Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72501) dokee78


dokee78
félisten

Van egy gondom.
Van az SD kártyán Privát mappám.
Azon belül:
-Dokumentum
-Ebook
-Film
-Képek
-Sorozat
-Video
-Zene

A Droidos Total commanderrel törlöm a Zene mappából a zenéket.
Gépre dugva eltűnik a Zene mappa is.

Találkozott már más is ilyennel?

(#72502) beg válasza LonGleY (#72490) üzenetére


beg
veterán

Csak zárójelben: ez az általad noname-nek titulált az egyik legerősebb versenytársa a safarinak a sötét oldalról :) Csak most megérkezett droidra is.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#72503) negatiw válasza kuksa90 (#72500) üzenetére


negatiw
tag

Nekem angol a telón .

(#72504) Viktor0610 válasza spiritex (#72498) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Plusz egy szavazat a Boat Browserre! :)
Még a Hongmin szerettem meg, mert ott az 1 giga kevés volt, mikor masszívabban használtam a készülékem. Sok más böngésző kidobott, ha több és/vagy komplexebb, nagyobb méretű oldalakat nyitottam meg, a Boat Browser sokkal jobban bírta ezeket. :)

Samsung Galaxy A54

(#72505) #79335424 válasza beg (#72502) üzenetére


#79335424
törölt tag

A sötét oldalról. :D
-Ti nem ezt a böngészőt keresitek!

(#72506) kisspall válasza tybsen (#72493) üzenetére


kisspall
aktív tag

Nem a magyar légtérre gondolt?..... :DDD

Böngészőből nagyon sok "legjobb" van, így nehéz megtalálni a legeslegjobbat.

[ Szerkesztve ]

(#72507) S e t h válasza spiritex (#72498) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ne már,LonGleY-ből egy is sok.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#72508) spiritex válasza S e t h (#72507) üzenetére


spiritex
veterán

Akkor sikerült! :P

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#72509) tybsen válasza kisspall (#72506) üzenetére


tybsen
addikt

Ezzel a hozzászólásoddal nagyjából Te is megnyomtad a magad telefonján az Install gombot, ugye tudod? :DDD

(#72510) 1egaly válasza Viktor0610 (#72504) üzenetére


1egaly
aktív tag

A Boat is super,de ez szerintem egy parányival,jobb(pl.a gesztusok!!),bármit megnyit,cloud mappák,stb....

Félmillió névtelen használó......

Ja a [link]

[ Szerkesztve ]

(#72511) ra^ven


ra^ven
senior tag

Üdv srácok!

Lehet ez inkább hálózati kérdés, de van egy G-MScreen nevű applikációm, amely korábban elérhető volt playről, ez arra jó, hogy rácsatlakozva a set-top-box-ra váltani tudom a csatornákat, EPG-t lehet nézni, sőt magát a műsort is a telefon kijelzőjén, saját otthoni wifi hálózaton.

A kérdés az lenne, hogy lehet e valamilyen megoldás arra, hogy ezt egy külső wifiről tegyem?
Tehát valahogy rá kellene csatlakoznom az otthoni wifi hálózatra.
:F

Köszi.

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#72512) spiritex válasza ra^ven (#72511) üzenetére


spiritex
veterán

Az otthoni wifi-dre nem hiszem, hogy fel tudsz lépni, de az otthoni hálózatodra igen, csak egy VPN szerver képességű router kell hozzá, a telón meg egy VPN kliens csatlakozás, de talán ez is elég hozzá, hiszen egy hálózaton leszel akkor a STB-al.
Amúgy milyen STB-okat tud ez kezelni? Saját DVB-T, DVB-S STB-okat vagy szolgáltatóikat is?

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#72513) fRooStzzZ válasza beg (#72488) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Latom, a szovegertelmezes nem az erosseged, de en elnezem es nem szollak meg miatta.

(#72515) ra^ven válasza spiritex (#72512) üzenetére


ra^ven
senior tag

VPN lehetőségeket eddig nem néztem.
Itt van a program, szerintem ez az eddig leghasználhatóbb amit próbáltam okostvhez, csak nem tudom miért nem elérhető már playen.

[ Szerkesztve ]

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#72517) spiritex válasza ra^ven (#72515) üzenetére


spiritex
veterán

Miért ne lenne elérhető? Nálam bejön: [link]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#72518) ra^ven válasza spiritex (#72517) üzenetére


ra^ven
senior tag

Na az jó, 2 hete nem volt. :) akárhogy kerestem rá nem jött fel a lehetőségek között, azóta nem próbáltam. :P

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#72521) Bozek válasza kukinyo (#72454) üzenetére


Bozek
nagyúr

Esetleg még kipróbálhatod az ACR-t, eddig csak pozitívakat hallottam róla. Én egy Sony Xperia Z1C-n és egy Sony Xperia V-n használom.

(#72522) R19


R19
senior tag

Snap Camera HDR-t használ valaki?
Hogyan lehet beállítani, hogy HDR módban csak 1 képet mentsen el, a "nyers" fotókat ne?

(#72523) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Hogyan tudom megakadályozni, hogy az android renszer használja a mobil netet? Az adatforgalmam 90 százalékát az android rendszer használta.

Üdv. Johnny

(#72524) air válasza jonnyjoker01 (#72523) üzenetére


air
nagyúr

Egyrészt kikapcsolod a háttéradat-forgalmat, másrészt root + tűzfal üzembe helyezésével.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#72525) tybsen


tybsen
addikt

Gyorsan! 3€ paypal utalvany ingyen!

(#72526) tybsen válasza tybsen (#72525) üzenetére


tybsen
addikt

Sorry csak nemetorszagi lakcimmel ervenyes elvileg :(

(#72527) Jakuu válasza Viktor0610 (#72504) üzenetére


Jakuu
őstag

Pszt, de a legjobb browser magasan a CM Browser, akar meg 512mb ram melle is. De ez szigoruan maganvelemeny. :)

(#72528) Rodzser Mór


Rodzser Mór
senior tag

Sziasztok!

UC browsert használok többnyire. Viszont most tünt fel (vagy eddig nem csinálta?) hogy amikor használom ezt a böngészőt közben a fényerőn hiába állítok, nem reagál rá. Más is tapasztalt ilyet? Hogyan lehet működésre birni?
Másfajta böngészőt használva nincs ilyen probléma. Opendott tableten van ez a jelenség.

(#72529) Viktor0610 válasza Jakuu (#72527) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Jakuu:
A CM browsert akkor sem használnám, ha az lenne az egyetlen böngésző a világon. :D
A Clean Master készítőjétől semmi programot nem akarok a készülékemen! :))

tybsen:
Ez a kupon többé nem elérhető.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#72530) air válasza Viktor0610 (#72529) üzenetére


air
nagyúr

Dettó. :C

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#72531) kisbancsa


kisbancsa
senior tag

Üdvözlet. Olyan navigáció kellene nekem ami mobil nettel is működőképes, lehetőleg pontos, megbízható. Konkrétan külföldön használnám tehát nem lenne hátrány ha London benne lenne. Válaszokat előre is köszönöm

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#72532) batai15


batai15
félisten

De most komolyan.Mennyire lehet duolingo-t komolyan venni? valóban tud segíteni nyelvet tanulni, mondjuk egy esetleges löket mondjuk valami tanfolyam mellé?

(#72533) Viktor0610 válasza kisbancsa (#72531) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mobilnettel IS?

Google Maps? :D

Samsung Galaxy A54

(#72534) jonnyjoker01 válasza air (#72524) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Háttéradat-forgalom már kikapcsolva, az Android OS nevű alkalmazást pedig egyik tűzfal alkalmazás sem látja. :( Ráadásul ez meríti legjobban a telefonomat (játszás sem ennyire) a kijelző után. 5.0.2-es CM 12-m van.

CM Browsertől nem kell eldobni az agyat, csak egy régebbi Chrome motor hajtja.

Üdv. Johnny

(#72535) S e t h válasza Jakuu (#72527) üzenetére


S e t h
nagyúr

Elképzelésem sincs, hogy Kitkat alatt miként használható kompromisszumok nélkül text reflow hiányában. Nálam alap kizáró ok, ha egy böngésző nem képes a kijelző nagyságára tördelni a szöveget.
A CM browsert most frissítették nyalókára, de tartok tőle, hogy ezt még mindig nem küszöbölték ki.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#72536) S e t h válasza batai15 (#72532) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én nem próbáltam, de az értékelések szerint nem lehet rossz.
Miért nem próbálod ki?Ingyenes, tapasztalat alapján tudnál dönteni.Én a vizsgáimat a My Butt segítségével tettem le, nem zárom ki, hogy utazás közben ezek a programok is jó, az én időmben ezek még nem álltak rendelkezésre.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#72537) Rodzser Mór válasza Rodzser Mór (#72528) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Megtaláltam, a beállításokban a brightness nem auto-ra volt állítva, így nem vette a parancsot.

(#72538) batai15 válasza S e t h (#72536) üzenetére


batai15
félisten

Hát persze, de nem 5 perc alatt derül ki:)

(#72539) air válasza kisbancsa (#72531) üzenetére


air
nagyúr

Waze?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#72540) Edi77


Edi77
őstag

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani valutaárfolyam figyelő appot?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#72541) air válasza Edi77 (#72540) üzenetére


air
nagyúr

Forex?

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#72542) Edi77 válasza air (#72541) üzenetére


Edi77
őstag

Köszönöm szépen, megfelelő lesz :R

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#72543) ollie válasza fRooStzzZ (#72487) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Bűncselekményt akarsz elkövetni ember!

***

(#72544) Deck válasza ollie (#72543) üzenetére


Deck
titán

Nem ütközik szabályba amihez segítséget kért? Vagy maradthat nyugodtan a kommentje?

[ Szerkesztve ]

PS5

(#72545) air válasza Deck (#72544) üzenetére


air
nagyúr

Ezen tűnődöm reggel óta, hogy ez még egy modinak sem szúrt szemet, pedig más miatt már volt takarítás. :U

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#72546) -juc- válasza batai15 (#72538) üzenetére


-juc-
aktív tag

Saját Duolingós tapasztalat (bocsi, hogy hosszú, szerintem így kerek):
Spanyolt tanulok (angolról, mert úgy lehet). Az előzményeim: egyetem alatt voltam vagy 5-6 spanyol órán, ami után kimaradtam, mert amikor nem jutottam be az órára, úgy elhúztak, hogy csak kapkodtam a fejem, és elég bénán éreztem magam. Aztán kipróbáltam a "csak 3 hónap a középfokúig" (lásd újsághirdetések) módszert, az unalmas volt, mert hanganyag szinte nincs, és nem tartom jónak, hogy a saját elképzelésem szerint tanuljam meg kiejteni a szavakat.
A Duolingo érdekes tematika szerint tanít, elvileg lassan a témák felénél járok, de pl. még nem tudok bemutatkozni, elmondani, hol lakom stb. (De azt már tudom mondani, hogy "A medve nem fér be az ajtón", ami az erdő közepén álló kalyibában fontos társalgási szempont lehet.) Hasznosnak találom, hogy hozzá lehet szólni a mondatokhoz, és általában valaki el is magyarázza, miért úgy helyes a mondat, ahogy mondani kell, ha a korábbiak alapján nem egyértelmű.
Úgy döntöttem, hogy szigorúan azzal kísérletezek, mire megyek könyvek, internetes szabálykeresgélés és saját jegyzetek nélkül, kizárólag az alkalmazásban való előrehaladás és a felhasználók magyarázatai alapján. (Nyilván a fenti előismeretek megvannak.) Valószínű hozzátanulással sokkal hatékonyabb lenne, de azzal elvész az az előny, hogy bármikor előkapom a telefont, és haladok egy kérdéssornyit.
Ami nem tetszik és idegesítő: sokszor nagyon rugalmatlan, pl. elgépelésnél sokszor elveszi az életemet (pl. az are helyett rendszeresen ate-t írok, ezt hibának veszi, mert az ate is értelmes szó; valószínű aee-t írva csak jelezné, h typo, mert ilyen opciót is tud szerencsére). Viszont lehet jelezni, h szerinted helyes, amit írtál, és ha valóban az, egy idő után el fogják fogadni.
És hogy jó és hasznos-e ezek után ez az alkalmazás? Neked kell eldönteni. Ha jársz mellette nyelvórákra, akkor valószínű segít erősíteni a szókincsedet (épp csak totál más tematika szerint, mint az órán tanulod), és nem fogsz leakadni azon, hogy "ez már megint milyen új nyelvtani szerkezet". De azt, hogy kb. nulláról megtanít-e olyan szintre, hogy pl. feliratos filmnézésre átválthassak, még nem tudom.

(#72547) batai15 válasza -juc- (#72546) üzenetére


batai15
félisten

azért a napilag fogok rá szánni.
Nem tagadom, az angol nem ujdonság, van éretségim, meg neten sok minden meg értek, csak beszélni nehéz.Viszont cél kiutazni ebből az országból.
Most fogok keresni valami nyelv sulit.
Meg a progival rá segíteni.
Köszönöm a kimerítő válaszod! :R

(#72548) fojtviki


fojtviki
senior tag

Sziasztok. Valoszinu, hogy nem a legjobb helyre teszem fel a kerdest, de itt rengetegen vagytok:))Szoval, tudok valahogy ajandekba kuldeni alkalmazast a play store-on? Megvennem en, de egy Magyarorszagi baratnomnek kuldenem! Van erre lehetoseg? Nevezetesen a runastic pro-rol van szo. Koszonom.

(#72549) Viktor0610 válasza fojtviki (#72548) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(Úgy tudom) Nincs erre lehetőség. Ajándék-kártyát lehet adni/venni, de semmi több.

Samsung Galaxy A54

(#72550) fojtviki válasza Viktor0610 (#72549) üzenetére


fojtviki
senior tag

Ettol feltem:(( Nem ertem amugy, biztos lenne ilyesmire is igeny szerintem. Nem fogok venni £10-os ajandek utalvanyt egy £0.10-os alkalmazas miatt :( :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.