Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72851) air válasza csadi0011 (#72826) üzenetére


air
nagyúr

Miért az alap Email alkalmazást használod a Gmail-es fiókhoz, miért nem a Gmail saját alkalmazását? :Y

(#72833) Shingen
Be-On-Road, OsmAnd, Mapfactor GPS Nav, Here.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#72852) Oldman2 válasza dokee78 (#72847) üzenetére


Oldman2
veterán

Én visszaraktam az előző verziót.

(#72853) sultansmith


sultansmith
senior tag

Nincs olyan cucli amivel a notification bart alulra tudom tenni?

Vagy csak nekem jutott eszembe ez a zsenális ötlet?

Semmi másért nem kell fogást váltanom a telón, csak ha el akarom érni a noti bart. Általában ekkor is ejtem el a telefont. Miért nem rakják alulra? Simán hüvelykujjal az egész rendszert lehetne kezelni kb. :/

Szóval van ilyen egyáltalán?

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#72854) LonGleY válasza sultansmith (#72853) üzenetére


LonGleY
veterán

Nem, mert az a rendszer része. Tudsz viszont pár normálisabb launcherben olyat csinálni, hogy beállítasz valamilyen gesture-t a lehúzásása. Értelemszerűen a főképernyőn bárhol történő lefele húzást érdemes, mert adja magát. Ezt a Nova és az Apex fizetős verzióiban is megteheted.

[ Szerkesztve ]

(#72855) sultansmith válasza LonGleY (#72854) üzenetére


sultansmith
senior tag

Na igen, de az ottani ikonok (wifi, etc) akkor is fönt lesznek, ergo csak a lehúzást spóroltam meg, a többiért fel kell nyúlni... :/

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#72856) Deck válasza sultansmith (#72855) üzenetére


Deck
titán

Szerintem nem lehetetlen a dolog. Root biztos kell meg módosított systemui. Xda-n érdeklődj.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#72857) sultansmith


sultansmith
senior tag

Na akkor megkérdezem másképp is :D

A notification bar maradjon a helyén, nem érdekel. Van-e olyan app, ami ugyanazt tudja, mint a notification bar egy választható gesture-rel? Értesítések és variálható kapcsolók? Ilyen tán csak van! :D

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#72858) stampedli válasza sultansmith (#72857) üzenetére


stampedli
tag

Szerintem ilyesmire gondolsz: Lazy Swipe.

(#72859) sultansmith válasza stampedli (#72858) üzenetére


sultansmith
senior tag

Igen, ez jó cumó lenne, de ez nem kezeli a notificationöket, és nem is szabhatóak testre a beállítandó dolgok.
Ismerem, de ennél több funkciót kell tudnia, amúgy már majdnem jó lenne.. :D :W

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#72860) Deck válasza sultansmith (#72859) üzenetére


Deck
titán

Olyan app nincs. Max módosított systemui xda-n.

PS5

(#72861) gipsztigris válasza sultansmith (#72859) üzenetére


gipsztigris
addikt

Közösbe kezeli az értesítéseket. Egy piros pöttyöt kitesz a sarokba, ha valamelyik csatornán (kiválasztott értesítések) esemény van.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#72862) csipuka válasza aelod (#72810) üzenetére


csipuka
senior tag

En 4.4.4-en hasznaltam N5-on az Intell3G appot, hogy wifi eseten tegye magat 2G-re amugy meg 3G.
Kell hozza Xposed!

(#72863) csibor


csibor
őstag

Nem találtam jobb helyet. A google play-en van most egy akció 3 hónapra 300ft-ért zennét lehet hallgatni. Más google felhasználónak lehetséges lenne az én fiókámból előfizetni? Fiamnak kéne, vagy van ötlet hogy működi?

(#72864) Jakuu válasza dokee78 (#72847) üzenetére


Jakuu
őstag

Mondtam mar sokszor. Solo launcher. Best of the best.
Most legalabb ki is probalhatod, mig nem megy a megszokott launchered.

(#72865) beg válasza csibor (#72863) üzenetére


beg
veterán

Létrehozol egy google fiókot, ott megveszed, leválasztod ezt a fiókot a te készülékeden és hozzáadod a fiad telefonján. Más módszerről nem tudok.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#72866) Shingen


Shingen
addikt

Erre vki?

風林火山

(#72867) kymco válasza Shingen (#72866) üzenetére


kymco
veterán

Here, ha navigáció kell

www.refujvaros.hu

(#72868) Shingen válasza kymco (#72867) üzenetére


Shingen
addikt

Köszi!
És ki lehet telepítésnél választani melyik ország nem kell?
Mert nem akarom az egész tabom memóriáját megtöltse :)

風林火山

(#72869) #79335424 válasza sultansmith (#72859) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem teljesen világos, hogy mit szeretnél, de gyorskapcsolókat bárhol elhelyezhetsz és az értesítések is kezelhetők notibár nélkül. Automatizálóval, meg némi kreativitással megoldható.

(#72870) kymco válasza Shingen (#72868) üzenetére


kymco
veterán

A telepítés után az alkalmazásban kiválaszthatod, hogy melyik országot akarod letölteni.

www.refujvaros.hu

(#72871) Shingen válasza kymco (#72870) üzenetére


Shingen
addikt

rendben, köszi! ;)

風林火山

(#72872) Jakuu válasza Shingen (#72866) üzenetére


Jakuu
őstag

Kerdes mihez kell, mert gpst sima mapnal is lehet hasznalni, ellenben navigacio es masra is.
Persze eloszor le kell tolteni a terkep adatokat, hogy utana hasznalni lehessen offline is oket.

Maps.me
Offlinemaps
Locus Free
Oruxmaps
Osmand free

(#72873) ollie válasza Shingen (#72833) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nokia Here Maps

***

(#72874) air válasza Shingen (#72866) üzenetére


air
nagyúr

Write only vagy?
Válaszoltam itt.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#72875) jopika


jopika
tag

Lehet nem ide vágó kérdés de megpróbálom hát ha,, problémám a következő, sokszor van hogy nem szinkronizál a mobilom nem jön se mail se más értesítés csak ha manuálisan frissítem, nem nagy probléma de engem rohadtul zavar, ha csinálok egy gyári visszaállítást akkor jó sokáig megy rendesen, aztán egyszer megmakacsolja magát, és semmi, :W se gmail push üzenet , se más app üzenetek, ha valakinek van ötlete írjon, köszönöm :R

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#72876) LonGleY válasza jopika (#72875) üzenetére


LonGleY
veterán

Milyen masináról van szó? Én a kevés memóriára tippelek, ami miatt előszeretettel bezáródnak még a háttérfolyamatok is. Újra szoktad néha indítani?

Shingen: Mire akarod egyáltalán használni a GPS-t? :D Nem írtad.

[ Szerkesztve ]

(#72877) jopika válasza LonGleY (#72876) üzenetére


jopika
tag

8magos 2gb ram-os a telefon memória az van szinte mindig 1 gb, de azóta csinálja amióta más a net szolgáltatásom, de lehet csak véletlen egybe esés

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#72878) pikszel válasza d1991d (#72841) üzenetére


pikszel
őstag

Tasker, E-robot és társai.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#72879) csferke


csferke
senior tag

Sziasztok!

Melyik Naptárat / To-Do-t javasoljátok a Google Play-ról a Xiaomi Redmi 2 telefonra?

Elvárások:
- egy naphoz több bejegyzés (találkozó, emlékeztető, hívás...)
- hívás bejegyzésekor a telefonban lévő személyek/számok-ból lehessen választani
- amikor értesít, hogy fel kell hívnom XY-t akkor 1 gombnyomással már hívja is a számot

Vélemények Pro & Contra?

köszi

[ Szerkesztve ]

(#72880) Shingen válasza air (#72874) üzenetére


Shingen
addikt

Bocs nem vettem észre! köszi!

(#72876) LonGleY Navigálásra, ha pl eltévednék vhol az országban. Mivel a tabba van beépítve gps vevő egység.Ki szeretném próbálni.

Nincs gyárilag telepített pdf olvasó a tabon, melyiket ajánljátok?
adobe reader
PDF reader olvas
ebook reader és pdf reader?
Köszi

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#72881) Jakuu válasza Shingen (#72880) üzenetére


Jakuu
őstag

pdf reader a Foxit, vagy a WPS Office

(#72882) nightzone válasza jopika (#72875) üzenetére


nightzone
aktív tag

Van erre egy lehetséges megoldás app formályában: Push Notifcation Fixer. A lényege hogy ha a G-mail levelek, Hangouts üzenetek, Skype üzenetek stb ha sokat késnek (akár fél órát vagy többet is késhetnek), akkor ezzel beállítható hogy hamarabb (akár 1 percenként) leszedje öket a telefon.

2 verzió van belőle: Nem rootolt és Rootolt telóhoz.

[ Szerkesztve ]

(#72883) LonGleY válasza Shingen (#72880) üzenetére


LonGleY
veterán

Értem. Akkor jókat javasoltak.

Szerintem sima PDF-nézegetésre az Adobe teljesen jó.

[ Szerkesztve ]

(#72884) dokee78 válasza Jakuu (#72864) üzenetére


dokee78
félisten

Soha Solo.
Novaval sincs gond.
Mivel béta tesztelő vagyok,elképzelhető,hogy nem minden béta verzió stabil.

(#72885) olivera88 válasza dokee78 (#72884) üzenetére


olivera88
veterán

Tegnap felraktam én is a beta verziót, bajom nem volt vele de k*rvára nem tetszik, főleg még így h piros fehér. Vissza is tettem a 3.3 ast, és azon is maradok. :) Meghagyhatnák a régi felületet is azoknak akiknek nem tetszik ez a materiális cucc.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#72886) dokee78 válasza olivera88 (#72885) üzenetére


dokee78
félisten

Ha uninstallálom és Playről telepítem,akkor a stabil települ fel?
Vagy ki kell jelentkeznem a béta részvételből?

(#72887) olivera88 válasza dokee78 (#72886) üzenetére


olivera88
veterán

A Playen csak stabil verzió van. Nem kell kijelentkezned. Én backupból tettem vissza.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#72888) dokee78 válasza olivera88 (#72887) üzenetére


dokee78
félisten

Ki kellett jelentkeznem. :K

(#72889) olivera88 válasza dokee78 (#72888) üzenetére


olivera88
veterán

Hmm. Többet ért volna akkor direkt apk fájlból feltelepíteni.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#72890) urban racer


urban racer
senior tag

sziasztok!
sajnos nem tudok részt venni egyetemen 1 teljes napi konzultáción, viszont van emberem, aki fel tudná venni. Keresek S3ra olyan appot, ami úgy vesz fel videót, hogy nincs bekapcsolva a kijelző és nem is áll le kb 33 percenként. Köszönök minden tippet!

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#72891) Deck válasza urban racer (#72890) üzenetére


Deck
titán

Sok ilyen app van playen. Keress rájuk majd probáld ki őket: "silent video recorder" "secret video recorder"stb

[ Szerkesztve ]

PS5

(#72892) laabom


laabom
tag

Sziasztok. Láttam megújult a gmail címtár a webes felülten. Lenne egy olyan gondom hogy eddíg egyes névjegyeket áttudtam rakni csak csoportba úgy hogy a névjegyzékben nem szerepelt most viszont nem tudom amióta új lett. Amiket a csoportba rakok csak ott szeretnék látni a névjegyeim között nem. Ebben szeretnék segítséget kérni ha van rá megoldás,
Köszönöm előre is

(#72893) beers válasza olivera88 (#72885) üzenetére


beers
addikt

Ezért használom ezt, saját háttérrel a nován!

M&N

(#72894) Viktor0610 válasza laabom (#72892) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem erre nincs lehetőséged... :(

Mármint az új címtárban. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#72895) laabom válasza Viktor0610 (#72894) üzenetére


laabom
tag

De van és sikerült a régi címtárba belépnem ott meg lehet ezt csinálni. Köszi akkor már tárgytalan...

Amúgy a régi címtárba ha belépsz rákattintasz egy névjegyre felül csoportok és ott a sima névjegyzékből is ki lehet venni és akkor csak a csoportokban marad bent

[ Szerkesztve ]

(#72896) urban racer válasza Deck (#72891) üzenetére


urban racer
senior tag

köszi! :R

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#72897) olivera88 válasza beers (#72893) üzenetére


olivera88
veterán

Milyen saját háttérrel? Ettől megmarad a material kinézet a beállításoknál.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#72898) lovi27


lovi27
addikt

Sziasztok!
Valamelyik alkalmazással meg lehet oldani, hogy az ikon lapokat körkörösen lehessen lapozni? Tehát ne kelljen a végérül visszalapozgatni. Ha a widget lapokkal is meg tudja csinálni, az még jobb. Rootolt tablet.

(#72899) jopika válasza nightzone (#72882) üzenetére


jopika
tag

Köszönöm kipróbálom. Most rendesen megy és pár másodperc a késés. Lehet mást ez nem is zavarna de engem nagyon

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#72900) jopika válasza lovi27 (#72898) üzenetére


jopika
tag

Launcherrel
Pl next launcher 3d az olyan körbe körbe megy

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.