Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72901) #79335424 válasza lovi27 (#72898) üzenetére


#79335424
törölt tag

Apex Launcher -rel biztosan (sztem a Nova is tudja), de ez teljes kezelőfelület cserét jelent. Persze ennek is van előnye. Új droidra felhúzom a megszokott Apexemet és már be is laktam. :)

Más:
A Chrome -on kívül, már Operán és Firefoxon is megy a Whatsapp. MiniPC -n (értsd: Androidos Firefox beta -n) próbáltam. Működik, de van egy hibája. A beviteli ablak alul van és nem ugrik fel, ezért a virtuális bill. kitakarja. Nem látom, hogy mit pötyögök és scrollozni sem tudtam az oldalt.

[ Szerkesztve ]

(#72902) Jakuu válasza lovi27 (#72898) üzenetére


Jakuu
őstag

Solo launcher es nem csak a sima lapokat, hanem az alkalmazasoknal es a dockon is ugyanugy lehet lapozni korbe-korbe, effektezve stb.

(#72903) Quasi_modo válasza jopika (#72900) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

A főképernyőkön a Nova is tudja.

valami

(#72904) repvez


repvez
addikt

Valaki használ n7 zenelejátszót BT füllhallgatóval vagy endomondo sport trackert?Esetleg ezt a 2. egyszerre?Mert ha elinditok zenét a fülesen futáskor minden szépen müködik ,de mikor elérek 1km-hez és a sport tracker bemondja az adatokat onnantol nem kapcsol vissza a zenelejátszás és nem hallom a zenét.
Viszont ha csak sima zenét hallgatok és bejövö hivás van felveszem és a befejezés után ott visszakapcsol a zenelejátszás ahogy kell.
Valaki tud esetleg beállitást , hogy mit kéne?
Esetleg lehet az a zenelejátszó hibája ha szakadozik a lejátszás BT-on keresztül?Mert hamár a combzsebembe teszem a telefont akkor szakadozik vagy elveszti a kapcsolatot és ezért fel kell tennem a kabát mellzsebbe a telefont,de ez ugye közelében sincs a 10m es BT távolsági határnak. Pedig épp azért használnám, hogy ezen a távon belül egy szobában vagy kerékpározáskor ne kelljen a telefont közel tartanom magamhoz.

Huawei P7es telefon és egy [link] ilyen füles

(#72905) lovi27


lovi27
addikt

Köszönöm a válaszokat!!
De ha csak Launcherrel lehet megcsinálni, akkor most kihagyom.

(#72906) Viktor0610 válasza lovi27 (#72905) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mi a baj a másik launcherrel? :F

Samsung Galaxy A54

(#72907) tomy86 válasza lovi27 (#72905) üzenetére


tomy86
addikt

Jelenleg is launcherrel csinálod, csak az nem tudja, amit szeretnél :)

(#72903) Quasi_modo: nem csak a főképernyőn, hanem az app drawerben is (ahogy az Apex is).

[ Szerkesztve ]

(#72908) #79335424 válasza repvez (#72904) üzenetére


#79335424
törölt tag

Csak tippelek. A zene azért marad abba, mert a tracker activity -je elbitorolja a hangkimenetet. Hívás után azért folytatódik, mert a hívást bonyolító telefon app rendszeralkalmazás és hívás végén "kihírdeti", hogy "CALL_END". Ez egy szabványos rendszerüzenet, amit a lejátszó is tud értelmezni, vagyis folytatja a muzsikálást. De a tracker nem mondja, hogy "CALL_END" és nem is mondhatja. Ha legalább 4.3 -as a Droidod és a tracker küld vmi értesítést is a notibárra, akkor ezt talán fel lehet használni eseménynek a zenelejátszás folytattatásához.

Ami a bt. kapcsolatot illeti, esetleg próbáld meg kikapcsolt wifivel (a wifi helykeresést is kapcsold ki)!

[ Szerkesztve ]

(#72909) lovi27 válasza Viktor0610 (#72906) üzenetére


lovi27
addikt

Semmi baj nincs velük, csak Launcher, skin nem szeretem. Reméltem egyszerűbben megoldható.

tomy86
Tudom. Akkor úgy fogalmazok, csak azt a launchert szeretem.

[ Szerkesztve ]

(#72910) repvez válasza #79335424 (#72908) üzenetére


repvez
addikt

kiprobálom majd másik lejátszóval is , hogy annál mit mutat, ha ott se kapcsol vissza akkor a trackerrel a gond.

A BT-meg szinte mindig kikapcsolt wifivel használom, mivel a sportolás közben nem igen van wifi kapcsolat közelben a telefon.

(#72911) #79335424 válasza repvez (#72910) üzenetére


#79335424
törölt tag

Csak a wifi near -t is kapcsold ki, mert különben a wifi ugyanúgy aktív, hiába nem mutatja az ikonja.

(#72912) Bozek válasza urban racer (#72890) üzenetére


Bozek
nagyúr

Gondolom SD kártyára mented a videót. Ha igen, akkor nagy valószínűséggel a többi is le fog állni kb. 33 percenként, mivel eléri a 4 GB-os határát a FAT32 fájlrendszernek. Ha kezeli a telefon az exFAT-ot, akkor érdemes arra formázni, én 20 perces 120 fps-es videót vettem fel vele, ami ugye 80 percnek felel meg 30 fps-el.

(#72913) amadeus11


amadeus11
senior tag

Olyan programot tudnátok, mint windows phone-on a Tubecast? Vagyis elkezdem nézni a videót telefonon és ha úgy gondolom átküldöm tv-re DLNA-n, tv-t is ébressze fel ha kell.

There is a star

(#72914) repvez válasza #79335424 (#72911) üzenetére


repvez
addikt

az be sem volt kapcswolva eddig sem

(#72915) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Sziasztok!

Tudja valaki mit kellene felraknom az androidos telefonomra, hogy video streameket tudjak nézni? Böngészésre Chrome-ot használok, a streamek webes alapúak, böngészőből futnak a gépemen.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#72916) Viktor0610 válasza KubanitoS (#72915) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha jól sejtem, Flash lejátszót. Innen.
A Flash Player for Android 4.0 archives részről töltsd le, telepítsd fel a legfrissebb verziót.

A Chrome alapból nem támogatja a Flash-tartalmakat, tehát böngészőt is kell cserélj. :) Pl. Boat Bowser

Samsung Galaxy A54

(#72917) bigrock


bigrock
addikt

Üdv,
Szerintetek melyik böngésző takarékoskodik legjobban az akku idővel?

(#72918) KubanitoS válasza Viktor0610 (#72916) üzenetére


KubanitoS
veterán

Köszönöm!

Még annyit kérdeznék, hogy tudtok-e olyan programot, amely részletesen kilistázza nekem a telepített programokat, valamint azok méretét. Magyarán, hogy mi mennyit foglal és hova van telepítve.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#72919) jackbacsi87


jackbacsi87
senior tag

sziasztok!

adott egy op3n dott telefon, amin nincs értesítő led. a 3 navigációs led fényereje nagyjából 0, kijelző meg ips, szóval noled nem igazán nyerő. arra gondoltam, hogy kéne vmi app, ami nem fogadott hívás, sms, viber üzenet esetén pl 10 percenként jelez. van ötletetek? legvégső esetben tasker-ra gondoltam, hátha össze lehet vele hozni ilyet, de jobb lenne egy kész app...

(#72920) gorje


gorje
senior tag

Sziasztok! Android rendszeren lehet futtatni windowsos programot? Van erre valami alkalmazas? Tabletet vennek es a munkam miatt lenyeges lenne h fusson rajta wines progi is.
Off: van valakinel headcase gel/szilikon tokja? Konkretan az erdekelne hogy a rajta levo minta mennyire lehet strapabiro?

(#72921) air válasza KubanitoS (#72918) üzenetére


air
nagyúr

Beállítások - Alkalmazások - Telepített fül.

(#72920) gorje
Semmi esély rá.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#72922) ollie válasza gorje (#72920) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, nem tudsz androidon windowsos programokat futtatni, sehogy sem. Bár végül is találtam egy win95-98 emulatort, de az nem lenne elég, meg kétlem, hogy normálisan működik, és a megfelelő sebességgel.

***

(#72923) basaja válasza jackbacsi87 (#72919) üzenetére


basaja
senior tag

Dynamic notifications esetleg?

[ Szerkesztve ]

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#72924) aelod


aelod
veterán

Sziasztok!

Widget lockernél ha nem használom a home helper nevű funkciót akkor (Nova launcher alatt) ha felébresztem a telefont a home gombbal felugrik a zárképernyő (eddig okés). De ha még egyszer megnyomom akkor már fel is old a kijelzőzár. A home helper menüjében be lehet ezt állítani, hogy tiltsa viszont sokszor előjön (ha alkalmazások közben home gombot nyomok) a launcher választó holott már be van állítva a Nova alapnak.
Lehet kicsit zavaros volt de remélem azért valaki érti és tud esetleg segíteni a nyomoromon.
Respekt.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#72925) lovi27 válasza #79335424 (#72901) üzenetére


lovi27
addikt

"...ennek is van előnye. Új droidra felhúzom a megszokott Apexemet és már be is laktam."

Ez a mondatod elgondolkoztat, mert a következő kérdésem az lett volna, hogy hogyan lehet elmenteni a belakott ikonjaimat, de erre itt a válasz.
Szóval, törik az az ellenállás... ;]

(#72926) nightzone válasza aelod (#72924) üzenetére


nightzone
aktív tag

Szia!

Nekem is volt ez gond anno. Ha a Home gomb teljes deaktiválása illetve a Nova launcher alapértemezettként való beállítása a cél, akkor így állíts be sorrendben, nekem így jó lett:

1. Elsőnek is backup-olni az appot a beállításaiban (kellhet).

2. Majd settings, advanced, homehelper, tick everything there, select launcher you are using in the second option, homehelper in the third, now home button will not unlock your phone no more.nekem így jó lett nincs már ilyen gondom vele

(#72927) errorz


errorz
csendes tag

Sziasztok, tud valaki olyan ébresztő appot ajánlani, ahol a zenét nem csak a legelejéről lehet lejátszani?

Ha egy lánnyal töltök egy estét, akkor azt nappal vissza kell hogy seedeljem?

(#72928) quailstorm válasza ollie (#72922) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Opendott topicban láttam állatkodást. Ugye az X86 droidos tábla, aztán raktak rá egy chrootos debiant, azon meg futott a Wine. Bár ennek a hatékonysága elég rossz, viszont az általad említettnél még mindig jobb.
Ha nem a fosdroid lenne az ipari standard, és lennének rendes driverek szabvány linux ablakkezeléshez és gyorsításhoz, akkor még jobb lenne a helyzet. Dühítő volt anno, hogy az Ubuntuval kijött SmartQ T20-at is dobnia kellett a gyártónak, mert az IMGtec nem adott drivert, software rendere meg nem oly izgalmas. Kaptunk helyette jelly beant :(((

Szóval neki a legegyszerűbb lenne venni valami baytrailes cuccot. Azon meg AMIduos és vagy bluestacks. És akkor kb van egy X86 droid táblája, meg ott a full asztali Windows, és a metro is. Nekem nagyon bejött ez így. Meg 2GB RAM-ból könnyebben leosztasz a droidnak 800megát, mint az opendotton 1GB-ból a chroot linuxnak valamennyit.

(#72929) #79335424 válasza lovi27 (#72925) üzenetére


#79335424
törölt tag

Azért ennyire nem automatikus a dolog, igényel némi előkészületet. Az Apex el tudja menteni a beállításait, de egyrészt gondoskodni kell arról, hogy ez a mentésfájl átkerüljön a másik készülékre, másrészt a mentés csak azt tartalmazza, hogy mit, milyen elérési útról kell betöltsön. De a betöltendőknek a másik készüléken is ott kell lenniük. Ezért én azt szoktam csinálni, hogy a felh. tárhelyen, az Android/data (sok alkalmazás, köztük az Apex is, eleve ide teszi a mentésfájlját) alá létrehozok egy saját mappát és mindent itt helyezek el. Hangokat, háttérképet, ikonokat, stb. és innen töltetem be az Apex -szel. Így, ha ezt a mappát átrakom a másik telón, azonos elérési útra, akkor tényleg egy gombnyomás a Launcher visszaállítás.

(#72930) #79335424 válasza quailstorm (#72928) üzenetére


#79335424
törölt tag

Miért kell ezt virtualizálni? Létezik Android/Win8 dualboot Tab és akkor natívan fut mindkettő. A legnagyobb gond az, hogy a 64 bites cucchoz csak 32bites UEFI van. Ezért van ezeken x86 rendszer. Szokásos Intel/Microsoft félmunka. De a Linux verzió sem lehetetlen. Van már rá project, sőt, maga az Intel is próbálkozik.

(#72931) quailstorm válasza #79335424 (#72930) üzenetére


quailstorm
nagyúr

32bites UEFI mellett a 64-bites Windows nem akadály, Asus Vivon is úgy van...
A dual bootos cuccok meg szerintem sokkal drágábbak, és nem biztos, hogy van rá szükség.

(#72932) lovi27 válasza #79335424 (#72929) üzenetére


lovi27
addikt

Persze, gondolatra nem megy át, sejtettem. De majd szólok a Gézának, a Mézgának, hogy adja mán oda a gondolatátvivő készüléket. Addig viszont a tanácsod szerint cselekszem. :R .

(#72933) aelod válasza nightzone (#72926) üzenetére


aelod
veterán

Megcsináltam amit írtál és biztos ami zicher titanium backuppal jegeltem a touchwiz indítót :).
Már csak az a kérdésem, hogy az állapotsávból el lehet tüntetni a widgetlocker ikonját?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#72934) kymco válasza errorz (#72927) üzenetére


kymco
veterán

Nem lenne egyszerűbb egy pld audacityvel szerkesztett zenét betenned? Én így választottam dallamot csengőhangként. :))

www.refujvaros.hu

(#72935) #79335424 válasza errorz (#72927) üzenetére


#79335424
törölt tag

Automatizálóval indítasz null😃hangerővel egy médialejátszást ébresztő minusz a kihagyás időtartama időzítéssel. A 😃kívánt résznél meg feltekerteted a hangerőt. Egyébként én is inkább a zenét szerkeszteném. Még egy droidos csengőhang vágó is elég hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#72936) gorje válasza air (#72921) üzenetére


gorje
senior tag

Koszi es neked is ollie

(#72937) darvinya


darvinya
titán

Üdv

Milyen app-al lehet egy értesítést hanggal megoldani, mert Digitech Tabmini nem ad.
Hiába van Gmail app-ban beállítva, stb helyen és állandó WiFi net kapcsolat, ameddig nincs felélesztve semmit sem csinál.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#72938) #41133696 válasza #41133696 (#72120) üzenetére


#41133696
törölt tag

Swype + fizikai billentyűzet + prediktív szövegbevitellel kapcsolatos kérdés: A Swype rensdben érzékeli a Rapoo E6100-at aminek köszönhetően miközben a fizikai billentyűzeten gépelek, a Swípeból csak a prediktív sor látszik a javaslatokkal. Ez utóbbival kapcsolatos a kérdésem: azon túl, hogy egérrel rákattintok az általa javasolt szóra - a kapacitív kijelzős érintést most ne is vegyük számításba -, van e valamilyen közvetlenül a fizikai billentyűzetről elérhető gomb, vagy bill kombináció, ami lehetővé teszi, hogy az egérhez se kelljen hozzá nyúlnom, hanem egyszerűen a Rapoo E6100-ról választhassam ki a megfelelő felajánlott szót anélkül, hogy be kellene gépelnem az egészet?

(#72939) darvinya válasza #41133696 (#72938) üzenetére


darvinya
titán

Sajnos félre ment, mert Anisoft nem tudja a javaslatokat megjeleníteni.
Visyont kurzor műkoödik.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#72940) #79335424 válasza darvinya (#72937) üzenetére


#79335424
törölt tag

E-Robottal olyan értesítést faragsz, amilyet akarsz. LED, hang, rezgés, ticker szöveg, helyérték, prioritás, stb.

(#72941) helixP


helixP
nagyúr

Sziasztok!
Olyan pénzügyi, kiadás-menedzselő alkalmazást keresek, amit, több felhasználó is tud szerkeszteni/használni, felhőbe szinkronizál és az sem árt, ha webes felülete is van.
Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#72942) darvinya válasza #79335424 (#72940) üzenetére


darvinya
titán

Ezt tudom, de egyszerűre gondolok, mert nem az enyém és csak hang van(?).
Bár elég gagyi, tegnap hidegről behozva a bekapcsoló gomb beesett és bekapcsolni reset-tel lehetet.. :D

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#72943) vicze


vicze
félisten

Na végre nyugodt szívvel tudom ajánlani az Operát alternatívának. A 28-as verzióval végre bekerült a főágba is a szinkronizálás, egész használható módon. A textúra tömörítéssel nagyon drasztikusan csökkent a memória használat és sokkal gyorsabb és reszponzívabb lett úgy általánosan.
Szóval aki alternatívát keres az most tegyen egy próbált. :)

(#72944) savanyaw


savanyaw
csendes tag

Szeretnél egy kis plusz pénzt elkölteni a Play áruházban?
Nincs más dolgod, mint regisztrálsz egy PayPal számlát a "paypal.co.uk"-n. Követed a "https://coupons.paypal.com/offers/mb147p5" oldal utasításait. Amikor fizetsz a Play áruházban, akkor a paypalt választod, és csatolod az új fiókodat. Sok sikert!
Ui: sajnos, én nem tudom ki próbálni, nem vagyok Magyarországon, és azt sem tudom, hogy hogyan kell regisztrálni a "paypal.co.uk" - n, vagy hogy másik paypallal működik - e

[ Szerkesztve ]

Szebb Magyar Jövőt!

(#72945) petipetya válasza savanyaw (#72944) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nálam ez már ott bukik, hogy a fizetési módoknál az alábbi lehetőségeket látom:
- fizetés a regisztrált bankkártyával (szó szerint nem így szerepel)
- új bankkártya vagy hitelkártya hozzáadása
- vásárlás a telekom számlára (ez sem szó szerint így szerepel)

A legutolsó lehetőség nem tudom, hogy működik-e. Sajnos már nem látok akciós cuccot, amivel kipróbálhatnám.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#72946) savanyaw


savanyaw
csendes tag

Talán angol ip-ről, angol nyelvre állított androiddal.

Szebb Magyar Jövőt!

(#72947) savanyaw


savanyaw
csendes tag

Fent 3 Fontot,
itt: https://coupons.paypal.com/offers/mb94pu5#
3 Eurót írták hozzá a PayPal egyenlegemhez.
https://www.dropbox.com/s/tn97codym1hhhsn/Screenshot_2015-03-12-09-31-56.png?dl=0

Szebb Magyar Jövőt!

(#72948) gordiusz1111


gordiusz1111
újonc

Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni. Hogy lehet samsung galaxy note tabon az s tervezőben megszüntetni a fb szinkronizálást :( ?

[ Szerkesztve ]

(#72949) darvinya válasza vicze (#72943) üzenetére


darvinya
titán

Mennyire tudja a tördelést, vagy még mindig összevissza?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#72950) vicze válasza darvinya (#72949) üzenetére


vicze
félisten

Én jobban szeretem azt ahogy az Opera csinálja Chrome-hoz képest.
Mit jelent pontosan az össze vissza?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.