Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67051) ignisz válasza royalka (#67050) üzenetére


ignisz
senior tag

Most próbáltam, azzal működik. Köszönöm a segítséget.

(#67052) hviiick


hviiick
csendes tag

Sziasztok!!

Nekem kellene egy olyan program, ami azt tudja, hogy a futó alkalmazások közül, kitudjam választani a programokat és automatikusan mikor elindul, kitudjam kapcsoltatni a programmal.

E-robottal nem tudom, hogy miért nem működik! :(

Rendes nagyon aki tud segíteni!! Kösz Üdv mindenkinek!!

(#67053) dokee78 válasza ignisz (#67049) üzenetére


dokee78
félisten

4.2.2 alatt eddig a Dolphin néha játszotta,néha nem.
Tegnap valami oknál fogva települt a flash player.
Azóta mindent játszik,amit eddig néztem.

(#67054) ignisz válasza dokee78 (#67053) üzenetére


ignisz
senior tag

A Dolphin volt az egyik amit próbáltam. A Puffin Free müködik. A német csoki van a telefonon.

[ Szerkesztve ]

(#67055) dokee78 válasza ignisz (#67054) üzenetére


dokee78
félisten

Melyik oldalt nem játssza linkeld már el.

(#67056) #03372544 válasza gipsztigris (#67048) üzenetére


#03372544
törölt tag

Ezt én nem mertem feltenni.
Olyan engedélyeket kér amit nem akarok neki adni , telefon hívás SMS küldés stb.
Ezek minek egy youtube letöltőnek?

(#67057) cekkk


cekkk
veterán

Sziasztok!

Van egy Lenovo S860-as telefonom, 4.4-es androiddal.
A gps azt csinálja, hogy elég sokat elveszti a jelet, Talán I** val nem azzal még tudok normálisan is navigálni, de a sygic-ot szeretném használni, mert az legális is lenne, meg meg is vettem a térképeket hozzá.
De 2-3 percenként elveszi a jelet, mintha valami hülye energia gazdálkodás miatt, kikapcsolná a droid magától.
Van valami olyan program ami bekapcsolja a gps-t és folyamatosan megy addig amíg a programmal ki nem kapcsolom, hiába rakom háttérbe akár hova menjen? Mert itt ha háttérbe kerül ki is kapcsol :((

Köszönöm a segítséget! :R

(#67058) air válasza hviiick (#67052) üzenetére


air
nagyúr

Greenify

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#67059) #03372544 válasza cekkk (#67057) üzenetére


#03372544
törölt tag

Beállítások / akkumulátor kezelés / futtatás a háttérben, plusz a másik két opciót is megnézném amik ott vannak.
Ez a sygic-ben.

(#67060) JamesHolden


JamesHolden
aktív tag

Sziasztok,

Tudtok-e olyan névjegyzék / hívás kezelő appot amiben van olyan funkció, hogy telefon memóriába menti a névjegyeket és nem google fiókot használ szinkronizálásra? jó lenne ha lenne benne olyan funkció is, hogy SD kártyáról importálni tudjon telefon memóriába
A google fiókos névjegyzék kezelést, szinkronizálást teljesen ki szeretném iktatni

Telefon: Moto G Gen2.
Andoid 4.4.4 Kitkat

köszi :R

(#67061) gipsztigris válasza #03372544 (#67056) üzenetére


gipsztigris
addikt

Ahogy gondolod! :) Pedig az egyetlen valamirevaló letöltő és konvertáló.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#67062) #03372544 válasza gipsztigris (#67061) üzenetére


#03372544
törölt tag

Biztosan de ilyen engedélyek hogy gps alapú hely hozzáférés, bt eszköz csatlakoztatás, rendszer beállítások módosítása, hálózati kapcsolatok módosítása, na szóval érted.
Jó hogy "atyaúristen jog"-ot nem kér már.
:)

(#67063) #79335424 válasza hviiick (#67052) üzenetére


#79335424
törölt tag

Vszínűleg azért nem működik, mert ez lenne a legfölöslegesebb, legerőforráspazarlóbb módszer, aminek ráadásul semmi értelme. Nem akkor kell közbelépni, amikor már fut, hanem még mielőtt elindulhatna.

Ignisz:
A Dolphinhoz külön kell telepíteni a flashplayert! Ugyanazt tudja használni a Firefox is, de az, csak 4.3 ig.
A Dolphinon belül is találsz segítséget (linket) a telepítéshez, vagy a Playen, a Dolphin Jetpack leírásában.

ujjobbagya:
Ha gond lenne vele, már kicsinálták volna az XDA -n. Túlságosan szem előtt van ahhoz, hogy ilyen rosszindulatú kódok legyenek benne. Sztem a legjobb YT kliens. Nem azért nem Play alkalmazás, mert nem akarták, hogy az legyen. Én még a Play -ről telepítettem az elsőt. Csak aztán a Google kitiltotta, mert nem volt hajlandó kivenni a YT -ról letöltés funkciót.

(#67064) canniball válasza JamesHolden (#67060) üzenetére


canniball
nagyúr

Nem tudom az én táccsvizes KK-m ebben más-e mint a tiéd, de nálam a Névjegyek-ben van export-import funkció.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#67065) air válasza JamesHolden (#67060) üzenetére


air
nagyúr

Ezt minden Android tudja, külön alkalmazás nélkül.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#67066) JamesHolden válasza canniball (#67064) üzenetére


JamesHolden
aktív tag

export-import van az enyémbe is, de nem tud csak telefon memóriába menteni!
mindig megkérdezi mely google fiókot használja, hova mentse (még ha a szinkronizálás ki is van kapcsolva)

(#67067) JamesHolden válasza air (#67065) üzenetére


JamesHolden
aktív tag

hát én akárhogy is nézem nem akar csak telefonmemóriába menteni
szinkronizálást pl. kikapcsolom de akkor is megkérdi, hogy melyik google fiókra mentse az új névjegyeket
nem képes csak telefon memóriába tárolni a névjegyeket

(#67068) Nkboy válasza JamesHolden (#67067) üzenetére


Nkboy
senior tag

Nincs ilyen lehetőséged?

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#67069) petipetya válasza Nkboy (#67068) üzenetére


petipetya
nagyúr

A stock Android esetén nincs ilyen lehetőség, csak valamelyik Google account alá lehet új névjegyet létrehozni.

"nincs rá lezsóidő"

(#67070) Nkboy válasza petipetya (#67069) üzenetére


Nkboy
senior tag

Lehet, nem értek hozzá! Azt honnét tudom, hogy az én telefonomon stock van vagy nem? Végül is mit jelent a stock? Alap android, mindenféle csicsa nélkül?

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#67071) drmotto válasza JamesHolden (#67067) üzenetére


drmotto
őstag

Nyilván ha a telefon memóriát választod, oda is fogja menteni. Hol a probléma?

(#67072) janeszgol


janeszgol
félisten

Hali mindenkinek.

Szakértőbbek válaszát várom. Mivel lehet biztonságossá tenni egy droidos mobilt úgy, hogy nyugodtan utaljak a bankból? Tehát se keylogger, se semmi veszély ne fenyegessen.

Egy böngészőt találtam és ez a firefox, ami biztonságos. E mellé kell valami vírusvédelem? Van annak értelme? A Playről eddig nem szedtem le semmit, warezból sosem telepítek. (Playről is csak az új gmailt* szeretném, meg a firefoxot/opera minit.) Itthoni wifin menne a dolog, az kódolt.

*Az új gmailt le lehet szedni régebbi mobilra (4.1-re)? Mert szeretném a gmailes fiókom mellett használni a windowslive-os fiókomat is, ami gyakorlatilag a legfontosabb.

A firefoxban nem lehet kikapcsolni a képek betöltődését, csak emiatt használom az opera minit. (150 mega per hó a netem, nem is kell több egyelőre.)

Esetleg a firefox+opera mini kombót ki lehet váltani valamivel? Milyen a legújabb chrome? Mert 4.1-4.4 között nálam állandóan zabálta a memóriát (512 mb és 1GB), majd fagyogatott is rendesen.

Köszönöm! :R

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#67073) canniball válasza JamesHolden (#67066) üzenetére


canniball
nagyúr

No de ahogy már írták is ha g. fiók alá is megy a mentés de ki van kapcsolva a szinkronizálás akkor csak a telefonodban lesz meg a backup, ez így nem jó?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#67074) JamesHolden válasza drmotto (#67071) üzenetére


JamesHolden
aktív tag

de nincs ilyen lehetőség! nincs olyan, hogy telefon memóriába mentés

(#67075) drmotto válasza JamesHolden (#67074) üzenetére


drmotto
őstag

Nincs ilyen választó benne?

(#67076) JamesHolden válasza canniball (#67073) üzenetére


JamesHolden
aktív tag

ki van kapcsolva a szinkronizálás:

de ha akarok menteni egy új névjegyet felugrik ez az ablak (a háttérben látszik, hogy teljesen üres a kontakt lista):

[ Szerkesztve ]

(#67077) canniball válasza JamesHolden (#67074) üzenetére


canniball
nagyúr

Szerintem van itt némi képzavar. Amikor létrehozol egy új kontaktot akkor lementi a telefonra; aztán ha engedélyezve van a szinkronizálás akkor feltölti a g. fiókodba, ha nincs engedélyezve akkor nem tölti sehova.

#67076
És most vannak névjegyeid? Ha igen hova mentetted őket?

Az export to storage opcióval mi a probléma?

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#67078) JamesHolden válasza canniball (#67077) üzenetére


JamesHolden
aktív tag

a fő probléma az, hogy nem tudok telefonmemóriába menteni, csak google accounthoz társítva! és utóbbit nem akarom, ezt szeretném megoldani egy külső programmal

a googl acc-omon vannak névjegyek (szinkronizálással meg tudom jelentetni), és tudom is exportálni vcardba pl. (és vissza is).

[ Szerkesztve ]

(#67079) JamesHolden válasza drmotto (#67075) üzenetére


JamesHolden
aktív tag

sajnos nincs!

(#67080) canniball válasza JamesHolden (#67078) üzenetére


canniball
nagyúr

Úgy látom a GO Contacts Ex lesz a te alkalmazásod.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#67081) Oneforall


Oneforall
csendes tag

Köszi a segtíséget.

Más problémám lenne:
A gReader-nél beállítottam a Gyorsítótár/automatikus takarításnál, hogy az olvasott/olvasatlan cikkek 1 nap után törlődjenek. Azonban van olyan hírcsatorna, ahol még több napos cikkek is vannak. Ezek miért nem törlődnek és mit kell beállítani az automatikus törléshez?

(#67082) JamesHolden válasza canniball (#67080) üzenetére


JamesHolden
aktív tag

:R

[ Szerkesztve ]

(#67083) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Van olyan alkalmazás, mint E7 nokián hogy kikapcsolt kijelzőnél folyamatosan mutatja az időt?
(amoledes telefonom van természetesen)

(#67084) cekkk válasza #03372544 (#67059) üzenetére


cekkk
veterán

Köszi!

Be volt kapcsolva, valamint magas teljesítményre tettem. :(
Így is csinálta tegnap.

(#67085) darvinya válasza JamesHolden (#67060) üzenetére


darvinya
titán

Ezt hívják fw bug-nak.
KK rendszeren 3rd party app-nak nincs joga írni SD-re, és nagy valószínűséggel nem csinálták meg ezt a részét így nem fogja tudni root és egyéb nyalánkságok nélkül megtenni.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#67086) kovisoft válasza janeszgol (#67072) üzenetére


kovisoft
őstag

Kérj kulcsgenerátort a bankodtól az internetbankhoz. A CIB-nél pl. ilyen meg ilyenek vannak. Ez mindig új kulcsot generál, ezért ha van is keylogger a telódon, az nem tudja fehasználni az esetlegesen lementett korábbi kulcsokat.

Egyébként miért gondolod, hogy a Firefox biztonságosabb más böngészőknél?

[ Szerkesztve ]

(#67087) janeszgol válasza kovisoft (#67086) üzenetére


janeszgol
félisten

Köszönöm a tippet!

Most hogy említetted, eszembe jutott, mit felejtettem el. A Playen lévő OTP applikáció mennyire biztonságos? Illetve a Unicredites? Meg lehet bennük bízni? Gondolom nem a 10 éves Tibike írta a matek lecke helyett ezeket az alkalmazásokat... (bár lehet néha jobban járnánk).

Sok böngészőt nem próbáltam. UC Browsert, Dolphint, Chrome-ot (ez lehet biztonságos, de problémáim voltak eddig vele, lásd előző HSZ), alap böngészőt (földgömbös, ez tetszett), FF, Opera mini, Opera, Next.

A PcWorld is ajánlotta a mobilos FF-et, szintén amiatt, mert keveset eszik és alapból biztonságosabb, mint a többi, ami a tesztben szerepelt. (Pluginnel sok mindent meg lehet odlani, de nem szeretek pluginezni.)

Köszi! :R

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#67088) Jabby


Jabby
őstag

Egy régi Androidos (2.2) telefonból kellene kb. 450 névjegyzéket törölni. Van erre valami app amivel pár simivel megoldható, vagy marad az egyesével való törlés?

(#67089) LonGleY válasza Jabby (#67088) üzenetére


LonGleY
veterán

Nincs ez szinkronizáltatva a Gmail címtárával?

(#67090) Jabby válasza LonGleY (#67089) üzenetére


Jabby
őstag

Ősrégi az email cím, tulaj nem emlékszik a jelszóra.

(#67091) rjg válasza DeathAdder (#67083) üzenetére


rjg
őstag

A NoLed emlékeim szerint tudja azt is, amit szeretnél.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#67092) csadi0011


csadi0011
őstag

App Swap - The Smart Drawer

Your favorites apps one swipe away, open instantly.

App Swap is a drawer which allow you to easily launch your applications. It works with your existing launcher (Google Now, Nova, Yahoo Aviate, Everything Me, Action Launcher,...).
There are two ways to launch it, from your home screen or with a swipe up from your navigation bar. And swipe up gesture can be done from any app. Swipe from the bottom edge for device without navigation bar (Samsung).

(#67093) janakbacsi válasza janeszgol (#67072) üzenetére


janakbacsi
őstag

Ezt próbáltad már?
http://www.cmcm.com/en-us/cm-browser/

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#67094) janeszgol válasza janakbacsi (#67093) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem még nem, de kipróbálom. Bár egy pici fenntartásom van ,hogy kínai cég terméke. És ha ellopják az adataim (lehet böngészőbe ültetett álvédelem is), akkor nem tudok kit perelni, mert Kínával még az Apple sem mer ujjat húzni. (Lást iPhone klónok.) :)

Lehet maradok akkor az FF-nél. Meg utána nézek ennek a play store-os OTP Bankos appnak.

Köszönöm szépen mindenkinek! :R

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#67095) air válasza darvinya (#67085) üzenetére


air
nagyúr

Ez nem fw. bug.
Ráadásul megint egy hihetetlen szamárságot tudtál írni.
A névjegyeket kezelő alkalmazás nem 3rd party, hanem rendszer alkalmazás. Minden további nyalánkság nélkül tud írni az SD kártyára exportáláskor.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#67096) Jabby válasza LonGleY (#67089) üzenetére


Jabby
őstag

Közben a tulaj kiokoskodta a jelszót, a gmail.com fiókban kitöröltem az összes névjegyet, telefonról kézzel szinkronizáltam.
Az első három alakalommal a gmail.com fiókban újra megjelent a 450 kontakt, 4. szinkronizálás után viszont már a telóból is eltűnt az összes névjegy (ez volt az eredeti cél!).

Ezek után nem igazán értem a telefon és a gmail fiók szinkronizálásának logikáját!
Esetleg valaki felvilágosítana, hogyan is kell használni?

rjg:
Leírás alapján nagyon jónak tűnik a NoLed app, tudni, hogy az akkura milyen hatással van? Mennyire meríti?

[ Szerkesztve ]

(#67097) ignisz válasza #79335424 (#67063) üzenetére


ignisz
senior tag

Szép napot. A Dolphinban külön telepítettem, de semmi. Az egyik fórum társ ajánlotta a Puffin-t. Kipróbáltam, annál működik.

(#67098) darvinya válasza air (#67095) üzenetére


darvinya
titán

Ismét bemutatkoztál mennyire nem értesz hozzá.

Fw is meg kell csinálni, nem kipattan a semmiből.
Ha az fw app-ot rosszul csinálják meg, akkor olyan lesz mint a 3rd party app.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#67099) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Üdv!
Melyik app mutatja meg az összes mentett wifi hálózat jelszavát?

#?*@&!

(#67100) air válasza darvinya (#67098) üzenetére


air
nagyúr

Mi van? :Y :W

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.