Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66351) S e t h válasza twine (#66342) üzenetére


S e t h
nagyúr

Szerintem is az egyik legjobb választás a naptárak között, én viszont hosszú használat lecseréltem a Calengoo-ra, ami bonyolultabb, viszont van olyan funkciója, amit a Business Calendar készítői nem akarnak belerakni a szerzeményükbe.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#66352) xSide válasza S e t h (#66351) üzenetére


xSide
őstag

Wave Calendar-t néztétek már?
Magyarul jobb lenne.
Ebben lehet bármilyen ismétlődést állítani végre.
Eddig böngészőben tudtam csak megtenni (pl. 4 vagy 8 naponta).
Ajánlom!

(#66353) Bferibörs válasza drmotto (#66350) üzenetére


Bferibörs
addikt

A 10.1 sem tölt másról ue. a szitu.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#66354) gabitoo88


gabitoo88
tag

Sziasztok Facebook alkalmazást használok androidon illetve a messenger programot is. Plusz számítógépen is használom böngészőben. Kérdésem hogy hogy tudom azt beállítani a 3 helyen hogy chaten senki ne lasson elérhetőnek, illetve ha pl messengeren üzenek, senkinek ne mutassa mikor voltam fent utoljára.

Tel.: 3630három343638

(#66355) campers


campers
tag

Sziasztok!

CM 11 van a Galaxy S2-mön. A kérdésem az, hogy a főképernyőn hogyan tudnám feljebb vinni az óra widget-et? Mert ha áthelyezéssel csinálom, akkor előjön az eltávolítás lehetősége..

Illetve van-e arra mód, hogy a "tálcán" a hívás gomb, sms gomb, menü stb. (mint a windowsnál az asztal )eltűnjön és amikor egyet bökök a tálca helyére az felugorjon.

(#66356) Flind válasza campers (#66355) üzenetére


Flind
senior tag

Másik launcherrel. Illetve az elsőt a trebucketben is, menüben ki tudod kapcsolni a google keresősávot.

(#66357) #79335424 válasza campers (#66355) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sztem ez a Launcheren múlik. Én Apexet használok. A tálca biztos, hogy megoldható, legalábbis a főképernyőn. A feljebb vivés más kérdés. Ahogy nézem, a képen az óra felett már az értesítési sáv van, még ha átlátszó is. Abba nem tudsz beletolni főképernyős widgetet. Azt nem tudom, hogy mi van akkor, ha fullscreen -ben fut a főképernyő. Én miniPC -n már próbáltam lockscreen -t csinálni úgy, hogy eltűntettem a tálcát és fullscreen -re felhúztam egy érintési funkció nélküli, átlátszó, floating widgetet. De hiába volt fullscreen, a tálca helye továbbra is érintésérzékeny maradt. Ezért gondolom, hogy az értesítő sáv helyét sem biztos, hogy ki lehet takarni főképernyős widget -tel.

(#66358) Gordiann


Gordiann
őstag

Üdv!

Valamelyikőtök segítségét szeretném kérni, szükségem lenne a Kindle Fire készülékemhez a Digitalstand.hu appjára.
Ingyenes, de nekem sajnos nincs hozzáférésem a google store-hoz, csak az amazon-hoz (ott meg ez nincs sajnos)
Szóval valaki le tudná nekem tölteni és elküldeni a .apk-t? (chrome kiegészítéssel megoldható, meg hát a legjobb az lenne, ha valaki egyébként is szokott ilyet csinálni)
Írtam nekik email-t, de nem akarják kiadni az .apk-t :(

??

[ Szerkesztve ]

(#66359) tonyrulez válasza Gordiann (#66358) üzenetére


tonyrulez
őstag

Ide másold be az app Play linkjét: http://apps.evozi.com/apk-downloader/

4 8 15 16 23 42

(#66360) Gordiann válasza tonyrulez (#66359) üzenetére


Gordiann
őstag

Ez nagyon fura...
köszönöm!
Fizetős alkalmazásokat is enged így letölteni?! :F Ilyet nem hittem, hogy létezhet.

(#66361) adsl


adsl
aktív tag

Sziasztok!Tudtok ajánlani valami normális Facebook appot?

(#66362) LonGleY válasza adsl (#66361) üzenetére


LonGleY
veterán

Nem. Viszont egész jól működik egy modernebb böngészőből. Én az új Opera alól használom (ugyanúgy Blink motor, mint a Chrome-é, csak normálisabb felületen), a kinézet és működés ugyanaz, mint a kliensé. Nem kell újratölteni az oldalakat a beszélgetéseknél, minden folyékonyan megy. Az app csak annyival tud többet, hogy csoportos feltöltést kezel és értesítéseket küld - szerintem ezek nélkülözhetők.

[ Szerkesztve ]

(#66363) adsl válasza LonGleY (#66362) üzenetére


adsl
aktív tag

Köszönöm a javaslatot!Élek vele.

(#66364) LonGleY válasza adsl (#66363) üzenetére


LonGleY
veterán

A Chrome és a Firefox is kell, hogy vigyék ezt az AJAX-os "touch" nevezetű oldalt. Az Opera Classic csak a sima html változatot kezeli a Facebook-b-ól, az kényelmetlen. A beépített böngészők és az azokra épülők is minden bizonnyal viszik, de az már rendszerfüggőbb.

Jó ez a böngészős megoldás, mert így legalább nem függ az ember a jelzésektől. Akkor nézi meg, hogy mi a helyzet, mikor valóban érdekli. Nem mellesleg csúcsút (opcionálisan fuck offot) inthet a memória és akkuzabáló appnak.

[ Szerkesztve ]

(#66365) ollie válasza Gordiann (#66360) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Fizetős alkalmazásokat is enged így letölteni?!

Nem.

***

(#66366) Ronam válasza adsl (#66361) üzenetére


Ronam
addikt

Friendcaster. Szerintem klasszisokkal jobb, mint a gyari.

(#66367) #79335424 válasza Gordiann (#66358) üzenetére


#79335424
törölt tag

Teljesen rajta voltam, hogy telepítem és küldöm, de egyszerűen nem indul el a Playen a letöltés. Ha Windows lenne, azt mondanám, hogy csak homokórázik.

(#66368) Gordiann válasza ollie (#66365) üzenetére


Gordiann
őstag

Ez kb lehetne egy "határozott" "nem", az előző 6 fizetős, amit tesztként letöltöttem..
Így iOS-t használtam eddig, ilyen elképzelhetetlen volt és nem támogatom, de hát attól még létezik. :U

Somatom: azért nagyon köszönöm :)

[ Szerkesztve ]

(#66369) LonGleY válasza Ronam (#66366) üzenetére


LonGleY
veterán

Mivel a háttérkód folyamatosan változó, ezekkel mindig is probléma lesz. Sosem érik el a hivatalos oldal szintjét, még akkor sem, ha csak a mobilverzióról beszélünk (ami egyébként az utóbbi időben sokat fejlődött: lehet hozzászólásokat szerkeszteni, törölni, jól működik rajta a tevékenységnapló, kezeli a saját oldalakat is stb.).

[ Szerkesztve ]

(#66370) ollie válasza Gordiann (#66368) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ami érdekes, mert magán az oldalon írják, hogy fizetőst nem lehet letölteni.

***

(#66371) Gordiann válasza ollie (#66370) üzenetére


Gordiann
őstag

Akkor nem tudom hogy sikerült :F
Nincs megvásárolva egyik sem, nincs az appjaim listájában, mégis ott csücsülnek a tableten.

(#66372) #79335424 válasza Gordiann (#66371) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ki kell próbálni. Lehet, hogy majd a licenszellenőrzésen hasalnak el.

(#66373) Gordiann válasza #79335424 (#66372) üzenetére


Gordiann
őstag

Na próbálgattam, van amelyiket nem lehet letölteni, van amelyik nem indul el, de több is megy viszont tök simán...
Plex pl működik, inkredible lejön de nem indul, egy gta és hasonló méretűek nem jönnek le.

(#66374) S e t h válasza xSide (#66352) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ilyesmire gondoltál?
ismétlődő esemény beállítása

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#66375) 7Sony7


7Sony7
addikt

Sziasztok. Aki használja a condi nevű appot, nincs sok ébrentartás?

-

(#66376) #79335424 válasza #79335424 (#66357) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ezzel kapcsolatban lenne egy kérdésem. 4.1.2 -őn vagyok. Tud vki olyan widgetet, ami az értesítő sávot helyettesítené? Arra gondoltam, hogy a home -on megtartanám az értesítési sávot, de az alkalmazásokat fullscreen -ben futtatnám és az értesítő sávot egy floating widget -tel helyettesíteném. Tehát a számomra fontos infók (nem kell minden, pl. bejövő értesítések sem, csak idő, töltöttség, hálózati infó, stb.) a fókuszban levő alkalmazás fölött jelennének meg, esetleg átlátszó háttérrel. Lenne elképzelésem, hogy miként tudnám összevarázsolni, de hátha létezik ilyen készen.

[ Szerkesztve ]

(#66377) menledge


menledge
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni böngésző ügyben!

A dolphin használtam nagy megelégedésemre. (11.2.8.as verzió)
Az új telómra leszedtem, az már a 11.3-as. Nagy meglepetésemre nem megy a auto fit to page.
Sőt az alapértelmezett nagyítás 100% képernyőhöz illeszt opciót se találom a webtartalom fülnél.
Elindítom a jetpacket, akkor előjön mindkét opció. Na szuper használom így!
De.. jetpacknél van az a buborékos nagyítás amit ki nem állhatok. Ha leveszem, akkor meg eltűnnek azok a beállítáások.

Tegnap gyorsan beleolvastam topikba. Kipróbáltam az UC-t a Boat-ot, az Operát. De egyiknél sem volt automatikus. Persze ha nagyítok töredezi, de pl. itt PH-n ha lépdesek fórumokból ki be, folyton mindig nagyítgatni nagyon idegesító! Persze a gyári sem tudja és a Chrome sem.

Szóval esetleg ha tudtok olyan böngészőt aminél létezik ilyen opció, vagy a dolphinnál visszahozni jetpack nélkül, vagy jetpacknél kikapcsolni a bubis nagyítást, nagyon megköszönném!

Üdv! :)

(#66378) rjg válasza tonyrulez (#66333) üzenetére


rjg
őstag

Így van, nem találtad. ;) Floating Apps (multitasking) pont le van árazva és a leírása szerint tudja amit szeretnél: "Floating Image viewer"

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#66379) #79335424 válasza menledge (#66377) üzenetére


#79335424
törölt tag

Android 4.2.2 és 4.1.2, Dolphin 11.3.2 (vagyis a legfrissebb). Kikapcsolt Jetpack -kal nálam sincs auto fit, de nagyítás van. Így szerepel a menüben:
Alapértelmezett nagyítás: 100% (képernyőre illesztés).

(#66380) rjg válasza twine (#66342) üzenetére


rjg
őstag

Erről az új Calendar megjelenésekor is polemizáltunk és szerintem is egy rakás sz@r lett az új használhatóság szempontjából. Nincs heti nézet, rossz az áttekintő, havi nézet, stb. (Én még anno megvettem a Business Calendart, így megint kipróbáltam, hátha meg tudok vele barátkozni, de most sem jött össze.) Viszont linkeltek pár alternatívát és nekem a Today Calendar nagyon bejött. Material Design-t használ, így nem lóg ki a rendszerapp-ok sorából, folyamatosan fejlesztik, ezért ha lejár a 30 napos trial, tolom is az 1500 forintot a fejlesztőnek.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#66381) menledge válasza #79335424 (#66379) üzenetére


menledge
senior tag

Köszönöm!

Így a szöveget képernyőszélesre illeszti?

Nálam 4.4.2.-né és 4.1.2-nél is a 11.3.0 az utolsó! :F

[ Szerkesztve ]

(#66382) #79335424 válasza menledge (#66381) üzenetére


#79335424
törölt tag

Tudod, én bétatesztelő vagyok és nem tudom, hogy a nálam levő verzió az a kiadott "stable", vagy csak a bétásoknál van. Azt tudom, hogy tegnapelőtt, majd ma is volt frissítés. Küldhetek APK -t (az utolsó 5 verziót tárolom), de az utolsó kettőt csak akkor ajánlom, ha türelmes vagy, vagy gyors a telód, vagy nem indítod fekvő nézetben. Ugyanis elmúlt a fekvő nézeti betöltőkép. Ha a Launchered fekvőbe tudja forgatni a főképernyőt és így indítod a Dolphin -t, akkor először befordul álló nézetbe, majd újra fekvőbe. Az SGS2 már nem egy mai darab, a Mali400 rosszul viseli az ilyen gyors, teliképernyős forgatásokat. Remélem, hamar javítják!

[ Szerkesztve ]

(#66383) menledge válasza #79335424 (#66382) üzenetére


menledge
senior tag

Akkor valószínű amiatt van az eltérés.

Hát nekem az LG L 7 II-őn tökéletes volt a 11.2.8. Szóval a G2 minin is jónak kell lennie.
Fekvő nézetet soha nem használok! :)

Elvileg le tudom akkor menteni arról szóval azt meg tudom oldani. Azért köszönöm a felajánlást! :)
Esetleg jetpacknél azt a bubis nagyítást nem lehet kivenni?

(#66384) #79335424 válasza menledge (#66383) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem tudom, sosem próbáltam. Vicces, hogy mennyire különbözőek a felhasználói szokások. Én csak fekvőben használom a böngészőt (meg úgy, általában a telót) és imádom azt a felugró területnagyítást. Ezért és a nagyításra automatikus tördelésért telepítettem a Jetpackot.

(#66385) menledge válasza #79335424 (#66384) üzenetére


menledge
senior tag

Okés, köszi a segítséget! Ha mégis szükségem volna az apk-ra akkor jelentkezek! :)

Igen, ez tényleg vicces. :) De hát ugye minden ember más. Engem az a nagyítás azért idegesít, mert sima módnál 10-ből 8,5-szer jó helyre bökök. Itt meg minden bökésemnél felhozza... és ezért nagyon idegesít.

(#66386) twine válasza rjg (#66380) üzenetére


twine
addikt

+(#66351) S e t h:
:R

rjg:
Ez a material Design valóban csábító,,,de a Business Calendar az első pillanatban megtalálta az "erogén zónáimat"...gondolhatnám, hogy véletlenül nyúltunk rá egymás pontjaira, de inkább a logikus felépítés, és működés javára írom a dolgot,,,
Konkrét példa; amikor a havi nézetben alul megláttam, az összes használt naptáramat...zsigerből tudod hogy nem véletlen van ott, hát rá is nyúltam az egyikre, ami ugye kikapcsolta az adott napárt,,Logikus,,de ha ez így van "hosszú klikkre" vajon megfordítja a nézetet és csak az a naptár lesz látható? Hát persze hiszen logikus....
és a szopóka nyalóka naptárral ellentétben azonnal egy pillanat alatt látom át a hónapomat...újjal végighúzok "x" napot, és csak azt mutatja...stb.stb...jöttek a funkciók maguktól anélkül hogy egy betűt is olvastam volna a Helpben,,,,
Természetesen (a szó legszorosabb értelmében) dolgozott a kezem alá...
Nem kétlem, hogy a többinél nem így van,de engem egy pillanat alatt megvett a természetes logikusságával...
pontosabban én vettem meg egy pillanat alatt :DDD
Szóval egyelőre ne zavarjatok össze :D :R
Nem veszem meg a többit, mert az már bigámia lenne :D

(#66387) goom válasza 7Sony7 (#66375) üzenetére


goom
senior tag

Nálam a telepítése utáni napokban feltűnően gyorsabban merült az akksi.
Őszintén szólva nem néztem utána semmivel, csak fogtam és leszedtem. Azóta megint a szokott időtartamot bírja...
Én azt feltételezem, hogy a Condi volt a ludas. Sajnálom amúgy, mert kényelmessé tett (volna) pár dolgot.

(#66388) Schizoka


Schizoka
aktív tag

Sziasztok! előző telefonomon használtam egy olyan progit amivel nem kellett felvenni a telót ha csörög,hanem elég volt a fülemhez emelni.sajnos nem találom azt a progit és most szeretném felrakni az új telefonomra.
esetleg nem tudjátok mi a program neve?

(#66389) ollie válasza rjg (#66380) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De, van hetinézet. 5 napos nézetnek hívja. Álló nézetben tényleg csak 5 nap, de fekvő nézetben már 7.

***

(#66390) tonyrulez válasza rjg (#66378) üzenetére


tonyrulez
őstag

Köszönöm, tökéletesen működik :R

4 8 15 16 23 42

(#66391) rjg válasza ollie (#66389) üzenetére


rjg
őstag

Ok, vagyis álló helyzetben - ahogyan én használom a telefont 99%-ban - nincs. 😈 Ráadásul nem lehet átméretezni az egy napon belül látható órák méretét.

Tonyrulez
Szívesen

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#66392) Bozek válasza #79335424 (#66376) üzenetére


Bozek
nagyúr

Esetleg megoldható Tasker-el is, abban van Scene, amire bármit felpakolhatsz és mindig előtérbe lesz, ha úgy akarod.

Bejövő értesítésekre meg ezeket tudom, bár írtad, hogy azok nem kellenek, de először azt a részt nem olvastam. :D
Metro Notifications
Heads-up notifications
Floatify Notifications

(#66393) xSide válasza S e t h (#66374) üzenetére


xSide
őstag

Nem.
Van egy naptáram beosztással.
A 2 szabad ismétlődik 4 naponta, 2 nappal 8 naponta, 2 éjjel 8 naponta.

(#66394) xSide válasza xSide (#66393) üzenetére


xSide
őstag

Ám így felkeltett a kiváncsiság naptár terén.
Keresgéltem és dobtam is a Wave-t a randa widget miatt.
Jött helyette az UpTo ;)

(#66395) Baku válasza Schizoka (#66388) üzenetére


Baku
aktív tag

Call Receiver. Talán erre gondolsz...

(#66396) adsl válasza LonGleY (#66364) üzenetére


adsl
aktív tag

Nálad is a régi Facebook érhető el az Opera Androidra böngészőből?Az Opera béta böngészővel máshogy adja be a Facebook-ot.Nálam Android 4.1.2 van.Lg optimus F6.

[ Szerkesztve ]

(#66397) Joezyka válasza Joezyka (#66309) üzenetére


Joezyka
senior tag

erre valaki valamit ? :S

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#66398) #79335424 válasza Bozek (#66392) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszi a tippeket! Igen, mindenképpen vmi automatizálós megoldás lesz. Nem is a megjelenítést érzem neccesnek, hanem a widget elkészítését, méretezését, elhelyezését.
Arra gondoltam, hogy a nyomvatartáshoz rendelem a "roló le" műveletet. Aztán majd kiderül, hogy mit lép a rendszer, ha mondjuk a Dolphin -t fullscreen -re állítom és közben kiadom a "roló le" parancsot.

[ Szerkesztve ]

(#66399) zoo8800


zoo8800
veterán

Üdv.
Olyan alkalmazás/ikon kellene, ami egy gombnyomással a beállítások/hang/hangerő menüpontba navigál. Van ilyen?
Nem profilváltó kellene, azt találtam a Play-en.
(Rákerestem a topikban a hang szóra, elég sok az irreleváns találat :D )

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#66400) csibabu


csibabu
tag

Sziasztok! Van olyan játék androidra meg Windows phonera amivel tudunk multiplayerben játszani a két platform között?

iPhone 14 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.