Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72401) air válasza adrian94 (#72400) üzenetére


air
nagyúr

Nincs ilyen.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#72402) meridaharcos válasza dokee78 (#72397) üzenetére


meridaharcos
senior tag

Köszönöm szépen, éltem vele ! ;-)

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#72403) aelod


aelod
veterán

Tudnátok olyan alkalmazást/widgetet ajánlani ami helyettesíti a power gombot? Tudjon kikapcsolást, újraindítást.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#72404) kymco válasza aelod (#72403) üzenetére


kymco
veterán

screen off fx nekem anno bevált
(újraindítást nem tud)

[ Szerkesztve ]

www.refujvaros.hu

(#72405) S e t h válasza kymco (#72404) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én swype-ot használok.
(újraindítást nem tud)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#72406) air válasza aelod (#72403) üzenetére


air
nagyúr

Quick Boot

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#72407) beg válasza aelod (#72403) üzenetére


beg
veterán

Én az xposed moduljában a gravitybox-ban állítottam be a vissza gomb hosszan nyomására a screen off műveletet.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#72408) #79335424 válasza beg (#72407) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nálad a Power rövid nyomás az nem screen off? Egyébként ezen a kínai kütyün működik a duplakoppos screen on. Megcsináltam a lockscreenre is a duplakoppos screen offot, meg az Apexben is. Így minden állapotról ugyanazzal a kijelzőbökdöső művelettel lépek a másik állapotba.

(#72409) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

udv!

pushbullet-el pc-ről androidra lehet úgy küldeni, hogy a böngésző ki van kapcsolva a pc-n?
mert csak fogadásra látok ilyen beállítási lehetőséget.

#?*@&!

(#72410) beg válasza #79335424 (#72408) üzenetére


beg
veterán

De igen, csak kímélem a fizikai gombot :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#72411) #79335424 válasza beg (#72410) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ahhh so! :)

(#72412) antal750


antal750
aktív tag

Sziasztok adott egy Op3ndott tablet feliratnál megáll forog a zöld csík nem megy tovább.? Ilyenkor mit lehet tenni? Nincs root semmi mókolás. Csak frissítve volt

(#72413) twine válasza antal750 (#72412) üzenetére


twine
addikt

Itt <-- biztos, hogy szívesen segítenek a srácok, és kapsz megoldást a problémádra ;)

[ Szerkesztve ]

(#72414) LonGleY válasza zeon.hu (#72409) üzenetére


LonGleY
veterán

Van Windows-os kliense, nem csak böngésző plugin.

(#72415) zeon.hu válasza LonGleY (#72414) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

kösz,meg is van!

#?*@&!

(#72416) zeusz55


zeusz55
senior tag

Szisztok jó Hotmailos appot tudtok?Az outlook gyàrija csak az utso par levelemet jeleniti meg:-( Koszi

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#72417) ollie válasza zeusz55 (#72416) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A GMail app is tudja már kezelni.

***

(#72418) Deck


Deck
titán

Az alkalmazásokon belüli vásárlás email címhez megy hozzá vagy az android id-hez? Mivel van egy vásárlós fiókom 3 eszközömön megy a vásárolt appok gond nélkül futnak. De ha egy alkalmazáson belül veszem meg a prot?

Más: ha amazonon régebbi verzió van rgy appból mint playen érdemes a fejlesztőnek írni?

[ Szerkesztve ]

PS5

(#72420) Deck válasza #20749568 (#72419) üzenetére


Deck
titán

Azt tudom. Pl van a szókirakós aminek megvettem a proját apoon belül 1k volt. Most felrakva se érzékeli, hogy meglenne sőt akkor is csak 1 telón tudtam használni mikor megvettem tehát nem az email címhez rendelte hozzá. Nem is használom és nem szeretem az alkalmazáson belüli vásárlást de van egy app amin belül tudom csak megvenni a prot ezért érdekelne pár tapasztalat.

A Relax M Meditation app az amit megvennék így most. De lehet máskor is járok így.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#72422) Deck válasza #20749568 (#72421) üzenetére


Deck
titán

Köszönöm! Akkor belevágok a dologba! Aztán, leírom a tapasztalataim :)

PS5

(#72423) tomy86 válasza Deck (#72422) üzenetére


tomy86
addikt

Nálam webes felületen belépve a Playbe ugyanúgy megjelennek az alkalmazáson belüli vásárlással megvett programok, mint a Playről vásároltak és más eszközre is gond nélkül telepíthetők. De lehet, hogy vannak kivételek.

[ Szerkesztve ]

(#72424) Whynot?


Whynot?
aktív tag

tudnátok olyan zárképernyő programot ajánlani, amiben ki lehet tenni widgeteket és működik a galaxy S5 ujjlenyomat olvasója is?

(#72425) laszlohu


laszlohu
addikt

Hasznos app :

[link]

A vonatok gps (pontos hely-) adatai is látszódnak térképen, vonatok késése, stb.

(#72426) Jazz


Jazz
veterán

Üdv!

Milyen chat programot tudnátok ajánlani a messenger kilövésére/helyettesítésére? (nem kell face, nem kell messenger, csak egy egyszerű chat progi, amivel lehet kommunikálni a másik telefonjára telepített ugyanezen progival. ennyi)
Szempontok: könnyű, gyors, kicsi memória és gépigényű, egyszerű.
Rengeteg van play-en, nem tudom melyikek a "legjobbak", mi a favorit.
(ja és windows-os telóra is legyen változata)

Köszi!

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#72427) Ronam válasza Jazz (#72426) üzenetére


Ronam
addikt

En Hangouts-ot hasznalok mar joideje, ugy tudom van WP-ra is.

(#72428) Deck válasza Jazz (#72426) üzenetére


Deck
titán

Telegram. Ez tényleg mindenre van, kicsi, gyors, kis igényű . ;)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#72429) tybsen válasza Ronam (#72427) üzenetére


tybsen
addikt

A google hangouts talán az egyetlen uzenetkuldo, ami nincs wp-re.

(#72430) spiritex


spiritex
veterán

Android alatt van valamiféle Startup menü? Tehát, hogy a rendszer indulásakor általam választott applikációk elinduljanak? Köszi!

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#72431) vatafakk


vatafakk
aktív tag

sziasztok,

lehet tudni, hogy meddig lesznek akcióban a runtastic appok? nem vagyok wifi közelben estig, a mobilnetem lejárt. esetleg meg tudom venni weben keresztül is gépről, és később letölti a telefon wifin a vásárolt alkalmazást?

(#72432) Deck válasza vatafakk (#72431) üzenetére


Deck
titán

Weben is megtudod venni.

PS5

(#72433) kuksa90


kuksa90
őstag

Urak/ Hölgyek!

Létezhet az, hogy a Telegram blokkolja a sim hívhatóságát, nem állandóan, random időnként?
Mióta telepítettem, többször újra kellett indítani a telefont, mert "a hívott szám nem kapcsolható" üzenetet kaptam, ha hívtam a számot, és mellettem volt a készülék...

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#72434) LonGleY válasza kuksa90 (#72433) üzenetére


LonGleY
veterán

Nem sok köze lehet hozzá, de legfeljebb szedd le a progit próbaképp (a böngészőből is tudod használni)!

(#72435) kuksa90 válasza LonGleY (#72434) üzenetére


kuksa90
őstag

OK, köszönöm. Én sem gondolnám, de az elmúlt pár hétben csak a telegram lett telepítve. :F

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#72436) oncsi


oncsi
őstag

Sziasztok.
Tudtok olyan készülékröl, ROM-rol, programrol, ami csak annyit tesz, hogy a lemerült és kikapcsolt készüléket töltöte dugva azt bekapcsolja?

Más. Olyan kütyüt keresek, ami a telefon usb-jébe dugva I/O portként használható, természetesen a hozzávaló sw-el.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#72437) Balikaa


Balikaa
csendes tag

Üdv!

OTG képes telefonnal megoldható, hogy rádugva a t-mobilos mobilintentes USB sticket, működjön a net a telefonon?

Kösz

B

(#72438) kakukkmarci


kakukkmarci
senior tag

Üdv !

Samsung Smart View v4.0.1.-gyel van problémám.
Motorola Defy-n használtam eddig, vagy ezt, vagy régebbi verziót, teljes megelégedéssel.
(Sajnos azóta sem találtam olyan alkalmazást, amely akár megközelítette használhatóságban...)
Telefoncsere óta a 2013-mas Moto G-n is futott, Kit-Kat alatt is.
Viszont az 5.0.1-re feltelepül ugyan, de hibával leáll indítás után.
Hogyan tudnám megoldani, illetve van-e valaki aki meg tudná oldani, hogy használható legyen ???
Sajnos nem vagyok fejlesztésben otthon, ROM-telepítés, modulok telepítése a tudásom korlátai...
Remélem, tudtok biztatót mondani.

noob... rooter... geek

(#72439) air válasza Balikaa (#72437) üzenetére


air
nagyúr

Nagy valószínűséggel nem.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#72440) #79335424 válasza Balikaa (#72437) üzenetére


#79335424
törölt tag

Igen, megoldható. Ügyeskedned kell hozzá egy kicsit a kernelben, aztán egy kicsit a ROM -ban, majd terminálban néhány parancs segítségével bekonfigolni. Nem nagy ügy...egyeseknek. :)

(#72441) Balikaa válasza #79335424 (#72440) üzenetére


Balikaa
csendes tag

Ok, köszi, akkor holnap nekiállok. Ja, nem.

(#72443) G33Z@


G33Z@
tag

Sziasztok. Nincs véletlenül valakinek egy gyári android böngésző appja? LG G2/ 4.4.2.
Én barom, leszedtem, hogy nem kell a Chrome mellé, most meg visszasírom...

(#72445) G33Z@ válasza #20749568 (#72444) üzenetére


G33Z@
tag

Hmm. Nem megy fel...

(#72447) beloadjoker


beloadjoker
őstag

Hali!

Valaki tudna segíteni?

Nekem egy régebbi busybox kellene a v.1.21.1es verzió!! Nem találok sehol apk-t a kód megvan itt: [link]
Hogy tudnám ezt telepíteni? valaki tudna segíteni? /Nem root miatt kell, máshoz/ Ja és a teló rootolt, cwm van, amire dobnám fel.

Valakinek valami ötlete?

[ Szerkesztve ]

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#72448) xSide válasza G33Z@ (#72445) üzenetére


xSide
őstag

Másold be root-olt eszközön a helyére.
Odex fájl megvan még?
Aweriot: ez nem működik...

[ Szerkesztve ]

(#72449) G33Z@ válasza xSide (#72448) üzenetére


G33Z@
tag

nem jó aszongya próbáljam CM rommal?? gyári vodás 4.4.2 rootolva van most

sőt az eszköz nem támogatott... wtf

hopsz én voltam hülye MŰKÖDIK

KÖSZI :-)

[ Szerkesztve ]

(#72450) royalka


royalka
őstag

Sziasztok. remélem tudtok segíteni. Szerintetek melyik a legjobb 360-as panoráma készítő progi. Egyik telómba volt ilyen funkció az alap google fényképezőbe, de már nem emlékszek a rendszerre se. :(. Szóval mielőtt elkezdem letölteni az összes ilyen progit play-ről gondoltam megkérdezlek titeket. :F

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.