Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66301) atosan


atosan
addikt

Sziasztok,
Melyik led értesítő appban lehet beállítani, hogy az érintőgombok villogjanak, ne a kijelző? Root van.
Előre is köszi a válaszokat :R

Maine coon

(#66302) hati válasza atosan (#66301) üzenetére


hati
addikt

gravitybox

(#66303) atosan válasza hati (#66302) üzenetére


atosan
addikt

Köszönöm. Esetleg egy linket tudnál dobni? Mindenféle játékokat hoz fel a play, ha ezt beírom :F

Maine coon

(#66304) 7Sony7 válasza ollie (#66293) üzenetére


7Sony7
addikt

Nem vagyok paranoiás, de minek ennek ennyi engedély?

-

(#66305) LantosBerry8


LantosBerry8
senior tag

Üdv! tudtok olyan alkalmzást, ami hasonló az almások SIRI nevű aszisztenséhez?
nem gond ha tud magyarul... :R

(#66306) ollie válasza 7Sony7 (#66304) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A funkciókhoz kell, amiket ki-be lehet vele kapcsolgatni.

***

(#66307) atosan válasza atosan (#66303) üzenetére


atosan
addikt

Oké, hülye gyerek megtalálta :W

Maine coon

(#66308) 7Sony7 válasza ollie (#66306) üzenetére


7Sony7
addikt

Akkor ok. Lehet, hogy kipróbálim, mert nálam pont ma vallott csúfos kudarcot a MyProfiles. Lenémítva full hangerőn csörgött 2x

-

(#66309) Joezyka


Joezyka
senior tag

Sziasztok!

Olyan gondom van, hogy endomodot használok(tam) régóta, de 1ik napról a másikra egyszer csak azt írja ki, hogy "facebook authentication failed". Természetesen fb accal használtam, úgy egyszerűbb volt. új mail címmel meg nem tudok bereggelni (valamirt azt írja, hogy nem lehet) okot nem ír.

letöröltem az fb-t, endomondot, újra raktam mind2-t, egyik se hozott sikert. Valakinek van valami ötlete ?

(most épp runtasticot használok, de endomondo jobban tetszik valahogy. runkeeper nem jött be :S)

köszi.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#66310) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Egy képnézegető programot keresek, amivel külön ablakban, más app felett tudok képet kihelyezni, nagyítgatni, és az ablakot odébb tudom húzni. Ismer valaki ilyet? Előre is köszi :R

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#66311) atosan válasza hati (#66302) üzenetére


atosan
addikt

Köszönöm mégegyszer :R Marha jó cucc, gyári androidon is sok mindent lehet változtatni :Y

Maine coon

(#66312) saelin válasza saelin (#66300) üzenetére


saelin
veterán

Amazonon pont akciós a quick spell az office suite 8-hoz! Ekkora szerencsém is, csak nekem lehet! :Y

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#66313) ReSeTer válasza Tyer (#66281) üzenetére


ReSeTer
senior tag

Köszi, letöltöttem.

Mit tud ez a program ha kikapcsolom benne az alvás figyelőt és a hangfigyelőt? Gondolom akkor csak egy alap óra lesz belőle.

(#66314) #07400704


#07400704
törölt tag

Tudtok olyan topikról ahol kimondottan játékokról lehet csevegni?
Vagy esetleg játszik itt valaki a "Little Commander" nevű játékkal?

(#66315) ollie válasza #07400704 (#66314) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

[link]

***

(#66316) LonGleY válasza #07400704 (#66314) üzenetére


LonGleY
veterán

Van Android játék topik... Hogy kinek mi jó, az más kérdés - meg hogy miként kapcsolódik ide a Little Commander... :>

[ Szerkesztve ]

(#66317) canniball


canniball
nagyúr

Handcent használókhoz egy kérdés: korábban ha sms-t küldtem amikor sikerült azt kézbesíteni az üzenet jobb alsó sarkába tett egy "pipát". Nemrég telefont cseréltem s bár meg mernék rá esküdni hogy az új készüléken ugyanúgy állítottam be mint a régin ez a funkció most hiányzik, de nem tudom hogy a csere vagy egy esetleges azóta jött frissítés miatt, esetleg netán mégis én hibáztam valahol. Másnál működik a dolog?

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#66318) air válasza tonyrulez (#66310) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem ez nem (csak) a képnéző alkalmazástól függ.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#66319) dzsidzsas


dzsidzsas
aktív tag

Valaki használja a Cerberus appot? Mert én három készülékre is feltettem és fizettem is érte, de hiába van adatforgalom bekapcsolva, GPS bekapcsolva, vagy wifi, mindig azt írja ki, hogy Nem tudok kapcsolatbalépni a készülékkel. Hát ez így eléggé használhatatlan..., és látom másoknak is van ilyen baja. De nem válaszolnak a problemre a fejlesztők. Van aki ezt már megoldotta?

https://rollerezz.blogspot.com/

(#66320) kuksa90 válasza dzsidzsas (#66319) üzenetére


kuksa90
őstag

Én is megvettem, működik...

pár perce...

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#66321) gorje


gorje
senior tag

Sziasztok!

Olyan fényképező progit keresek amivel a kép készitése után meg lehet adni a fájl nevét és azon a néven menti el a képet. Eladáshoz fotóznék és megkönnyítené a dolgomat..

(#66322) scope2007


scope2007
addikt

üdv!

segítséget szeretnék kérni!

lenne kettő játékom kingdom rush, + kingdom fortiers
szeretnék a telóra új romot feltenni.
valaki nem tudja véletlenül, hogy hogyan lehet megmenteni a MENTÉSeket?
tehát hogy ne kelljen újrakezdeni az egészet :D

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#66323) #07400704 válasza gorje (#66321) üzenetére


#07400704
törölt tag

Ezt bármelyik tudja.
Rátapicskolsz az elkészült képre, menü-átnevez és kész.

(#66324) KurtCobain válasza dzsidzsas (#66319) üzenetére


KurtCobain
őstag

Beállítások -> Alkalmazások -> Összes. Keresd meg a Google Play szolgáltatásokat és a Google Play szolgáltatások keretrendszert. Mind a kettőnél nyomj az adatok törlésére. Majd távolítsd el a google felhasználódat a telefonról. Újraindítás, majd add hozzá újra a google felhasználódat.
Utána nyisd meg a cerberust, lépj be, nyomj a Check GCM connectivityre. Utána elvileg működnie kell. :)

Mmm'kay?

(#66325) Salex1


Salex1
senior tag

Kellene egy kis segítség, adott egy bitlockerrel zárt pendrive, amit szeretnék androidon elérni. (nincs PC a közelben, a net is korlátozott, kórházba n vagyok) van erre valami megoldás?

(#66326) petipetya


petipetya
nagyúr

A Keep emlékeztető esetén nem lehet megadni egyedi időpontot a desktop felületen? Mert a telón gond nélkül működik ez a funkció. :o

"nincs rá lezsóidő"

(#66327) tomy86 válasza petipetya (#66326) üzenetére


tomy86
addikt

Lehet. Az alapból felajánlott időpontra mész (pl. Reggel 9:00), ott a legördülő menüben "időpont kiválasztása" opció és bármilyen időpontot beírhatsz.

(#66328) petipetya válasza tomy86 (#66327) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi, így sikerült. :R Ritkán kezelem gépen, de ma sor került rá. Egyszerűen csak át akartam írni az előre felajánlott időpontot, mert számomra úgy lenne logikus. Mivel nem ment, ezt a telón tettem meg.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#66329) Salex1 válasza Salex1 (#66325) üzenetére


Salex1
senior tag

Valaki erre?

(#66330) gorje válasza #07400704 (#66323) üzenetére


gorje
senior tag

Azt tudom.. De olyat keresnek ami a kep elkeszulte utan rogton a nev megadasara ugrik. Nem automatikus fajlnev.

(#66331) Narxis válasza dzsidzsas (#66319) üzenetére


Narxis
nagyúr

Én is megvettem, működik. Nem android 5.0-ról próbálod? Lehet azzal még nem kompatibilis.

Thanos was right.

(#66332) beleszólok


beleszólok
senior tag

4.3-as droid, Samsung note 2-n.
Bemegyek a play-be, megkeresem az angry birds egy példányát és rábökök arra, hogy a készítő további programjait akarom látni.
Na itt jön a meglepetés: egyik játéknál öt vagy hat, másiknál valamivel több rovio játék jelenik meg, de már nem mutatja az összeset. Vajon miért?
Cache és adatok törlése megvolt.

[ Szerkesztve ]

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#66333) tonyrulez válasza air (#66318) üzenetére


tonyrulez
őstag

Floating Calculator, Boat Browser hibátlanul futnak ablakos nézetben, és még voltak ezen kívül alkalmazások amiket így használtam. Feltételezem képnézegetőből is létezik ilyen, csak én nem találom.

4 8 15 16 23 42

(#66334) beleszólok válasza beleszólok (#66332) üzenetére


beleszólok
senior tag

Részben megvan a válasz: Rovioból több is van. Van Mobile, Entertrainment, Stars. Már csak azt lenne jó tudni, hogy miért van így.
Pl. a Star Wars miért szerepel az Entertrainment alatt, míg a SW 2... már nem tudom, melyikhez, talán a Mobile-hoz.

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#66335) air válasza beleszólok (#66334) üzenetére


air
nagyúr

"csak azt lenne jó tudni, hogy miért van így."

Csak.
Millió+1 oka lehet, hogy egy cég miért alkalmaz ilyet.
Adózás, marketing, piaci stratégia stb..
De most őszintén, neked nem mindegy?
Egyébként miért nem tőlük kérdezed meg?
Szerinted mi tudhatjuk a választ?

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#66336) beleszólok válasza air (#66335) üzenetére


beleszólok
senior tag

Egy hónapja még valamennyi játékuk közös név alatt futott.
Az meg külön humoros, hogy ugyanannak a játéknak (angry birds star wars) az első és második része eltérő név alá került úgy, hogy az egyik jelöletlen fejlesztő, a másik meg a megszokott, kiemelt (pici, kék ikon a név mellett, amit a Google osztogat) státuszú :)

Egyébként is utálom a playt, mert ha csak böngészni akarok benne, nem konkrét programot keresek, akkor elég nehéz dolgom van. Ahogy akkor is, ha a vélemények közül a negatív kritikákat akarom látni.

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#66337) #79335424 válasza beleszólok (#66336) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én már azzal is beérném, ha az időrendi megjelenítés lenne az alapértelmezett, nem a relevancia szerinti. Apu nagyon kedves, hogy meghatározza, nekem mi a releváns, de úgy gondolom, hogy túl a 40 -en, ezt magam is el tudom dönteni.

(#66338) w.miki


w.miki
veterán

Ez itt lehet off, de nem tudom hol kérdezzem meg:
Régi Market-re vissza lehet térni valahogy az erőforrás zabáló Playról?
Most egy HTC WildfireS telefont használok 256MB RAM-amal, ami az eredeti, gyári market alkalmazást még el is bírná valahogy, de a frissített Play, és szolgáltatásai teljesen betelítik.
Hogyan tudnám megcsinálni, hogy maradjon a Market, ne frissüljön Play-re?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#66339) Baku


Baku
aktív tag

Sziasztok!
Tudom, hogy nem ide való, de a saját topicjában magasról sz@rtak a kérdésemre, itt pedig segítőkész embereket ismertem meg, hátha mégsem leszek meglincselve... :R
Szóval: Samu tab2 10.1 vásárlásán gondolkodom. Arra lennék kíváncsi, hogy a speciális hülye töltő/adat csatlakozóját OTG-vel megkerülve, az OTG USB aljzatáról (megfelelő paraméterű töltővel) elfogadja-e a töltést?
Külső USB billentyűzettel szeretném használni, és -ha kell - közben tölteni egy HUB közbeiktatásával.
Ha ez nem megy, akkor nem veszem meg...

(#66340) beleszólok válasza #79335424 (#66337) üzenetére


beleszólok
senior tag

No igen, a gúgli egyik leggyűlöltebb tulajdonsága. Okosabb akar lenni a felhasználónál. :(

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#66341) beleszólok válasza Baku (#66339) üzenetére


beleszólok
senior tag

Ha a billentyűzet és a hub már megvan, akkor vedd meg webáruházból és van nem is tudom hány napod kipróbálni.
Ha nem megy gyakorlod az elállási jogodat.

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#66342) twine válasza catroot (#64456) üzenetére


twine
addikt

Szóval neked, és mindenkinek aki a múltban segített,,,köszönöm a javaslatokat!

Most vettem meg a Business Calendar-t,,feltelepült a free, ránéztem,megnyitottam a beállítások menüt, "átlapoztam" a nézeteket, és már repült is a (fejlesztők felé a pénz)pro verzió! F@sza :R Azt hiszem jó társam lesz!

Az előzményhez még egy kicsi "nyavalygás"!

Bár láttam ,hogy egy határ sz@r lett a Google új(Lollipop) naptára, mégis sz*pattam vele magam egy hónapig... :(((
Valahogy mindig úgy gondolkodom, hogy ezeken a helyeken valszeg okosabbak ülnek nálam, mindig adok nekik esélyt! Hátha megszokom, hátha kiderül, hogy mégis van valami jó benne amit első blikkre nem tapasztal az ember...etc..etc..(és ez sokszor bejön,,vagy behajtom a fejem az igába, vagy rájövök, hogy csak időt kellet neki adni, hogy kiismerjem)
Szóval volt kb. egy hónapja a naptárnak nálam, hogy bizonyítson...
Sikerült neki bebizonyítani azt, amit elsőre láttam,,használhatatlan lett :(
Persze akinek csak a napi nézet fontos, akár még jó is lehet,,de azt gondolom egy naptár ennél sokkal több kell hogy legyen.....nagyot csalódtam a "logikus, és innovatív" Googleban!

De szerencsére itt az "új" társ (Business Calendar) indul a haverkodás ;) :R

(#66343) Baku válasza beleszólok (#66341) üzenetére


Baku
aktív tag

Köszönöm, de sajnos ez nem megy, mert használtat néztem ki, (akitől venném nem igazán ért hozzá, alig használta), viszont nem a szomszédban lakik... A billentyűzet adott, csak egy OTG kábelt kellene venni, de ha esetleg nem megy a dolog, akkor potyára minek?...

(#66344) ollie válasza Baku (#66339) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van a tabon külön USB port?

Amúgy mindegy, mert nyilvánvalóan csak ott lehet tölteni, ahol gyárilag specifikálva van.

***

(#66345) punky10 válasza ollie (#66344) üzenetére


punky10
addikt

Ez nem minden esetben van így.A Huawei Mediapadnak van külön töltőnyílása, de lehet a mikroUSB-n keresztül is tölteni.Ez utóbbi esetben az értesítési sávban nem jelzi az akkumulátor-ikon, hogy tölt, csak a százalékos kijelzésű widgeten látom.Ja és lassabb is,a sima töltő másfél amperrel tölt,USB-n keresztül viszont csak egy amper megy át.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#66346) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Sziasztok!

A Play saját böngészőjének (nem tudom másképp megfogalmazni), van valami alternatívája? Ahol mondjuk normálisan lehet kategorizálni, akár méret, akár értékelések szerint.

(#66347) Baku válasza ollie (#66344) üzenetére


Baku
aktív tag

Elég hülyén van megoldva: Nincs külön USB aljzat. Van egy spec. soktűs csoport csatlakozó, amiben minden egyben van, töltés, adat stb.. Ugyanilyen spec. OTG kell hozzá, egyik végén a soktűs csati, a másik végén a lengő USB aljzat. (Ehhez képest a szutyok fapados tabletjeim a külön DC és külön micro USB csatlakozókkal sokkal barátságosabb megoldás...) Ha csak "szinten tartó" töltést tudnék adni a Samunak OTG-ről már elégedett lennék... Azért is vagyok ennyire óvatos, mert most volt nálam egy kínai szutyok tablet, amin csak egyetlen micro USB aljzat volt, semmi más. A töltést csak és csakis úgy volt hajlandó elfogadni, ha az eredeti töltőjét közvetlenül a gép USB aljzatába dugtam. Bármilyen hókusz-pókuszt csináltam (Y USB elosztó, HUB, stb...) az istennek sem töltött, tehát nem tudtam külső billentyűzetet rátenni töltéssel együtt....

(#66348) #79335424 válasza Baku (#66347) üzenetére


#79335424
törölt tag

Először nézz utána, hogy milyen akku van benne. Ha 5V -nál magasabb feszültségű (Taboknál ez gyakori), akkor felejtsd el az USB -s töltést!

[ Szerkesztve ]

(#66349) Baku válasza #79335424 (#66348) üzenetére


Baku
aktív tag

Köszönöm a segítő szándékú hozzászólásokat! Azt hiszem más márka/típus után nézek...

(#66350) drmotto válasza Baku (#66347) üzenetére


drmotto
őstag

Ugyan nem 10.1, csak a 7.0, de az enyémek nem töltődnek semmi mással, csak a saját csatlakozójukkal, sőt, akkor sem, ha nem a hozzá adott gyári villásdugóba teszem a kábelt, hanem másba. Se kisebb, se nagyobb teljesítményűről nem tölt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.