azt használom. Ez az egyetlen olyan irodai csomag droidra, amely garantálja a 100% kompatibilitást Microsoft Worddel, Excellel, PowerPointtal. És ott van és egyre jobb az AndrOpenOffice.

Billentyűzet: nagyon bevált a kis rapoo billentyűzet az ingyenes RS keyboard magyar nyelvű kiosztásával. Már varrtam hozzá egy kis lecsukható tartót, amiből kivehető a droid, és olyan, mint egy kis laptop. Most is ezen írok. Igazi notebookot már nagyon ritkán használok, csak programozáshoz, dvd íráshoz, nyomtatáshoz, asztali pc-t már soha. Kellene majd egy jó bluetooth nyomtató, hogy a droidról is lehessen egyszerűen nyomtatni.

Sakk: Ha
1. kiraknának egy Google Naptárt a weboldalukra, egyszerűen előfizetnél, és az új tételeket/változtatásokat is megkapnád telefonon, sms-ben, felugró ablakban, vagy ahogy beállítod, Full ingyenes mindkét félnek
2. készítenének egy publikus Google naptárat, ugyanez a fenti folyamat
-- öt-tíz éve lehetséges mindez Google-lel, és az emberek nem élnek vele? -- ez a legszuperebb publikus kalendárium, programnaptár.

[ Szerkesztve ]

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#73103) 7Sony7 válasza kukinyo (#73100) üzenetére


7Sony7
addikt

Alarm clock extreme

-

(#73104) air válasza kukinyo (#73100) üzenetére


air
nagyúr

AMdroid

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#73105) Deck válasza kukinyo (#73100) üzenetére


Deck
titán

AMdroid

PS5

(#73106) nyuszi123456


nyuszi123456
aktív tag

Éppen négy hónapja, november 13-án tette közzé a Google a Lollipop rendszer programkódját. A gyártók, pl Sony áprilisig tett ígéretet a váltásra, de a Cyanogenmod fejlesztőcsapat két hónapot ígért, hogy minden gép számára rendelkezésre bocsássa a cyanogenmod lollipop rendszert.
Van esetleg tapasztalatotok vele?

A gyakorlatban mekkora reform a Lollipop? Az iPhone5/6-hoz képest, illetve a korábbi droidrendszerekhez képest?

Venni már csak Lollipoppal érdemes?
Van-e minőségi különbség a gyártói Lollipop rendszer és a cyanogenmod Lollipop között? A Samsung és Miui rendszerekhez képest is nagy előrelépést jelent? Ezeket a rendszereket érdemes vajon lecserélni cyanogenmod lollipopra?

OFF: Sakk: a publikus Google Naptár butatelefonon is tud értesíteni bárkit sms-ben, és emailre is képes küldeni értesítéseket. Nem kell hozzá okostelefon. Az értesítéseket a feliratkozók maguk tudják beállítani, az sms is ingyenes.

[ Szerkesztve ]

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#73107) kukinyo válasza dokee78 (#73101) üzenetére


kukinyo
addikt

és a többiek
Ez nagyon szuper app, így hirtelen átvizsgálva mindent tud amit egy ébresztőnek tudnia kell.
Köszönöm szépen. :R

(#73108) #41133696 válasza #41133696 (#73092) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az 5.1-gyel is bugos.

(#73109) amadeus11


amadeus11
senior tag

Hello!
Sony E4 telefonon van lehetőség billentyűzet és egér felismertetésére ill. használatára?

There is a star

(#73110) air válasza nyuszi123456 (#73106) üzenetére


air
nagyúr

"Cyanogenmod fejlesztőcsapat két hónapot ígért, hogy minden gép számára rendelkezésre bocsássa a cyanogenmod lollipop rendszert."

Mikor és hol ígértek ilyet?

(#73097) Flind

"Lollipopod ..., amire nincs is még normális Xposed"

Én ugyan még nem próbáltam, mert nincs LP-s romom, de van "hivatalos" , ART kompatibilis Xposed.
Vagy te már azt próbáltad, és szerinted az nem normális? Ha igen, miért nem normális?

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#73111) faki_ válasza Winne (#73098) üzenetére


faki_
senior tag

Először az Xposed keretrendszert kell telepíteni, majd azon belül lehet a modulokat, de van olyan is, ami letölthető önállóan a Play-ről (ekkor is kell az Xposed). Utána aktiválni kell a modult és újraindítani a telefont, erre figyelmeztet is. Elképzelhető, hogy a Lollipop a gondja.

(#73100) kukinyo

Increasing Ring

(#73112) tagagaba53


tagagaba53
tag

Sziasztok !
Ha nem ide való, akkor bocsi !
Lassan megszokom, de hosszú hetek óta
nem hallom a víbert kicsengeni. Akárkit hívok, csak arra várok,
hogy felveszi vagy sem. :) Fél perc után leteszem ha nem szól bele. :)

- Mielőtt megszólalsz, gondolkodj el azon, szebb-e az amit mondanál mint a csend amit megtörnél vele. -

(#73113) #79335424 válasza nyuszi123456 (#73106) üzenetére


#79335424
törölt tag

A Lolli elég komoly változás, nem minden alkalmazást sikerült még teljesen kompatibilissé tenni. Decemberben váltottam telót és kifejezetten szempont volt, hogy ne legyen Lolli. Az 5.1 -re már talán érdemes lesz majd váltanom és sztem a kínaiak ezt fogják is nyomni, mivel végre bekerült a dual SIM kezelés. Továbbá a HD hanghívások. Mindkettővel csúnyán elkésett a Google. Nem értem, hogy miért. Végtelen anyagi háttere és minden egyéb lehetősége megvan arra, hogy mire kiforr egy technológia, addigra kész megoldást tegyen a készülékgyártók és az alkalmazásfejlesztők elé. Ehelyett piszmog a Material Designal, közben meg óriási űrt hagy. Ezt mások tömködik be helyette, persze, hivatalos út (értsd: OS támogatás) hiányában, mindenki a maga feje után menve, ami inkompatibilitási káoszhoz vezet. Ez hiányzik a legkevésbé az Androidnak. Sajnos, tapasztalatból beszélek. Egy ilyen alkalmazással úgy vágtam haza a telóm kommunikációját, hogy hetek óta nem tudok kijönni belőle, még teljes rom újrahúzással sem. Lehet persze elbagatelizálni a dual SIM jelentőségét, de sztem a Google hamarabb (mondjuk már 4.4 -nél), tudhatta volna, hogy lépnie kell, mert akár Lenovo, akár Xiaomi, a világ harmadik legnagyobb mobilgyártója (és az Android terjesztője) kínai. Ott meg a dual SIM megy.

(#73114) Bferibörs válasza #79335424 (#73113) üzenetére


Bferibörs
addikt

viber

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#73115) dokee78 válasza kukinyo (#73107) üzenetére


dokee78
félisten

Régebben próbáltam,de nem jött be a felülete miatt.
Nemrég megkapta a material designt,azóta imádom.

Rootolt a telóm,így nincs reklám,de úgy éreztem egy olyan fejlesztőt támogatnom kellett,aki odafigyel a felhasználói visszajelzésekre és ráadásul magyar is.

tagagaba53 Viber topik

[ Szerkesztve ]

(#73116) Bferibörs válasza Bferibörs (#73114) üzenetére


Bferibörs
addikt

bocsesz,rossz helyre írtam

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#73117) darvinya válasza amadeus11 (#73109) üzenetére


darvinya
titán

OTG kábellel igen, vagy vezeték nélkülivel is.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#73118) #41133696 válasza amadeus11 (#73109) üzenetére


#41133696
törölt tag

Például Bluetooth-on keresztül.

(#73119) amadeus11 válasza darvinya (#73117) üzenetére


amadeus11
senior tag

OTG-n keresztül próbáltam, nem ment. Írtam a supportnak, hátha...

There is a star

(#73120) Jakuu válasza #79335424 (#73113) üzenetére


Jakuu
őstag

Ahogy mondod baratom, raer meg a valtas.
Mar a 4.4nek a valtozasai sem tetszettek nekem, mint a kulso SD irasnak a tiltasa.
Ertem en, hogy vannak biztonsagi kockazatok, de eddig is voltak. Raadasul ellentmond annak, hogy kozben meg USB eszkozre lehet irni.
De nem is ez a lenyeg, hadd dontse mar el a felhasznalo mit akar, ne pedig rakenyszeritsenek egy olyan dolgot, amit a felhasznalo is megtud oldani megfelelo korultekintessel.

(#73121) darvinya válasza amadeus11 (#73119) üzenetére


darvinya
titán

És milyen OTG-vel próbáltad?
Mert többféle OTG van.
Sony 4-5-ös lábat zár microUSB-n és akkor megy az OTG.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#73122) tagagaba53 válasza dokee78 (#73115) üzenetére


tagagaba53
tag

Köszi ! :)

- Mielőtt megszólalsz, gondolkodj el azon, szebb-e az amit mondanál mint a csend amit megtörnél vele. -

(#73123) Flind válasza air (#73110) üzenetére


Flind
senior tag

Még csak Alpha verzió van, ami csomó ROM-on egyáltalán nem megy, amin meg igen, azon is csak nagyon bugosan. Ezért írtam hogy nincs még normális, én legalábbis nem kísérleteznék vele.

(#73124) fabicska


fabicska
aktív tag

Sziasztok.

Olyan programot tudtok-e, ami képes rögzíteni, és tárolni az utamat GPS segítségével? Hasonló progira gondolok, mint pl az Endomondo (sport tracker), csak általánosan GPS tracker kellene. Sok ilyen progi van marketen, de nem képes menteni az utat, csak a jelenlegi helyzetemet mutatja.

Remélem érthető a kérés. Köszönöm.

Ádám :)

Egy jó harcos nem tökéletes, nem győz mindig, nem sérthetetlen. A jó harcos nagyon is sebezhető... Ez teszi igazán bátorrá!

(#73125) #79335424 válasza amadeus11 (#73119) üzenetére


#79335424
törölt tag

Rákerestem, de nem tűnt egyértelműnek az igen, sőt, inkább a nemleges válasz volt a jellemző. Ha nem OTG képes, akkor két lehetőséged maradt. Létezik wifis beviteli eszköz, de ezt a megoldást nem javaslom. Annak nézz utána, hogy a telód támogatja -e a bluetooth HID (Human Interface Device) profilt! Ha igen, akkor ilyen profilt használó eszközöket adapter nélkül is tudsz csatlakoztatni. Sajnos, ezek drágábbak, mint a "hagyományos" vez nélküli beviteli eszközök. Főleg akkor, ha Magyar kiosztású bill. -t szeretnél. Én egy Logitech M555b egeret és Apple bt. bill. -t használok. Eddig minden droidommal működtek. A Microsoft -nak és a Samsung -nak is vannak ilyen beviteli eszközei.

(#73126) dokee78 válasza fabicska (#73124) üzenetére


dokee78
félisten

My tracks?

(#73127) KurtCobain válasza #79335424 (#73113) üzenetére


KurtCobain
őstag

Nekem kifejezetten tetszik a Lollipop (CM12), KitKat után pláne.
Bár én nem vagyok Super User. :)
Azt a HD hanghívást nevezzük a valódi nevén: VoLTE. A hagyományos HD hanghívást már régóta támogatja.

Mmm'kay?

(#73128) Winne válasza faki_ (#73111) üzenetére


Winne
nagyúr

Biztos a loli a baja, írja is, hogy erre a verzióra még nincs. :)

Holnap lesz időm rá délután, megpróbálom valahogy rátenni arról a linkről.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#73129) ollie válasza fabicska (#73124) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A google is tárolja, ha be van kapcsolva az opció.

***

(#73130) bigrock válasza ollie (#73129) üzenetére


bigrock
addikt

Egyesek szerint akkor is, ha ki van kapcsolva... :)

(#73131) #79335424 válasza KurtCobain (#73127) üzenetére


#79335424
törölt tag

Bocsánat, akkor tévedtem! Ha a VOLTE -t értik alatta, akkor azzal valóban nincs elkésve a Google. Csak megtévesztő a dolog, mert azt tapasztalom, hogy a jelenleg "HD" -nak kikiáltott 3g hanghívást a telóm inkább elviseli (elszenvedi), mintsem támogatja. Különösen alapértelmezetten 4g kapcsolatmódnál, illetve az arról történő váltásnál.

[ Szerkesztve ]

(#73132) tobias40


tobias40
veterán

Sziasztok!

Van 2 gmail fiókom és egyesíteni szeretném a bennük levő címtárakat úgy hogy ne legyen meg kétszer uanaz a kontakt és meglegyen az a kontakt is ami a másikban nem volt!Remélem érthetően írtam le.. :F

Hogyan lehet egyszerűen megcsinálni?

(#73133) air válasza tobias40 (#73132) üzenetére


air
nagyúr

Weben egyik export, a másikba import, majd a duplikációk szűrése.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#73134) harcikoca


harcikoca
senior tag

Van mobilnetem, beis van kapcsolva az adatforgalom, mégsincs net, mit állíthattam el? elephone p2000 android 4.4.2

AMD+Ati powee'R

(#73135) Debilon válasza nyuszi123456 (#73102) üzenetére


Debilon
addikt

nem hiszem, mert a Hill Climb is 38 MB körüli méret mint a többi app ami nem települt

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#73136) t181 válasza harcikoca (#73134) üzenetére


t181
senior tag

APN be van állítva?

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#73137) csucsu21


csucsu21
aktív tag

Sziasztok olyan program kellene már ha van egyáltalán ilyen,amivel a proci órajelét tudom készenléti állapotban vissza nézni furcsállom a telefon merulését 2-3napja és álltó helyében is elég meleg kb kintha neteznék vele cpuz szerint minden mag aktív és 800 mhz kegy S3 neo
előre is köszönöm.

Az élet olyan, mint a motor be kell rúgni másként nem megy !!!

(#73138) KurtCobain válasza #79335424 (#73131) üzenetére


KurtCobain
őstag

A HD hívásos probléma az inkább a Telenor igen jó ( :) ) hálózata miatt lehet.
Viszont mintha azt olvastam volna hogy a VoLTE egyelőre csak N6-on fog működni. Meg hát az egyszerű júzernek nem mond semmit a VoLTE kifejezés, így érthetőbb ha egy kalap alá veszik a normál HD hanghívással, szvsz.

Mmm'kay?

(#73139) tobias40 válasza air (#73133) üzenetére


tobias40
veterán

Van kb 1000 kontakt,hogyan tudom kijelölni egyszerre mindet az exportáláshoz?(ha jól látom csak az adott oldalt jelöli ki egyszerre..250 kontaktot)Vagy csak így lehet oldalanként? :U

(#73140) kukinyo válasza dokee78 (#73115) üzenetére


kukinyo
addikt

Nem hogy szuper, ez egyszerűen kiváló. Átlátható, jól összerakott és még több is van benne mint kellene.
Igen, tényleg támogatást érdemel. Meg is teszem. :K

(#73141) g_g_g


g_g_g
őstag

Sziasztok!

UC Browser-ből el lehet távolítani az indító képernyőn található ikonokat?

Köszi.

(#73142) St3ven válasza csucsu21 (#73137) üzenetére


St3ven
addikt

Erre a CPU Spy lenne a legegyszerűbb.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#73143) KTU válasza tobias40 (#73139) üzenetére


KTU
addikt

Egyebek -> exportálás -> vCard formátum -> Expotálás gomb

Nem kell kijelölni 1db-ot se.
Akkor is exportálja az összeset.

Pár hete másik topikba ugyan ezt leírtam már neked, mint air. :U

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#73144) tobias40 válasza tobias40 (#73139) üzenetére


tobias40
veterán

Közben megtaláltam csak kicsit keresgélni kellett a beállításokban...

Köszi KTU,nem láttam azt a választ..

[ Szerkesztve ]

(#73145) Mr Dini


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Sziasztok!

Mik a legjobb root appok? (Must have apps-ra godolok) Mint pl a Titanium Backup...

Illetve mobil odinnal lehet mobilra cwm-t flashelni? (Nem rootoltra?)

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#73146) Deck válasza Mr Dini (#73145) üzenetére


Deck
titán

(#73147) Flind válasza g_g_g (#73141) üzenetére


Flind
senior tag

Persze, húzd el balra az ujjad! :P

Amúgy nem.

(#73148) Scale


Scale
őstag

CM vagy UC Browsert ajánljátok?

(#73149) 7Sony7


7Sony7
addikt

Üdv. Tudtok olyan időjárás appot, ami fent a státuszsoron jelzi a fokot, csapadékot, és a szélerősséget is?

-

(#73150) g_g_g válasza Flind (#73147) üzenetére


g_g_g
őstag

Köszi, eddig is a balra húzós technikát alkalmaztam, ezek szerint ezek után is ezt fogom :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.