- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- eBay-es kütyük kis pénzért
- sziku69: Szólánc.
- Ismerkedés a Zyxel NSA325 v2-vel
- Wiz Khalifa: Grand Theft Auto VI - Érdekességek, látványosságok, képek, infók egy helyen.
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Szoszo94: Xiaomi Mi Router 3G - Padavanra fel!
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- ldave: New Game Blitz - 2025
-
LOGOUT
KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!
A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.
Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.
Új hozzászólás Aktív témák
-
#79335424
törölt tag
válasz
Gedeon31 #109297 üzenetére
3G Watchdog. Én a pro -t használom.
-
zeon.hu
nagyúr
válasz
Gedeon31 #94523 üzenetére
Azért az E-robot topik ajánlott olvasmány
-
-
#79335424
törölt tag
válasz
Gedeon31 #80463 üzenetére
Chess Free. SGS1 óta ezen nyomom. Sztem jó cucc.
-
-
fdisk
őstag
válasz
Gedeon31 #67566 üzenetére
Én a Beautiful Widgets Pro-t használom.
10 megát fogyaszt.
Nekem ez vált be. -
R19
senior tag
válasz
Gedeon31 #67566 üzenetére
A Weather Timeline eddig egész jónak bizonyult.
-
beg
veterán
válasz
Gedeon31 #67463 üzenetére
Google, első találat:
Mi is az az iCsekk?
Az iCsekk egy innovatív mobilalkalmazás: segítségével számláit egyszerűen, gyorsan és kényelmesen egyenlítheti ki. Használatához csak egy okostelefonra (Android, iOS és rövidesen Windows Phone) és internetkapcsolatra van szüksége.A mobiltelefonjába beépített kamera segítségével – postai csekken (sárga vagy fehér) vagy a számlalevélen található, a fizetendő tétel kifizetéséhez szükséges összes adatot tartalmazó – ún. QR-kódot beolvasva azonnali fizetést kezdeményezhet (amennyiben rendelkezik internetes fizetésre alkalmas bankkártyával). Az iCsekk alkalmazással történő tranzakció bankkártyás vásárlásnak minősül, így az Ön részére nem jelent többletköltséget.
-
#79335424
törölt tag
válasz
Gedeon31 #57271 üzenetére
Skype -ot megpróbálhatod. Vagy elkezdesz kísérletezni. Mondjuk a Reengerre. Ennek a kliensalkalmazása tulképp egy CSipSimple klón. Ezekben tudod változtatni a kodekeket, hátha találsz olyat, ami a hangminőség rovására képes folyamatos átvitelre. Persze a 2g -telón olyankor legyen leállítva minden egyéb adatforgalom (alkalmazások, szinkronizálás, stb.).
-
válasz
Gedeon31 #40291 üzenetére
WiFi File Explorer PRO. 300 forint alatt van talán, simán megéri.
-
-
TRob1
veterán
válasz
Gedeon31 #36468 üzenetére
Talking Tom és társai
-
iguana
őstag
válasz
Gedeon31 #27385 üzenetére
én csak most láttam a webes playt. ejj. öreg vagyok már, vagy nem vagyok trendkövető, de a gép előtt nekem is kicsúszott egy félhangos " a 'szomat mááár"
értem én, hogy most megy a flat, meg a minimal, de ezek a lóbaszó ikonok, betűnagyságok lábrázást okoznak.
ezért (sem) tudom olvasni pl. a 444.hu-t. mintha villával cirógatnák a szemgolyóm.
nah, kipuffogtam magam. (bár még szerencsések vagyunk, mert az ios7 az igazi rémálom a vásári 2 hurkapálcás, ultragay cicafiús, komolytalan kinézetével)ööö...a felhasználói véleményeknél hol tudom megnézni, hogy pl. angol nyelven mit írnak egy adott alkalmazásról?
vagy most már csak magyar nyelvű értékeléseket olvashatok? rengeteg alkalmazás van, ahol szinte nem is volt magyarul értékelés, de pl. angolul több oldalt is el lehetett olvasni.
-
-
LonGleY
veterán
válasz
Gedeon31 #27376 üzenetére
Így sikerült a tényleges telepített appokra redukálni a listát: a mobilos Play-ben saját alkalmazások > összes > hosszú nyomás az első kiikszelhető elemre > minden lehetséges darab kijelölése > jobb felül törlés. Ez a törlési lehetőség eddig is volt, szerencsére ez hatással van a webes listára. Hihetetlen, hogy többet tud a kliens, mint a weboldal... pedig az nem sok.
jer1cho: Miféle szerkesztés gomb? (A webes Play-ről beszélünk.)
-
-
LonGleY
veterán
válasz
Gedeon31 #26966 üzenetére
Nem kell root az APK-k lementéséhez.
A
Super Backup az egyik legegyszerűbb program erre, de a többinek is működnie kellett volna. Ez tud még SMS-eket, névjegyeket és naptárbejegyzéseket is menteni / visszaállítani.
-
LonGleY
veterán
Új hozzászólás Aktív témák
● Tilos a warez!
● A Factory Reset Protection (FRP) megkerülésében nem nyújtunk segítséget!
- iKing.Hu - Honor 200 Pro - Moonlight White - Használt, karcmentes
- Honor 200 Lite 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Honor Magic5 Lite 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Kingmax 2x2GB DDR3 1333 RAM eladó
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T495 - AMD Ryzen PRO 7 I 16GB I 256GB SSD I 14" FHD I Cam I W11 I Gari!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest