Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72601) aelod válasza ollie (#72598) üzenetére


aelod
veterán

:DDD :R

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#72602) teo77


teo77
őstag

Valaki használja elégedetten a SwiftKey-t 512 MB RAM-al rendelkező készüléken? Érdekelne, hogy nem túl nagy-e rá.

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#72603) Debilon válasza teo77 (#72602) üzenetére


Debilon
addikt

használom, általában szerintem nem gáz, persze néha beakad vagy lassabban nyílik meg a billenytűzet

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#72604) teo77 válasza Debilon (#72603) üzenetére


teo77
őstag

Köszi! 👋

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#72605) Pajoz válasza teo77 (#72604) üzenetére


Pajoz
őstag

1 gigán is röcögött néha. Kb három hétig használtam telón. Rengeteget tévesztett a szavaknál. Funkcionalitása messze elmarad a swipe-hoz képest. Úgyhogy lemondtam róla. Telón is tabon is swype.

Jöhet csáknorrissz gárd :)

(#72606) teo77 válasza Pajoz (#72605) üzenetére


teo77
őstag

Köszi! Sosem értettem, miért favorizálják a Swype-ot! Gyorsabban lehet vele írni ujj huzogatással, mint potyogessel? Ezt valahogy nem tudom elképzelni. Persze, attól még lehet! :) Kíváncsian várom a cáfolatokat!:)

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#72607) beg válasza teo77 (#72606) üzenetére


beg
veterán

Próbáld ki egy hónapig és eldöntöd magad. Nekem kényelmesebb és gyorsabb swypeolással írni. Ha pötyögök, akkor a gibbon kezem tepsi ujjai 3 karaktert kitakarnak és mindig félremegy.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#72608) teo77 válasza teo77 (#72606) üzenetére


teo77
őstag

Kiprobaltam újra, borzalmas! :) SwiftKey-el írva ezerszer gyorsabban írok! Amúgy a mostani SwiftKey jobb, mint a régebbi. Már nem nyílik fel lassan, nagyon flottul működik. Csak egy kicsit sokat eszik

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#72609) S e t h válasza teo77 (#72606) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én nem elképzeltem, hanem a megjelenése óta használom és töredéke sebességgel tudok pötyögve írni, mint a flow módszerrel.
A nuance motor által kínált beszédhangdiktálás-írás konvertálás funkció pedig az egyik legjobb a piacon.

A környezetemben azt vettem észre, hogy azoknak okoz gondot a flow, akik vmiért nem veszik a fáradtságot , hogy megjegyezzék a bill. kiosztást és ezért sokat tévesztenek, le is mondanak róla.

Időről időre kipróbálom a swiftkeyt, de istennek sem akarja azokat a szavakat felkínálni, amit én akarok, ebben szerepe lehet annak is, hogy a mai napig nincs benne magyar bill. kiosztás, így ékezetes, bonyolultabb szavaknál elvérzik.

Számomra a swypenak egy óriási hátránya van, folyamatosan bővül a szótára a felhasználók által elmentett értelme nincsen szavakkal, ezek kifejezetten bosszantóak.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#72610) Flind válasza teo77 (#72608) üzenetére


Flind
senior tag

Akkor próbáld ki a TouchPal-t is! :P

Nekem az vált be. Pedig előtte egy évig SwiftKeyeztem.

(#72611) air válasza teo77 (#72608) üzenetére


air
nagyúr

És még mindig nem ismeri az igekötős igéket. :((( Meg talán a tulajdonneveket sem. De lehet, hogy nem ez volt a másik számomra elfogadhatatlan hiányosság. (Nagyon régen használtam, hál' istennek már el is felejtettem.)
Nálam ezen vérzett el. Nagyon sokáig használtam. Meg is vettem, mikor még fizetős volt.
De áttértem a Swype-ra. Mindkettőn swype-olva írok/írtam, gyorsabban és pontosabban, mint pötyögéssel.
De a SwiftKey szótára sokkal gyengébb mint a Swype-é.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#72612) Jakuu válasza teo77 (#72606) üzenetére


Jakuu
őstag

Huzogasson akai akar, amugy is hosszutavon az ujjbegyeimet nem erzem mar a kijelzotol.
Swyperol at is tertem a multiling keyboardra, kisebb jobb ugyanugy van benne tobbnyelvu szokiegeszites stb.
Tokeletesen megfelel ez igy szamomra.

(#72613) S e t h válasza Jakuu (#72612) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ennek analógiájára Rocco sem érezhet már sok mindent.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#72614) Pajoz válasza teo77 (#72606) üzenetére


Pajoz
őstag

Szerintem gyorsabban lehet, mint hogy megvárod, míg pl a swift-nél felugrik az ékezetes ablak mondjuk az e-é betűnél. Addig én beírok három szot, háromszor javítok és háromszor annyi javaslatot ad fel a swipe. Nem beszélve a nagy betű, kivágás, másolás, pont, vessző stb huzigálásokól.
No, meg, ha pötyögni akarsz, akkor a kijelződhöz mérten többféleképpen is meg tudod osztani a billzetet.
Pl így tabon:

És ahogy air és előtte én is írtam nagyon sok szot nem is ismer. Nem a szlengről van szó! (mellesleg a swype ismerte a "szleng"-et).

[ Szerkesztve ]

(#72615) Orionhilles válasza Pajoz (#72614) üzenetére


Orionhilles
senior tag

Nálam SwiftKey a nyerő, mert a hosszú érintés idejét 200 ms alá is lehet vinni, 128-cal nagyon jó :K

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#72616) Jakuu válasza Orionhilles (#72615) üzenetére


Jakuu
őstag

Multiling 1ms :)

(#72617) Mr X


Mr X
veterán

Csodálom, hogy a Smart Keyboard-ot még senki sem említette, nálam az a befutó évek óta. :)

(#72618) Rimuru válasza Mr X (#72617) üzenetére


Rimuru
veterán

Abban nincs swype lehet azért nem jött elő. ;) Nagyon rég használtam de pötyögésre tényleg az volt a legjobb.

Vigyázat, csalok!

(#72619) Mr X válasza Rimuru (#72618) üzenetére


Mr X
veterán

Itt nem volt még kritérium a swype. :D

[ Szerkesztve ]

(#72620) teo77 válasza Orionhilles (#72615) üzenetére


teo77
őstag

Vidd le 100-ra, az a legjobb! (igaz, nekem). Ennél az értéknél szinte várni sem kell.

Köszönöm a Swype-Swiftkey véleményeket! A dupla kezes, régóta okositott SwiftKey nekem jobban bejön, maradok ennél. Ékezetek már nem kell írjak, megtanulta jól atjavitani. Csak neha, egy-egy új szónál

Mr X: :D 👋

air:Igen, abban le van maradva. Én már betanitottam, szóval már alig kell szótő+szerkesztett toldalek megoldással operálnom.

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#72621) Orionhilles válasza teo77 (#72620) üzenetére


Orionhilles
senior tag

100-nál ha egy kicsit álmosan nyomkodom, akkor már átvált a másodlagos karakterre, pedig nem szeretném :DDD :B
Köszi azért, de marad 128 ms :K ;)

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#72622) t181 válasza teo77 (#72620) üzenetére


t181
senior tag

Fleksy-t nem próbáltad? Előtte használtam Swiftkey-t és Swype-ot is, de mióta kipróbáltam nem nagyon sikerült rábeszélnem magam, hogy visszatérjek bármelyikre is...

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#72623) #79335424 válasza teo77 (#72580) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem értem a kérdést. Szted miért vettem pont ezt? Egyébként egy 6595 -öst, vagy egy 64bites, MTK -sat választanék, odafigyelve arra, hogy ismerje mindhárom Magyar, LTE frekvenciát.

(#72624) dokee78


dokee78
félisten

A legutóbbi frissítés óta a Viral popup nem hajlandó háttérben játszani a videókat.
Másnak működik?

(#72625) kovisoft válasza t181 (#72622) üzenetére


kovisoft
őstag

Nekem az a bajom a Fleksy-vel, hogy a balra csúsztatás kitörli a legutoljára beírt szót. Néha (nem is ritkán) véletlenül is megcsúszik balra az ujjam, aztán már törli is a szót. És csak úgy lehet kikapcsolni ezt a funkciót, ha azt a béna kiosztást használjuk, amin egymás mellett van a backspace és az enter.

(#72626) #79335424


#79335424
törölt tag

Frissült a Dolphin. Az új már nem fagyogat le. Helyette inkább összeomolgat (FC). :W
Megint odalett egy másik topikba szánt kisregényem. Nincs lelki erőm újra megírni. Kéne egy keylogger az Anysoft -ba.

[ Szerkesztve ]

(#72627) S e t h válasza t181 (#72622) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én próbáltam, de sikítva menekültem, nekem nagyon nem állt kézre.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#72628) Gyula84


Gyula84
veterán

hali

felraktam a chrome bőngészőt és mikor új ablakot nyitok, akkor ilyen barom modra teljesen külön lesznek egymástól az ablakok mintha másik böngésző lenne valamelyik verziónál még egyben voltak :(( remélem érthető. Ezzel tudnék valamit csinálni?

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#72629) air válasza #79335424 (#72626) üzenetére


air
nagyúr

Kb. egy hete használom, eddig egyetlen egyszer sem fagyott le, vagy omlott össze.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#72630) m_kovacs


m_kovacs
tag

Tisztelt Hozzáértők!
Kérem segítsen már nekem valaki!
Tegnap megörültem az itt linkelt Vonatinfó appnak, feltettem már kétszer is,
de nem tudom használni.A Honnan, Hova mezőkbe nem tudok beírni semmit.
Hiába írok állomásneveket, nem kerül be az input mezőkbe.
Biztos hogy bennem van a hiba, de nem jövök rá. A neten mindenki csak dícséri,
tehát biztos hogy működik.

Köszönettel m_kovacs(Sony Xperia M)

(#72631) petipetya válasza m_kovacs (#72630) üzenetére


petipetya
nagyúr

Másik billentyűzettel sem?

"nincs rá lezsóidő"

(#72632) petipetya válasza Gyula84 (#72628) üzenetére


petipetya
nagyúr

Chrome / beállítások / lapok és alkalmazások egyesítése ki.

"nincs rá lezsóidő"

(#72633) oncsi válasza #79335424 (#72626) üzenetére


oncsi
őstag

Ez a dolphin már kezdi elérni A "KÍVÁGOM AZ ABLAKON " kategoriát. Nállam is FC-ik. De csak úgy pötyögés közben. Az utobbi frissitéssel már ténylegesen kevesebb RAM-ot használ, de cserébe még bizonytalanabb. Lecserélném de ez tudja azt amire szükségem van. Meg tetszik is, de így?
Tab S Youtube kliensét is frissitették. Most az is FC -ik.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#72634) Flind válasza oncsi (#72633) üzenetére


Flind
senior tag

Mire van szükséged? Lehet hogy más böngésző is tudja.

(#72635) #79335424 válasza air (#72629) üzenetére


#79335424
törölt tag

Tudod, hogy ezer oka lehet. Nem tetszik neki vmi a GPU leképzésben, jön vmi belső értesítése, amit épp nem tud lekezelni, allergiás a szerkesztett témára (most épp egy feketét használok, aminél inverzben jelennek meg a kezelőfelület feliratai), 😃a pinch zoom floating ikonja besértődik a virtuális bill. -re, mert nem tud miatta megjelenni, stb, stb.

(#72636) m_kovacs válasza petipetya (#72631) üzenetére


m_kovacs
tag

Mivel kezdő vagyok, ezt a lehetőséget még nem ismerem.
A létező többi applikációban működik a az input mező kitöltése
ezzel a billentyűzettel.
köszönettel m_kovacs(Sony Xperia M)

(#72637) pikszel


pikszel
őstag

Mióta aktív a google naptár ikonja? :)

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#72638) dokee78 válasza pikszel (#72637) üzenetére


dokee78
félisten

Nekem nem aktív?

(#72639) t181 válasza kovisoft (#72625) üzenetére


t181
senior tag

(#72627) S e t h

Akkor velem lehet a baj. :| :D
Nekem nagyon bejön. Azon lepődtem meg, hogy alapból nagyon okos volt, nem nagyon kellett tanítani.
De így, hogy olvasom mennyire "ellene" vagytok, lehet feldobom a Swiftkey-t vagy a Swype-ot. Arra emlékszem, hogy anno, amikor a swype-ot használtam eléggé ette a gépet, lassú volt. (Grand X In) Mondjuk azóta picit változott a telóm, szóval ezzel talán nem lesz gond.

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#72640) teo77 válasza #79335424 (#72623) üzenetére


teo77
őstag

Na, a válaszod utolsó része miatt kérdeztem! :)

t181: igen, próbáltam, de valamiért nem volt az igazi. Jónak jo, az tény!

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#72641) petya2012


petya2012
őstag

sziasztok

ti milyen memóriatisztító progit használtok??
olyan kellene nekem aminek van olyan widgete ami kijelzi a szabad ramot és esetleg arra kattintva lehet tisztítani
tudtok ilyet??

nekem most fennt van a 360 security,all in one toolbox,sd maid,meg a lazy Swipe-ba is van ilyen takarítás vagy mi(ez is szabadít fel ramot)

köszi előre is az ötleteket

ja mégegy kérdés:a különböző témák eszik a ramot??

[ Szerkesztve ]

(#72642) t181 válasza petya2012 (#72641) üzenetére


t181
senior tag

Ne használj "memóriatisztító" programot. Ezt a sok mindent szerintem törölheted az SD Maid kivételével.
Milyen témára gondolsz? Icon pack-re?

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#72643) Deck válasza petya2012 (#72641) üzenetére


Deck
titán

Semmilyen ram felszabadító appot nem kell használni.

PS5

(#72644) petya2012 válasza t181 (#72642) üzenetére


petya2012
őstag

miért ne használjak??az sd maid az tisztít ramot is??

hát a huawei telómhoz szedtem le témákat,nem hiszem hogy icon pack-mert azok külön vannak a mappában :)

(#72643) dekrer

komolyan?töröljem mindet?de akkor hogy fog tisztúlni,magától??

[ Szerkesztve ]

(#72645) beg válasza pikszel (#72637) üzenetére


beg
veterán

Már egy jó ideje dinamikus az ikonja aszerint, hogy hányadika van.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#72646) t181 válasza petya2012 (#72644) üzenetére


t181
senior tag

Mert az Android (szinte) tökéletesen szabályozza, hogy mi történjen a RAM-oddal, nem kell vele foglalkozni.
Az (ingyenes) SD maid biztosan nem nyúl a RAM-hoz, csak a tárhelyhez.

Szerintem használhatsz, nem hinném, hogy hatással lenne a rendszer sebességére.

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#72647) Deck válasza petya2012 (#72644) üzenetére


Deck
titán

Ez nem windows, nem kell foglalkozni vele.

PS5

(#72648) petya2012


petya2012
őstag

értelek titeket

akkor törlöm őket és megnézem úgy milyen lesz próbaképpen :)

nekem nem ingyenes SD Maid van,esetleg abba tudnátok segíteni hogy kell helyesen beállítani?? :)

(#72649) teo77 válasza t181 (#72646) üzenetére


teo77
őstag

Elméletben jól szabályozza. De a gyakorlat mást mutat olykor. Szükség lehet egy Greenify-ra.

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#72650) petya2012 válasza teo77 (#72649) üzenetére


petya2012
őstag

szia

ez a Greenify mire jó??

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.