Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67151) kalapacsolok


kalapacsolok
senior tag

Sziasztok! Van olyan jól használható GPS-es alkalmazás, ami figyelmeztet a traffipaxoknál? Nem csak az állandóknál, hanem pl ha vki jelezte a térképen néhány órával ezelőtt, hogy mérnek egy adott helyszínen... No meg az is jó lenne, ha pittyegne azokon a helyeken, ahol gyakran mérnek, ahonnan gyakran jön felhasználói jelzés.

Mert én is tudom, hol szoktak rendszeresen mérni a környékünkön, szóval jó volna egy jól használható app ilyen téren... Létezik? Amit én találtam, azt alig frissítették ilyen téren.

(#67152) beg válasza kalapacsolok (#67151) üzenetére


beg
veterán

Waze. Online navigáció, közösségi jelzésekkel.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#67153) róland válasza DeathAdder (#67141) üzenetére


róland
veterán

A8 Tokyo? :) (Kicsit húzós pálya grafikailag.)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#67154) quailstorm válasza róland (#67153) üzenetére


quailstorm
nagyúr

az csak csicsa
az igazán laggos az a San Diego

(#67155) eurolac válasza kalapacsolok (#67151) üzenetére


eurolac
senior tag

Traffi Hunter...pont ezeket tudja, GPS -es alkalmazás. Play-ról tölthető.
[link]

[ Szerkesztve ]

Eurolac

(#67156) róland válasza quailstorm (#67154) üzenetére


róland
veterán

N4 is?

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#67157) quailstorm válasza róland (#67156) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Lumia 520
De ahogy XDA-n olvastam a Nexus 4 se éppen 60FPS-sel viszi.

(#67158) LonGleY válasza eurolac (#67155) üzenetére


LonGleY
veterán

Ez használható azért netmentesen is? Persze, ha előtte wifin azért frissül.

(#67159) zolka78


zolka78
senior tag

Van-e esetleg valami olyan app ami videoból kitudja szedni a hangot valamilyen formátumban?

[ Szerkesztve ]

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#67160) darvinya válasza zolka78 (#67159) üzenetére


darvinya
titán

Mp3 Video converter

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#67161) air válasza zolka78 (#67159) üzenetére


air
nagyúr

Én ezt használom. MP3 Video Converter

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#67162) rjg válasza Jabby (#67096) üzenetére


rjg
őstag

Utoljára két-három éve használtam egy S2-n, ott nem volt jelentős akku fogyasztása.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#67163) Navaze


Navaze
tag

Sziasztok.

Abban kérném a segítségeteket, hogy nem tudtok estleg olyan csengőhang szerkesztőről amiben nem csak a jobb ball oldalt és a hangot tudom változtatni, hanem a magas, közép, mély hangokat is. Próbáltam kutatni de nem sokra jutottam.

(............(o)...............(o)..............)

(#67164) Chrys_


Chrys_
addikt

Van valakinek tippje erre? [link]

(#67165) teo77


teo77
őstag

Sziasztok!
Mit kell tennem ahhoz, hogy a legyalult rendszeren, a gmail fiókomba való bejelentkezés utan a Playstore automatikusan elkezdje feltenni a korábban fent lévő appokat? Így megspórolnék egy kis fáradtságot. Köszönöm!

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#67166) vicze válasza teo77 (#67165) üzenetére


vicze
félisten

Kb. annyi belépsz a Play Storba és pár perc után elkezdi telepíteni, mivel ott el kell fogadni a felhasználási feltételeket, és kezdenek sorban csorogni.
Ehhez két dolog kell, az előző készüléken be kellett pipálva legyen, hogy backupolja, illetve az elején a varázslóban be kellett állítsad, hogy restorolja.
Ha ezek nem voltak meg akkor nem fogja csinálni, illetve 4.4-nál kisebb verzióval nem úgy vettem észre mintha nem jól működne, random megy vagy nem megy(custom ROM-okra is háklis). 5.0-nál viszont már nagyon-nagyon jó lett ez.

[ Szerkesztve ]

(#67167) Quasi_modo válasza Navaze (#67163) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Audacity PC-n.

valami

(#67168) soultrapp


soultrapp
senior tag

Helló!
nem tudjátok értesítési sávban miért jelenik meg egy csillag ilyen free games-es hulyeseggel?? egyre gyakrabban..
Az opera is miért nyitogat magától meg felugró ablakokat??plusz ilyen android securitysoldalt??

(#67169) air válasza soultrapp (#67168) üzenetére


air
nagyúr

AirPush detector megmondja, hogy mi csinálja.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#67170) teo77 válasza vicze (#67166) üzenetére


teo77
őstag

Köszönöm szépen! Szóval, ha a 4.4.4-en nem volt bejelölbena restore-olás, akkor nem fog menni a nulláról való induláskor? :/

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#67171) vicze válasza teo77 (#67170) üzenetére


vicze
félisten

Nem, mivel kvázi azt mondtad, hogy ne állítsa vissza másik eszközre.

(#67172) DeathAdder válasza róland (#67153) üzenetére


DeathAdder
veterán

:K élvezem, multiban tolom, valamelyik nap lefekvés előtt mondom letolok párat, hát olyan erős bagázs összejött, hogy majd 3 óra hosszát játszottam :D

Megpróbáltam San Diegot is megnézni, de single race módban nincs olyan pálya, csak mutliban tudok azon játszani :(((

Előtte nexus 5 -öm volt, ott is szépen futott, de nem tudom milyen beállításokon (alapon ment).

[ Szerkesztve ]

(#67173) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Szerintetek melyik a legmegbízhatóbb ébresztő alkalmazás? :U

(#67174) Navaze válasza Quasi_modo (#67167) üzenetére


Navaze
tag

Köszi, meg nézem.

(............(o)...............(o)..............)

(#67175) air válasza Gedeon31 (#67173) üzenetére


air
nagyúr

AMdroid

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#67176) Rimuru válasza Gedeon31 (#67173) üzenetére


Rimuru
veterán

Gyári? Még Galaxy 3(I5800) esetén volt talán 1 alkalom hogy valamiért nem ébresztett.

Vigyázat, csalok!

(#67177) Gedeon31 válasza air (#67175) üzenetére


Gedeon31
addikt

Köszi :) meglesem .

(#67178) raziel01 válasza air (#67175) üzenetére


raziel01
veterán

+1 nagyon jól testreszabhato es megbízható.

(#67179) Gedeon31 válasza raziel01 (#67178) üzenetére


Gedeon31
addikt

Elég jókat írnak róla . Teszt lesz belőle tényleg működik e :)

(#67180) teo77 válasza vicze (#67171) üzenetére


teo77
őstag

Utólag ez nem pipálható be? Mielőtt factory resetet csinálok.

Mondjuk itt:

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#67181) #79335424


#79335424
törölt tag

Minap kipróbáltam miniPC -n a Sleep As Droidot. Azt nem tudom, hogy mennyire megbízható, de nagyon cool! Reggel a két hangfal beteríti a szobát tengeri hullámok csobbanásával. Mintha a barátnőmnél ébrednék, Spanyolban. Beraktam a fejem mellé a mikrofont, úgyhogy az éjszakai műsorszámomat is visszahallgathattam. Nincs ebből egy olyan verzió, ami Paella -t is tud készíteni? Úgy még kellemesebb lenne a reggeli ébredés. :)

(#67182) vicze válasza teo77 (#67180) üzenetére


vicze
félisten

Ezt nem teljesen értem. Ahhoz hogy a jelenlegi készülékre feltelepítse az appokat, ahhoz első bekapcsoláskor rá kell nyomi a restorera, ha utólag nyomod be akkor az már a backup lesz(backup&restore maga az opció), és esélyes hogy 4.4 esetében ez azt jelenti, hogy ugyanezt az eszközt fogja visszaállítani 0appal.

(#67183) teo77 válasza vicze (#67182) üzenetére


teo77
őstag

A jelenlegi Nexus7-et akarom ledurni, majd főzött romot tenni rá. És aztán szeretném visszaállítani az appokat. Szoval, ha jól értem, most is backupolhatok, amit majd a Playstore visszaállít?

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#67184) fdisk


fdisk
őstag

(#67107) gacsoi és (#67129) Bozek : Köszönöm.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#67185) LonGleY válasza LonGleY (#67158) üzenetére


LonGleY
veterán

Halló?

(#67186) vicze válasza teo77 (#67183) üzenetére


vicze
félisten

Nyomd be a viaszállítást is és synceld le a Google fiókod, igen akkor elvileg (kiemelném, hogy nem 100%) visszafogja rakni az appokat első Play-be belépéskor.
Főzött ROM-nál problematika, hogy ha GApps külön rakod mellé, akkor kisebb az esélye hogy megy a restore.

De ha ennyire probléma, akkor Helium és le van a gond.

[ Szerkesztve ]

(#67187) LonGleY


LonGleY
veterán

Akit érdekelne egy egyszerű, de normális SMS-kezelő app, annak ajánlom ezt:

Üzenetküldő – angolul Messenger, avagy a hivatalos Google cucc. Indítás után egy nyomásra alapértelmezetté tehető. Semmi fölösleg nincs benne, a kontaktképek alapján automatikusan színezi a beszélgetéseket (egyénenként változtatható), kellően animált, átlátható, gyors, a címzetteket egyből listázza új SMS írásakor, és van benne a Gmail-ben megszokott oldalra húzós acrhiválás (itt törlésre nem átállítható a dolog).

A szimpla gyárinál a Z1C-men pl. sokkal jobb és pofásabb. 4.1-en és afölött használható.

[ Szerkesztve ]

(#67188) Salex1


Salex1
senior tag

Van valami lehetőség arra, hogy ha SMS-t kapok, és az értesítés sávban "lesöpröm" akkor olvasottá váljon?
Úgy idegesít, hogy már elolvastam az SMS-t és mégis ott figyel a szám az ikonon.

(#67189) air válasza Salex1 (#67188) üzenetére


air
nagyúr

Egy kérdést elég egy topikba feltenni. A másikban válaszoltam.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#67190) Narxis válasza Gedeon31 (#67173) üzenetére


Narxis
nagyúr

Sleep as Android, alvási ciklus alapján is tud ébreszteni. Tudományos módszer van mögötte.

Thanos was right.

(#67191) Bferibörs válasza Gedeon31 (#67173) üzenetére


Bferibörs
addikt

Hidegvíz :-) persze vödörből.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#67192) #79335424 válasza Bferibörs (#67191) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az lenne az utolsó ébresztése, mielőtt nyomot hagyna az utókornak....a falon. :D Én igyekszem távoli, vagy drága eszközzel intézni az ébresztést. Vagy ne érjem el, vagy sajnáljam falhoz vágni.

(#67193) krupitomi


krupitomi
tag

Sziasztok!

Egy olyan android program érdekelne (tv okosítóhoz) ami a hálózatra kötött pc-ről is tud filmet lejátszani. Előre is köszönöm!

(#67194) teo77 válasza vicze (#67186) üzenetére


teo77
őstag

Aham! Nagyon köszönöm!

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#67195) Gedeon31 válasza Narxis (#67190) üzenetére


Gedeon31
addikt

Köszönöm meglesem :)

A fizetős verziót megéri megvenni vagy elég a free?

(#67191) Bferibörs azt meghagyom neked ,ha esetleg be is vált ;]

[ Szerkesztve ]

(#67196) #79335424 válasza krupitomi (#67193) üzenetére


#79335424
törölt tag

Típus?

(#67197) zeon.hu válasza Narxis (#67190) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

ahogy az AMDroid is, ráadásul magyar.
de a sleep as android is le van töltve :)

#?*@&!

(#67198) krupitomi válasza #79335424 (#67196) üzenetére


krupitomi
tag

(#67199) #79335424 válasza krupitomi (#67198) üzenetére


#79335424
törölt tag

Elég elavult, gyengus szegény. Tudomásom szerint nincs itt AML8726 topik. Sajnos, csak érintőlegesen ismerem ezt a SOC -ot. Nem tudom, hogy van -e CIFS kernel modul, az SMB megosztás fájlrendszerbe csatolásához. A BSplayer tud SMB -t kezelni. Vagy ott az XBMC utódja (vagyis a folytatása), a Kodi, ami most a 14.0 Helix RC3 -nál tart. Ezt nagyon sokan használják (használjuk) miniPC -n. Természetesen kezeli az összes hálózati megosztást, de emellett a rádiókat, a Youtube -ot, online feliratokat és még nagyon sok mindent.

[ Szerkesztve ]

(#67200) melan


melan
senior tag

Sziasztok! Olyan widgetet keresek gmailhez, illetve az s szervezőhöz, ami tud hasonló "bőrt" mint ami a képen látható kék widget (Hd Widget colourform)

Eddig a pure calendar és messengert használtam, de gondoltam körülnéznék, hátha van alternatíva...

Emellett a wifi list widgetre keresek laternatívát, ami kijelzi a wifi bekapcsolásakor az elérhető ssid-ket, és arra csatlakozok, amelyikre épp akarok (munkahelyen használom)

Köszönöm a válaszokat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.