Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73201) kukinyo válasza air (#73199) üzenetére


kukinyo
addikt

Ez így szuper, köszönöm szépen az ötletet. :R

(#73202) air válasza Viktor0610 (#73200) üzenetére


air
nagyúr

Gyári Androidban van. Gyártó által gányolt romban nem tudom, hogy mi miért nem működik.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#73203) kukinyo válasza air (#73199) üzenetére


kukinyo
addikt

Kipróbáltam, ez így nagyon jó.
Tudom hogy olyanhoz nem szabad nyúlni, amiről nem tudom micsoda, azért megkérdezem: ha véletlen mellényúlok és olyat tiltok le amire a rendszernek mindenképpen szüksége van, esetleg egy újraindítás után feloldja a tiltást és betölti azt a részt? Igazán arra vagyok kíváncsi hogy ezzel a módszerrel el tudom rontani a telefont?

(#73204) Fall-N válasza goom (#73195) üzenetére


Fall-N
veterán

Én nem úgy látom. Évi 2.5 $ a Premium, úgyhogy csak nem teljesen ingyenes. Bár ha másról van szó, (valami plusz szolgáltatás) akkor nem szóltam.
Egyébként én 28 ft áron vettem meg a Runtustic alkalmazást. Nemrég volt az akció.

[ Szerkesztve ]

(#73205) jopika


jopika
tag

Nem tudom ide vág-e, de ha valaki van segíthetne aki szokott rendelgetni külföldröl, nekem egy telefon tokra lenne szükségem de nem értek a rendelésekhez, és félnék hogy elcseszem, ezért megbíznék valakit aki jártas benne, nem kamus vagyok kifizetem a terméket! erről lenne szó

[link]

[ Szerkesztve ]

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#73206) kisbancsa válasza jopika (#73205) üzenetére


kisbancsa
senior tag

Kell hozzá paypal account. De neten kismillió leírás van hogyan lehet rendelni. Más : Van olyan program ami kilövi a háttérben futó alkalmazásokat, és lehetőleg nem indul újra? Greenify volt fent de mivel nincs rootolva a telo így nem igazán hibernálta le.

[ Szerkesztve ]

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#73207) beg válasza kisbancsa (#73206) üzenetére


beg
veterán

Aliexpress-hez paypal? Azt megnézem :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#73208) jopika válasza kisbancsa (#73206) üzenetére


jopika
tag

igen olvastam hogy hohyan kell de tuti elcseszném ezért keresnék olyas valakit aki elintézi nekem , én meg utalok neki, igen próbáltam azt a programot de nem rootolt a telóm sajnos,

[ Szerkesztve ]

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#73209) jopika válasza itouchfan (#73048) üzenetére


jopika
tag

nekem volt egy kingelon 8800 ás telóm sokáig semmi gondom nem volt.. egyszer csak bekattant és vírust jelzett, nem tudom hogyan került rá , de nekem a gsearch volt a bűnös, de állítólag ez a típus hibája, star-kingelon stb, a nod mindig jelezte de ha töröltem utána mindig vissza jött, :(((

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#73210) tomy86 válasza jopika (#73205) üzenetére


tomy86
addikt

Szerintem az Aliexpress topikban tudnak segíteni. Ha meg ebayről (is) akarsz rendelni, akkor ebay topik is van. Olyanról tudok a hardveraprón, aki vállal ebay rendelést, talán olyan is akad, aki aliexpressen is vállal ilyesmit.

[ Szerkesztve ]

(#73211) kisbancsa válasza jopika (#73208) üzenetére


kisbancsa
senior tag

Én naiv azt hittem hogy ebay sry :D telon nem vettem észre hogy másik oldalról van szó :D

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#73212) Deck


Deck
titán

Poweramp random leáll.. Mitől lehet ez? Eddig jó volt, de nagyon zavaró :/

PS5

(#73213) air válasza kisbancsa (#73206) üzenetére


air
nagyúr

Root nélkül csak letiltani lehet, mintha ott sem lenne az alkalmazás. Minden más felejtős.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#73214) jopika válasza tomy86 (#73210) üzenetére


jopika
tag

Köszönöm utána nézek

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#73215) batai15


batai15
félisten

Üdv. Olyan alkalmazást keresek mint a lumiakon a city lens. Mutatja a közelbe a boltokat atm, stb. Koszi

[ Szerkesztve ]

(#73216) darvinya válasza batai15 (#73215) üzenetére


darvinya
titán

Térkép(Gmaps).

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#73217) Jumbozorz válasza kukinyo (#73203) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Úgy tudom, hogy mely alkalmazás feltétlenül szükséges a szoftver futtatásához ott nem jelenik meg a "tiltás" gomb. Ebből kiindulva, amit enged tiltani azt letilthatod nyugodtan.

(#73218) batai15 válasza darvinya (#73216) üzenetére


batai15
félisten

Tudja?ok. Olyat is tud hogy mapon markert helyezek le hogy később oda vissza tudjak találni?

(#73219) darvinya válasza batai15 (#73218) üzenetére


darvinya
titán

Be lehet csillagozni.
De, hogy ennek külön listája is van nem tudom, mert mikor ott vagyok és nézem a térképet egyből azokat jeleníti meg.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#73220) batai15 válasza darvinya (#73219) üzenetére


batai15
félisten

Csak megyünk Egerbe oszt talaljam meg majd a kocsit.

(#73221) darvinya válasza batai15 (#73220) üzenetére


darvinya
titán

Van olyan, hogy Saját helyek.
Abban benne van a mentet(csillagozott) helyek listája, navigálni egyből elkezdi mikor megnézem.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#73222) kukinyo válasza Jumbozorz (#73217) üzenetére


kukinyo
addikt

:R

(#73223) Kami11


Kami11
őstag

Sziasztok!
Értesítő led hiányában gondoltam felteszem a NoLed alkalmazást.
Kérdésem, hogy ez SuperAmoled panelre megfelelő-e, mennyire "eszi" az aksit?

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#73224) batai15 válasza darvinya (#73221) üzenetére


batai15
félisten

Köszi.

(#73225) Tompie


Tompie
őstag

Hali!

ACR hangrögzítőt használok és megvettem a fizetőset, hogy elérhető legyen a kézi rögzítés lehetősége.
Viszont, ilyenkor mivel? hogy lehet bekapcsolni a rögzítést????

Köszönöm

(#73226) Kovesz82


Kovesz82
tag

Sziasztok!
Hogyan tudok áthelyezni egy .obb filet a külső sd kártyára Android alatt.
Link2sd-ben lehet? Mert nekem nem engedi. Hibát ír arra.
Köszönöm a válaszokat

(#73227) air válasza Kovesz82 (#73226) üzenetére


air
nagyúr

GL2SD vagy FolderMount

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#73228) Oldman2 válasza Tompie (#73225) üzenetére


Oldman2
veterán

Az Értesítő sávból esetleg?

(#73229) Kovesz82 válasza air (#73227) üzenetére


Kovesz82
tag

Ez oké, ez áthelyezi, de ha elindítom az alkalmazást, letölti újra az .obb-t hozzá. Azaz semmi értelme nincsen. Nekem olyan kéne, ami az .obb-t pakolja át külső SD kártyára és onnan is tudja futtatni. Link2SD nem engedi áthelyezni, csak a sallangokat.
Esetleg elmondod, hogy működnek ezek az alkalmazások?

(#73230) Tompie válasza Oldman2 (#73228) üzenetére


Tompie
őstag

Nem láttam de ha mégis akkor jól túl van bonyolítva. Hívás közben még azt húzogassam stb :)

(#73231) Bozek válasza Tompie (#73225) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ott a kijelző közepén az ACR ikonja, amire csak ráböksz és veszi is fel a beszélgetést. Ugyanezzel le is tudod állítani, de ha ezt egyszer megtetted, akkor nem jelenik meg elvileg újra.

(#73232) Tompie válasza Bozek (#73231) üzenetére


Tompie
őstag

Az a baj nálam nem jelenik meg :( Android 4.4.2 EMUI 3.0, köze lehet hozzá?

(#73233) Bozek válasza Tompie (#73232) üzenetére


Bozek
nagyúr

Akkor jelenik meg, amikor elindítod a hívást. Legalábbis nekem ott van, gyári 4.4.4 alatt. Így látatlanba sajnos nehéz megmondani, hogy mi a probléma.

(#73234) Deck


Deck
titán

Használok adawayt de játékokon belül megmaradnak a felugró teljes képernyős reklámok néha, hogy vírus észlelve a telefonomon stb.. Erre keresek valami megoldást, hogy ezek eltűnjenek. Ha lenne reklámmentes változat megvenném de sok esetben nincs. Adblockplus-t is néztem de sokan írják, hogy viszi az akksit nagyon. Valami megoldás erre?

Szerk: a minminguard se ér semmit.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#73235) Bozek válasza Deck (#73234) üzenetére


Bozek
nagyúr

Be is pipáltad a MinMinGuard-ban a játékot? Melyikről van szó, mondhatnál egy példát.

(#73236) Kovesz82 válasza air (#73227) üzenetére


Kovesz82
tag

foldermount valamiért nem tudta áthelyezni a dolgokat, viszont eredeti helyről letörölte. Van egy ext3-as partició az sd kártyán, arra nem tudja áthelyezni a FolderMount.

(#73237) Tompie válasza Bozek (#73233) üzenetére


Tompie
őstag

Engedélyezni kellett az acr-nek a felugró ablakot :)

(#73238) Deck válasza Bozek (#73235) üzenetére


Deck
titán

Persze be van.

Pl: Pool billiards pro (play;
ygopro (ez nincs fenn playen)

PS5

(#73239) ollie válasza Kovesz82 (#73236) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Rootolt a telefon? Mert az kell hozzá. E mellett még kell egy KitKat SD fixer app futtatás is.

***

(#73240) Bferibörs


Bferibörs
addikt

Sziasztok!
Nem találtam Fb.mesenger topikot, feltenném itt a kérdést ha nem nagyon off.
A mesenger újabban nem jelzi az üzeneteket a telefonomon, gyári vissza állítás volt ez sem segített.
Valakinek esetleg ötlete mi lehet a gond ? Más alkalmazások jeleznek pld. VIBER , e-mail stb.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#73241) rjg válasza Kami11 (#73223) üzenetére


rjg
őstag

Igen, a NoLed-et amoled kijelzőkre "találták ki". Én bő másfél éve használtam utoljára, akkor nem volt vészes a fogyasztása.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#73242) Flind válasza Deck (#73238) üzenetére


Flind
senior tag

Xposed is van MMG-hez, ugye?
Nekem blokkolja az ilyen beúszó teljes képernyős reklámokat is. Bár az említett appokat nem próbáltam.

(#73243) Kovesz82 válasza ollie (#73239) üzenetére


Kovesz82
tag

Rootolt és JB van rajta.

(#73244) Kami11 válasza rjg (#73241) üzenetére


Kami11
őstag

Akkor kipróbálom! Thx!

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#73245) csadi0011


csadi0011
őstag

Létezik módszer arra, hogy az appoknak külön állíthassam a hangerejét? Alapfunkció lehetne, mert kegyetlen idegesítő, hogy nem tudok játszani és zenét hallgatni telefonon egyszerre.

(#73246) shifty! válasza csadi0011 (#73245) üzenetére


shifty!
senior tag

Egyszerűbb a játék hangerejét levinni/kikapcsolni, mint egy külön appot feltenni emiatt, személy szerint nem is ismerek ilyen appot, de valószinű hogy van.

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#73247) vadasz70


vadasz70
aktív tag

Sziasztok! Tudtok ajánlani egy fájl megnyitó programot amivel a word dokumentumokat megtudom nyitni a telefonomon. köszönöm

(#73248) Deck válasza vadasz70 (#73247) üzenetére


Deck
titán

Van Microsoft Word. Kingsoft Officeot ajánlom.

PS5

(#73249) kymco válasza vadasz70 (#73247) üzenetére


kymco
veterán

WPS Office (Kingsoft office) +1. Ingyenes, jól elbánik a word-del, és van olvasási nézete is...

www.refujvaros.hu

(#73250) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Ipad szerű microsoft officet meg lehet szeretni vhogy? Ami tele van funkciókkal.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.