Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73551) zseko válasza vizimento (#73545) üzenetére


zseko
veterán

Munkatársad nincs aki más szolgáltatónál van?

HR24.hu

(#73552) Vertigo18 válasza acsati (#73525) üzenetére


Vertigo18
addikt

ACR, és nem kell hozzá root

De le kell ellenőrizni, működik-e a telóddal.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#73553) motrola válasza #41133696 (#73550) üzenetére


motrola
aktív tag

Callfilter.apk évek óta ezt használom. Aki itt felkerül a listára tuti nem hív fel. Meg sem csörren a telefon.

[ Szerkesztve ]

Dell Latitude 5490, POCO X5 5G, Umidigi, Chuwi Hi10X

(#73554) vizimento válasza zseko (#73551) üzenetére


vizimento
senior tag

Telenoros van, de Vodás nincs...
Meg így amúgyse lenne az igazi, mert lehet csak a telefonja jobb/rosszabb és azért van jobb/rosszabb térereje... Arról nem is beszélve, hogy gondolom a telefonok térerő kijelzése sem egyen.. Vagy igen? Tehát pl 2csík minden telólál ugyanolyan térerőt jelent?
Ezért lenne jó a saját telómmal mérni az összes hálózat jelerősségét. Tud valaki ilyenre appot?

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#73555) beg válasza vizimento (#73554) üzenetére


beg
veterán

Network Signal Info

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#73556) kuksa90 válasza vizimento (#73554) üzenetére


kuksa90
őstag

Gondolod, hogy t-s simkártya feljelentkezik a voda/ telenor hálózatára, és térerőt mér? Szerintem érdekes lenne...úgy tudom, nincs belföldi roaming.

[ Szerkesztve ]

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#73557) air válasza beg (#73555) üzenetére


air
nagyúr

Ez is csak a saját hálózatot méri, a másik kettőt természetesen nem. Nem is lehet.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#73558) beg válasza air (#73557) üzenetére


beg
veterán

Ja, hogy úgy szeretné tudni.....

Kell 3 kártya és mindegyiket lemérni ugyanazon a helyen. Más módszer nincs.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#73559) air válasza beg (#73558) üzenetére


air
nagyúr

És persze ugyanabban a készülékben.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#73560) poirot


poirot
senior tag

A segítségeteket szeretném kérni;

A telómon van egy polaris viewer 4.1 program, ami nagyon szépen megjeleníti a doc file-okat, akár a legujabbakat is, semmi szerkesztés mód, semmi kijelölés, csak olvasás, ennyi. Viszont a tabletemre leszerettem volna tölteni, de nem találom semmiképpen azt az apk. Van itt office stb. de az egyszerű csak olvasható mód, azt nem találom.

A kérdésem, hogy van-e, egy egyszerű, sallangmentes mód csak az olvasásra legyen az akár doc, xls, pdf file. Ne legyen az ha "mellényúlok", akkor rögtön kijelöl, szerkeszt stb. Csak olvasás korrekten.

Köszönöm a választ.

(#73561) Pajoz válasza poirot (#73560) üzenetére


Pajoz
őstag

(#73562) géeles válasza poirot (#73560) üzenetére


géeles
aktív tag

[link]
Lemented, feltelepited...
:Y

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#73563) poirot válasza géeles (#73562) üzenetére


poirot
senior tag

Köszönömszépen a rendkivüli gyors válaszokat. Megpróbálom mindegyiket.

:R

Ez apk backup restore, ha jól értelmezem, így név alapján, le tudja menteni a telóról az install apk file-t ?

:R

(#73564) géeles válasza poirot (#73563) üzenetére


géeles
aktív tag

Kened vágod.
Menni fog.
:C

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#73565) #79335424 válasza #41133696 (#73550) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ne is említsd! Az enyémben nem volt ilyen, hát telepítettem egyet (hívásmanager, hívásrögzítő). Azóta képtelen vagyok kijönni egy mikrofonnémulásos hibából. Csak headseten keresztül van mikrofonjel, de csak híváskor. A hangrögzítő egyébként működik a teló mikrofonjával. Délelőtt is a logban nyomoztam. Látom a hibát, egy Alsa mixer stream error (vmi 44100 vs. 48000 Hz -es mintavételezési probléma miatt dobja a csatornát), némi közelségérzékelős kavarással. Csak az okára nem tudok rájönni.

[ Szerkesztve ]

(#73566) zseko válasza géeles (#73562) üzenetére


zseko
veterán

Még csak külön program se kell ha van normális filekezelő, mint pl. X-Plore, TC, ES File Expert.

HR24.hu

(#73567) poirot válasza géeles (#73564) üzenetére


poirot
senior tag

Köszönöm, nagyon jó progi, de sajnos "idejét múlt", vagyis a polaris viewer 4.1 nem fut az Android 4.4-en, hiba üzenettel leáll :(

A Kingsoft office -hoz kaphatnék direkt linket? Mindig a tutorial-t rakja fel.

Köszönöm.

(#73568) vizimento válasza kuksa90 (#73556) üzenetére


vizimento
senior tag

Miért, feljelentkezés nélkül nem tudja megállapítani a telefon, hogy milyen erősen látja a jelet?
Egy külföldi simmel kivitelezhető lenne? (Pl: Orange sk)
Az fel tud jelentkezni mindhárom magyar szolgáltatóhoz, és meg tudom így egyesével mérni?

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#73569) LonGleY válasza vizimento (#73568) üzenetére


LonGleY
veterán

Persze, ha a magyar szolgáltatót nem engedi, majd a külföldivel foglalkozik? Príma logika... :]

[ Szerkesztve ]

(#73570) #79335424 válasza vizimento (#73568) üzenetére


#79335424
törölt tag

A teló biztos, hogy tudja, különben nem tudnál manuálisan hálózatot választani. A hálózattípusokat is meg tudja különböztetni, hisz ott van a választómenüben, hogy 2g, 3g, 4g. A rendszer is tudja, különben nem tudnál feljelentkezni. Csakhogy az alkalmazások nem közvetlenül kommunikálnak a teló hardverelemeivel. Az OS által felkínált lehetőségeken (API) keresztül tudnak kommunikálni. Ha a rendszer csak a feljelentkezett hálózatról ad infót, akkor bukta. Ha van olyan alkalmazás a telóban, ami az OS -től külön forrásból is tud infót kapni (pl. MTK Engineer mode), akkor esetleg olyannal meg lehet próbálni.

(#73571) kuksa90 válasza vizimento (#73568) üzenetére


kuksa90
őstag

Elvben a narancs kártyával, manuális hálózatválasztással tudsz roamingolni, tehát láthatod mindhárom térerőt.

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#73572) stampedli válasza poirot (#73567) üzenetére


stampedli
tag

Egy ideje már WPS Office néven fut a Kingsoft, de mocsok jó. Az első ilyen app volt, amit kipróbáltam, és azóta maradt, meg se néztem mást, ez minden elvárásomnak tökéletesen megfelel.

(#73573) kymco válasza stampedli (#73572) üzenetére


kymco
veterán

+1 a kingsoftnak. És ingyenes is ráadásul... Van 200 Ft-ért akciósan vásárolt OfficeSuite, de mégis az ingyenes WPS-t használom.-

www.refujvaros.hu

(#73574) air válasza LonGleY (#73569) üzenetére


air
nagyúr

Magyar kártyával egymás hálózatán nem lehet roaming-olni, külföldivel simán. Puff neki. :U
Tényleg príma logika. :C

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#73575) poirot válasza stampedli (#73572) üzenetére


poirot
senior tag

Felraktam, tényleg jó. Ez kellett nekem. Nem akar mindenáron a szerkesztésbe vinni, ha véletlenül nem úgy és nem ott érintem meg, szóval nagyon jó.

Köszönöm.

:R

(#73576) #79335424


#79335424
törölt tag

El is felejtettem sírni a legújabb csalódásomról. Hétvégén kivittem a routert az autókiállításra, ezért szünetelt az otthoni net. Gondoltam, miniPC -n nézek este vmi elaltató, tinglitangli filmet, háttértárról. Na, erre az MX pro kb. 5 perc után kiírta a licensz check error -t és csá. Azt hittem, hogy viccel, mert még egy napja sem volt net nélkül, de nem. 3 -szor is megismételte. Hát vazze!!! :W
Bár ezt mindenképpen csúf hibának és unfair -nek tarom, de egyetlen, halovány mentsége lehet. MiniPC -n nincs belső óra, ami megjegyezné az időt. Ezért minden induláskor, a manuális beállításig, vagy a hálózati infóig a Linux nullától számolja az időt, azaz szerinte 1970.01.01. éjfél van. Ez esetleg bekavarhat az alkalmazások tárolt, következő licenszellenőrzés időpontjába. De akkor is gáz.

(#73577) kymco válasza poirot (#73575) üzenetére


kymco
veterán

Nekem is az volt a döntő érv, hogy ne vigyen alapból szerkesztésbe, de szerkeszthessem, ha akarom. A legtöbb email mellékletet csak olvasni akarom, jó hogy alapból olvasásra nyitja meg.

www.refujvaros.hu

(#73578) jopika


jopika
tag

létezik olyan alkalmazás amivel meg tudnám nézni hogy mi az ami terheli a rendszert? nert anno már írtam hogy egy idő után nem kapok értesítéseket se gmail se push üzenet pl olx stb, kipróbáltam pár programot de nem jó vele sem, ha csinálok visszaállítást akkor jó, de egy idő után megint elő jön, és lövésem sincs hogy miért, alap esetben nem érdekelne, de a munkám miatt csak az lcd-t nézem meg hogy van-e valami, és sokszor manuális frissítés után látom hogy van egy rakat mail, Nem tudom mennyire érthető próbáltam jól leírni,

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#73579) Jakuu válasza #79335424 (#73576) üzenetére


Jakuu
őstag

Ne is idegesits ezzel, mert nekem a PowerAmp ami emiatt kiveri a biztositekot.
Ugyebar megvettem en is a license-t, de ha nem kap netet az app, akkor jon a nem tudtam ellenorizni a licenset blabla szoveggel es onnantol nem lehet, hasznalni, amig nem kerulsz ujra net kozeleben.
Azt pedig tudni kell, hogy en rengeteget vagyok olyan helyen, ahol nincs net. Igy olyankor hasznalni se tudok, csak mas appot zenehallgatasra.Meg szerencse hogy megvettem, mikozben nem tudom hasznalni.

(#73580) zho-lee válasza Jakuu (#73579) üzenetére


zho-lee
addikt

Ezt megírtam a fejvesztőnek, orvosolta, de az újabb és újabb frissítések miatt megint előjött.
A véleményem miatt meg moderálnának.

Jó hozzáállás, hogy aki fizet, nem tudja használni,csak állandó net kapcsolattal :C

szerk: [link]

[ Szerkesztve ]

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#73581) #79335424 válasza Jakuu (#73579) üzenetére


#79335424
törölt tag

A PowerAmpot már száműztem. A GoneMad -ből, PlayerPro -ból, Music Folder Player -ből is megvan a pro verzió, úgyhogy nem hiányzik a PowerAmp. Egyébként sem vagyok widefülű, meg aztán tulképp egy telóról van szó. De az MX -et kedvelem. Kár lenne érte.

[ Szerkesztve ]

(#73582) kliszi


kliszi
senior tag

Sziasztok ! Tud valaki egy olyan kamera alkalmazást ami moto g 4g cm12 lolli 5.0.2-ön a külsö sd-re menti a képeket illetve a videokat ? A gyáriban nincs ilyen beállitási lehetöség !

(#73583) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Sziasztok!

Meg lehet valahogy oldani, hogy egy számítógéphez vezetékesen kapcsolódó intenetet usb-n keresztül a telefonra vezessem? A gépen Ubuntu van.

Üdv. Johnny

(#73584) csaba1203 válasza #79335424 (#73581) üzenetére


csaba1203
addikt

Nekem az n7Player,ami nagyon bejött de az Mx sem rossz.

(#73585) air válasza jonnyjoker01 (#73583) üzenetére


air
nagyúr

Reverse tethering. De hogy Linuxra van-e azt nem tudom.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#73586) Jakuu válasza jonnyjoker01 (#73583) üzenetére


Jakuu
őstag

Igen lehetseges, ugy hivjak a modszert, hogy USB reverse tethering. Googlen keress ra, tobbfele megoldas talalhato.

(#73587) Bozek válasza zho-lee (#73580) üzenetére


Bozek
nagyúr

Jó hozzáállás, hogy valaki vesz egy Android-os telefont, aztán kikapcsolja a NET-et... Szerezz be egy MP4 lejátszót és megoldódott minden gondod. :D

(#73588) ollie válasza saelin (#73496) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Agyontömörített médiafájlokat nem is fog neked semmi sem tömöríteni...

***

(#73589) z123456789


z123456789
addikt

SZiasztok!

Volt egy ilyen alkalmazásom. (Első két kép) Nagyon hasznosnak találom, de már nincs fent playen. :(
Tudnátok esetleg valami más hasonló programot ajánlani?
Airdroidot mellőzném.
Előre is köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

(#73590) Edi77


Edi77
őstag

Sziasztok!

Itt is megkérdezem, hátha előbb kapot választ. Adott egy Sony Xperia M2 4.3 rootolt teló . A statusbarból a stamina jelet el lehet vhogy tünteni? Gravitybox van, de nem találttam meg abban sem a megoldást.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#73591) galaxys80 válasza Bozek (#73587) üzenetére


galaxys80
veterán

Jó hozzállás, hogy aki éppen külföldön van az meg ne akarjon zenét hallgatni.

(#73592) vizimento válasza air (#73574) üzenetére


vizimento
senior tag

Igen, príma logika volt, ugyanis sikerült vele megoldanom a mérést! A narancsos kártya felengedett mindhárom hálózatra és így már lett infóm a térerősségekről. De a logika-dícséret nem (csak :) ) engem illet, kuksa90 forumtárs hozzászólásából jött az ötlet, miszerint "belföldi roaming nincs". - De hát miért ragaszkodnék belföldihez?!?! ;)
Köszi mindenkinek!

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#73593) zeon.hu válasza Jakuu (#73579) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

nálam 3 napja nem megy megint, folyamatos net mellett írja a licensz problémát...

#?*@&!

(#73594) raziel01 válasza Bozek (#73587) üzenetére


raziel01
veterán

Mondhat akárki akármit de egy marhaság a DRM rendszere neki.
Nekem mondjuk mindig van net a telón de abszolút megértem, hogy valakinek meg néha nincs.

(#73595) KurtCobain válasza Bozek (#73587) üzenetére


KurtCobain
őstag

És neked ott is van térerőd, ahol másnak nincs. Értem.
Én járok olyan helyen, ahol még Edge-n se mászik le adat.

Mmm'kay?

(#73596) Jakuu válasza zeon.hu (#73593) üzenetére


Jakuu
őstag

En mar nem is merem frissiteni, mert mostanaban nem volt problema vele es nem szertnek megint belefutni ebbe a hibaba.
Sot megmondom van egy Tibi mentesem is, amivel visszaszoktam allitani, de sajnos cache torles kell neki, hogy ujratelepites utan ne jojjon egybol elo a hiba. DE az legyen a legnagyobb baj, hogy a beallitas mentesem olyankor elveszik, viszont igy legalabb hasznalni tudom azt, amiert fizettem. Ez a vicc.

(#73597) Bozek válasza KurtCobain (#73595) üzenetére


Bozek
nagyúr

Vodafone-os vagyok. :)

(#73598) zeon.hu válasza Jakuu (#73596) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

én most LP-el megoldottam.
siralmas, hogy e miatt fel kellett tennem.
persze ha egyszer javítják majd, akkor meg pont a LP lesz a gond...

#?*@&!

(#73599) kuksa90 válasza vizimento (#73592) üzenetére


kuksa90
őstag

Ezekszerint nemcsak elméletben, hanem gyakorlatban is működik :C

#73571

[ Szerkesztve ]

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#73600) air válasza Bozek (#73597) üzenetére


air
nagyúr

A többi meg dögöljön meg? :C

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.