Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72451) air válasza royalka (#72450) üzenetére


air
nagyúr

Az "alap google fényképező" alatt a gyártó által telepített vackot érted, és nem tudod, hogy annak semmi köze a Google-hoz, vagy a Google Camera alkalmazást, ami nem alap egyik romban sem, - vagy esetleg talán valamelyik Nexusban igen - kizárólag 4.4-től felfelé kompatibilis, és tud panorámaképet készíteni?

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#72452) ollie válasza royalka (#72450) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ahogy air írta, Google Camera. Nem biztos, hogy a legjobb, de jó.

***

(#72453) eurolac


eurolac
senior tag

Sziasztok! Tudnátok ajánlani egy jól működő egyszerű, lehetőleg magyar energia-gazdálkodást szabályozható progit. Hasonlóra gondolok mint a Power Toggles de számomra elég lenne, ha az alapokat tudná. 4.4.2 droidra.Widgetjére max. 7-8 dolgot szeretnék kitenni.

Eurolac

(#72454) kukinyo


kukinyo
addikt

Sziasztok
Call Recorder alkalmazást hogy lehet életre kelteni?
Alsa-mixer telepítve, szinte minden beállítást kipróbáltam, még sem vesz fel egyetlen hangot sem.

[ Szerkesztve ]

(#72455) Mr X válasza kukinyo (#72454) üzenetére


Mr X
veterán

Személyiségi jogok miatt néhány főzött rom kivételével nem támogatott a dolog, kernel mókolás kell hozzá. Legalábbis, amikor utoljára néztem, még ez volt a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#72456) kukinyo válasza Mr X (#72455) üzenetére


kukinyo
addikt

Magát a felvételt nem tiltja semmilyen törvény. A felvétel bárminemű felhasználását, megosztását, közzétételét, stb tiltja.Saját felhasználásra rögzíthetem a beszélgetéseimet. És a munkám során ez sokszor jól is jön.

(#72458) Mr X válasza kukinyo (#72456) üzenetére


Mr X
veterán

Csak akkor rögzítheted, ha előtte a másik felet értesítetted a dologról. De ez még nem változtat azon, hogy az android kernelben nem engedélyezett a hívásrögzítés. Elég sok fórum foglalkozik a témával.

Lehet, hogy az elmúlt 1-2 évben visszakerült a kódba ez a funkció, ezt majd egy szakértő megcáfolja vagy megerősíti. Illetve egyes típusok gyártója módosíthatta a kernelt, hogy működjön a rögzítés-

[ Szerkesztve ]

(#72459) Mr X válasza Mr X (#72458) üzenetére


Mr X
veterán

Bár ahogy olvasgatok a témában, mintha páran megoldották volna olyan készülékeken is, ahol azelőtt nem volt rá mód.

(#72460) kukinyo válasza Mr X (#72459) üzenetére


kukinyo
addikt

Megköszönném ha linkelnél pár ilyen oldalt. :)

(#72461) batai15


batai15
félisten

[link]
Mennyire lehet komolyan venni ezt az appot?

(#72462) Mr X válasza kukinyo (#72460) üzenetére


Mr X
veterán

Ez például állítólag működik a legtöbb készülékkel.

(#72463) Deck válasza batai15 (#72461) üzenetére


Deck
titán

Kiváló app!

PS5

(#72464) kukinyo válasza Mr X (#72462) üzenetére


kukinyo
addikt

Isten bizony ebben a pillanatban próbáltam ki. :) Mindjárt át is tanulmányozom a linkedet. Köszönöm
De ha már megvettem, inkább szeretném használni az első kérdésben szereplő appot.
Arról nem tudsz valami turpisságot?

[ Szerkesztve ]

(#72465) Balikaa


Balikaa
csendes tag

Az mitől lehet, hogy a TitaniumBackupban nem tudok menteni, mert mindenre azt írja ki, hogy nincs elég tárhely?

(#72466) beg válasza Balikaa (#72465) üzenetére


beg
veterán

Talán mert nincs elég tárhely? Mi pontosan a mentés helye?

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#72467) Balikaa válasza beg (#72466) üzenetére


Balikaa
csendes tag

Bárhová próbálok menteni, mindenhol ezt írja. külső SD-n van kb 15 GB szabad hely

(#72468) ollie válasza Balikaa (#72465) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak nem KitKat, és SD-re akarsz menteni?

Hiába van root (ugye van?), kell még futtatni egy KitKat SD fix nevű appot is, hogy 4.4--es androiddal lehessen írni az SD kártyára.

***

(#72469) Balikaa válasza ollie (#72468) üzenetére


Balikaa
csendes tag

Nos, root van, 4.4-es android valóban. Letöltöttem a progit, fixált is, de mégsem jó.. Nem tudom, mi lehet.

(#72470) royalka válasza ollie (#72452) üzenetére


royalka
őstag

Nem muszály ugyan az, hanem inkabb a leghatékonyabb érdekellne.

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#72471) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

udv!

van olyan videólejátszó, amit kis lebegő ablakként is ki lehet tenni?
valamelyik telómban volt ilyesmi, de gyárilag.

#?*@&!

(#72472) #79335424 válasza zeon.hu (#72471) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nézd meg a BS Player -t! Úgy rémlik, hogy van benne ilyen lehetőség. A Youtube -bal teszteltem és az ment kis ablakban.

(#72473) zeon.hu válasza Balikaa (#72469) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

ha nincs teljes root jogod, akkor titaniumban meg se tudod adni mentési helynek a külső sd-t.
néhány telón további mókolást igényel a teljes jog root után (P7 pl a gyári romoknál)

#?*@&!

(#72474) zeon.hu válasza #79335424 (#72472) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

megtaláltam benne, köszönöm!

#?*@&!

(#72475) fRooStzzZ


fRooStzzZ
senior tag

Udv az Uraknak!

Van valami megoldas masik telefon adatainak lekerdezesere?
Esetleg egy ugyes kis programocska, ami a telefonra kerulve ki tud olvasni mindent.. Hivas lista, uzenetek, messenger, tallozni a teloban.. Vagy akar mail-be kuldeni ilyesmit..
Nem ftp vagy ilyesmi, hanem mint a tavoli asztal.
persze ugy, hogy ne tudjon rola az illeto. Rejtett futtatas, stb.
A szoban forgo telo nincs rootolva.
Akar helyi halon keresztul is mehet, mert egy legterben vagyok az llletovel. Csak valami santit nekem ott. :D
Elkerni a telot meg nem szeretnem hosszas idore, mig atnyalazok mindent mert az gyanus. :D
De egy alap install belefer. :D
:R

[ Szerkesztve ]

(#72476) Mr X válasza kukinyo (#72464) üzenetére


Mr X
veterán

Sajna nem, sosem használtam ilyesmit.

(#72477) kukinyo válasza Mr X (#72476) üzenetére


kukinyo
addikt

Ok
Köszönöm szépen a segítőkészségedet. :R
Talán valaki más tudja.

(#72478) KTU válasza fRooStzzZ (#72475) üzenetére


KTU
addikt

Super Backup Pro: SMS&Contacts [link]
Contacts & SMS & Call logs & Bookmarks & Calendars & app's data
Beállítani automatikus mentés és tolja fel a google fiókba.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#72479) #79335424 válasza fRooStzzZ (#72475) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sztem ne gondolkodj ilyesmiben! Nagyon drága technológia. Mármint a plasztikai sebészé, aki a bukta után helyre tenné az arcberendezésedet. A bukta pedig nagyon sanszos.

[ Szerkesztve ]

(#72480) air válasza fRooStzzZ (#72475) üzenetére


air
nagyúr

Több száz ilyen progi létezik, amivel mindent el tudsz lopni egy készülékről titokban, természetesen root nélkül. Csak a megfelelő kulcsszót kell beírni a Play keresőjébe, és a találatok közül kiválasztani a neked legmegfelelőbbet.
Egyik-másik működéséhez még az sem kell, hogy egy légtérben legyél az adott készülékkel, elég ha csak rágondolsz.
De vigyázz! Ha az adott készüléken fut a CsákNorriszGárd nevű alkalmazás, akkor fordítva sül el a dolog. A te összes adatod kerül átküldésre a másik készülékre, majd a telefonod 10 másodpercen belül megsemmisül.
Szóval csak óvatosan!

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#72481) kakukkmarci válasza #20749568 (#72442) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Így van, nem támogatja az 5.0.1-et.
Épp' erre gondoltam, hogy arra kellene optimalizálni, erre keresnék hozzáértőt, aki segítene...

noob... rooter... geek

(#72482) KTU


KTU
addikt

Play-en megvásároltam a
G.729 codec (Zoiper IAX SIP VOIP Softphone) 2 398,00 HUF
Látom is a "Rendelési előzmények"-nél, mint bármely más vásárlásom, de mivel ennek nincs külön "oldala" a Play-ben, a factory reset-elt telefonomra nem tudom visszarakni.
:F

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#72483) kymco válasza fRooStzzZ (#72475) üzenetére


kymco
veterán

Ez nagyon gáz... :O (És még büszkén vállalod is)

[ Szerkesztve ]

www.refujvaros.hu

(#72484) beg válasza fRooStzzZ (#72475) üzenetére


beg
veterán

Holnapután betörésre is elviszlek, ha már a lopást, csalást meguntad.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#72485) dokee78 válasza Mr X (#72455) üzenetére


dokee78
félisten

Ez nem igaz,nekem gyári ROM és működik az Alsaval.

(#72486) pocokxx válasza batai15 (#72461) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Én használtam egy darabig, lehet vele haladni. A Xeropan viszont jobban tetszett.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#72487) fRooStzzZ válasza beg (#72484) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Koszonom az ertelmes valaszt.

Mellesleg en nem velemenyt kertem, hanem otletet..
Ami pedig a progit illeti, olyanra gondoltam mint a cerberus.. El lehet tuntetni az eszkozkezelobol.
Semmi chucknorrisvedelem nincs a telon.
Ami pedig a plasztikai sebeszt illeti, van az a dolog amit ha megtudnek, meg vallalhato is lenne ha ugy alakul.
No mindegy.. Akkor marad a guugli.

air: :R

[ Szerkesztve ]

(#72488) beg válasza fRooStzzZ (#72487) üzenetére


beg
veterán

Sok szerencsét az egy légtérben levő, root-al és fizikai hozzáféréssel nem rendelkező készülékre történő kéretlen alkalmazás távoli telepítéséhez és illegális használatához.

Azért vannak ilyen cinikus és szarkasztikus vélemények, mert látszik, hogy fogalmad sincs az egészről. Sem a technikai, sem a jogi hátteréről.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#72489) 1egaly


1egaly
aktív tag

Hosszú keresgélés után ráleltem a (szvsz)legjobb böngészőre,ami a Mercury!
Javaslom mindenkinek...
Tud vki jobbat?
Jó lenne ha egyikőtök kedvet kapna a "bemagyarítására"!

(#72490) LonGleY válasza 1egaly (#72489) üzenetére


LonGleY
veterán

Hűdejólehet egy noname böngésző, hogy máris a legjobbá avanzsálódott... Egy napig nem nézek föl, és ennyit változnak az erővizsonyok? Szerintem senkit nem érdekel, nemhogy még magyarítsuk is.

[ Szerkesztve ]

(#72491) negatiw


negatiw
tag

Sziasztok!

Pár hete már kérdeztem,hogy a Nokia navijának hogy töltsem le a térképjét. Egy szerűen nem tölti le. Sem wifiről se a telóról. Az sd-n van 2,35 gb szabad hely.
Ha elindítom a progit egyből fog hódot,kiirja a pontos tartózkodási helyemet de nincs térkép.
A teló HTC desire 500. Az sd.n van egy 1.65 mb here maps mappa.
Esetleg gépre nem tudom valahogy lehúzni és átrakni sd re?

Amúgy annyira ne fontos,mert jól elvagyok a 3 betűssel, de a tudat,hogy nem sikerül, na,az szétkúrja az agyam.

(#72492) air válasza fRooStzzZ (#72487) üzenetére


air
nagyúr

Finom szarkazmussal próbáltam utalni arra, hogy amit szeretnél, az annyira messze áll a valóságtól, mint Makó Jeruzsálemtől.
Ráadásul az ilyen téma tiltott is itt a fórumon.

(#72490) LonGleY
Úgy látom, továbbra sem megy a kulturált fórumozás.
Azért mert te nem ismersz valamit, az másnak lehet még az igényeinek megfelelő legjobb. Mivel objektív legjobb nem létezik, mindenki a saját szubjektív véleményét írja le.

"Szerintem senkit nem érdekel"
Te is csak a magad nevében nyilvánulj meg!

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#72493) tybsen válasza air (#72492) üzenetére


tybsen
addikt

Viccelődjetek csak vele, aztán majd jól kiguglizza a megoldást, és majd mindannyian kaptok egy észrevétlenül települő alkalmazást a telefonotokra, mégha nem is vagytok vele egy légtérben! Bizony! ;]

[ Szerkesztve ]

(#72494) kymco válasza fRooStzzZ (#72487) üzenetére


kymco
veterán

Az "értelmes" kérdés indukálta a válaszokat.
Amit kérsz, az törvénytelen, de lehet, hogy már perverz is...

www.refujvaros.hu

(#72495) #79335424 válasza tybsen (#72493) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem lesz rá ideje. Azokat a gugli oldalakat mások is figyelik. :)

[ Szerkesztve ]

(#72496) 1egaly válasza LonGleY (#72490) üzenetére


1egaly
aktív tag

hűha mi van itt? szólni sem szabad??

(#72497) air válasza tybsen (#72493) üzenetére


air
nagyúr

Csakhogy nekem van CsákNorriszGárdom, úgyhogy hozzám jöhet nyugodtan. :P

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#72498) spiritex válasza 1egaly (#72489) üzenetére


spiritex
veterán

Én tudok, Boat Browser! Űberszuperhiperprofi! Próbáld ki! Nem érdemes mást használni! :DDD

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#72499) #79335424 válasza 1egaly (#72496) üzenetére


#79335424
törölt tag

Vannak kényes pontok. Pl. a böngésző. Én csak tudom. Egy fél délelőtt kaptam érte a savat. :)

(#72500) kuksa90


kuksa90
őstag

Ha már a nokia here...
Megtetszett, így feltettem telóra, és tabra is. A telefonon magyar nyelvű, a tabon angol. Nem mintha nem tudnék elboldogulni a pár angol kifejezéssel, de érdekelne, hogy hogyan tudnék nyelvet változtatni. Nem találok rá lehetőséget...

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.