Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66201) Baku válasza air (#66200) üzenetére


Baku
aktív tag

Értem. Köszi. :R

(#66202) D0zeR válasza Illusion1010 (#66181) üzenetére


D0zeR
tag

Köszönöm! Viral lett a jó választás :)

(#66203) #79335424 válasza Baku (#66199) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ahogy Air is írja, ez az alapértelmezett működés. Annyit szoktak még csinálni, hogy automatizálóval kikapcsoltatják a mobilnetet, ha a wifis hálóhoz csatlakozik a droid. Ezt azért, mert ha mondjuk megy egy stream, vagy egy letöltés, akkor az ne folytatódjon mobilneten, ha a teló valamiért leszakadna a wifiről. De akkor a visszakapcsolásról is gondoskodni kell.

(#66204) bach66


bach66
tag

Üdv mindenkinek!

Aki Touchpal billentyűzetet használ, esetleg tudna segíteni:
Be lehet azt állítani, hogy "Touchpal Curve" módban (ezaSwype módnak megfelelő) azanévelőt ne írja egybeaszomszédos szavakkal? Lásd az előbbi mondatot!
Ez engem eléggé bosszant, pedig egyébként nagyon bejön a bill.
Előre is kösz!

(#66205) Flind válasza bach66 (#66204) üzenetére


Flind
senior tag

Hogy micsoda? Ezt az egészet most a TouchPal X-szel írom, swipeolva, és látod: külön van az "a" nevelő. :F

(#66206) Krystal_s válasza #79335424 (#66186) üzenetére


Krystal_s
addikt

Szia! Nálad a Firefox asztali módban egyforma betűmérettel jeleníti meg a cikkeket, hozzászólásokat?
Ez mitől lehet, hogy egyik nagyobb, másik kisebb?

(#66207) scream válasza batai15 (#66025) üzenetére


scream
veterán

Egyet rákattintasz felül vagy alul a csúszkánál a +/- nak megfelelően és ugrik egyet.

(#66208) vgyuri válasza blise (#66195) üzenetére


vgyuri
őstag

Google Play-en sokszor fizetéskor derül ki, hogy +áfát is kell fizetni.

Nem minden akció érvényes az összes országban, pl. volt hogy megírtam 230 forintra (1 dollár) leakciózott programot, Appsale-esek nem látták akciósnak.

Fordítva is előfordult már sokszor, hogy itthon nem akciós, mint ahogy a Te eseted is bizonyítja.

[ Szerkesztve ]

(#66209) air válasza Krystal_s (#66206) üzenetére


air
nagyúr

Nálam az új Opera is ezt csinálja.
Még mindig.
Úgyhogy ki is dobom, időről-időre.
Ezek ilyen fosok.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#66210) #79335424 válasza Krystal_s (#66206) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem tudom, hogy mitől van. Nálam egyforma.

(#66211) vgyuri válasza air (#66209) üzenetére


vgyuri
őstag

Opera -> Beállítások -> Szöveg tördeléséhez rakj egy pipát, és egyformák lesznek a szövegek.

[ Szerkesztve ]

(#66212) contaxg válasza Krystal_s (#66206) üzenetére


contaxg
veterán

Azt vettem észre (régebben), hogy amit telcsről írok, azok ilyen béna, kisbetűk lesznek. Amit a laptopról azok meg normálisak. :U (mostanában nem figyeltem)

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#66213) norbert1998 válasza Krystal_s (#66206) üzenetére


norbert1998
veterán

Azt hiszem talán a delfin is csinálta egyszer, de többször nem találkoztam ilyennel.

(#66214) atosan


atosan
addikt

Sziasztok,
Gyári 4.4.2-őn hogy működik a Link2sd? Még GB-n használtam, tök egyszerű volt, most az istennek sem akar szótfogadni. Természetesen root van, sd patríció van, linkel is, csak onnantól az alkalmazás, amit átlinkeltem nem működik. Ja, osztott belső memóriájú telefonról van szó, lehet az a hiba, azt hiszi a teló, hogy az ext patríció is médiatároló?
Segítséget előre is köszi :R

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#66215) xSide válasza #79335424 (#66210) üzenetére


xSide
őstag

Tudom mitől van nálam egyforma betűméret a mobilarena 'Teljes nézet'-ben.
Megjelenítés/Betűméret/Apró esetén egyforma.

[ Szerkesztve ]

(#66216) vadászcsiga válasza air (#66209) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Chrome a legjobb. Végre nincs kompromisszum meg állandó böngésző keresés...amíg el nem cseszik újra

(#66217) Krystal_s válasza air (#66209) üzenetére


Krystal_s
addikt

Úgy néz ki, hogy a nem megfelelő szövegtördelés okozza, amikor nagyítva vannak a betűk.

Somatom, contaxg, norbert1998
Ezt most találtam.
"Nincs szövegtördelés, egy beágyazott flash videó meg két vállra fektette szegénykét (SGS). Beállítottam egy nagyobb betűméretet, erre a fórumban egyes hsz-eket nagy betűvel írt, néhányat továbbra is kicsivel, lol."
egy másik fórumon pedig.
"szöveg tördelése... (tudni kell hogy a pár verzióval ezelőtti Firefox-ban ez benne volt, de kivették!! az egyik frissítésnél)"

Mindenkinek köszönöm, aki válaszolt a témában. :)

vadászcsiga: Nekem jó lenne a Chrome is, de nem értem miért nem lehet használni hozzá az Adblock-ot úgy, ahogy a normál változatban.

[ Szerkesztve ]

(#66218) #79335424 válasza Krystal_s (#66217) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én beta -t használok, ami egy kicsit más, mint a "stable". A másik, meg hogy az S1 512 -es ram -jával nem csodálom, hogy megzuhant a Flash -el spékelt Firefox. Ez még az S2 -nek is erős.

(#66219) xSide válasza Krystal_s (#66217) üzenetére


xSide
őstag

Apróra állítva van nekem.
Sima FF volt, de áttértem a villódzó flash videók miatt Aurora-ra a megint bogarasadó Dolphin mellett.
Bétában megjelent az immersive navkey :(

Aurora:

(#66220) vadászcsiga válasza Krystal_s (#66217) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ezt passzolom, én nem elek ilyen dolgokkal csak böngészek

(#66221) #07400704


#07400704
törölt tag

Tulajdonképpen mi az a adblock :F

(#66222) vadászcsiga válasza #07400704 (#66221) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Reklám blokkoló. Fizetős appok ingyenes változataiban, illetve a weboldalakon blokkolja a reklámokat. Meg még kitudja mire jó. Nekem sosem volt rá igényem

[ Szerkesztve ]

(#66223) zeon.hu válasza #07400704 (#66221) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

advertising blocker

#?*@&!

(#66224) #07400704 válasza vadászcsiga (#66222) üzenetére


#07400704
törölt tag

Értem, köszönöm a magyarázatot, így magyarul sokkal érthetőbb! :R

(#66225) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Hogy van az, hogy FF alatt bármilyen betűméretet állítok be, mindig ugyan azt látom?

valami

(#66226) ollie válasza blise (#66195) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az ár azért térhet el, mert a playen is van regionális árazás, vagyis nem mindegyik régióban kerülnek ugyanannyiba az appok.

Fizetésnél meg azért számolt rá még valamennyit, mert hozzáadta az áfát. Ez olyankor van, ha EU-n kívüli a fejlesztő (pontosabban a forgalmazó, ha nem egyezik a kettő), mert amúgy nettó árak vannak feltüntetve a playen, csak EU-ban kötelező a bruttó ár feltüntetése. Vagyis, ha EU-s "forrásból" veszed az appot, akkor nem lesz rajta plusz áfa, mert benne van az árban, ha EU-n kívülről, akkor fizetsz még rá.

Ja igen, és ahogy már írták is, az akciók sem feltétlen vonatkoznak minden régióra.

[ Szerkesztve ]

***

(#66227) blise válasza ollie (#66226) üzenetére


blise
tag

Köszi a válaszokat.
Az azért érdekes, hogy elég sok appot vettem már meg, és ez kb. nyár óta van így. A régebbi vásárlásoknál se az áfa, se semmi nem jött rá. Lehet, hogy pont olyan mákos voltam, hogy mindig EU-s fejlesztőtől vettem cuccokat? Nem hinném, de visszakeresem. Meg eddig is az appsales-t használtam erre a célra. Engem pl. zavar, hogy Ft ban kiírva az ár a playben, mondjuk ki lehetne dollárban is, és egyből kiderülne ez a régiós szívatás. Na mindegy. A taskerrel is így jártam kb. két hete, az mondjuk nem volt leárazva, de a kiirt 699,- Ft helyett 8xx ba került.

''A katona, ha vki mozog annak szalutál,ha valami nem mozog, azt odébb viszi, ha nem lehet odébb vinni, akkor lefesti...''

(#66228) Oneforall


Oneforall
csendes tag

Sziasztok!

Androidon az Opera Miniben megtalálható RSS hírcsatornákat szeretnék olvasni Chrome alatt is?
Ugyanis Chrome alatt nem látom a hírcatornákat, hogyan lehetne ott feliratkozni rájuk (index 24 óra, origo sport, stb.)?

(#66229) Just_Reboot válasza vadászcsiga (#66216) üzenetére


Just_Reboot
addikt

A sima chrome ot vagy a chrome bétát használod?

(#66230) ollie válasza Oneforall (#66228) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Androidon az Opera Miniben megtalálható RSS hírcsatornákat szeretnék olvasni Chrome alatt is?

Szeretnél, vagy nem szeretnél? Ez itt a kérdés.

***

(#66231) Tyer


Tyer
őstag

Note 3-nál mi lehet a baj, hogy total commander nem hagy az SD-re uj mappát létrehozni?
Szintén Note 3, Dukto-nál nem fogad semmit...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#66232) ollie válasza Tyer (#66231) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

KitKatnél csak rendszeralkalmazás tud írni az SD-re.

Mi az a Dukto?

[ Szerkesztve ]

***

(#66233) rover45


rover45
senior tag

Milyen gps tracking programot ajánlanátok, ennél pontosabb nyomkövetéshez?
Ez most sima Google Helyelőzmények, gps, wifi, mobilnet bekapcsolva.

[ Szerkesztve ]

(#66234) Tyer válasza ollie (#66232) üzenetére


Tyer
őstag

Dukto az egy wifi alapu filecserélő app.
Akkor mivel lehet mappákat létrehozni? Gyári office-t kell használni? Ez komoly? :D

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#66235) Oneforall válasza ollie (#66230) üzenetére


Oneforall
csendes tag

Szia!

Bocs, lehet, hogy nem volt egyértelmű.
Szóval Chrome alatt - mobilon, tableten - is szeretnék hircsatornákat olvasni, hasonlóan mint azt az Opera Miniben lehet.

(#66236) ollie válasza Tyer (#66234) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha a gyári Office egy rendszerapp, akkor lehet azt is használni. De kell lennie gyári fájlkezelőnek is a Note-on, nem? És igen, komoly, KitKatnél a google letiltotta az SD-re való írást, csak roottal oldható meg, akkor viszont ugrik a gari a Samsung Knox miatt (bár lehet, hogy már van olyan root Note 3-ra, ami megkerüli a Knoxot).

***

(#66237) Tyer válasza ollie (#66236) üzenetére


Tyer
őstag

Fantasztikus... mindenki tudja, hogya gyári app-ok kifejezetten teljeskörűek tudnak lenni, a file kezelők meg aztán a csúcs... ez Lollipop alatt is fenn áll még?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#66238) ollie válasza Tyer (#66237) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Úgy tudom, nem. Ott csak egyszer fog rákérdezni a rendszer, hogy engedélyezed-e egy alkalmazásnak az SD-re írást. Egyelőre megerősíteni nem tudom, mert az N5-ömbe nem lehet SD-t rakni.

***

(#66239) Tyer válasza ollie (#66238) üzenetére


Tyer
őstag

Köszi, akkor reméljük hamar jön az 5.0

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#66240) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Sziasztok!

Próbálgatom a launchereket, az Apex bejön, de sehogy sem tudok rájönni, hogy lehet mappát csinálni, nekem pedig ez feltétel. Ugyan ez a helyzet a Zeroval is.

(#66241) twine válasza KisTücsök (#66240) üzenetére


twine
addikt

Főképernyőn:
-két ikont egymásra húzol...
App Drawer-ben:
-rányomsz jobb oldalon felül a 3 pöttyre, és "mappa létrehozása"

[ Szerkesztve ]

(#66242) blt.62


blt.62
őstag

A Shazam zene felismerő programnál ha felismerte a zeneszámot, utána belehet valahogy rakni a mobilon lévő zenék közé? Mert a programban ott van de szeretném ha a zenék közt is lenne. Van erre lehetőség?

MegtorloXp

(#66243) LonGleY válasza blt.62 (#66242) üzenetére


LonGleY
veterán

Igen, ha megveszed a zenét. Addig csak egy link marad... Zenefelismerő, nem letöltő.

(#66244) vadászcsiga válasza Just_Reboot (#66229) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A simát

(#66245) Just_Reboot válasza vadászcsiga (#66244) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Köszi.

(#66246) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Mit csináljak hogy rendessen mutassa? Ne csak ekkorában.

[ Szerkesztve ]

(#66247) KisTücsök válasza twine (#66241) üzenetére


KisTücsök
addikt

:R

(#66248) Krystal_s válasza #79335424 (#66218) üzenetére


Krystal_s
addikt

Este kipróbálom azt is hátha jobb...

xSide: Szóval, ha jól látom Bétában sem lesz jó és most már Aurora alatt sem?

vadászcsiga: Én is csak böngészek. :) asztali nézetben. Sajnos vannak olyan oldalak (egyre több), ahol nagyon sok zavaró reklám van. Amikor csak villog még nem is zavarna, de egyes online filmes oldalakon kb 4 felugró ablak jön elő, amik már rosszindulatúak. Olyanokat írnak ki pl, hogy nagyon elavult a rendszer (Kitkat :) ), nyomj az OK-ra és majd ő frissíti, vagy azt írja, hogy kártevőt talált, de majd ő megtisztítja.
Youtube videóknál is zavarnak a reklámok.

tapaizo: Az Adblock (Plus) az egy kiegészítő, ami a reklámokat blokkolja. Van többféle hasonló néven. Azért nem magyarul írtam, mert konkrétan ez a neve a kiegészítőnek. :)

(#66249) #13110016


#13110016
törölt tag

Üdv!

Olyan gondom van, hogy az MX player elkezdte azt csinálni, hogy nem játssza le az AC3 hangokat. Lehet ezzel valamit csinálni? Nem akarok másik appot használni.

(#66250) mttssz válasza #13110016 (#66249) üzenetére


mttssz
senior tag

Állj vissza régebbi verzióra, a napokban jött update amivel az AC3 kodek kikerült.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.