Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73752) goom válasza teo77 (#73750) üzenetére


goom
senior tag

Bocs, de ezt most nem teljesen értem, hogy jött ide...?
Amúgy a Caynax is tudja ezt, meg még igen sok másik ébresztő is.

(#73753) teo77 válasza goom (#73752) üzenetére


teo77
őstag

Úgy, hogy az AlarmDroid is remekül ébreszt hangerő fokozatos emeléssel. Azt nem tudtam, hogy több app is tudja még ezt

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#73754) Bkrisz9 válasza rjg (#73731) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Van persze fent is van használok pár modult :) Megpróbálom köszönöm szépen ilyesmire gondoltam :)

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#73755) Andrew31


Andrew31
senior tag

Sziasztok!

Remélem ennek a problémának itt jó helye lesz! :s

Van egy Galaxy S3-am és a naptárában (S tervező) vezetem fel rendszerint a dolgaimat, amit nem szeretnék elfelejteni.
Kb. 1 hónapja írja, hogy lejért a fb kapcsolat, bejelentkezni viszont nem akar, beírom a bejelentkező adatokat, majd rányomok, rákérdez a szinkronizálásra (megjelenik a profilképem is), ezután írja ki, hogy sikertelen bejelentkezés, próbáljam később.
Töröltem már a fb alkalmazást, hátha bezavar, de semmi, visszaraktam, bejelentkeztem, de ebben a tervezőben akkor sem megy a dolog.

Tud erre valami valami megoldást? Mi lehet a gond? :F

A válaszokat előre is köszönöm. :R

Ha azt csinálod, amit szeretsz, az szabadság. Ha szereted, amit csinálsz, az boldogság.

(#73756) kisspall válasza Andrew31 (#73755) üzenetére


kisspall
aktív tag

Bluetooth headseten, amivel most csak telefonálni lehet, lejátszható valahogyan hangfájl.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#73757) Sandormaster


Sandormaster
aktív tag

Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem, adott egy Vodafone Smart Tab 4G céges gép, Android 4.4.4-el és nem tudom miért nem menti a gép a névjegyeket/mail címeket?
Ha küldök egy mailt vkinek, akkor következőleg jó lenne ha automatikusan felugrana lehetőségként amint elkezdem gépelni, de sajnos nem teszi, már mindenhol néztem, de semmi, mit kell keresnem? :B

(#73758) F.E.K.. válasza kisspall (#73756) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Ezt most kérdezed vagy mondod?

Egyébként például: [bluetooth router]

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#73759) darvinya válasza kisspall (#73756) üzenetére


darvinya
titán

Ha van leírásában olyan szabvány amit tud amin zene lejátszható.
A2DP szabvány az alap zene lejátszó.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#73760) kisspall válasza F.E.K.. (#73758) üzenetére


kisspall
aktív tag

Igen, ezzel szól is, bár elég halkan. Próbálok még másikat is, úgy látom a mono bluetooth az idevaló keresőszó. Köszönöm.

#73759) darvinya
Alapból nem szólalt meg mp3-nál, ezért érdeklődtem. Legközelebb jobban odafigyelek a szabványokra.

(#73761) adsl


adsl
aktív tag

Sziasztok.Tudnátok ajánlani egy jó,megbízható,pontos időjárás appot LgF6 (JB) telefonra?Ami az akksit se meríti túlzottan.Magyar nyelvűnek örülnék.

[ Szerkesztve ]

(#73762) #79335424 válasza kisspall (#73760) üzenetére


#79335424
törölt tag

Alapból az Android csak hívás hangsávot ad ki mono BT. eszközre, médiát nem. Vannak a Playen alkalmazások, amikkel áthidalható ez a probléma, de egyiket sem próbáltam.

(#73763) zseko válasza #79335424 (#73762) üzenetére


zseko
veterán

:F
Vettem egy ilyet ebay-en, mono, semmi nem kellett hozzá hogy átküldjem rá bárminek a hangját a telefonról. Ami szólt a telefonon az párosítás után már ezen szólt.

HR24.hu

(#73764) darvinya válasza zseko (#73763) üzenetére


darvinya
titán

Mint fentebb írtam, hogy ha tudja az A2DP szabányt(és ez tudja), nem kell semmi külön app.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#73765) #79335424 válasza zseko (#73763) üzenetére


#79335424
törölt tag

Bocs, igazad van, pontatlanul fogalmaztam! Nem mono, hanem monoként bejelentkező eszközre nem ad ki média hangot. Ha egy eszköz el tudja hitetni, hogy A2DP, mert azt a profilt használja, akkor nincs ilyen gond. Csak akkor kell legyen benne egy szoftver, ami lekeveri a sztereó jelet, monora. Ezekben a kütyükben van ilyen. Ezért is tudod megtenni, hogy ha kettőt csatlakoztatsz, akkor valós sztereó lesz a kimenet. Azt sem a droid trükközi össze, hanem a zajdobozok.

(#73766) szimi57 válasza zseko (#73763) üzenetére


szimi57
őstag

Nekem ugyanez van, a használtpiacon árulták a románok. Ha beledugsz egy pendrive-ot, amin van mp3, lejátssza.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#73767) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Xperia mini prom van cm10 (4.1.2)-el telepítve. Ha telepítve van a link2sd és a microsd is particionálva van akkor ha letöltök egy nagyobb méretű programot pl.: legyen a world of tanks blitz ami elég nagy méretű akkor azt egyből a partícióra fogja telepíteni? Most még nincs beüzemelve a link2sd és telepítés indítása után már írja a hibát, hogy nincs elég hely.

(#73768) csaba1203 válasza adsl (#73761) üzenetére


csaba1203
addikt

Szia!
Ezt használom pontos és sok info-t ad.
-[link]

(#73769) nbukta77 válasza LonGleY (#73725) üzenetére


nbukta77
addikt

A menuben. Huawei mate 7- em van. Hasonlo a rendszer rajta mint a miui. Nincs app drawer. Nem is kell. Viszont ossze vissza vannak az appok. Ezeket akarom abc-be rendezni. Koszi

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#73770) nbukta77 válasza #79335424 (#73740) üzenetére


nbukta77
addikt

Most irtam meg. :)

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#73771) atosan


atosan
addikt

Sziasztok,
Videóknál is van olyan app, amivel a képekhez hasonló exif szerűséget meg tudom nézni? Tehát a készítés időpontjára gondolok.

Maine coon

(#73772) darvinya válasza atosan (#73771) üzenetére


darvinya
titán

Persze részletek, Média infó app-al.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#73773) atosan válasza darvinya (#73772) üzenetére


atosan
addikt

Köszönöm :R. Esetleg egy linket tudnál dobni, konkrétan melyikre gondoltál?

Maine coon

(#73774) KISDUCK válasza KISDUCK (#73767) üzenetére


KISDUCK
addikt

Már lényegtelen. Közben sikerült a beüzemelés, ami nagy nem települ, gondolom az app lekéri az adatokat telefonról és azért mutat fityiszt. Nagy kár pedig jó lett volna. :(

(#73775) darvinya válasza atosan (#73773) üzenetére


darvinya
titán

Play áruház kereső Média infó.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#73776) atosan válasza darvinya (#73775) üzenetére


atosan
addikt

Köszi, azt hittem van konkrét, amit használsz. Már tesztelgetem sorban.

Maine coon

(#73777) vicze válasza #79335424 (#73765) üzenetére


vicze
félisten

Így se pontos, mert nem a monoság a lényeg, hanem a BT profil. Igen A2DP az egyik(sztereo), ez van többfajta audióra(nem mindenre!), a másik amikor csak telefonálni tudsz az a Headset (HSP) és Hands-Free Profile (HFP) profilok. A progi annyit csinál, hogy a media audiot átirányítja a megadott kimenetre, van olyan program, ami elég sok fajta kimentet tud. Nem történik konvertálás vagy lekeverés semmi, azt ALSA driver megoldja.
A kiadott hang a fenti két profil nagyon korlátozott mivoltából eredően elég gyenge minőségű lesz.

Ez pl. elég sokat tud.

[ Szerkesztve ]

(#73778) nbukta77


nbukta77
addikt

Olyan programot keresnek,mint a touchwiz-hez az appzorter. Ami abc sorrendbe rakja a progikat. Csak nekem huawei mate 7- re kell es itt nincs app drawer es nem is akarok. Nem akarok launchert cserelni, mert ez tokeletes csak azt szeretnem, hogy a programjaim abc- ben legyenek. Elore is koszi.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#73779) LonGleY válasza nbukta77 (#73778) üzenetére


LonGleY
veterán

1. Ahhoz pedig launcher kell, az az a program, amit keresel. És nem hiszem, hogy ne lenne app drawer. Vagy mégis mi a mostani launchered? Smart Launcher?

2. Pakold át manuálisan! Ha mégis drawerről van szó :), akkor lásd az 1. pontot!

[ Szerkesztve ]

(#73780) #79335424 válasza vicze (#73777) üzenetére


#79335424
törölt tag

Így se pontos, mert az egész csak arra jó, hogy a HAL, meg az ALSA összevesszenek, aminek eredményeképpen megszűnjön az input a beépített mikrofonon és az ember csak kábeles fülhallgatóval tudjon telefonálni. Na, ott már kifogy a szusz, meg a tudás a precíz megmondókból. Én csak tudom. Épp most húztam újra n+1. alkalommal a telót, de a mikrofon süket, mint a főd. De csak híváskor, mert a gyári hangrögzítő működik. StreamIn error. Ennyit arról, hogy az ALSA majd megoldja.

(#73781) darvinya válasza #79335424 (#73780) üzenetére


darvinya
titán

Hangrögzítő több mikrofont használ, míg hívásnál csak egyet.
Szerintem az a mikrofon döglött.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#73782) nbukta77 válasza LonGleY (#73779) üzenetére


nbukta77
addikt

Ez egy olyan rendszer mint a miui. Ott nincs drawer. Minden kint van a fokepernyon. Es en ehez keresek rendezo progit. Ez lenne a lenyeg, hogy ez maradjon.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#73783) adrian94


adrian94
őstag

Olyan appot tudtok ajánlani amivel tudom kedvem szerint mozgatni az appokat a menüben ? magától ABC sorrendbe rakja és nem tudom kedvem szerint mozgatni őket...

(#73784) nbukta77 válasza adrian94 (#73783) üzenetére


nbukta77
addikt

Nekem pont az kene, hogy abc- ben legyen.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#73785) adrian94 válasza nbukta77 (#73784) üzenetére


adrian94
őstag

Nekem az alap 4.4.2-es androidon (Alcor Access O819M tab) az van és nem tudom őket oda rakni ahova akarom :( remélem van rá valami app !

(#73786) nbukta77 válasza adrian94 (#73785) üzenetére


nbukta77
addikt

Hat nekem meg ez lenne a jo. De nem talalok semmit.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#73787) #79335424 válasza darvinya (#73781) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ugye viccelsz! Hogy használna már egyet a hívásnál? A másodlagos mikrofont pont híváshoz találták ki, hogy kiszűrje a környezeti zajokat. Mellesleg konkrétan a hívásmenüben lehet aktiválni/deaktiválni. Az én hibám vmi Android bug. Olyasmi, mint EZ, vagy EZ.

(#73788) vgyuri


vgyuri
őstag

Amazon-on reggelig még akciós a PrinterShare Mobile Print program, Play-en 4.700 forint:link

[ Szerkesztve ]

(#73789) gipsztigris válasza vgyuri (#73788) üzenetére


gipsztigris
addikt

Köszi, meg is vettem! :R

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#73790) St3ven válasza LonGleY (#73779) üzenetére


St3ven
addikt

Emotion UI-on nincs app drawer.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#73791) adsl válasza csaba1203 (#73768) üzenetére


adsl
aktív tag

Köszönöm,feltettem.Eddig jó és tetszik is és valóban sok infót ad!

(#73792) zeon.hu válasza gipsztigris (#73789) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

ennyiért én is :)

#?*@&!

(#73793) #79335424 válasza vgyuri (#73788) üzenetére


#79335424
törölt tag

Érdekes, hogy az Amazon a 10.6.5 -öt árulja, a Play meg a 10.6.7 -et.

(#73794) mcsm88


mcsm88
senior tag

Kitkatben a QuickPic-el nézegettem az sdkártyán lévő képeket, az egyik nem tetszett, ezért törölni akartam, de nem engedte, csak kiírta ezt a hibát:
Android 4.4 don't allow non-stock app to external SDcard!
We cant solve this System limitation.
Ezt valahogy meg lehet oldani?
Elég gagyi úgy törölgetni, hogy nézem a képeket QuickPicben, találok egy törlendőt, megjegyzem a fájlnevet, megnyitom a RootExplorert, és ott törlöm.

(#73795) vicze válasza #79335424 (#73780) üzenetére


vicze
félisten

A HAL ALSA alatt van és az ALSA "tereli" A-ből B-be a be és kimenetet jelen esetben, szóval de az csinálja. No meg a HAL-hoz biztos nem fér hozzá az app, ami ugye módosítja ezt.

Viszont így közben leesett, hogy 2.3 és 4.0 közti váltásnál miért tapasztaltam azt, hogy már nem csörgött zenehallgatás közben a fülesben a csengőhangom, hanem a telefon csörgött rendesen. Úgy látszik 4.0-nál teleteljen szétválasztották a profilokat.

Azért azt teszteld lefedéssel, hogy a hangrögzítő tényleg melyik mikrofont rögzíti és tényleg nem döglött-e meg. Illetve egy német fórumon találtam egy bejegyzést, hogy valakinek azért kezdett el nem működni a mikrofon, mert kilazult a csatlakozó, ami az alsó nyákot közi össze a felső SoC-ot tartalmazó résszel.

[ Szerkesztve ]

(#73796) F.E.K.. válasza nbukta77 (#73784) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Cseréljetek :D

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#73797) Jakuu válasza mcsm88 (#73794) üzenetére


Jakuu
őstag

SDFix Root kell hozza.

(#73798) mcsm88 válasza Jakuu (#73797) üzenetére


mcsm88
senior tag

Felraktam, de ugyan ez a helyze.
Kell valamit beállítani?

(#73799) Jakuu válasza mcsm88 (#73798) üzenetére


Jakuu
őstag

Pedig azzal mukodni kellene. Elinditottad vegig vartad, hogy vegezzen es utana ujrabootoltal?

[ Szerkesztve ]

(#73800) darvinya válasza #79335424 (#73787) üzenetére


darvinya
titán

Rakd fel STM10 Audio Recorder-t abban van tesztelő.
Kopogtasd meg mikrofonoknál és meg mutatja UV kijelzőjén, hogy működik.
Attól, hogy zajszűrést végez a segéd mikrofon, még a hangodat is felveszi.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.