Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67501) darvinya válasza fdisk (#67499) üzenetére


darvinya
titán

Nem támogatja, csak TTS-t.
Mint (#67478) vicze1 fórumtárs írta, SE MW300 BT Headset működik így.
Persze az nem csak Headset, hanem egy kommunikátor is.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#67502) #79335424


#79335424
törölt tag

Jelezte a telóm, hogy van Apex frissítés. Elolvastam és tele van Lollipopós design -marhasággal. Valaki frissítette már 5.0 -nál régebbi verzión? Nagyon szétcseszi a kinézetet az alapértelmezett ikon és témabeállítással?

(#67503) fdisk válasza darvinya (#67501) üzenetére


fdisk
őstag

No igen,de az egy öszvér megoldás.
Van is vezeték meg nincs is.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#67504) #41133696 válasza S e t h (#67498) üzenetére


#41133696
törölt tag

Megnéztem jobban L7 II-n, egyébként a telefon újraindítását követően már látta, hogy upgradelve lett. Nem volt elég csak a piros szöveget elolvasni, mindegy :D

(#67505) darvinya válasza fdisk (#67503) üzenetére


darvinya
titán

Elvileg, ha megnyomod a hívás gombot BT-n.
Akkor már kommunikátor lesz, de ezt másik oldalon fel kellene valaminek dolgozni.
Hogy ilyenkor ne újrahívást csináljon, hanem hangtárcsázóként figyelje.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#67506) #79335424 válasza darvinya (#67505) üzenetére


#79335424
törölt tag

Erre lehet némi esély Robottal. A legtöbb bt. headset ilyenkor hívja a legutolsó számot. Azt Tamás meg tudná válaszolni, hogy lehet -e a Robotban definiálni azt, hogy "legutóbb hívott szám". Ha ez megy, akkor a Robot már be tudja azonosítani, mint eseményt. Akkor a kérdés már "csak" az, hogy mit csináljon az esemény hatására? Mit aktiváljon?

[ Szerkesztve ]

(#67507) fdisk válasza darvinya (#67505) üzenetére


fdisk
őstag

Így van.
De az a baj,hogy csak az utolsó tárcsázott számot hívja.
Pedig a leírás szerint :Nyomja le hosszan a Beszéd gombot és mondjon egy nevet.Az első telefon valamely számát tárcsázhatja.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#67508) darvinya válasza fdisk (#67507) üzenetére


darvinya
titán

Ez a fordítás más Headset-ből maradt ott, nem tiedé.
Hivatalos oldalt néztem, és ott nem szerepelt benne.

(#67506) Somatom

Sony-nál külön app van hangtárcsázásra, igaz csak angolul ért.
De működik.
Lehet itt kellene egy Voice Dialer app, ha nincs külön.
Egyes gyári tárcsázókban ilyen funkciót külön kell bekapcsolni.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#67509) fdisk válasza darvinya (#67508) üzenetére


fdisk
őstag

Én a samu oldaláról az user manual-t letöltöttem,és ott ez áll benne az 55. oldalon:

Akkor ez most nem igaz? :F

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#67510) balzs12


balzs12
tag

Sziasztok..
Lenne egy kérdésem.. Kersegéltem de nem nagyon találtam megoldást arra hogyan lehet a youtubot háttérben is hallgatni...
Segítsetek kérlek ..

(#67511) norbert1998 válasza balzs12 (#67510) üzenetére


norbert1998
veterán

Sehogyan.
Google: "a youtube nem zenelejátszó"
Vannak alternatív lejátszók a playen, de elég fapadosak, némelyik tudja. Bár nem értem, hogy az olyanokat miért nem törli a playbol a kugli.

(#67512) fdisk válasza balzs12 (#67510) üzenetére


fdisk
őstag

Esetleg egy multi window alkalmazással.
Bár sok reményt nem fűzök hozzá.
Én ezzel próbáltam,de amint váltottam egy másik ablakra,abbamaradt a lejátszás.
Hátha más ilyen appal meg lehet oldani.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#67513) darvinya válasza fdisk (#67509) üzenetére


darvinya
titán

Nálam ez szerepel, azaz fordítva, és 14. oldalon.
De, hogy ez mennyire igaz…

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#67514) vicze válasza fdisk (#67499) üzenetére


vicze
félisten

A BT szabvány rengeteg profilból áll, ebből az egyik a Hands-Free, amit elvileg tud a tiedé mivel tudja a "Last call dialing", ami ebben a profilban van, így elég furcsa hogy nem működik a voice dail-ing.
De még egyszer ez android default funkcionalitás és ha nem tiltottál le valami appot a telefonon, akkor ez fenn van alapból és semmi más nem kell.

(#67515) #79335424 válasza balzs12 (#67510) üzenetére


#79335424
törölt tag

BS Player?

(#67516) kovisoft válasza balzs12 (#67510) üzenetére


kovisoft
őstag

A Google kiszedeti a Play-en található YouTube lejátszókból a háttérben való lejátszást. Amelyik nem hajlandó kiszedni, azt törlik a Play-ről. A Viral oldalán pl. ezt írják:

v2.4.9.5
don't update before reading .
Warning : we just recive notification about violation in our app cause: Background playing of YouTube videos is in violation of the YouTube API Terms.
https://developers.google.com/youtube/terms, II Prohibitions (8).
-----so we remove Background playing from app in this Update ------
please don't update if u won't loose Background playing feature .

(#67517) fdisk válasza darvinya (#67513) üzenetére


fdisk
őstag

A hold szó kivételével ugyan az.

(#67514) vicze1: Nekem a google voice nem kompatibilis az eszközömmel.

Ergo fent sincs.
Lehet ezért nem működik?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#67518) g_g_g


g_g_g
őstag

Sziasztok!

Próbáltam visszaolvasni, de nem láttam megoldást arra, hogy ha facebook alkalmazást elindítom, mindig a legfrissebb hírek (most recent) ablakkal nyíljon és ne az ő általa összerakott hírek oldallal.

Ha van erre valami beállítás örömmel venném, ha megosztanátok velem.

Köszönöm.

(#67519) tomy86 válasza S e t h (#67498) üzenetére


tomy86
addikt

Nem kell feltétlenül megvenni az újat. Ha telepítve van a korábbi pro verzió, akkor abban megjelent egy olyan opció, hogy "upgrade to BC 2". Ha erre nyomva telepíted a Business Calendar Pro 2-t, akkor elérhetőek lesznek abban is a pro funkciók. Viszont így mindkét verziónak fenn kell lennie, mert amint törlöd a BC prot, azonnal elérhetetlenek lesznek a pro funkciók a BC 2-ben. Viszont, ha jól olvastam, akkor 311 Ft-ért megvehető egy upgrade pack és akkor már nem kell mindkét verziónak a telefonon lennie. Ki van ez találva :((

(#67520) vicze válasza fdisk (#67517) üzenetére


vicze
félisten

Na ez már elég esélyes oka.

(#67521) kovacs65 válasza balzs12 (#67510) üzenetére


kovacs65
senior tag

Kirak egy kis képernyőt, de lehúzom a sarokba és tudok mást is használni, de ha kikapcsolom a tabot, akkor is zenél.

[link]

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#67523) fdisk válasza vicze (#67520) üzenetére


fdisk
őstag

Felment.
Megoldottam máshogy.
Ettől függetlenül semmi hatás.
Elindítom,de csak a teló mikrofonjával érzékeli a hangom.
Ráadásul rögtön a neten akar keresni. :D

Olyan opció kellene,hogy ha hosszan megnyomom a headset gombját induljon el a megfelelő alkalmazás.
Esetembe egy voice speed dial app.
De ilyet nem tudok produkálni.

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#67524) darvinya válasza fdisk (#67517) üzenetére


darvinya
titán

Azért nem mind1, hogy hol van az a hold szó.
Mert nálad hangtárcsázásnál van, míg az enyémben visszahívásnál.

Ez két különböző.

Samsunghoz itt keresgélj: [link]

Vagy próbáld ki a Logout-omon lévő Auto Answer app-ot.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#67525) #79335424 válasza fdisk (#67523) üzenetére


#79335424
törölt tag

Na várj! Ezt nem tudod kikerülni. Ez a Google alkalmazását használja, amihez nincs offline, Magyar nyelvi fájl. Én is keresgéltem más megoldást, de a Voice Speed Dial volt az egyetlen, ami a hangmintaegyezéses módszert használja.

Zsolt_72:
Köszi az infót! Persze, ezt meg tudnám tenni, csak akkor felejtős minden további frissítés. Akkor így marad, az új telón meg majd kap egy témát, meg egy ikonpakkot.

(#67526) Arween


Arween
senior tag

egy kis segítség kellene buzz launcher-hez letöltött témákat hogyan tudom eltávolítani a telefonról?

(#67527) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Sziasztok Apex launcherben az ikonok méretét hogyan lehet növelni?

(#67528) S e t h válasza tomy86 (#67519) üzenetére


S e t h
nagyúr

Igaz, kipróbáltam én is.Nem találtam semmi eget rengető újdonságot, így le is szedtem.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#67529) fdisk


fdisk
őstag

Ne kérdezzétek hogy hogy sikerült,de működik a hanghívás! :))
Újra feltelepítettem a voice speed dialt,és lehet tárcsázni headsetten keresztül.
Úgy,hogy a google voice nincs is fent. :D

Örö e bódottá! :DDD

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#67530) darvinya válasza fdisk (#67529) üzenetére


darvinya
titán

Lehet, hogy csak 1x kell megnyomni a Talk gombot és nem hold Talk .

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#67531) bigrock válasza fdisk (#67529) üzenetére


bigrock
addikt

Tehát csak a Voice Speed Dial-ra volt szükség, semmi más app. nem szükséges? Engem is értékelne a megoldás, én az ECID nevű app-pal szívtam sokáig, de nem jutottam semmire.

(#67532) Wolfskin


Wolfskin
őstag

Sziasztok,

vettem egy ZGPAX S9 androidos dual sim telefont, de sajna a nyomógombjai nem úgy működnek, mint anno a symbianon, hanem sima mezei android gombok. zöld= menü, piros = back és van középen a home.
Nova launcher prime (fizetett) fut rajta, ennek van néhány gombokra vonatkozó opciója, de az se mind működik.
A gondjaim a következők, amikre megoldást szeretnék találni:

1. A kikapcsolt képernyőt a bekapcs gombbal és a home gombbal lehet életre kelteni. Az on/off gomb eléggé nem esik kézre és nehéz is használni, ezért rutinszerű használatra nem alkalmas, a home gomb viszont nem csak feléleszti a screent, de rögtön elő is hívja a főképernyőt. Ez nagyon nem praktikus, pl térkép nézegetés közben ha kikapcsolom, vagy netezés közben ha kikapcsol magától, macerás újra visszaállítani Ezen 4.2.2.fut, a note 3-ason már 4.3 és azon ez rendesen működik. A nova launcherben van erre egy funkció, hogy jegyezze meg az utolsó állapotot, de sajna nem működik.

2. És itt jön a második probléma, mivel ezt nem tudtam átállítani, próbáltam olyan alkalmazásokat keresni (wake up, screen on stb.), amik a szokásos on/off gomb helyett a többi fizikai gombra is kiterjesztik a képernyő életre keltését (hangerő, home ahol van), de sajna egyik se működik. Pedig ha a back gombra (piros) rá lehetne ezt irányítani, az nagyon király volna...

3. ÉS adja is magát a harmadik, a Nova tud olyat, hogy a home gomb egyszeri és hosszú, valamint a menü gomb (zöld) hosszú lenyomására előhívott funkciókat lecseréli, vagy alkalmazáshoz rendeli. Ezt a back gombbal miért nem lehet megcsinálni? Van erre valami alkalmazás? Eddig a "back key" funkciókat hirdető appok egyike sem működöt... A legkirályibb az lenne, ha valaki tudna olyan appot ajánlani (esetleg írni...? :U ), ami a back key, hosszú vagy egyszeri lenyomására bontja a vonalat. Akár kikapcsolt screen esetén is... Akkor úgy működne a kütyü, mint egy igazi telefon... de szép is volna... :U

Köszi a segítséget,
W

ps: nem tudom, jó topikban tetem.-e föl a kérdést, most látom, hogy van dual sim telók topikja is, eredetileg ott akartam, csak elvétettem...

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#67533) fdisk válasza darvinya (#67530) üzenetére


fdisk
őstag

1x kell megnyomni de hosszan.(ha röviden nyomom az utolsó hívott számot tárcsázza.)
Elindul a progi,jön a bip hang,bemondom a nevet és tárcsáz.
Természetesen előbb a programba fel kell venni a szöveget(pl. kedvesem mobil),ami eltárolódik.

bigrock: Úgy néz ki,igen. :K

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#67534) #79335424 válasza bigrock (#67531) üzenetére


#79335424
törölt tag

Igen. A VSD elég hozzá, mivel nem szövegértésen alapul. Először rögzíteni kell a hangmintát, majd hozzárendelni a számot. Ha azt mondod, hogy Mikkamakka és Dömdödöm számát rendeled hozzá, akkor Dömdödömöt fogja hívni, amikor Mikkamakkát mondasz. Hátránya, hogy mindennek egyeznie kell a hangmintával. Ha szól a rádió az autóban, vagy be vagy rekedve, akkor nem működik. Persze trükközéssel több hangminta is menthető és még sok mindent lehet vele vezérelni.

(#67535) csemberlen válasza #79335424 (#67534) üzenetére


csemberlen
őstag

Egy új gmail fiók lett hozzárendelve a géphez, hogyan lehetne megoldani, hogy a régi gmail levelezés, drive ne látszódjon, (törölni nem szeretném) ha kölcsönbe adom a gépet.

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#67536) LonGleY válasza csemberlen (#67535) üzenetére


LonGleY
veterán

Kapcsold ki a szinkronizációnál a régi fiók alól a dolgokat.
De ez bármikor visszalőhető, azt azért tudd.
Ha nem akarod, hogy hozzáférjenek a dolgaidhoz, törölni kell.

(#67537) galaxys80 válasza kovisoft (#67516) üzenetére


galaxys80
veterán

Még szerencse, hogy az AppStore-ba nincsen beleszólása. :)
Ez [link] pl gyönyörűen játssza a háttérben is.
Mondjuk a tabletemen cseszhetem ezt. :(((

(#67538) #79335424 válasza galaxys80 (#67537) üzenetére


#79335424
törölt tag

Androidon meg nem áll meg az élet csak azért, mert egy alkalmazás nincs a Playen. Lásd TubeMate.

(#67539) galaxys80 válasza #79335424 (#67538) üzenetére


galaxys80
veterán

Te is nagyon jól tudod gondolom, hogy ez ugyan úgy igaz IOS-re is, ha valakinek arra van igénye. ;)

(#67540) #79335424 válasza galaxys80 (#67539) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én úgy tudtam, hogy ez csak Jailbreak -kel lehetséges.

(#67541) galaxys80 válasza #79335424 (#67540) üzenetére


galaxys80
veterán

Így van. És akinek erre igénye van az gond nélkül megteheti. (Nekem nincsen :) )

[ Szerkesztve ]

(#67542) #79335424 válasza galaxys80 (#67541) üzenetére


#79335424
törölt tag

Androidon meg nem kell hozzá semmi buhera. Még. De ahogy a Google terelgeti az Androidot, lassan ugyan olyan zárt lesz. Androidon is lehet rootolni, ha vkinek arra van igénye, sokan mégsem teszik. Mért? Mert bukják a garit, ami egy 100-200 ropis készüléknél elég komoly visszatartó erő. Ne állítsunk be egy ilyen műveletet úgy, mint ha csak az igényen múlna!

[ Szerkesztve ]

(#67543) punky10 válasza Wolfskin (#67532) üzenetére


punky10
addikt

A GravityBox-van van olyan menüpont,hogy "navigációs gombok műveletei".Szerintem azt keresed...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#67544) balzs12 válasza kovacs65 (#67521) üzenetére


balzs12
tag

Ez megy ... Háttérbe is :) köszönöm szépen a segítséget mindenkinek ..
Kellemes ünnepeket mindenkinek.. :)

(#67545) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Van olyan multitask program, ami bármilyen alkalmazást meg tud nyitni egy mérezhető fliating ablakban?

Üdv. Johnny

(#67546) galaxys80 válasza #79335424 (#67542) üzenetére


galaxys80
veterán

Nem akarok itt tovább offolni, de egy tévképzetet még szeretnék eltüntetni.
A Jailbreak nem jár garivesztéssel, ugyanis pillanatok alatt eltüntethető és nyoma sem lesz. ;)
Ellenben, ahogy te is mondtad egyre több droidos gyártónál garanciavesztéssel jár a root.
Nehogy valaki hitvitát indítson most. Nem ez volt a cél. :)
Csak a tisztánlátás miatt írtam le.

[ Szerkesztve ]

(#67547) nightzone


nightzone
aktív tag

Kitkat-et és SVR használókól kérdezném, hogy az SVR tud-e microSD-re írni SDfix nélkül? A leírás szerint "Choose internal or external SD card for storing videos. Kitkat compatible" Akkor ennek most kell az SDfix Kitkat-en vagy sem? Aki kipróbálta már a kettőt együtt kérném írja már meg. Thx

[ Szerkesztve ]

(#67548) #79335424 válasza galaxys80 (#67546) üzenetére


#79335424
törölt tag

Te vagy tévedésben. A garivesztés a beavatkozás miatt van, mint ahogy a legtöbb Androidon is. Az egy másik kérdés, hogy nyomtalanul visszaállítható -e az eredeti állapot. Remélem, érted a különbséget! Androidon is előfordulhat olyan hiba, ami megakadályozza az eredeti állapot visszaállítását. Ha a root nem garivesztő, akkor így is nyugodt szívvel beadható a teló a szervízbe.

(#67549) galaxys80 válasza #79335424 (#67548) üzenetére


galaxys80
veterán

Elbeszélünk egymás mellett. Évekig andoidot használtam. Hagyjuk.

(#67550) Wolfskin válasza punky10 (#67543) üzenetére


Wolfskin
őstag

szia, köszi!
és mi az a GravityBox...? :B
üdW

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.