Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73851) citkar


citkar
addikt

Sziasztok!

Pár napja a telefonomon megjelenik valami reklám, hogy telepítsem a Mico vagy a da boost.... valami nevő programot. Egyszerűen megjelenik a telepít / mégse gomb és már unom, hogy sokadjára nyomom ki.
Gondolom valami szer oldalon lehettem, de nem tudom megállítani ezeket, hiába nyomom ki, újra és újra berondít ez a két app.
Tudtok adni valami ötletet a kiirtásukra?

(#73852) #41133696 válasza #41133696 (#72762) üzenetére


#41133696
törölt tag

Factory Reset után, SwiftKey is felismerte a Rapoo E6100-at :C

Így néz ki a dolog:

Gépelés közben pedig így:

[/L]

(#73853) okay


okay
aktív tag

Hello!

Lollipop 5.0.2, bejövő vagy kimenő hívásnál miért nem írja ki a nevet? Csak a számot, és egyszerűen nem találok beállítást ami ezt megváltoztatja. CM12 febr.28as frissítés, lehet bug?
Nem értem!

Nagyon jó Football Manager: http://www.powerplaymanager.com/r421088

(#73854) Quasi_modo válasza vicze (#73848) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

hogy a mappa ne kör alakú legyen, hanem négyzet és kis ikonok legyenek enne
A Nova tudja.

valami

(#73855) zseko válasza vicze (#73848) üzenetére


zseko
veterán

Én Novát használok már évek óta, azt hiszem tudja minden elvárásodat. Most a legújabb heppem ahogy használom, alsó dokk eltüntetve, az összetartozó appok (pl. közösségi) egy mappában, viszont a mappa úgy beállítva, hogy csak egy - a legelső - ikon látszik, ha rákoppintok azt indítja, ha rányomok és felfelé csúsztatom akkor pedig a mappát nyitja a többihez.
Én az alkalmazástárban jobban szeretem a füleket mappák helyett, így fülekre vannak szétszórva az alkalmazások, de lehet akár egyszerre mindkettő is. A képernyőt kinézetét le lehet zárolni módosítás ellen, valamint a beállítások elmenthetőek és kimenthetőek akár felhőbe is, de gondolom ezt is már szinte mindegyik tudja.

HR24.hu

(#73856) LámaZ


LámaZ
addikt

Akkor itt is:
Melyik a legjobb ingyenes androidos PPS nézegető? Tudja-e valaki???

Legyen minden jó!

(#73857) darvinya válasza #79335424 (#73842) üzenetére


darvinya
titán

Ha csavargatás helyrehozza, akkor csak érintkezési/oxidált érintkező,érintő felület hiba van.
Valószínű nedvesség érte.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#73858) nbukta77


nbukta77
addikt

Appzorterhez hasonlo alkalmazast meg mindig nem tud senki?

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#73859) amadeus11


amadeus11
senior tag

Van valaki,aki használ TV GO alkalmazást? Használat közben nem működik a képernyőtükrözés a TV-re, egy ábrát dob be a videó helyett. A lejátszás mindeközben megy, mert ha elforgatom a telefont az adás felvillan. A tré szokásos pitiánersége lehet a dolgok mögött. Valaki tud rá megoldást?

There is a star

(#73860) jonnyjoker01 válasza Siriusb (#73850) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Köszi :R

Üdv. Johnny

(#73861) vicze


vicze
félisten

Köszönöm mindenkinek, hétvégén próbálgatok. :)

(#73862) harcikoca


harcikoca
senior tag

Van több mint 1gb szabad helyem, de nemtudok semilyen alkalmazást letölteni, mert "megtelt" android 4.4.2
Mi ilyenkor a teendő?

AMD+Ati powee'R

(#73863) twine


twine
addikt

Többen kerestek a múltban keyloggert...Nem tudom találtak e, mert droidra soha nem kerestem, így nem tudom létezik e a net sötét bugyraiban....ellenben most böngésztem az xposed modulokat, és találtam egy basickeylogger nevű modult....ha valakit érdekel, próbálkozhat...;)

(#73864) Quasi_modo válasza harcikoca (#73862) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Nem úgy van, hogy ha 10 százalék alá esik szabad hely, akkor már nem engedi a telepítéseket?

valami

(#73865) beg válasza Quasi_modo (#73864) üzenetére


beg
veterán

De, úgy.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#73866) darvinya


darvinya
titán

Nos, Office gondom megoldodni látszik.
WPS nagyon jó, igaz ebben is van hiba, de azt könnyen orvosólható.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#73867) imis


imis
senior tag

Sziasztok,
Olyan programot v. widgetet keresnek, amivel ki tudom választani azt a bluetooth-os eszközt, amelyikhez csatlakozni szeretnék és ne keljen mindig a beállítások ban keresgélni.

(#73868) #79335424 válasza darvinya (#73857) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nedvesség biztos nem érte. Arra figyelek. Sztem inkább a teherautós üzemmód viselhette meg. A rázkódástól megszakadt benne a bármi.

amadeus11:
Egy Android miniPC és akkor tükrözés nélkül megy a TV -n. Én is így használom.

(#73869) zebede


zebede
őstag

Úgy látom 20€ most a Sygic Europa + Oroszország hangalapú navigáció.
Ez éppen az a lélektani határ, amit még kifizetnék érte, ha van olyan jó mint az IGO.
Van olyan jó? :)
A TomTom térképeknek megfelelő már Magyarországon a lefedettsége?

[ Szerkesztve ]

(#73870) quailstorm válasza zebede (#73869) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Szerintem még jobb is. Kicsit ugyan romlott 2013.06 óta, de szerintem messze a legsokoldalúbb, pontosabb és informatívabb navis app.

(#73871) Andrew31 válasza Andrew31 (#73755) üzenetére


Andrew31
senior tag

0 ötlet híján reseteltem a telefont, hát nem oldódott meg. :s

Tudtok ajánlani olyan programot, amivel kiválthatom és mindezt tudja?

Minden megjelenik benne, fb események, születésnapok, a saját bejegyzéseim, stb. és mindezek szinkronizálhatóak valami tárhellyel, visszaállítás után pedig minden vissza is kerül.

Most próbáltam backupot készíteni a Super backuppal, hát szar sincs a naptárban, bravó! :W

A válaszokat ismét köszönöm/köszönném! :R

Ha azt csinálod, amit szeretsz, az szabadság. Ha szereted, amit csinálsz, az boldogság.

(#73872) zseko válasza quailstorm (#73870) üzenetére


zseko
veterán

A winmobile-on megszokott igo-hoz képest ocsmányabbul gyerekesen néz ki, (igaz maga az androidos igo-is) de ha van olyan használható akkor lehet én is beruházok erre, ha már maga az igo ennyire sz.rik a pénzre és a felhasználókra kik megvennék. Nálam is ez a kb. lélektani határ, egész európáért nem nagy ár. Ez akkor megvásárolva jelzi melyik sávban kell haladnom pesten? Kb. ez szól leginkább az igo mellett. A samutól beszerezhető Nokia Here nem ismer olyan utcákat amit több más online igen, a Waze meg szarul navigált, jobbra mondta hogy kanyarodjak és balra jelezte... :F Bár legutóbb a google maps se volt annyira rossz, igaz csak pest szélén mentem keresztül.

HR24.hu

(#73873) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Sziasztok, hátha esetleg valaki tudja miért van ez. A telefonomra feltelepitek egy bármilyen újabb kamera alkalmazást, legyen az a JB+, Kitkat camera stb azok mind csak 640x480 ba veszik fel a videót, holott a telefonba lévő kamera alkalmazás amibe sajnos nincs autofocus tudja az 1920x1080 at is. MTK 6582 es chip hatja a gépet szóval azt hiszem ez mindent megmagyarázhat kivéve nekem. Valahogy úgy érzem több a potenciál a 13mpixeles szenzorban mint amennyit a gyári kamera alkalmazás ki bir hozni. Nevetséges. Lehet hogy az egész csak szoftveresen segít rá mind a 13mpixelre mind a fullHD ra? Meglehet valahogy nézni hogy fizikailag a benne lévő cucc mire képes? Lehet kicsit multaságosan fogalmaztam meg a kérdést de késő is van fáradt is vagyok. Köszönöm előre is a tippeket ötleteket, írhattok appokat is amiket érdemes kiprobálni. :R

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#73874) #79335424 válasza BogyóBP (#73873) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nekem egy 6595M van. Ebben egy Sony Exmor IMX214 modul van. Részleteket az Elixír2, vagy a Cinema FV5 tudna róla mondani, de mindkettő elég fals adatokat ír. A Cinema FV5 egy elég jó kamera alkalmazás, mégis FC -vel elszáll induláskor. Megnéztem a gyári kamera alkalmazással készült videók tulajdonságait és hozzák a specifikációkban írtakat. Ezzel én kizártam a hamisítvány lehetőségét (egyébként is a zopomobile.eu shopból rendeltem). Arra gondolok, hogy a külső alkalmazások nem férnek hozzá a Sony/MTK zárt drivereihez, ezért nem tudnak mit kezdeni a kamerával. Ez a lehetőség nálad is fennáll.

(#73875) tybsen


tybsen
addikt

Akciós a Limbo, 4,99€ helyett csak 0,96€. (Hátha érdekes lehet valakinek, aki nem követi az appsales akcióit. Ez most nagyon jó ár szerintem).

(#73876) LonGleY válasza LonGleY (#73847) üzenetére


LonGleY
veterán

Erre semmi?

[ Szerkesztve ]

(#73877) kovisoft válasza zseko (#73872) üzenetére


kovisoft
őstag

Igen, a Sygic mutatja, hogy melyik sávban kell haladj. De ingyenesen ki is tudod próbálni.

(#73878) Fall-N válasza csaba1203 (#73830) üzenetére


Fall-N
veterán

(#73879) #79335424 válasza LonGleY (#73876) üzenetére


#79335424
törölt tag

VNC elérést nem fogsz összehozni root nélkül, csak ha gyárilag beépítették a lehetőségét. Talán a PAW server megy root nélkül. Sok funkciót elérsz vele, de asztal képet ez sem tud küldeni.

(#73880) darvinya válasza #79335424 (#73868) üzenetére


darvinya
titán

Nedvesség nem csak nálad lehet, már gyártás során is előfordul.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#73881) csaba1203 válasza Fall-N (#73878) üzenetére


csaba1203
addikt

Köszi!
Egyébként érdemes feltenni nem fagyogat?

(#73882) #79335424 válasza darvinya (#73880) üzenetére


#79335424
törölt tag

Kis kínai, összeszerelés közben elsírta magát a meghatottságtól, hogy milyen tuti droidtepsit sikerült alkotnia és a könnye rácsöppent a panelra. :D

(#73883) #41133696 válasza #79335424 (#73882) üzenetére


#41133696
törölt tag

lol

(#73884) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Sziasztok!

Milyen módon vagy alkalmazással lehet egy androidos telefon CPU órajelét monitorozni teljesítménytesztek és normál használat során? Lehetőleg root nélkül.

Köszönöm előre is,
Bone123

(#73885) okay válasza okay (#73853) üzenetére


okay
aktív tag

Erre valaki?
Köszi!

Nagyon jó Football Manager: http://www.powerplaymanager.com/r421088

(#73886) Edi77 válasza Jakuu (#73831) üzenetére


Edi77
őstag

Tényleg jó kis launcher ez :K

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#73887) Syd69 válasza zebede (#73869) üzenetére


Syd69
aktív tag

Szerintem jelenleg az offline navi-k között a legjobb

Alma

(#73888) Jakuu válasza vicze (#73861) üzenetére


Jakuu
őstag

Kivancsian varom, majd a velemenyeket rola.

(#73889) Jakuu válasza Syd69 (#73887) üzenetére


Jakuu
őstag

Nekem a lassusaga miatt nem tetszett, meg valahogy a szinvilaga se jott be. Amugy teljesen rendben volt, csak tul kifinomult ilyen teren az izlesem. :)

(#73890) Jakuu válasza Edi77 (#73886) üzenetére


Jakuu
őstag

Szoktam en rosszat ajanlgatni? :)
Legalabb majd megnezem par honap mulva, milyen blogot irsz rola a LOGOUT-on :)

[ Szerkesztve ]

(#73891) LonGleY válasza Jakuu (#73890) üzenetére


LonGleY
veterán

Azt azért nem árt megjegyezni, hogy egy enyhe bloatware, és kétszer annyi memóriát fogyaszt, mint az Apex.

- berak egy quickswitch sávot felülre, amit senki sem kért, és még ki se kapcsolható az ottani beállításaiból
- nem gyorsabb az Apex-nél, a home gomra és a görgetésekre pl. kifejezetten lassabban reagál
- a saját feliratai kicsúsznak a keretekből, pl. drawer menü

De azért még nézegetem... elsőre ezek tűntek fel.

[ Szerkesztve ]

(#73892) rem2


rem2
csendes tag

Sziasztok!

Olyan alkalmazást keresek, ami 2-3 sikertelen képernyőfeloldás után kikapcsolja a telefont. Tudtok ajánlani valamit?

(#73893) #79335424 válasza Bone123 (#73884) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem próbáltam, de mit szólsz ehhez a CPU monitor -hoz? Úgy látom, hogy tud logolni is (persze az is rádob a procihasználatra).

rem2:
Root nélkül passz. Roottal pl. E-Robot + Secure Settings. Ha jók az infóim, akkor annyi vele a bibi, hogy X jegynél kevesebb karakterbevitelt, valamint a nem végigvitt pontösszekötést nem érzékeli hibának.

[ Szerkesztve ]

(#73894) LonGleY válasza LonGleY (#73891) üzenetére


LonGleY
veterán

Solo Launcher - második felvonás:

- nekem magasan van a dokk, illetve nem beállítható az árnyékolás sem
- nem beállítható, hogy a második home gomb megnyomására a fő (középső) képernyőmre ugorjon
- a programtárban közel nulla beállítási lehetőség: se mappázás, se rejtés, se tabok menedzselése

Ezek alapján nekem ez még kiforratlan. Azt állítani, hogy Apex-verő, meg húdeüber, erőteljes túlzás. Pontosabban nem is igaz. Legfeljebb az ingyenes Apex-nél tud egy picivel többet.

[ Szerkesztve ]

(#73895) quailstorm válasza Bone123 (#73884) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Én meg még ezt adnám hozzá. Asszem ez volt a SmartQT20-on anno.

Nokia Energy profilert használtam legutoljára, azzal kiválóan le lehet mérni a különböző SIM kártyák fogyasztását :Y
Merült az N95 8GB mint állat, és nem maradt más. Bejött.

(#73896) zseko válasza kovisoft (#73877) üzenetére


zseko
veterán

Sajna nem tudom kipróbálni mert csak ezért nem utazom fel pestre :D és az igo-ban lévő végigfuttatási mód (vagy mi a fene) nincs benne. Ha azt mondod benne van akkor örülök, 6e-ért teljes európás öröklicenszes offline navit venni azt gondolom megéri.
Egyébként nem enged sd-kártyára menteni térképet, és amit _nagyon_ nehezményezek, hogy mindenféle kérdezés nélkül első indításkor lelopta az összes kontaktomat a telefonkönyvből :(((

Ami még érdekelne quailstorm, mit jelent az hogy kicsit romlott 2013 óta?

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#73897) Fall-N válasza csaba1203 (#73881) üzenetére


Fall-N
veterán

Szerintem érdemes, nem fagy.

(#73898) Jakuu válasza LonGleY (#73891) üzenetére


Jakuu
őstag

Hta valamit rosszul nezhetsz. Apex nalam tobbet fogyasztott. Nincs felsosavon quickswitch nekem.
Kis 10ezer forintos 512MB memorias keszulekkel teszteltem direkt ( Smart 4 mini )es mindenben gyorsabb volt mint a tobbi , ezen a hulladek telefonon is azonnal reagal a gorgetesre, home gombra.
Az appdrawer alkalmazasnal kilognak a betuk valoban, kerdes, hogy betutipusvaltassal vagy mas modon allithato e, en nem probaltam az osszes funkciojat, de az is lehet hogy a magyar nyelv miatt van, mert hosszabbak a kifejezesek es szo tordeles tortenik, nem tudom, sose foglalkoztam ezzel, mivel szinte nem is hasznalom ezt a funkciot..

(#73899) Fall-N válasza LonGleY (#73894) üzenetére


Fall-N
veterán

Én is így vélekednek róla. Szép, jó de maradok a Nova Prime-nál.

- Meg hiányzik az, hogy a widgeteket széthúzza a teljes kijelző szélességéig. Helykitöltés kikapcsolása néven fut a Novában. Mondjuk ezt Apex-ben sem találtam meg.

[ Szerkesztve ]

(#73900) Jakuu válasza LonGleY (#73894) üzenetére


Jakuu
őstag

Nem tudom te mit nezel, mert temazassal a dokk merete akarhogyan lehet.
A programtarban bizony ott van a mappazas,csoportkialakitas lehetosege, nem is regen irtam le hogyan, a rejtes is ott van jobb oldalt felul a menugombra kell csak bokni, ugyanott az alkalmazasok rendezese, valamint A-Z mod.

Szoval elobb jobban szet kellene nezni, mi hol van Longley :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.