Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73050) goom


goom
senior tag

Tegnap frissítettem a készülékem (HTC One) 5.0.2-re. Azóta nincs meg egy widget-em, és nem is találom sehol. Úgy emlékszem, androidos widget volt, és öt kis kapcsoló volt egy sorban. Ezzel tudtam ki-be kapcsolni a WiFi-t, GPS-t, szinkront, fényerőt és a Bluetooth-t.
Megvan, csak én keresem rossz helyen? Vagy a frissítéssel tűnt el, és ez természetes?
Nekem hiányzik nagyon... Korábban a PowerToggles-t használtam, de azzal egy idő óta a GPS-t nem lehet közvetlenül kapcsolni; emiatt váltam meg tőle (naponta szükségem van erre). Tudtok esetleg ajánlani erre a célra alkalmazást?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.