Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72701) air válasza kisbancsa (#72700) üzenetére


air
nagyúr

root? xposed? donated greenify?
Mindent jól csináltál?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#72702) rjg válasza kisbancsa (#72700) üzenetére


rjg
őstag

A Greenify nem az automatikus indítást szabályozza, hanem a programban beállított alkalmazásokat hibernálja kikapcsolt kijelző mellett.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#72703) junior11


junior11
veterán

Sziasztok, van vmi jó alkalmazás a vérnyomás és pulzus értékek feljegyzésére, nyomon követésére?

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#72704) kisbancsa válasza rjg (#72702) üzenetére


kisbancsa
senior tag

Oppálé. Gyári rom van fent (sony z2). Akkor lényegében kár feltenni?

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#72705) Trooper82


Trooper82
senior tag

Sziasztok! Tudtok nekem olyan programot ajánlani ami kiírja,hogy mennyi idő van a teljes töltésig ha töltöm a telefont, és ha nem töltöm akkor meg azt, hogy mennyi idő van hátra?

Esetleg olyan widgetet, ami jelzi hogy mennyi adatforgalmat generáltam..?

Köszönöm

(#72706) air válasza kisbancsa (#72704) üzenetére


air
nagyúr

Lényegében el kellene olvasni, hogy mire is jó, és hogyan kell használni!
Nem minden program annyiból áll, hogy csak felrakom, és azt csinálja amire gondolok. :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#72707) kisbancsa válasza air (#72706) üzenetére


kisbancsa
senior tag

elolvastam hogy működik csak a root rész maradt ki. Van ehhez hasonló progi amihez nem kell root viszont teszi a dolgát?

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#72708) S e t h válasza rjg (#72698) üzenetére


S e t h
nagyúr

Bizony, nekem is nagyon tetszik a swypeban az új material design, viszont "fogyatékos" a bill. elrendezése, lefelejtették az ékezetes karaktereket.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#72709) S e t h válasza kisbancsa (#72707) üzenetére


S e t h
nagyúr

A Greenifyhoz mérhető hatékonyságú szerintem nincs.
Root nélkül többet nem tudsz belőlük kihozni más alkalmazással sem.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#72710) kisbancsa válasza S e t h (#72709) üzenetére


kisbancsa
senior tag

Rendben köszönöm. Rootolni nem akarom mert nem látom értelmét. Akkor marad így.

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#72711) #79335424 válasza Trooper82 (#72705) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sokmindent lehet (főleg root -tal), de gondold át, hogy pontosan mit is szeretnél! Egy átlagos, mai okosteló akkuideje kb. 4óra és egy hét között változhat, felhasználási módtól függően. De a felhasználási mód sem konstans. Mégis, mi alapján számoljon akku/töltésidőt? Pillanatnyi energiafelhasználás? Elmúlt 1 óra átlaga? Elmúlt hét átlaga? Akárhogy csinálja a mintavételezést, mindíg más adat fog kijönni. Mellesleg minden újrakalkulálás is energiát igényel és magához a mintavételezéshez is futnia kell az alkalmazásnak, ami szintén plusz energia.

(#72712) Trooper82 válasza #79335424 (#72711) üzenetére


Trooper82
senior tag

Igen,van benne valami amit mondasz. Eddig cm12- t használtam,az tudta ezeket amiket írtam,de egy két idegesítő bug miatt visszatértem gyári samu romra. Root az van.

Megjegyzem elég pontosan írta a hátralévő időt. Azt, hogy pontosan mit, hogyan számolt azt nem tudom.

(#72713) Dolphine válasza Silverr (#72676) üzenetére


Dolphine
addikt

Köszönöm, ezt ki fogom próbálni! :R
Eddig oldalra húztam, úgy zártam be, de ez kevés volt. Akkor ezután direktbe bezárom!

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#72714) Deck válasza kisbancsa (#72710) üzenetére


Deck
titán

Nem látod értelmét? És a greenify? :D

PS5

(#72715) kisbancsa válasza Deck (#72714) üzenetére


kisbancsa
senior tag

Azon kívül nah :D. Teljesen megvagyok elégedve a gyári rommal :D

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#72716) Flind válasza kisbancsa (#72704) üzenetére


Flind
senior tag

Igen, Sonyra kár feltenni (főleg ugye root nélkül :D ). A Stamina mód alkalmazás szabályozó funkciója pont azt csinálja, minta Greenify. Na jó, annyira nem multifunkcionális. De azért hasznos.

(#72717) air válasza S e t h (#72708) üzenetére


air
nagyúr

Nincs szükség a Swype-ban ékezetes karakterekre. Anélkül is szinte tökéletesen adja a javaslatokat. Nálam szerintem 99% felett van a találati aránya.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#72718) atosan válasza air (#72699) üzenetére


atosan
addikt

Mert pillanatnyilag nincs pc, és az asszony szeretné a fecebookra feltenni, de így monitor döntögető módban jelenik meg.

Maine coon

(#72719) S e t h válasza air (#72717) üzenetére


S e t h
nagyúr

Abból indultam ki, hogy akkor kb. csak olyan hatékonyságú lehet, mint a swiftkey( ékezetes karakterek hiánya miatt), de akkor megpróbálom, köszi.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#72720) rjg válasza air (#72717) üzenetére


rjg
őstag

Másra reagáltál, mint az első felvetés volt. Én a sima qwertz billentyűzet karaktereiről hiányoltam a másodlagos karaktereket, mint a ! vagy ?, amik a régi témákon ott vannak, de a material-ról hiányoznak, szemben a Swift material témájával.

[ Szerkesztve ]

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#72721) air válasza rjg (#72720) üzenetére


air
nagyúr

Nem az első felvetésre reagáltam, hanem arra amire a választ írtam.
Abban a hsz-ben a kolléga az ékezetes karakterek hiányára panaszkodott.
A Material designos témát pedig én nem is ismerem. Mivel nekem az Amazonos teljes verzió van meg, ami még 1.6.20.xxx-nál tart, de nem hiányzik nekem semmi, a material téma pláne nem.

(#72719) S e t h
A SwiftKey hatékonysága nem mérhető a Swype-hoz. Mivel a SwiftKey sem az igekötős igéket, sem a toldalékolt szavakat nem ismeri. Így nálam annak a hatékonysága 10-15% alatt marad.
Sokáig használtam hónapokkal ezelőtt, bár lehet, hogy azóta javítottak rajta, de most már nem térnék vissza rá a Swype-ról.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#72723) atosan válasza #20749568 (#72722) üzenetére


atosan
addikt

Utóbbi 15-20 hozzászólásban a billentyűkről volt szó.

Maine coon

(#72725) beers


beers
addikt

Tudnátok olyan alkalmazást ajánlani, ami minden egész órakor,félkor, negyedkor,háromnegyedkor tud jelezni!
Kb, mint a templom harang! :R

M&N

(#72726) golyós válasza kisbancsa (#72710) üzenetére


golyós
őstag

Root nélkül használom teljes elégedettséggel.
Kiraktam a hibernálás most kapcsolót a kezdőképernyőre( zöld falavél ZzZ betűkkel) és ezt megnyomva rögtön hibernál mindent ami be van állítva és kikapcsolja a képernyőt.Gyakorlatilag olyan mint egy kikapcsoló gomb.Facebookra meg a legegyszerűbb megoldást használom: böngészőből használom mert így nem fut a háttérben és nem eszi a ramot.
A Greenify rootal az igazi de így is használható. :K

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#72727) ollie válasza atosan (#72693) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

[link]

***

(#72728) atosan válasza ollie (#72727) üzenetére


atosan
addikt

Köszi :R

Maine coon

(#72729) Probert75 válasza beers (#72725) üzenetére


Probert75
addikt

Timely. Tudom ébresztő, de jól beállítható.

(#72730) hitchins


hitchins
őstag

Sziasztok.
Tudtok ajanlani valami programot amivel ytubrol le lehet szedni videokat hogy offline is nezni tudjam.
Esetleg olyan lejatszot ami lezart kepernyo mellett is mukodik ha pl csak hallgatnek valamit?

(#72731) llaszlo válasza #79335424 (#72674) üzenetére


llaszlo
veterán

Ez a bittorent tényleg jó cucc, köszi.

(#72733) repvez


repvez
addikt

tud valaki olyan programról, hogy a térerő erőségét feltérképezi és egy kis ábrán megmutatja?
Mert szügségem lenne valami megoldásra, hogy a lakásban megtaláljam azt a pontot ahol stabilan van térerőm, mert a T-s hálózaton az adótoronytól légvonalban 6km-re nincs szolgáltató amit kiir a telefon és csak néha találok jelet.
vagy valami megoldást amivel lehetne a jel vételét erősiteni

(#72734) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Sziasztok!

Ti hogy vagytok megelégedve az alap Lollipop billentyűzettel?

Üdv. Johnny

(#72735) air válasza repvez (#72733) üzenetére


air
nagyúr

Első körben próbáld áttenni 2G-re! Azon általában jobb a lefedettség és erősebb a jelszint.
Feltérképező alkalmazást még nem láttam, de ami a mobilhálózat jelerősségét mutatja, olyan van több is.
Általában negatív előjelű dBm-ben mutatják. A nagyobb érték (abszolút értékben kisebb szám) jelzi a jobb térerőt.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#72736) RaZroX


RaZroX
addikt

Sziasztok!

Meg tudja valaki mondani, hogy ez melyik zenelejátszó ?

[ Szerkesztve ]

This is the way

(#72737) csipuka válasza repvez (#72733) üzenetére


csipuka
senior tag

Network signal info az app neve. A 2G szinten jo otlet, regen jatszottam olyat, hogy otthon wifi mellett valtson 2G-re. Jot tett az akksinak, meg stabilabb volt a jel.

(#72738) aicon válasza RaZroX (#72736) üzenetére


aicon
senior tag

Spotify

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#72739) #79335424 válasza csipuka (#72737) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha a Kabits -félére gondolsz, abban van egy komolyabb teszt lehetőség is (lehet, hogy csak a pro -ban).

(#72740) junior11


junior11
veterán

A snapchat telepítése során meg kell adni a telefonszámot, mert ha kihagyom, vmi képeket mutat, csak nem értem mit akar... Köszi.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#72741) atike válasza junior11 (#72740) üzenetére


atike
nagyúr

...ezt kérdezed....? :F

(#72742) Mzombi válasza csipuka (#72737) üzenetére


Mzombi
aktív tag

ez az app tudta ezt a beállítást, vagy ahhoz másik app kellett (3G-ről 2G-re váltás wifi mellett)?

(#72743) etooo válasza air (#72721) üzenetére


etooo
senior tag

Bár annyira nem lényeges, de pár napja frissült Amazonon is a Playes verzióra (1.8.7).

(#72744) #79335424 válasza Mzombi (#72742) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ilyen lehetőség nincs az Androidban, egy alkalmazás önmagában ehhez kevés. Ehhez olyan ROM kell (pl. CM), vagy olyan SOC (pl. MTK), vagy root és trükközés (pl. Tasker App Factory -val mentett profil). Egyébként sem lenne értelme, mert aktív wifi mellett nem használ a teló 3g adatkapcsolatot.

[ Szerkesztve ]

(#72745) Tesztelo.hu válasza repvez (#72733) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Feltérképező alkalmazás nem nagyon lehet, lévén a GPS lakásban vagy nem működik, vagy csak 5-10 méteres pontossággal. Akkor meg sokat nem ér a térkép...

(#72746) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

Sziasztok! Remélem jó topikba írok. :))
Egy olyan Androidos alkalmazást keresek, ami tud olyat csinálni, hogy a bejövő hívások elején (tehát amikor felveszem a telefont), bemond egy szöveget vagy lejátszik egy felvett hang fájlt. Konkrétan azt akarom, hogy amikor felveszem a telefont, bemondja hogy "a hívását rögzítem, ha ez problémát jelent önnek, akkor ne hívja ezt a számot" vagy valami hasonlót... Tudtok ilyet? :)

(#72747) #79335424 válasza Ron Swanson (#72746) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ó, hogy szerettem volna egy ilyet beállítani minden ismeretlen számról érkező híváshoz egy szép, hosszú monológgal, gondosan felsorolva az ide vonatkozó paragrafusokat! Ha még utána is an kedve hozzá, hát üsse kavics, beszélgessünk! De felejtős. Aktív GSM hívásba nem lehet beadni médiafájlt. 2008 -ból is találtam erről, a Google felé jelzett igényt. Dehát ugye a Material Design miatt erre sem ért rá megcsinálni.

(#72748) Ron Swanson válasza #79335424 (#72747) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

Sejtettem, hogy nem lehet ilyet.. na mindegy, akkor minden hívás elején bemondom... :))

(#72749) Bozek válasza Ron Swanson (#72748) üzenetére


Bozek
nagyúr

Felveszed egy diktafonra és minden hívás elején lejátszod. :)

(#72750) batai15


batai15
félisten

xeropant használ valaki?
Nem igazán értem hogy lehetne vele tanulni.. most arcomba tolja a leckéket angolul.
Na már most pár angol szöveg ki van emelve le van fordítva.
maga a tankönyv okés leírja a dolgokat.
Csak nem értem hogy maga a napi lecke hogyan segítené elő a tanulást..
Van éretségim sima, valamit el is gagyogok , de hát nem tudom hogy fogja ez segíteni elő a tanulásom..

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.