Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73451) Quasi_modo válasza jopika (#73448) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Mi a bajod vele?

valami

(#73452) beg válasza zseko (#73450) üzenetére


beg
veterán

A felhasználóneved alapján (amit megadtál a regisztrációkor, telefonszámod ismerete nélkül) még én is tudnék neked írni. Random kereső script segítségével meg bárkinek. Aztán lesz valaki aki visszaír, azt meg jól kihasználom hátha van annyira naiv, hogy a bizalmába férkőzzek. Így már érted?

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#73453) jopika válasza Quasi_modo (#73451) üzenetére


jopika
tag

csak nem tetszik, és úgy vettem észre hogy többet eszik a ram-bol
nagyon megszoktam a Go-t de néha szarakodik és ha az van fent akkor nem frissít a telóm, semmire, se gmail se másra, de lehet ez véletlen, fene tudja

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#73454) dokee78 válasza dokee78 (#73443) üzenetére


dokee78
félisten

Kipróbáltam a tört verziót és annyira tetszett megvettem.

(#73455) zseko válasza beg (#73452) üzenetére


zseko
veterán

Nem. Vagyis de, csak az értelmét nem látom. És így már nem is tetszik, le is szedtem. A kereső is szar, mindig csak egy egy embert ad ki. Meg akkor programmal kerestet állandóan, merthogy reg után 2 perccel már írt is, főleg hogy magyar nevet adtam meg. Nem reagáltam rá, csak mikor pár óra múlva képeket kezdett küldeni kérdeztem meg hogy ki a fene. De valami jó németes elmondhatná nekem valójában mit is akart nekem írni az utolsó mondattal?

(#73453) jopika: Nekem meg a GO nem jött be, nekem attól lassabb volt a telefonom és akadozott is, és nálam is szórakozott időnként.

HR24.hu

(#73456) petipetya válasza zseko (#73455) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az is lehet, hogy valami burnyák volt és bepróbálkozott. :D

"nincs rá lezsóidő"

(#73457) jopika válasza zseko (#73455) üzenetére


jopika
tag

régen jó volt a Go meg a Next, de már annyit frissítettek hogy hulladék lett

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#73458) zseko válasza jopika (#73457) üzenetére


zseko
veterán

Hát én utoljára talán 2012-ben használtam, nekem már akkor nem volt jó :) Lehet telefontól is függ, de az S2-n sem volt jó nekem. A Nova most ~30-35MB ramot eszik nálam amennyit a futó folyamatoknál látok, a GO mennyit?

HR24.hu

(#73460) vicze válasza #79335424 (#73435) üzenetére


vicze
félisten

A Skype csak akkor VOIP ha telefonszámmal használod, azonkívül tök normális tömörített adatot küldesz a hálózaton, és semmi köze a VOIP-hoz az a Skype fizetős szolgáltatása, amit máshogy is kezel a rendszer, ahogy a Hangouts tárcsázót is.

(#73461) jopika válasza zseko (#73458) üzenetére


jopika
tag

a go az 75-80 at eszik a next többet mert az 3D,

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#73462) #79335424 válasza vicze (#73460) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha nem szabványis SIP, akkor még neccesebb. Egy tömörített adatátvitel kezdetén még kevésbé valószínű, hogy a rendszerben megjelenjen egy INCOMING_CALL infó, amit eseményként lehetne használni a hangerőmódosításhoz.

(#73463) Balazska15


Balazska15
senior tag

Sziasztok! Tudnátok ajánlani olyan (lehetőleg ingyenes) videószerkesztőt amivel a legegyszerűbb szerkesztéseket meg tudom oldani? Gondolok itt egy rész kivágására, több rész egymás után rakására, esetleg egyes részek gyorsítására/lassítására. Köszönöm előre is! :R

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#73464) jopika válasza Balazska15 (#73463) üzenetére


jopika
tag

Magisto Video Editor
Video Editor

ezeket használtam play röl leszedhető

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#73465) Cidan


Cidan
tag

Sziasztok!
Egy letisztult felületű és listás elrendezésű, de funkcionális file managert keresek ami kezeli a tömörített file-okat is akár.
Ezen kívül még jól jönne egy app ami kiváltja a gyári telefon app-ot is! :B

:R

(#73467) DonMedve válasza Cidan (#73465) üzenetére


DonMedve
addikt

Total Commander

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#73468) zseko válasza #20749568 (#73466) üzenetére


zseko
veterán

Nyilván van előnye az ilyen file kezelőknek is, ám részemről sokkal inkább ajánlanám az X-Plore programot ami már elsőre is egyszerűbb és praktikusabb külalakra és használatra is, nem a kinézetre és kismillió (mellék)alkalmazásra megy hanem a használatra.
És nem a semmire nem jó de legalább sok helyet elfoglaló mappás nézet az elsődleges minden újonnan nyitott fülön (amit én alapból utálok winben is), hanem a Total Commanderes használati egyszerűség.

De ez az utálat lehet még a dos-os berögződésből ered, én szeretem tudni hogy egy file mi is pontosan és mekkora mérete van, nem csak egy ikont látni :)

Nem mondom hogy rossz, csak hogy van jobb is :)

(#73467) DonMedve na igen, TC a másik, csak ott nehézkes a hálózat és ftp beállítása :( X-plore-ban sokkal könnyebb, és ez kezel felhő tárhelyeket is.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#73469) 7Sony7 válasza beg (#73449) üzenetére


7Sony7
addikt

Beg; averiot: Köszi.

-

(#73470) air válasza zseko (#73468) üzenetére


air
nagyúr

"Nem mondom hogy rossz, csak hogy van jobb is "

Neked. Másnak meg más a jó. ;)

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#73471) Tav-Csoves válasza saelin (#73424) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Total commanderben .zip-nél Te választhatod ki, milyen mértékű legyen a tömörítés, ugyan úgy, mint PC esetében!

(#73472) Kátai


Kátai
senior tag

Hogyan lehet letiltani a Mobil Adat forgalmat egyes alkalmazásoknál?Ugyanis csak 200 megás csomagom van és már többször előfordult,hogy pl.a Google Play Áruház már többször is levett 10-20 megát a tudtomon kívül.Az adat kapcsolatom úgy van beállítva,hogy óránként bekapcsol 3 percre az E-Robot segítségével és így nem mindég veszem észre az esetleges nem kívánt adatforgalmat."Háttér adatok korlátozása"esetleg ennél az alkalmazásnál?

[ Szerkesztve ]

(#73473) Quasi_modo válasza Kátai (#73472) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Kapcsold kézzel, hogy tudd követni.

valami

(#73474) vicze válasza Kátai (#73472) üzenetére


vicze
félisten

A Data Usage menüben a grafikon alatt az appok listájában rányomsz egyre és ott rányomsz a restreict background data. (gőzöm sincs mi magyarul)

Így csak akkor használja a mobil forgalmat az adott app, ha megnyitod és előtérben van, a háttérben nem fog forgalmazni. Ennyi elég?

(#73475) Kátai válasza Quasi_modo (#73473) üzenetére


Kátai
senior tag

Ha más nem lesz akkor ezt fogom tenni.

(#73476) Kátai válasza vicze (#73474) üzenetére


Kátai
senior tag

Köszi,kipróbálom.

(#73477) zseko válasza air (#73470) üzenetére


zseko
veterán

Igen, ez lett volna a lényege csak lemaradt :)

HR24.hu

(#73478) Bendegúz98


Bendegúz98
senior tag

Udv
Segitseget kernek olyantol aki hasznalta a philz recovery autogeneratort. Elinditottam megjelent a telefonon szep lilaban ahogy kell. Ott kapott egy restartot. Telefon ujraindult szgepen van egy recovery amit keszitett meg egy a backup konyvtarban ami gondolom a rwgi. Restart elott kellett volna valamit meg vagy ezt az uj at feltenni? Hogyan tovabb? Koszonom

(#73479) Zola007


Zola007
veterán

Tudtok valami olyan progit, amivel csak egy időtartamra állíthatok be képernyőzárat?

konkrétan munkaidőre szeretném aktiválni, de azon kívül ne fárasszon, hogy állandóan kéri

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#73480) air válasza Zola007 (#73479) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem ilyet nem lehet.
Ezt talán még automatizálóval sem, mert a zár kikapcsolásához mindenképpen meg kell adni a kódot, mintát stb.
Mondjuk egy képernyőzár nem csak a kollégák ellen véd. :)

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#73481) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Sziasztok!

Létezik olyan backup alkalmazás amivel egy gombnyomással az összes felhasználói alkalmazást lementhethetem azok adataival együtt? Kb 90+ alkalmazas van letelepitve es nem akarom egyesevel lementegetni factory reset elott...

Üdv. Johnny

(#73482) Rimuru válasza jonnyjoker01 (#73481) üzenetére


Rimuru
veterán

Ttitanium backup, a mentés kényelmes az ingyenessel is, viszont a visszaállítás halál ha nem a fizetőset választod.

Vigyázat, csalok!

(#73483) Bozek válasza air (#73480) üzenetére


Bozek
nagyúr

A Secure Settings-ben (ami megy szinte minden értelmes automatizálóval) lévő Keyguard beállítás leveszi úgy is a képernyőzárat, ha minta vagy PIN van megadva, nem kell hozzá megadni. Persze ha a feloldás módját akarja változtatni, akkor már necces, de PIN kódot is be lehet állítani SS-ben.

Azt természetesen nem tudom, hogy root kell-e hozzá, bár elvileg elég csak az Eszközkezelők közt kipipálni az SS-t.

[ Szerkesztve ]

(#73484) F.E.K.. válasza Zola007 (#73479) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Beépített profil? Elég sok telefonon időzíthető (vagy például cyanogenmod alatt más eseményekhez, akár wifi-hez is lehet kötni).

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#73485) bozsozso


bozsozso
őstag

Sziasztok,

Tudnátok olyan alkalmazást amivel a wifi-t illetve a mobilnetet különböző időszakokban ki/be tudom kapcsolni? Jelenleg Llama van, de nekem feleslegesen sok funkciója van. Mondjuk esetleg a mobilnet része is elég lenne, mert a wifi-t azt tudja alapból a telefonom.

(#73486) tybsen válasza dokee78 (#73454) üzenetére


tybsen
addikt

Nálam a play store-ban 1,99€ -ba kerül jelenleg a "better camera", az alkalmazás ikonján pedig „-70%” szerepel. Tehát az eredeti ár 6,63€ lenne?

Ez azért fura, mert az amazon alkalmazásboltjában 2,99 €-be kerül normál áron. Persze szoktak lenni eltérések, de tényleg majdnem 7€ a normál play store-os ár?

(#73487) poirot


poirot
senior tag

Szevasztok!

Tudnátok olyan programot ajánlani, ami a pdf, txt, doc, xls file-okat olvassa, gyorsan, és fapados. Vagyis semmi szerkesztés, felesleges menüsor, mondhatnám úgyis, belép-kilép. Ha megjegyzi az utolsó állapotot/oldalt, az csak előny.

Semmi OfficeSuite, vagy hasonló.

Köszönöm.

:)

[ Szerkesztve ]

(#73488) St3ven válasza poirot (#73487) üzenetére


St3ven
addikt

A régi Quickoffice ilyen volt, biztos fent van valahol neten az apk-ja.

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#73489) jonnyjoker01 válasza Rimuru (#73482) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Köszi! Ez miért OFF? :D

Üdv. Johnny

(#73490) afi0903


afi0903
aktív tag

Helló,

(a King of Thieves-hez) tudtok mondani egy olyan programot ami magától rányom a kijelzőre bizonyos időközönként (pl. 1perc)?

(#73491) #79335424 válasza afi0903 (#73490) üzenetére


#79335424
törölt tag

Root + automatizáló (E-Robot, Tasker). Írj, ha teljesülhetnek ezek a feltételek és vázolom a hogyant!

(#73492) afi0903 válasza #79335424 (#73491) üzenetére


afi0903
aktív tag

Root?!-> Ez nálam alap egy telefonnál.
E-Robot megvan.

(#73493) S e t h válasza afi0903 (#73492) üzenetére


S e t h
nagyúr

Bakelittel is boldogulsz?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#73494) afi0903 válasza S e t h (#73493) üzenetére


afi0903
aktív tag

Nem lehet olyan nehéz. :)

(#73495) #79335424 válasza afi0903 (#73492) üzenetére


#79335424
törölt tag

Akkor
1.
Vegyél elő papírt, tollat!
2.
A fejlesztői lehetőségek, bevitel résznél pipáld ki a "mutató helye" opciót! Megjelenik egy sáv, amiben leolvashatod az érintések koordinátáit.
3.
Indítsd el a programot, amiben emulálni szeretnéd az érintést és érintésnél olvasd le/írd le az érintési pont koordinátáit! Ha álló és fekvő nézetben is használod az alkalmazást, akkor mindkettő koordinátái kellenek. Ha ez megvan, akkor kikapcsolhatod a koordináták megjelenítését.
4.
Robotban 3 parancs (lehet másképp is, de én így csinálnám). Parancs1 az alkalmazás fókuszba kerülésekor engedélyezi Parancs2 -t.
Parancs2 eseménye riasztás, 1 perces ismétléssel (ebben a szituban, riasztás helyett, használhatod az "aktuális idő megváltozott" eseményt is, mert ez minden percben kiváltódik).
Parancs2 művelete(i):
"egyéb" -> "shell parancs futtatása". Kipipálod a rootot, a parancs szövege pedig:
input tap x y
amiben x és y helyére beírod a koordinátákat.
Ha a másik nézet is kell, akkor azt külön műveletként add hozzá Parancs2 -höz, majd mindkét művelethez add hozzá feltételként a hozzájuk tartozó nézetet!
Parancs3 pedig az alkalmazás fókuszból kikerülésekor letiltja Parancs2 -t.

Ezt a hsz. -t azért ide írtam, mert az érintésemulálás módja nem Robot specifikus és talán mást is érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#73496) saelin válasza Tav-Csoves (#73471) üzenetére


saelin
veterán

Hát de pont ezt mondom, hogy hiába állítom át a compress mértékét, ugyan úgy nem tömörít semmit.

Itt egy példa:
- 9-es (full) compressel.
- és maga a mappa, ami tömörítve lett.

Több eszközön is néztem, több programmal, de egyik sem tömörít semmit. Neten próbáltam utánna nézni hogy miért, de nem találtam semmi infót erről, azért próbálkoztam itt. Ezek szerint itt sem tudja senki az okát.
Nem mintha androidon akarnék fájlokat tömöríteni, csak pont úgy adódótt, hogy a zenéimet kényelmesebb volt most tabon megcsinálni - nem volt kedvem másolgatni - backupba, és akkor vettem észre ezt, hogy egyik app sem tud tömöríteni... kíváncsi lettem. :)

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#73497) zseko válasza saelin (#73496) üzenetére


zseko
veterán

tömörített az, valamennyit: 1569595946byte > 1563034933byte.
Amennyire tudom zene/video tömörítés nem szokott nagyon működni, hiszen nincs mit rajta tömöríteni. Ne is várj tőle sokat.

HR24.hu

(#73498) Bozek válasza saelin (#73424) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az első kérdés, hogy mit szeretnél tömöríteni. Mert például képek esetében a PC se tömörít sokat, legalábbis JPG-nél, hisz az már maga egy alapból tömörített formátum.

Én a ZArchiver-t használom, bár általában csak kicsomagolásra.

Szerk: Jah, látom zenét. Na attól sokat ne várj, mert szintén alapból tömörítettek általában.

[ Szerkesztve ]

(#73499) szimi57 válasza bozsozso (#73485) üzenetére


szimi57
őstag

E-Robot.

Zola007:

Szerintem az E-Robot ezt is tudja.

[ Szerkesztve ]

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#73500) Bozek válasza szimi57 (#73499) üzenetére


Bozek
nagyúr

Tasker. :D

Szerintem a Robotnak is feleslegesen sok funkciója lesz a kérdező számára, szóval én ezért nem is írtam semmit...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.