Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72801) aelod válasza kisbancsa (#72700) üzenetére


aelod
veterán

Sziasztok!

Olyan programot keresek amivel lehet állítani/kapcsolni a mobilnet sebességét 2g,3g,LTE között.
Tudnátok ilyent ajánlani? Gyári samsung 4.4.4-es rendszerre.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#72802) ollie válasza aelod (#72801) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mit szeretnél pontosan? Csak a sebességet szeretnéd korlátozni, vagy a mobilt akarod 2/3/4G között váltogatni?

***

(#72803) air válasza aelod (#72801) üzenetére


air
nagyúr

Beállítások - Mobilhálózatok - Preferált hálózattípus

Itt tudod kapcsolgatni. Ha widgettel szeretnéd a homescreenről, akkor az gyári rendszernél nagy valószínűséggel nem fog menni. Van csomó ilyen widget, de gyári rendszeren ezek csak a beállításokban visznek.
Egyedi romoknál (CM, PA, PAC, Slim stb.) működik a váltás közvetlenül widgetről vagy quick settingsről.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#72804) Bozek válasza #79335424 (#72792) üzenetére


Bozek
nagyúr

"Csak egy nick"
Nem a Somatom-ra gondoltam, hanem a hozzá kreált személyiségre, Soma Tamásra, aki már a közösségi oldalon is megtalálható, ahogy azt többször leírtad. Miért nem lehet a Facebook-on a saját nevedet haszni? Félsz valakitől? Ha igen, akkor máris rosszat feltételezel másokról.

Egyébként leírnád, hogy hogyan kell feltörni egy Audi A6-ost? Az enyém, csak elvesztettem a kulcsát. :D

(#72790) air: Lehet, hogy voltak vitáink, de max. azért, mert nem értettünk egyet valamiben. Itt most más a helyzet, én se tartom helyesnek a WiFi feltörésére vonatkozó kérdést...

[ Szerkesztve ]

(#72805) ollie


ollie
MODERÁTOR

Sok lesz már az offtopikból! Rendezzétek le privátban.

***

(#72806) nightzone válasza air (#72803) üzenetére


nightzone
aktív tag

Gyári rendszerre láttam már egy ilyen widgetet ami képes a homescreenről egy érintéssel váltogatni a hálózatok között, Lalipop és root kell hozzá: Toggle Network Type

aelod : Van ingyenes is ebből: [Xda-exclusive free version]. (bár nem tudom ez utóbbi megjelőlés pontosan mit takar, a lényeg h. free)

(#72807) air válasza nightzone (#72806) üzenetére


air
nagyúr

"Gyári samsung 4.4.4-es rendszerre."

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#72808) nightzone válasza air (#72807) üzenetére


nightzone
aktív tag

no igen, a megoldás csak 5.0-tól kivitelezhető gyárin.

(#72809) karldergroße válasza air (#72794) üzenetére


karldergroße
senior tag

"hiszen van mod. keres topik"

Na, azt tudom, hogy van...

(#72810) aelod válasza ollie (#72802) üzenetére


aelod
veterán

Sebességet korlátozni. Nap közben melóban elég lenne nekem a "kettőgé", mivel csak viberen üzengetek meg fb messengeren. Ha pedig valamit meg kéne néznem a böngészővel akkor kéne egy ilyen kapcsoló amivel egyszerűbb lenne a sebességet állítani mint állandóan belemászni a beállításokba. Root van az nem gond viszont az 5.0 igen...:(

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#72811) kymco válasza aelod (#72810) üzenetére


kymco
veterán

Úgy emlékszem az elixirben volt olyan lehetőség, hogy rögtön a beállításokba lehetett jutni ... de már régen használtam. Az sem direktben változtatott szerintem... de egy próbát megérhet

www.refujvaros.hu

(#72812) vicze


vicze
félisten

Korábban aki Blink feed-et keresett nem HTC telóra, azoknak ajánlanám ezt.

(#72813) pok.tom


pok.tom
aktív tag

Udv.
Actionvoip beszelgetest melyik hangfelvevo progival tudom rögzíteni?

(#72814) Pajoz válasza kymco (#72811) üzenetére


Pajoz
őstag

Jól emlékszel! A beállításokba visz. (4.2.1)

(#72815) #79335424 válasza pok.tom (#72813) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha nem tiltós a szolgáltatód, akkor használhatsz bámilyen klienst, nem muszáj az ActionVoip, vagy a MobileVoip. Ha jól emlékszem, akkor a Zoiper tud rögzíteni, még bt. fülesen keresztül is. De kérdezz rá a VOIP topikban!

aelod:
Az Elixír kapcsolója CM romokon működik közvetlenül. Én egy Tasker profillból mentett, CWM -ből telepíthető megoldást próbáltam Samu 4.1.2 romon. Lassú volt, de működött. Ha jól tudom, akkor a Gravitybox kapcsolója is működik közvetlenül, de ezt nem próbáltam. Van még egy olyan lehetőség, hogy a Dual SIM Control (volt MTK Control) is működik egyes Samukon. Nézz utána ezeknek a lehetőségeknek, hátha!

[ Szerkesztve ]

(#72816) KTU válasza pok.tom (#72813) üzenetére


KTU
addikt

Egyikkel se. Finarea alkalmazások használata esetén nincs lehetőség beszélgetés rögzítésére.

De, ha a következőket használod akkor tudod rögzíteni:
Zoiper,
Groundwire,
CSipSimple,
Keyyo,
Sipdroid,
Ebben a hozzászólásban külön linkelgettem

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#72819) gorje


gorje
senior tag

Sziasztok!
Alkalmazást keresnék a "menü" gomb-ra. Mivel a TS annak a vonalában megrepedt.

(#72820) #79335424 válasza gorje (#72819) üzenetére


#79335424
törölt tag

Button Savior. Van root, non root és pro verzió. Nem emlékszem, hogy a három gomb közül, melyikhez kell root.

(#72821) aelod válasza #79335424 (#72815) üzenetére


aelod
veterán

Jó lenne a gravity box ha megjelenne a gyorsbeállítások panel ha lehúzom az ujjammal. Hiába aktív a modul hiába a legfrissebb box nem változik meg a gyári samsung legördülő panel sajnos.

Azért köszi mindenkinek a segítséget :R

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#72822) kukinyo


kukinyo
addikt

Hello
Létezik olyan app amivel a rezgés erősségét állítani tudom?

(#72823) Bozek


Bozek
nagyúr

Tudtok valami jó alternatívát a gReader-re (valami dizájnosabbra vágyom)? Olyan kellene, ami WiFi-n letölti a cikkeket és később nem kell hozzá adatkapcsolat. Lehet fizetős is. Sajnos a Press és a News Plus is csak a lead-et szedi le, a többihez kell NET.

(#72824) #79335424 válasza aelod (#72821) üzenetére


#79335424
törölt tag

Bocs! 4 év Samuzás után is pikk-pakk képes voltam elfelejteni, hogy Samun másképp működik a roló. :W Viszont ezek szerint van root. Nézd meg, hogy nincs -e vmi okosság az Xposed modulok között! Esetleg keress rá a Wanam -ra is! Wanam romot használtam az S2 -n. Ez egy gyári alapú rom volt, nagyon profin kidolgozott extrákkal. Huszonvalahány gyorskapcsolót lehetett kitenni a gyári gyorsgomb menü helyére. Azt tudom, hogy létezik külön Wanam kit, de azt nem, hogy milyen telókra és milyen plusz funkciókkal.
Kerestem azt az XDA topikot, ahonnan letöltöttem azt a CWM -es megoldást. Hirtelen nem dobta be a Google, viszont az Intelli3g -t igen. Egy ránézést sztem ez is ér.

(#72826) csadi0011


csadi0011
őstag

Z1C gyári szoftveren egy alap Email alkalmazásban beállítottam egy g-mailos fiókot (régebben már kérdeztem erről és köszi a segítséget), de olyan problémám van, hogy nem frissít autómatikusan. Be van állítva, hogy óránként frissítsen, de nem frissít. Lehet az a baj, hogy a szinkronizáció ki van kapcsolva? De bekapcsolni nem igazán szeretném...

(#72827) gipsztigris válasza csadi0011 (#72826) üzenetére


gipsztigris
addikt

Pedig az, az egésznek a sava-borsa! :)… .mármint a szinkronizálás.

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#72828) csadi0011 válasza gipsztigris (#72827) üzenetére


csadi0011
őstag

Nekem csak annyi kell, hogy az új email-ekről kapjak értesítést és megnézzem őket, de visszamenőleg nem számítanak. Meg kitudja mit szinkronizál még.

(#72830) amadeus11


amadeus11
senior tag

Sziasztok!
Dolphin böngésző alá valamilyen adblock megoldást tudtok? Sok szutykot jó lenne kiszűrni. Köszönöm!

There is a star

(#72831) beg válasza amadeus11 (#72830) üzenetére


beg
veterán

Persze. A sajátját. Emlékeim szerint van adblock plugin benne.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#72833) Shingen


Shingen
addikt

Hali!
Mivel elvileg van beépített gps vevő egység a tabomba, létezik rá olyan ingyenes app amivel tudnám használni és ne keljen hozzá net?
Használ vki ilyet?
köszi

風林火山

(#72834) gorje válasza #79335424 (#72820) üzenetére


gorje
senior tag

Köszönöm!

(#72835) dokee78


dokee78
félisten

Viralpopup játszik valakinek háttérben?
Az utolsó frissítás óta,ha a home gombbal kilépek,nem játssza tovább háttérben.
Újra installt még nem próbáltam.

Más:
Tudtok olyan appot,amelyikkel bekapcsolt PC webkameráján át látom mi történik a gépem előtt?
Mobilnettel is működjön. :K

(#72836) amadeus11 válasza beg (#72831) üzenetére


amadeus11
senior tag

Én a beállításokban és a kiegészítők közt se találtam ilyen plugint. Lehet alapból szűri csak a magyar "reklam" "hirdetes" stb szűrök nem mennek? Mert az előbb voltam az Origón és villogtak a bannerek.

There is a star

(#72837) dokee78


dokee78
félisten

Nova jó lefrissült.
Összeomlik állandóan.

(#72838) dokee78 válasza dokee78 (#72837) üzenetére


dokee78
félisten

Bétánál fordul elő!

(#72839) amadeus11 válasza amadeus11 (#72836) üzenetére


amadeus11
senior tag

Adblock plus for androiddal megoldottam. Mindent szűr.

There is a star

(#72840) St3ven válasza csadi0011 (#72828) üzenetére


St3ven
addikt

Nézd meg ezt:

mail.com

Nem kell hozzá a szinkronizálást engedélyezni (nem eszi be magát a Fiókok menübe), választható push és fetch értesítési mód is.

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#72841) d1991d


d1991d
csendes tag

Üdv! Ismertek olyan alkalmazást, ami pl ha felcsatlakozok wifire, elindít egy programot, pl youtube?

(#72842) csadi0011 válasza St3ven (#72840) üzenetére


csadi0011
őstag

Igazából próbálom kerülni a plusz alkalmazásokat, de ha nem lesz más akkor ezt bevetem. Köszi szépen :)

(#72843) St3ven válasza csadi0011 (#72842) üzenetére


St3ven
addikt

Ha viszont a gyári Email vagy Gmail alkalmazás a szinkronizáció letiltása miatt kiesik, akkor nem marad más lehetőség.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#72844) atosan válasza dokee78 (#72838) üzenetére


atosan
addikt

Ki akartam próbálni, de még az oldaluk is alig jön be, letölteni meg nem akarja.

Maine coon

(#72845) olivera88


olivera88
veterán

Nesze nekünk material design :O :((( A Nova launcher is megkapja a material designt.. Méghozzá piros fehér pff.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#72846) Deck válasza olivera88 (#72845) üzenetére


Deck
titán

Szerintem undorító ez a material design.

PS5

(#72847) dokee78 válasza olivera88 (#72845) üzenetére


dokee78
félisten

A középső képen lévő eseményig eljutott nekem is.
Rányomtam a Got itre,onnan folyamatos force close.
Apexet raktam fel ideiglenesen.

(#72848) twine válasza olivera88 (#72845) üzenetére


twine
addikt

Akkor itt egy "nyomós érv" az apex melett..az kék, nem piros :DDD

Viccnek szántam, bele ne kezdjetek ;)

(#72849) olivera88 válasza Deck (#72846) üzenetére


olivera88
veterán

Ahogy mondod.. Bár van amiben nem rossz. De ez, inkább ne mondjak semmit. Az egészet szerencsétlen Microsoftnak köszönhetjük.. :W Ők indították útjára ezt a baromságot, metro / modern UI val.

Hát nagyon kíváncsi leszek rá milyen lesz... Sokan fognak duzzogni majd miatta tuti.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#72850) gacsoi válasza Deck (#72846) üzenetére


gacsoi
senior tag

Hát az !!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.