Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66551) #77081088 válasza Probert75 (#66444) üzenetére


#77081088
törölt tag

Köszönöm! :R
Működik! :K

(#66552) Tesztelo.hu válasza S e t h (#66544) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Konkrétan mi annak a neve, amit leszedtél? A Samsung Apps-ból töltötted le?

(#66553) Richee11


Richee11
senior tag

Sziasztok!

Tudom, hogy mindenkinek más-más jön be, de tudtok ajánlani egy olyan RSS olvasót, amely kezelei a magyar conteteket és nektek bejött?

Előre is köszönöm!

(#66554) Cartman King


Cartman King
csendes tag

Sziasztok!
Van egy Gigabyte GSmart Tuku T2 telefonom, amin szeretném újrahúzni a rendszert de nem, találok sehol olyan programot hozzá ami felismerné a telefont. Olyan programra gondolok, mint a Sony-nál PC Companion amivel újra lehet telepíteni a telefont.Ha valaki tudja honnan lehet letölteni hozzá az légyszíves linkelje.

(#66555) Dottore válasza Richee11 (#66553) üzenetére


Dottore
addikt

gReader Pro és Feedly. Nagyjából lefednek minden igényt, mindkettő kicsit másként. gReader inkább a beállítások sokféleségével, Feedly pedig az olvasás élményét helyezi vizuálisan előtérbe. :)

Szokták még szeretni a Press-t, de én nem tudtam megbarátkozni vele. A gReader Pro a király.

[ Szerkesztve ]

(#66556) Richee11 válasza Dottore (#66555) üzenetére


Richee11
senior tag

Köszönöm szépen a segítséget! Kipróbálom őket!

(#66557) norbert1998


norbert1998
veterán

valaki tud nekem mondani egy ART alatt működő pdf olvasót, ami kilépés után megjegyzi, hol tartottam? arra az esetre, ha a quickoffice nem menne

(#66558) petipetya válasza norbert1998 (#66557) üzenetére


petipetya
nagyúr

Most néztem meg az Adobe PDF readert. Bezárás és újranyitás után ugyanazon az oldalon nyitotta meg a fájlt, ahol azt hagytam.

Stock Lollipop / ART.

"nincs rá lezsóidő"

(#66559) S e t h válasza norbert1998 (#66557) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én végképp megbarátkoztam a Moon readerrel, úgy néz ki, hogy kinőtte a gyermekbetegségeit, ami jellemző volt rá a pdf formátummal kapcsolatban.
Az már csak hab a tortán, hogy extrém gyorsan tud keresni, egy 7-800 oldalas könyvben is villámgyorsan szűr a keresett szóra.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#66560) Cartman King


Cartman King
csendes tag

Sziasztok! Ezeket a GSmart telefonokat milyen programmal lehet gépről frissíteni?

(#66561) petipetya válasza Cartman King (#66560) üzenetére


petipetya
nagyúr

Csak tipp, de a cpu végett szerintem az MTK Droid Root & Tools nevű alkalmazás segítségével. Mivel még nem volt MTK-s telóm, így inkább várd meg amíg valaki megcáfolja vagy megerősíti ezt. Egyébként mi a pontos típusa?

"nincs rá lezsóidő"

(#66562) Rula


Rula
tag

Csak szerintem csunyácska az új youtube app? (6.0.11)

(#66563) petipetya válasza Rula (#66562) üzenetére


petipetya
nagyúr

Megnéztem.

"nincs rá lezsóidő"

(#66564) S e t h válasza Tesztelo.hu (#66552) üzenetére


S e t h
nagyúr

Tegnap a szövegfelolvasónál matattam, ott taperoltam rá az alább látható lehetőségre, aztán dobott szerintem a Samsung appsra és onnan töltődött le, de utólag manuálisan a magyart, hungariant nem találtam, csak a világnyelveket.
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#66565) S e t h válasza canniball (#66548) üzenetére


S e t h
nagyúr

Hát ezt passz, sosem használtam ilyen funkciót korábban, így most sem tudom merre lehetne beállítani.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#66566) mttssz


mttssz
senior tag

Van valakinek ötlete hogy az Apollo néha miért veszti el a now playing listámat? Elindítom, csinálok valamit a telefonon, megnyitom az appot, és a lista üres, mintha csak egy szám lenne rajta, de ha következőt nyomok, akkor elindít egyet. Ha becsukom a listát, nyitok egy app settings-t, albumnézetet vagy akármit és visszamegyek, akkor megint ott van a teljes lista.

(#66567) Krystal_s válasza atosan (#66530) üzenetére


Krystal_s
addikt

Szia, köszönöm.
Tehát, ha jól értem, akkor nem is a rendszer szabja meg, hogy mekkora tárhelyet zárjon le magának, hanem a gyártó? (Asus) O.o
Ahogy olvastam a többség nagyon várta/várja a KitKat-ot, de lehet nekik más a felhasználói szokásuk. (Nem érdekli őket a flash támogatás, vagy rootolják a készüléket és úgy már a külső SD kártyára másolás sem gond)

A gyárilag előretelepített app-ok közül tiltanék párat (Kényszerített leállítás - Letiltás módszerrel), de sokszor kiírja, hogy a tiltás hatással lehet más alkalmazásokra.
Ezeket tilthatom "büntetlenül"? :)
Zinio, WebStorage, Story, PressReader, MyBitCast, Google+,
Google Play Zene, Google Play Újságos, Google Play Movies, Google Play Könyvek, Google Play Játékok, Flipboard, Facebook, Chrome, AOLink, Amazon Kindle.
Ezekre nincs szükségem egyáltalán, csak nem tudom, hogy a tiltásuk okozhat-e valami gondot.

(#66568) S e t h válasza S e t h (#66564) üzenetére


S e t h
nagyúr

Viszont érdekes, mert note 2-re nem elérhető, note 4-re viszont igen és más elmondása alapján note 3-on is, nem zárom ki, hogy ez vmi későbbi kiadású galaxy exkluzív lehetőség. :(

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#66569) novaktomi


novaktomi
csendes tag

Sziasztok. Tud valaki a Hola -hoz hasonló ip cím elrejtő programot. Szeretnék külföldről magyar ip címet. Tehát olyan app nem lenne jó, amelyik csak usa-beli ip címet oszt ki. Köszönöm

(#66570) punky10 válasza Krystal_s (#66567) üzenetére


punky10
addikt

Még a törlésük sem.... :)
Az előző Sony telefonomon töröltem az összes alkalmazást, amit csak felsoroltál, de nem volt problémám vele.A mostani telefonomon pedig csak a Chrome van gyárilag telepítve a listádról...

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#66571) Foose


Foose
addikt

Sziasztok! Ma tettem fel a tabomra a gravitybox 3.4.3-at,de nem akarja azt amit kb egy hónapja. (szervízben volt a tab, azelőtt már használtam) a gravitybox állapotsáv csempe beállítások közt van egy olyan hogy 2g-3g kapcsoló. Csináltam egy olyat hogy "okos rádiókapcsolat" abban állítottam be azt hogy 2g-n működjön a tab, de ha netet kap, átvált 3g-re. Most ezzel a verzióval ugyanazt beállítom, de net bontás után marad 3g-n a hálózat. Miért? Valakinek ötlet?

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#66572) beg válasza novaktomi (#66569) üzenetére


beg
veterán

Hideninja play áruházból.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#66573) royalka


royalka
őstag

Sziasztok, szerintetek melyik progival tudom távvezérelni a Pc-met tabletről hogy játékot is tudjak irányítani egérrel+billel :))

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#66574) mttssz válasza Foose (#66571) üzenetére


mttssz
senior tag

Próbáld az Intelli3G-t, a GB-s Smart Radio-val nekem is csak a baj volt mindig, de ez teszi a dolgát rendesen.

(#66575) Foose válasza mttssz (#66574) üzenetére


Foose
addikt

Megnézem, köszi!

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#66576) Bferibörs válasza S e t h (#66564) üzenetére


Bferibörs
addikt

ez lenne az amit letölt a samsung, azt nem tudom honnan mert a s. galaxy appstoreban nincs fent

- samsung tts hungarian famele high quality - s. galaxy tab 4-re letöltötte.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#66577) Kakumix


Kakumix
senior tag

Ha valakit érdekel 6-20Ft közt van egy csomó film a Play-en! Mielőtt mindenki rámozdul - mint én - továbbra is csak nem magyar nyelven és felirattal!

Legyen szép napod!

(#66578) gipsztigris válasza Kakumix (#66577) üzenetére


gipsztigris
addikt

12 forintért (áfával) megvettem a Vasember 3-at! :C Legalább a Google Play Filmek alkalmazást is ki tudom használni! :DDD

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#66579) Foose válasza mttssz (#66574) üzenetére


Foose
addikt

Nem jó. Indítás után azt hápogja hogy root kell neki, meg xposed. Nyilván mind a kettő van. Hiába a teló restart, ugyanazt írja.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#66580) raziel01 válasza Kakumix (#66577) üzenetére


raziel01
veterán

Nekem nem fogadja el a bankkártyámat. OTP mastercard. Pedig az alkalmazások vásárláshoz megfelel.
Itt meg azt írja, hogy rendelés törölve, mert nem fogadták el a kártyát.

(#66581) mttssz válasza Foose (#66579) üzenetére


mttssz
senior tag

Enfedélyezted az Xposed Installerben?

(#66582) royalka válasza royalka (#66573) üzenetére


royalka
őstag

A SPLASHTOP FC zik. :( Másnak is?

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#66583) S e t h válasza Bferibörs (#66576) üzenetére


S e t h
nagyúr

Igen, ez az.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#66584) repvez


repvez
addikt

Azt tudja valaki , hogy a playen megvásárolható és kölcönözhető filmek mikortól lesznek szinkronos verzióban is elérhetőek vagy, hogy lehet e valahol beállitani valami szürőt, hogy csak azokat mutassa?

(#66585) Foose válasza mttssz (#66581) üzenetére


Foose
addikt

Azt hittem ez egyértelmű. Igen. És ahogy írtam, sehogy sem óhajt indulni.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#66586) mttssz válasza Foose (#66585) üzenetére


mttssz
senior tag

Akkor viszont nincs ötletem hogy mi baja lehet, nekem minden verzió minden ROMon ment eddig. Esetleg még a deaktivál-újraindít-aktivál-újraindít módszerrel lehet próbálkozni, hátha beválna.

(#66587) vicze válasza repvez (#66584) üzenetére


vicze
félisten

Nem mondom, hogy soha, de eléggé esélyes hogy afelé tendál a dolog.
Magyarországon az a jogi helyzet, hogy a filmnek a tulajdonosa/forgalmazója elég ritkán ugyan az mint a szinkron tulajdonosa. Jelen esetben Google mind a kettővel meg kell egyezzen és erre igen kicsi esély van, még a felirattal is ez a helyzet.
Nagyon furcsa ez a mostani dolog, de egyelőre kattintgatok. :P Viszont csak 1 eszközöm hajlandó lejátszani őket valamiért...

(#66588) kisspall


kisspall
aktív tag

Tíz-húsz forintért ad mozifilmeket a Google, de nem azért mert olyan rendes... :)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#66589) #03372544


#03372544
törölt tag

Üdv, olyan alkalmazást keresek ami kezeli a dosbox img fájljait.
Amivel lehet beléjük pl másolni pc nélkül.
A win98 már fent van a telefonon de valahogy be kellene tenni még némi tartalmát az image fájlba.
Nincs nálam a laptop...

(#66590) vicze válasza kisspall (#66588) üzenetére


vicze
félisten

Azt hogy elutasítaná nem tudom megerősíteni, mert 30-nál tartok... :P
Egész pontosan 17Ft a legdrágább HD minőségű. ;)

(#66591) kisspall válasza vicze (#66590) üzenetére


kisspall
aktív tag

Még csődbe viszed szegényeket.... :)

(#66592) air válasza repvez (#66584) üzenetére


air
nagyúr

Remélem soha! ;]
Itt az ideje és az oka egy kis angolt tanulni!
A magyar nem világnyelv. :U

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#66593) student válasza vicze (#66590) üzenetére


student
őstag

azt amúgy észrevetted h csomó filmnél nincs angol felirat ? azok nálam buktak mind

(#66594) vicze válasza student (#66593) üzenetére


vicze
félisten

Ha van angol hang az bőven elég nekem. :)

(#66595) air válasza vicze (#66594) üzenetére


air
nagyúr

+1 :K

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#66596) Bferibörs válasza S e t h (#66583) üzenetére


Bferibörs
addikt

notera nem lehet letölteni nincs a listában magyar sajna

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#66597) Foose válasza mttssz (#66586) üzenetére


Foose
addikt

Megnézem, hátha. Gyári rom van rajta.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#66598) beg válasza Kakumix (#66577) üzenetére


beg
veterán

Köszi, bevásároltam 14 filmet :) Jobban szeretem angolul.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#66599) student válasza student (#66593) üzenetére


student
őstag

plusz még egy apróság [link]

(#66600) antal750 válasza novaktomi (#66569) üzenetére


antal750
aktív tag

Surfeasy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.