Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73251) alienpapa


alienpapa
senior tag

Sziasztok!
Ismertek olyan alkalmazást, amit a fényképezett szöveget képes átalakítani karakteressé? Köszönöm előre is!

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

(#73252) beg válasza alienpapa (#73251) üzenetére


beg
veterán

Ezek közül válogathatsz kedvedre.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#73253) alienpapa válasza beg (#73252) üzenetére


alienpapa
senior tag

Köszönöm!

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

(#73254) vicze válasza jonnyjoker01 (#73250) üzenetére


vicze
félisten

Hogy mi?
Jelenleg az MS Office azonos iOS-en és Androidon (tablet only), nem tudok funkciókülönbségekről.

(#73255) #79335424


#79335424
törölt tag

Tegnap megtörtént a haveri társaságban az informatikai forradalom. Az utolsó "őskövületet" is rákényszerítette a munkahelye az okostelóra, meg a netre. Vége a kör SMS -eknek. De mi legyen helyette? Teló, Tablet, droid, szifon, Windows a paletta. Kedvelem a Whatsappot, de teló nélkül nem megy. A Telegram -ban van olyan egyszerű, egygombos hangüzenet lehetőség, mint a Whatsapp -ban? Arról nem mondanék le, mert pl. vezetés közben nagy segítség.

(#73256) Kami11 válasza #79335424 (#73255) üzenetére


Kami11
őstag

Elméletileg megy számítógépen is: WhatsApp FAQ

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#73257) vicze válasza #79335424 (#73255) üzenetére


vicze
félisten

WhatsApp webes felületével mi a gond?

(#73258) kuksa90 válasza #79335424 (#73255) üzenetére


kuksa90
őstag

Van gyors hangüzenet a Telegramban, most néztem.

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#73259) #79335424 válasza vicze (#73257) üzenetére


#79335424
törölt tag

És Kami11:
Tudom, hogy megy, minap írtam is, hogy Androidos böngészővel is teszteltem. Itt nem olyan hozzáállású emberekről van szó, mint akik itt, a topikban vannak (vagyunk). Nekik az okosteló nyűg, szükséges rossz. Az a kisebbik gond a webes Whatsappal, hogy a virtuális bill. kitakarja a szövegbeviteli mezőt. A nagyobbik gond az, hogy nem önálló kliensként működik, hanem csúf kritériumai vannak a telós összekapcsolódásra vonatkozólag. Egy nem wifin lógó, irodai PC esetében ez nehezen kivitelezhető. Azt nem tudom, hogy egyáltalán működik -e külön hálózaton, de ha igen, akkor is komoly adatmozgást eredményez, ami mobilnettel nem túl praktikus. Sorolhatnám még a szitukat, de a lényeg, hogy sajnos, a Whatsapp megoldása nem ér fel egy önálló kliens lehetőségeivel.

kuksa90:
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#73260) vicze válasza #79335424 (#73259) üzenetére


vicze
félisten

Az elejét a magyarázatnak nem igazán értem, hogy androidon(???) miért kellene böngészőben fusson, vagy PC-n milyen virtuális billentyűzet? Kicsit elvesztem.
Okos készüléken, ott a kliens, PC-n ott a webfelület, amúgy Chrome plugin van hozzá, ami kb. külön appá konvertálja.

"Azt nem tudom, hogy egyáltalán működik -e külön hálózaton, de ha igen, akkor is komoly adatmozgást eredményez" - :F Hacsak nincs saját szervered, semmi se működik külön hálózaton.

(#73261) #79335424 válasza vicze (#73260) üzenetére


#79335424
törölt tag

Egy Android miniPC - n teszteltem, de ne ezt vegyük alapul! Leírtam a társaságban előforduló eszközöket és egyáltalán nem egyértelmű, hogy egy Tab közvetlen SIM -ről SMS képes. Azon hogy üzemel be egy önálló Whatsapp klienst? Marad a böngésző és a virtuális bill. A PC -s webfelülettel kapcsolatban is világosan leírtam, hogy mi a baj azzal, hogy nem megy teló nélkül. Mégis, hogy kerül közös hálóra, ha nincs a gépben wifi kártya? Az meg mihez kéne egy irodai gépen? Netre tud menni, de wifi nincs.
A külön hálót meg úgy értem, hogy a teló mobilneten, a PC egy másik hálón és a Whatsapp szerver kapcsolja össze őket a fiókkal, a QR kód alapján. Ebben az esetben nem saját a szerver és a két kliens külön hálón van. Technikailag mégis lehetséges lenne.

[ Szerkesztve ]

(#73262) blt.62


blt.62
őstag

Ezt a játékot lelehet tölteni az androidos mobilra? Létezik ilyen a Marketen?

MegtorloXp

(#73263) Quasi_modo válasza blt.62 (#73262) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Kérdezd itt.

valami

(#73264) blt.62 válasza Quasi_modo (#73263) üzenetére


blt.62
őstag

Köszi.

MegtorloXp

(#73265) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Sziasztok!

Van ez a play store-ból ingyenesen letölthető magyar könyv: [link] Most mindegy miről szól, nem ez a lényeg.

Hanem az, hogy az ezeréves HTC-mre amin 2.6-os Android van simán felmegy, míg az új telómra amin Kitkat van, arra nem. Meg tudná mondani valaki, hogy akinek nem megy fel, miért nem?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#73266) Oldman2 válasza Apollyon (#73265) üzenetére


Oldman2
veterán

Konkrétan mit jelent az, hogy nem egy fel? Nem kompatibilis a telóddal?

Ez esetben írj a fejlesztőknek...

(#73267) ollie válasza Apollyon (#73265) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem a KitKAt a baj, Lollipopos Nexus 5-öt, és KitKat-es Redmi Note-ot is kompatibilisnek mutatja. Az app fejlesztője egyszerűen nem állította be a telefonod kompatibilisnek. Hogy miért, azt csak ő tudja.

***

(#73268) Apollyon válasza Oldman2 (#73266) üzenetére


Apollyon
Korrektor

és (#73267) ollie:

Ja igen, erre gondoltam.
Azt írja nem kompatibilis. Míg egy Lenovo A536-ra felmegy, egy A328-ra nem, pedig hardveresen (a kijelző méretét leszámítva) tök ugyanaz a két telefon. Igen, mindkettő alsókategóriás készülék, az A328 eggyel lentebb van de ugyanaz a szoftver is. Nagyjából.
Milyen akadálya lehet annak, hogy egy alkalmazás nem kompatibilis, legalábbis egy ilyen? Csak a verziószámokat nézi, nem?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#73269) #79335424 válasza Apollyon (#73265) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha az egyik telódon telepítve van, akkor mentsd ki az apk -t, másold át és telepítsd a másikon! Ha fut, akkor nyertél, ha nem, akkor eltávolítod.

(#73270) vicze válasza #79335424 (#73261) üzenetére


vicze
félisten

Leírtad az eszközöket, de amit utána írtál az elég érthetetlen számomra.

"A PC -s webfelülettel kapcsolatban is világosan leírtam, hogy mi a baj azzal, hogy nem megy teló nélkül."
Miért ne menne? Mi a fenének kellene hozzá teló? A közös hálót internetnek hívják. :P Vagy nincs net rajta, mert akkor végképp nem értem az egészet.

"egyáltalán nem egyértelmű, hogy egy Tab közvetlen SIM -ről SMS képes" Most SMS-ről beszélgetünk vagy IM-ről ezt nem ártana tisztázni. Ott vannak a Store-okban a WhatsApp kliensek feltelepíted kész megy, net kell hozzá és semmi más.

Amúgy a legegyszerűbb az lenne, ha körbekérdezel, hogy melyik random IM-et használják a legtöbben és mindenkit közös platformra vinni.

(#73271) Kami11 válasza #79335424 (#73269) üzenetére


Kami11
őstag

Hogy kell egy telepített programból/ról kinyerni az .apk fájlt?

beg: Kiesett, mert ahhoz root kell, az új telefonomon/ra még nincs :-(

[ Szerkesztve ]

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#73272) beg válasza Kami11 (#73271) üzenetére


beg
veterán

Titanium Backup pl.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#73273) Prien válasza Kami11 (#73271) üzenetére


Prien
addikt

Én total commanderrel kimásolom külső sd-re először. Utána onnét engedi másolni/küldeni bárhová.

A kevés is több a semminél.

(#73274) KTU válasza Kami11 (#73271) üzenetére


KTU
addikt

Android Assistant magyarul,
vagy esetleg Shareit, ez is képes kinyerni az apk-t, és már egyből tudod küldeni vele.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#73275) Viktor0610 válasza Kami11 (#73271) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha van root egy akármilyen root explorerrel elnavigálsz a programok mappájába (jellemzően /data/app/ mappa), és kimásolod valahova a memória egyéb részébe. :)

Samsung Galaxy A54

(#73276) Kami11


Kami11
őstag

Köszönöm mindenkinek a gyors választ :R root hiányában remélem a Shareit lesz a megoldás!

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#73277) twine válasza Kami11 (#73271) üzenetére


twine
addikt

ES file explorer/"3csík"/Mappák/APP/adott alkalmazáson hosszú klikk/mentés

(#73278) #79335424 válasza vicze (#73270) üzenetére


#79335424
törölt tag

No, akkor lehet, hogy én nem értek valamit. Amikor a Webes felületet használtam, az kért egy párosítást a telóval. Tehát a telónak is bekapcsolva, online jelen kellett lennie. Én nem találtam olyan opciót, hogy a telefonszámmal, mint fióknévvel bejelentkezzek. Androidon, telepítés után kéri a telefonszámot, amit SMS -ben visszaellenőriz. Ezt hogy oldom meg, egy wifis tabon? Régebben próbáltam olyat trükközni, hogy egy telóról származó, Titaniumos Whatsapp mentést, miniPC -n viszzaállítottam és Foldersync -kel szinkronizáltam az adatait. Technikailag működött, csak rövid időn belül érkezett egy üzenet a Whatsapp -tól, hogy legyek oly kedves és azonosítsam be az eszközeimet, mert szerintük vmi nem kerek. Nem próbálkoztam tovább, mert nem akartam, hogy kizárjanak. Szóval az eszközazonosító is kell nekik, nem csak fiókazonosító.

(#73279) vicze válasza #79335424 (#73278) üzenetére


vicze
félisten

OK, a Webes kliens működését félreértettem. :F (Ez egy szar fos...)

Tablethez egy olyan telószám kell, ami nincs beregisztrálva(tehát kell egy SIM azért, igazad van), ezután régen az volt a trükk, hogy vár-vár az SMS-re majd elhasal, és feljön a hívás opció, ekkor felhív bemondja a kódot beírod és ennyi. Így nem fognak ütközni a beregisztrált számok, mint Titánium mentésnél, és elvileg nem bukik ki. Ez már nem működik?

De akkor megértettem ez kiesett. :)

A több IM alternatívával milyen problémák vannak?

(#73280) poirot


poirot
senior tag

Átírányítottak ide;

Szevasztok !

Most szembesültem avval a problémával, hogy elég sok filmet, avit, stb., nem játszik le a lejátszóm. MX player pro-t használom. Ti melyik video lejátszót használjátok, ami szinte mindenevő? Ehez kapcsolódóan, a különféle prc, epub és hasonló file-okat milyen olvasóval a legkönnyebb olvasni az androidos tableteken? 4.4-es verzióm van.

Köszönöm a válaszokat.

:)

(#73281) BIZ0906


BIZ0906
aktív tag

Üdv! Az lenne a kérdésem, hogy ha a Samsung Kies-el telepitem újra a telefonom akkor az mindent újra tesz bele értve romot kernelt mindent? Teljesen vissza állítja gyárira?

Galaxy Trend Plus

[ Szerkesztve ]

(#73282) twine válasza poirot (#73280) üzenetére


twine
addikt

(#73283) #79335424 válasza vicze (#73279) üzenetére


#79335424
törölt tag

Legalább megnyugodtam, hogy nem én néztem be vmit. Nem tudom, hogy milyen trükkök mennek mostanában. Van vmi Taskeres okosság is, de nem mélyedtem bele. Jelenleg összesen három kontaktom aktív, úgyhogy nincs nagy forgalom a fiókon. De laikusoknak semmiképpen sem szeretnék olyan megoldást javasolni, amihez már az elején trükközni kell. Mást meg eddig nem nagyon használtam egy rövid tesztelésen túl. Itt olvastam, hogy többen dicsérték ezt a Telegrammot. Úgy tűnik, hogy ami nekem fontos, azt tudja, úgyhogy ezt fogom tesztelni.

[ Szerkesztve ]

(#73284) unravel


unravel
őstag

Hi

Lehet hogy hülyeség de amióta telepítettem a Chrome-ot mintha jobban merülne az akksi. Mit csinál titokban?
Tapasztaltatok ilyet?

¯\_(ツ)_/¯

(#73285) #214 válasza unravel (#73284) üzenetére


#214
tag

Chrome húzza elég jól az akksit igen, de nem tudom miért. Note 4-en gyárilag rajta van, de le is töröltem és gyárit használom, sokkal takarékosabb.

(#73286) OgKush


OgKush
senior tag

Sziasztok!
Plan monitor widget-re tudtok alternatívát?

(#73287) poirot


poirot
senior tag

Azt mondjátok meg, hogy miért kell kompromisszimut kötnöm, egy avi, ne adj isten mkv file lejátszásánál, esetleg egy azw, prc file olvasásánál?!!???

Kérlek, cáfoljatok meg, hogy tévedek, s, lehet, hogy nem nekem van igazam, van olyan progi, ami megdolgozik az android alatt ezekkel a formátumokkal.

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#73288) beg válasza poirot (#73287) üzenetére


beg
veterán

VLC, MX player

A másodikra nehezítek: play áruház keresőjébe beírod: ebook reader
(Könnyítek: azw-t tudja pl. Aldiko)

google kereső apk crashelt? ;) Mindegyikre első találatnak hozza.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#73289) darvinya válasza poirot (#73280) üzenetére


darvinya
titán

BS player, Mobo player.
MX izé egy r…

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#73290) Deck válasza darvinya (#73289) üzenetére


Deck
titán

Egyetértek! Bsplayer +1

Mx meg..

PS5

(#73291) LonGleY válasza darvinya (#73289) üzenetére


LonGleY
veterán

A legjobb lejátszó továbbra is, ha a 1.7.32-es verziót használod vagy kiegészíted az újat codecekkel. Attól még, mert licensz problémák miatt változtattak a dolgon, nem lesz szar...

(#73292) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Srácok
Lézezik olyan alkalmazás ami megmondja egy adott készülékről hogy az gyárilag függettlen e, vagy csak egy esetleges "beletúrkálás" hatására fogadja el az összes szolgálltató kártyáját?

(#73293) Jakuu válasza beg (#73288) üzenetére


Jakuu
őstag

Egyetertek egyertelmuen VLC plusz 1

(#73294) Beri78 válasza OgKush (#73286) üzenetére


Beri78
őstag

talán ez , de pénzezés ha jól emlékszem nincs benne

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#73295) nightzone


nightzone
aktív tag

A Muzei Live Wallpaper tud-e olyat hogy pl ikon vagy widget érintésre (már ha van neki) vált a saját mappában lévő következő képre, vagy ez csak automatikusan vált?

(#73296) air válasza Maxtreme (#73292) üzenetére


air
nagyúr

Sony-knál ha az van a service menüben, hogy "Bootloader unlock allowed: Yes" akkor biztosan gyárilag független.
Más készüléknél nem tudom van-e ilyen.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#73297) Maxtreme válasza air (#73296) üzenetére


Maxtreme
addikt

Aham, köszi ez sajna nem sony. 😉
Egyébként a root és a szóban forgó dolog összefügg? Mert a készülék nem rootolt. Ehh mondjuk ez nem jelent semmit, hiszen ott az unroot lehetősége is.

[ Szerkesztve ]

(#73298) air válasza Maxtreme (#73297) üzenetére


air
nagyúr

Nem, semmi köze a root-hoz.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#73299) Bferibörs válasza unravel (#73284) üzenetére


Bferibörs
addikt

Nekem simán megy tabon a Whatsapp telóra küldött egy sms-ben kódot utána működött, igaz sokáig kereste az azonosítást a tabon.Whatsapp honlapjáról töltöttem le az apk-t, nem volt gondom vele.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#73300) zenesz45


zenesz45
csendes tag

Sziasztok!
MX playert használtam eddig,mert a háttérben is fut,míg másik dalt keresek totalkommanderben,mp4-et használok.
Most kittkatt alatt teljesen meg van bolondulva,akad,ha leteszem,akad,ha újra megnyitom,ha elíndítok egy másik dalt,nem indul el mindíg,van úgy,hogy mindkettő szól egyszerre.Mi lehet a gond? Azért használom ezt,mert a háttérben is fut.Köszönöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.