Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67301) TheProb válasza air (#67300) üzenetére


TheProb
veterán

Gondolom ilyesmire gondol, szóval azért vanni van :)

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#67302) vabaor válasza TheProb (#67301) üzenetére


vabaor
csendes tag

pontosan ilyenre gondoltam, csak nekem ez a 4.2 miatt nem jó! (tablet 4.4-es telefon 4.2-es és valamiért nem tudják párosítani egymást)

(#67303) vicze válasza TheProb (#67301) üzenetére


vicze
félisten

Ez azért eléggé korlátozott Samsungra sőt csak a felsőkatagóriás modellek tudják, a call forwardingot pedig csak az S5 jelenleg, és szintén csak Pro tableteken illetve S-eken.
"Call Forwarding supported on GALAXY S5 and SideSync 3.0 supported on GALAXY Note 3, S4 and S5"

[ Szerkesztve ]

(#67304) TheProb válasza vicze (#67303) üzenetére


TheProb
veterán

ez csak 1 példa volt, hogy létezni azért létezik.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#67305) vicze válasza TheProb (#67304) üzenetére


vicze
félisten

De akkor inkább ezt linkeld. :)

(#67306) air válasza TheProb (#67301) üzenetére


air
nagyúr

Azért érdekes ez, mert többször ki lett tárgyalva a kérdés ebben a topikban, és mindig az volt a végső mondás, hogy nincs.
Na most, ezt az általad linkelt teljesen egyedi megoldást nem nevezném általánosan létező megoldásnak.
Ez olyan, mint, hogy láttam már olyat, aki beszélt olyannal, aki ismer valakit, aki tud valamit. :)

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#67307) vicze válasza air (#67306) üzenetére


vicze
félisten

Szerk: Semmi leesett, hogy csak SMS. :W
Megtévesztett hogy vvan incomming call screen. :(

[ Szerkesztve ]

(#67308) Akve


Akve
tag

Sziasztok!

Szeretném, ha segítenétek. Van-e olyan android alkalmazás, amivel pendriveot tesztelhetnék?
Sajnos nincs gépem, így tabletről csinálnám.

Köszönöm!

Élek és élni hagyok.

(#67309) air válasza Akve (#67308) üzenetére


air
nagyúr

Ha az eszköz támogatja az OTG-t, akkor ezzel szerintem lehet tesztelni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#67310) vabaor válasza vicze (#67307) üzenetére


vabaor
csendes tag

a vicc az, hogy hívni is lehet vele, de valamiért nem a táblagép mikrofonja és hangszórója az aktív, hanem a telefoné....

(#67311) Tav-Csoves válasza air (#67241) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Ne haragudj air, rosszul tudtam, a tableten fut, a telefonon rossz volt.

Amit itt kiír elsőnek az a hunyó? Itt a gmail app van.

(#67312) air válasza Tav-Csoves (#67311) üzenetére


air
nagyúr

Beállítástól függ.
Running-ot nézed vagy a Usage-et?
A screen wl-t, a CPU wl-t, a kernel wl-t vagy a wakeup triggers-t?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#67313) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Hali!
Valaki tudna segiteni? Most probálkozom egy tabbal. Felraktam rá az xbmc t. wifin keresztül szeretnék lejátszani mediafájlokat a pc ről. látom a fájlokat de amikor rányomok a lejátszásra kiirja hogy dolgozom és egy kis idő után kilép a programból. Valami ötlet?
üdv

(#67314) RomiJosy


RomiJosy
aktív tag

Sziasztok.
Az Lg g2 telefonomon van egy "vendég üzemmód" ezzel oda merem adni a gyereknek hisz semmi mást nem enged csak a kijelölt játékokat. Más mintával lehet belépni.Az értesítő sáv sem aktív.
Azt szeretném kérdezni,hogy a barátom samu s4 telóján el lehet e érni hasonló üzemmódot vmi appal. Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#67316) scream


scream
veterán

Sziasztok!

Van valamilyen megoldás arra, hogy tabletes appot le tudjak szedni a Play-ről nem tabletra? :F

(#67318) Debilon


Debilon
addikt

lehet, hogy nem a megfelelő topik, de android alkalmazás

frissítéskor ezt adja a mai napon mikor az Officesuite Pro 8 (PDF&HD)-t frissíteném:

Play hibaüzenet

az app amúgy tökéletesen működik, egy ASUS ME176CX tablet, SD kártya nincs benne, elegendő tárhely van

a többi alkalmazás rendesen lefrissült (WAZE és a Maps)

mi okozhatja? 4.4.2 van a gépen, root nincs, alapértelmezettként a telepítési hely auto-ra van állítva, de belső tárolóra állítva sem jó, restart után sem

[ Szerkesztve ]

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#67319) scream válasza #20749568 (#67317) üzenetére


scream
veterán

És ott mit? Az eszköz azonosítót vagy dpi-t vagy mit? :F

(#67321) devil-k


devil-k
nagyúr

Sziasztok!

A következő a problémám:

A Google fiókomnak megváltoztattam a jelszavát, így újra be kell jelentkeznem a fiókba. Viszont nem tudok sajnos, mert amikor beírom a jelszót egy kis gondolkozás után "A google play áruház alkalmazás sajnos leállt" üzenet fogad...

- a Google Play-t visszaállítottam a gyári állapotába
- töröltem a cache memóriáját is, de semmi...

Mit lehet tenni ez ügyben? Nem akarom újratelepíteni a telefont, az a legkönnyebb megoldás.

(#67322) Aweriot

Azt hol kell pontosan?

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#67323) devil-k válasza #20749568 (#67322) üzenetére


devil-k
nagyúr

Közben egy másik, nagyon egyszerű módszert ajánlottak, ami bejött. :)

Egyszerűen a beállítások/Fiókoknál töröltem a Google fiókomat, majd újra hozzáadtam és kész! Voilá!

- mozi bolondéria -

(#67324) Pietro 22


Pietro 22
aktív tag

Feltelepítettem az Xposed Framework programot, és a G3 TweaksBox-ot. A navigációs sávon beállítottam egy Lollipop témát, és hogy pluszban megjelenjen a menü gomb (a függőlegesen 3 pont). Működik rendesen, kivéve a menü gomb, az előszeretettel random eltűnik. Ha a helyére kattintok, akkor előjön. Tudja valaki az okát ennek és a megoldást rá? Talán mint ha valahol beállítottam volna valami olyasmit, hogy: menü gomb elrejtése, de nem találom. Megköszönnén ha valaki aki tudja a választ privatban megírná, mert nem tudom folyamtosan nyomon követni a fórumot. Köszönöm!

(#67325) scream válasza #20749568 (#67320) üzenetére


scream
veterán

Ezzel sikerült elég faszán beszopatnod. :(((

(#67326) Viktor0610 válasza scream (#67325) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Miért?

Samsung Galaxy A54

(#67327) xSide válasza scream (#67325) üzenetére


xSide
őstag

APK kereső és letöltő alkalmazás a Play áruházból...

Pietro 22: Vegyes alatt találod amit keresel. Ha ugyanaz az elérhetősége, mint G2-nél.

[ Szerkesztve ]

(#67328) Pietro 22


Pietro 22
aktív tag

Köszi. De ott nincs bepipálva hogy elrejtse. :S

(#67329) xSide válasza Pietro 22 (#67328) üzenetére


xSide
őstag

Akkor hiba az alkalmazásban ;)
Ird meg Play-en vagy xda-n P. Toti részére mi a gond, hogy javíthassa.

(#67330) Pietro 22 válasza xSide (#67329) üzenetére


Pietro 22
aktív tag

Jogos. Köszi

(#67331) alec.cs


alec.cs
tag

Sziasztok!

4.3 android alatt (Note 2) milyen alkalmazás van arra, tűzfal jellegű, ami korlátozza a kimenő forgalmat egyes alkalmazások számára.

Például, egy Névnap alkalmazás ne akarjon az internetre menni, jelenteni egyes információkat, használati információkat a fejlesztőnek, vagy esetleg reklámokat töltögetni.

Biztos létezik olyan ami erre lett kitalálva, ami kevés erőforrást használ és nem meríti az akkumulátort.

Ki mit használ?

(#67332) mailroy


mailroy
csendes tag

Sziasztok! Szerintetek mi lehet a probléma? A telefonomon nincsen fent sem a supersu sem a superuser. Feltelepítem a drivereket, bekapcsolom az usb hibakeresést, letöltöm az irootot, ami szerint a telefon rootolva van. Rányomok, hogy re-root. Sikeres. A telefonban továbbra sincsen supeuser/supersu. Letöltöm őket, de hibát ír ki nem tudom frissíteni a binárist. Kilépnek. A telefonom a rootoló programok szerint rootolva van, a rootot igénylőek szerint nincsen.

(#67333) mttssz válasza alec.cs (#67331) üzenetére


mttssz
senior tag

Root nélkül szerintem nem megoldható, viszont ha van akkor a Playbe a firewall szót beütve egész jó dolgok jönnek elő. :K

És amúgy, ha a névnap appnak megtiltod az internetet, szerinted honnan fogja leszedni az adott napi névnapokat?

(#67334) #79335424 válasza alec.cs (#67331) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha különböző tűzfalbeállítási profilokat szeretnél automatizáltan váltogatni, akkor AF Firewall. Ha ennél egyszerűbb is elég, akkor bármelyik Firewall jó. Kb. ugyanazt tudják. Esetleg még az Avast is érdekes lehet, ha más funkcióit is használnád. Én is az Avast tűzfalat használom.

mailroy:
Android Terminal Emulator. Megnyitod, beírod:
su
Majd enter. Ha ez jelenik meg:
#
Akkor a droid rootolt. Ha bármi más, akkor nem rootolt, akárhogy is bizonygatják a csodacheckerek.

[ Szerkesztve ]

(#67335) alec.cs válasza mttssz (#67333) üzenetére


alec.cs
tag

Persze tudom, hogy a Playen több van. De a gyakorlati tapasztalat érdekelne. Nem szeretnék próbálgatni!

Példaként említettem a Névnap appot. Egyébként egy ilyen appnak mért van joga az Eszközazonosító és hívásadatok jogosultságokra (telefonállapot és azonosító olvasása)?

Miként lehet, illetve mivel lehet kiszűrni azt, hogy egy alkalmazás ne küldjön olyan információt kifelé, amihez nincs köze, illetve nem rá tartozik (Például a Névnap appnak mi köze van a hívásinformációkhoz)?

Várom a gyakorlati tapasztalatokat.

(#67336) Bozek válasza Willie (#67315) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem lett volna egyszerűbb tanulni?

(#67338) Mittu88


Mittu88
senior tag

Sziasztok!

Olyan appot keresek, amivel egy androidos okostelefonnal lehet irányítani egy másikat. Gyakorlatban úgy működne, hogy telefonról szeretnék egy tv-re dugott okosító sticket irányítani.

Van erre valami jó megoldás?
Kompatibilitásra kell figyelni?
Wifin vagy bluetoothon működik? Milyen protokoll kell hozzá (DLNA, Wifi Direct, stb.)?
Nem értek hozzá, bocsi, ha hülyeségeket is írtam (kijavítani ÉR!) :DD

(#67339) #79335424 válasza Mittu88 (#67338) üzenetére


#79335424
törölt tag

Milyen típusú az a "TV okosító"?

(#67340) csemberlen válasza Mittu88 (#67338) üzenetére


csemberlen
őstag

Üdv a fedélzeten, én is ilyet keresek, feltettem jó párat, de egyik se működik. Nekem mx3-as van.

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#67341) Mittu88 válasza #79335424 (#67339) üzenetére


Mittu88
senior tag

Na a helyzet, hogy a főnökasszony mondta, hogy van ilyen készüléke, ma reggel behozza. Most érkezett meg, azt hittem összeszarom magam. Ez egy appleTV vagymi.
A férjének lesz ajándék karácsonyra, az androidos LG L7-et kellene valahogy összekötni ezzel úgy, hogy a mobil képe legyen kivetítve tv-re.
Most nézem amúgy az apple honlapján, hogy mire jó ez a szar, elvileg csak videók meg képek megosztására. Én már a létjogosultságát se értem teljesen :D

csemberlen: hát ez nem jó hír :/ otthonra pedig terveznék egy olyan rendszert, nyilván androidos stick-kel.

[ Szerkesztve ]

(#67342) #79335424 válasza csemberlen (#67340) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem megy a Droidmote (mármint a vásárolt, mert a warezek általában nem működnek)? RK vonalon van rá gyári alalmazás. Ha a Te AML -edben gyárilag nincs ilyen, akkor csak root -tal oldható meg. Ezért kérdeztem legutóbb, hogy rootolt -e az az MX.

Mittu88:
A TV okosítóknál sztem alap, hogy általánosan használt, szabványos módokon kommunikáljanak, hogy mindenféle platformmal kompatibilisek legyenek. Az Androidosok ilyenek. Az IOS viszont egy zárt rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#67343) air válasza Mittu88 (#67341) üzenetére


air
nagyúr

Nem értem, hogy miért egyszerűbb itt 2-3, többsoros hszben megírni a problémát, mint a Google beírni, hogy: apple tv android mirror.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#67344) Mittu88 válasza air (#67343) üzenetére


Mittu88
senior tag

Azért, mert nem tudom a kereséshez a kulcsszavakat. Mint írtam, laikus vagyok, honnan kéne tudnom, hogy mirror a kulcsszó? Amúgy köszi a segítséget, megnézem :R

(#67345) air válasza Mittu88 (#67344) üzenetére


air
nagyúr

Azt azért csak tudod, hogy egy apple tv-t akarsz Androidos eszközzel párosítani.
Google keresőbe elkezded beírni, hogy "apple tv android" ekkor felajánl korábban mások által keresett kulcsszavakat. Pl.: mirror, app, airplay, remote stb.
Azért egy keresőt tudjunk már használni! :U

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#67346) #79335424 válasza air (#67343) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az sztem nem lesz jó. Nem a képet akarja tükrözni, hanem irányítani az Almás eszközt. Sztem inkább vmi ilyesmi kéne hozzá. De ez csak tipp, mert az IOS számomra ismereten terület.

[ Szerkesztve ]

(#67347) Mittu88 válasza air (#67345) üzenetére


Mittu88
senior tag

Logikailag azon a vonalon indultam el, hogy egyszerűbb rákérdezni a guruknál, mint elkezdeni keresgélni az áruházban. Mivel sok a szemét app, nektek meg vannak tapasztalataitok.
Amúgy így utólag igazad van, azt kellett volna.

(#67348) Mittu88 válasza #79335424 (#67346) üzenetére


Mittu88
senior tag

Igazából a tükrözés lenne a legjobb, csak a célszemély mobilján 4.4.2-esnél régebbi android van, és a mirror elvileg csak a felett működik.

(#67349) csemberlen válasza #79335424 (#67342) üzenetére


csemberlen
őstag

még nem tettem fel, de lehet beruházok rá :K
Jól tudom, hogyha nem tetszik 2 órán belül visszautalják a pénzt?

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#67350) #79335424 válasza csemberlen (#67349) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem ír ettől eltérőt, úgyhogy sztem áll a két óra. Csak az MX legyen rootolt, mert egy első rootolás nem biztos, hogy beleférne még a két órába!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.