Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67951) spanyoll válasza Merlini (#67950) üzenetére


spanyoll
addikt

Ha már amazon... Ki lehet valahogy küszöbölni, hogy amazon store telepítettségét igényelje egy program, amit onnan töltöttem le? Fölöslegesen foglal csak helyet, mivel soha nem használom, egyszer töltöttem le csak azért, hogy leszedjek egy éppen ingyenes játékot, de a játék meg rinyál, ha nincs felrakva az amazon app.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#67952) ollie válasza spanyoll (#67951) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem lehet. Amúgy ez ugyanúgy működik, mint a google play, annak is rajta kell lennie a mobilon, ha azon veszel appot.

***

(#67953) spanyoll válasza ollie (#67952) üzenetére


spanyoll
addikt

Kár. Akkor gyorsan végigjátszom a játékot és kuka mindkettő, ne foglalja a helyet. Köszi a segítséget :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#67954) #79335424 válasza spanyoll (#67948) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az Elixír2 többfunkciós alkalmazás. Alapból egy telóinfó program. Ezt lehet bővíteni különböző kiegészítőkkel. Az Elixír2 Widget egyértelmű. Lehet főképernyős és állapotsori widgeteket létrehozni. A saját kapcsolóin kívül, van alkalmazás és parancsikon létrehozási lehetőség is. Tehát gyakorlatilag bármit felpakolhatsz az állapotsorra. Profilokat is létrehozhatsz, amiknek szintén csinálhatsz parancsikon widgetet. Pl.:
1.:GPS bekapcsol
2.:G. Térkép indít
Ennek csinálsz egy parancsikon widgetet és ezt használva, egy bökéssel indul a két művelet.
A többi kiegészítő a jogosultságokhoz kell. Az Admin pl. a zárképernyős dolgokhoz, a personal a névjegyekhez. Ezeket engedélyezni kell a Kisegítő lehetőségek -> szolgáltatásoknál és a Biztonság -> Eszköz Rendszergazdáknál. A System kiegészítő pedig root esetén biztosít rendszer szintű hozzáférést. Ezt viszont előbb rendszeralkalmazássá kell konvertálni (pl. Titanium -mal). Enélkül a root jogot igénylő funkciók widget -jei nem fognak működni. Aztán vannak ROM -függő widgetek is. PL. a 2G/3G kapcsoló CM -en működik, stock Androidon nem. Segítségért írj nyugodtan a Robot topikba! Ezt Tamás is figyeli és segít. De írhatsz neki mail -t is, szokott válaszolni.

(#67955) szundybence


szundybence
aktív tag

Sziasztok!

Van egy Alcatel S'POP telefonom, amibe most vettem egy 32GB-os HDSC kártyát. Sajnos nem érzékeli. Adapterben a PC-men és a tabletemen tökéletesen megy. FAT32-re van formázva. A telefonom leírásában csak annyi áll, hogy "microSD, up to 32 GB". Az nincs benne, hogy HDSC-vel is mennie kellene. Jó lenne tudni, hogy mi az igazság. Tudtok segíteni?

(#67956) Flyme


Flyme
senior tag

Zene letöltéshez milyen appot ajánlotok?
Illetve háttérkép beállításához is érdekelne alkalmazás, amivel külön tudom a lezárt képernyő és a kezdőképernyő háttérképét beállítani, lehetőség szerint lehessen benne választani, hogy ezt milyen alkalmazással akarom tenni (pl. Muzei).

[ Szerkesztve ]

(#67957) szundybence


szundybence
aktív tag

Még egy kérdés: Tudtok olyan launcher programról, ahol a főképernyő háttere más lehet mint a többi képernyő háttere? (Android 4.1.1-et használok)

(#67958) jonnyjoker01 válasza jonnyjoker01 (#67894) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Megtaláltam, akit érdekel, FolderMount nevű program tökéletes erre a célra.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#67959) fdisk


fdisk
őstag

Itt írtam,hogy működik a hangtárcsázás.

Tovább görgetem a problémámat. :DDD
Most azt szeretném,hogy ha hívnak a headsettemen keresztül bemondaná a droid ,ki hív.
Megvettem a Enhanced Caller ID+-t,de nem bírom rá,hogy bemondja a hívó nevét.(természetesen a Mariska is megvan hozzá)
Kell még vmi hozzá,hogy működjön?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#67960) szundybence válasza fdisk (#67959) üzenetére


szundybence
aktív tag

Debuli! Nekem 4.1.1-es az Androidom. Gondolod, hogy nekem is működne a hangtárcsázás?

(#67961) #79335424 válasza szundybence (#67957) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sztem az SDHC, ami tudomásom szerint a 2GB feletti, FAT helyett, FAT32 -re formázott kártyákat jelenti. Ezt minden droidnak ismernie kell. A telóval nem tudod leformázni? Vagy egyáltalán nem érzékeli?

Minden Home képernyő főképernyő. Sztem Te a kedvencre gondolsz. Nálam ugyan ki van kapcsolva a háttérkép megjelenítése, de az Apex -ben (nem tudom, hogy az ingyenesben is, mert nekem pro van) van ilyen lehetőség. Legalábbis a beállításokban van olyan opció a háttérképeknél, hogy "többképernyős görgetés". Úgy gondolom, hogy az ezt a funkciót takarja. Ha mégsem, akkor bocs!

A Voice Speed Dial -lal működni fog a hangtárcsázás. Az sztem minden droidon fut. De 4 fölött biztosan. Én 4.1.2 -őn használtam.

[ Szerkesztve ]

(#67962) szundybence válasza #79335424 (#67961) üzenetére


szundybence
aktív tag

FAT32-re formáztam a PC-men. Sajnos egyáltalán nem érzékeli. Van egy másik kártyám, azt látja, de az sima, nem ilyen nagy-sebességű. Mit tudnék még kipróbálni?

Nem. Akkor rosszul fejeztem ki magam. Nekem az a gondom, hogy egy live háttérképet raktam ki, amin egy óra van. De ha már fölötte vannak ikonos vacakos látni az ikonokat is. Szóval nem kellene, hogy mindenhol ott legyen. Például ha megnyomom középen a a kockás gombot és bejön az összes program, az jó lenne, ha csak sima fekete háttérrel jönne.

(#67963) Bozek válasza #79335424 (#67961) üzenetére


Bozek
nagyúr

32 GB-ig, mert a 64-es már SDXC és annak a hivatalos fájlrendszere az exFAT.

(#67962) szundybence: Ezzel formázd.

[ Szerkesztve ]

(#67964) air válasza jonnyjoker01 (#67958) üzenetére


air
nagyúr

:Y
Csak a fél topik szól erről a problémáról, és általában 1-2 naponta biztosan elhangzik ez a program, úgyhogy gratulálok, óriási teljesítmény volt. ;] :P :C

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#67965) Bozek válasza air (#67964) üzenetére


Bozek
nagyúr

Úgy meg főleg, hogy két hozzászólással később meg is említettem Neki a FolderMount-ot. :D

(#67966) szundybence


szundybence
aktív tag

Még egy kérdés: A-GPS van a telómban. Jó lenne ha a GLONASS funkció is működne. Ez hardveres, vagy szoftveres funkció? Ha az utóbbi, akkor talán van mód rá, hogy használhassam?

(#67967) Jazz


Jazz
veterán

Üdv!

Only naptár widgetet keresek, ahol a hét kezdőnapja a hétfő. Tudtok ajánlani valami jót? Thx

free your mind

(#67968) Debilon válasza szundybence (#67966) üzenetére


Debilon
addikt

glonass az hardveres, úgyhogy ha nincs benne akkor nem is lesz

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#67969) szundybence válasza Debilon (#67968) üzenetére


szundybence
aktív tag

Köszi! :R

(#67970) fdisk válasza szundybence (#67960) üzenetére


fdisk
őstag

:K

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#67971) szundybence válasza Bozek (#67963) üzenetére


szundybence
aktív tag

Köszönöm a segítséget, megpróbálom! :R

(#67972) #79335424 válasza szundybence (#67962) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez egy stock Androidos programtár (mert pl. a MIUI más)? Megnéztem, az Apexben külön állítható a programtár háttere. Ha vmi spec. igény szerint szeretnéd szabályozni a megjelenést, akkor pl. az E-Robot tud háttérképet csereberélni.

A kártyára csak tippelgetős, kísérletezős ötletem van. Meg kéne nézni vmi analizálóban a két kártyát, hogy mi lehet a különbség (pl. a blokkméretét). De az fura, hogy egyáltalán nem látja, a tárhely menüben sem jelenik meg. Attól, hogy vmiért nem tudja kezelni, még látnia kéne. Esetleg OTG -n (ha van)? Hátha a slot -nál van vmi gond.

Bozek:
Ez igaz, én sem írtam mást és itt most konkrétan egy 32GB -osról van szó.

[ Szerkesztve ]

(#67973) Bozek válasza #79335424 (#67972) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az elejét nem láttam, hogy 32 GB-osról van szó. Valaki (lehet, hogy másik topic-ban) 64 GB-osról beszélt és valahogy az maradt meg a fejemben. Sorry.

(#67974) szundybence válasza #79335424 (#67972) üzenetére


szundybence
aktív tag

OTG-m nincsen, de nem adom fel. Köszi a választ! :R

(#67970) fdisk: Ha tud magyarul, akkor megveszem én is.

[ Szerkesztve ]

(#67975) katt777 válasza Bozek (#67913) üzenetére


katt777
félisten

Hát, ha valaki Concorde Smartphone 6500-on is meg tudná nézni, az biztosabb lenne.

jurzsolt : Ha jól rémlik, beállításokat tárol. Lpatcher ír róla bővebben.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#67976) #79335424 válasza katt777 (#67975) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sztem a CC fórumán hamarabb jutsz értékelhető, típusspecifikus infóhoz.

[ Szerkesztve ]

(#67977) katt777 válasza #79335424 (#67976) üzenetére


katt777
félisten

Kösz. :R

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#67978) Bozek válasza katt777 (#67975) üzenetére


Bozek
nagyúr

(#67979) katt777 válasza Bozek (#67978) üzenetére


katt777
félisten

Kösz, csak ebbe a topicba már rég hiba írogatok, és alighanem rosszul kerestem, mert nem hozta a hsz-t. :B

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#67980) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Tudtok olyan két panelos fájl kezelőt, amihez van samba támogatás, ftpplugin, kezeli a Windows megosztast és még az SD kártyára is tud írni kitkat alatt?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#67981) LonGleY


LonGleY
veterán

Tyű, kijött végre a végleges TSF Shell (3.1)!

(#67982) #79335424 válasza Gh0sT (#67980) üzenetére


#79335424
törölt tag

TotalCommander (+ LAN és FTP plugin)?

(#67983) Gh0sT válasza #79335424 (#67982) üzenetére


Gh0sT
addikt

Playen a kommentek alapján nem tud írni az SD kártyára kitkat alatt. :-(

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#67984) melan


melan
senior tag

Sziasztok! Jol tapasztalom, hogy bizonyos játékok obb fájlja rakható kūlső sdre, valamelyek meg csak a belső sdre? Vagy fel lehet valahogy csatolni, hogy belsőként kezelje?

(#67985) beg válasza melan (#67984) üzenetére


beg
veterán

Na, de rég volt ez téma....pár hozzászólást pörgess vissza és keress a folder és mount szavakra.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#67986) #79335424 válasza Gh0sT (#67983) üzenetére


#79335424
törölt tag

Adott az aláírásomban levő teló. Pár napos, gyári rom, KK, root nélkül. TC -vel létrehoztam egy könyvtárat a mikroSD -n. Átmásoltam találomra pár fájlt, mappát. Kikapcsoltam a telót, kivettem a kártyát és beraktam egy kártyaolvasóba. PC -n megnyitottam, láttam az átmásolt cuccokat, képnézegetővel meg tudtam nyitni a képeket. Nekem ez elegendő igazolás. :)
Az viszont könnyen lehet, hogy egyéb mappákba nem tud írni. Csak amit a TC hoz létre. Azt nem tudom, hogy mi a szitu, ha a teljes tartalmat behúzzuk egy TC -s mappába.

[ Szerkesztve ]

(#67987) Gh0sT válasza #79335424 (#67986) üzenetére


Gh0sT
addikt

Valóban tud, ez így nekem majdnem tökéletes. Köszönöm, tesztelgetem.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#67988) rgeorge válasza #79335424 (#67986) üzenetére


rgeorge
addikt

Annyit még érdemes megjegyezni ezzel kapcsolatban, amire a TC is figyelmeztet, hogy ha eltávolítod a TC-t, akkor a mappát is törli. Tehát ez a mappa a TC-hez tartozó mappa, amit a rendszer töröl a TC eltávolításakor (bár tudjuk, hogy a rendszer ebben az eltávolítás dologban nem mindig végez jó munkát).

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#67989) Edi77 válasza LonGleY (#67981) üzenetére


Edi77
őstag

Még használod? Azt hittem, végleg az Apex lett a választásod

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#67990) LonGleY válasza Edi77 (#67989) üzenetére


LonGleY
veterán

Apex-ezek Z1C-n, igen. A TSF Shell 2 nem volt szép és jó ezen, talán a KitKat miatt is. De a 3-ban egy csomó mindent újraterveztek nulláról, szóval kíváncsi vagyok. Még nem próbáltam...

(#67991) Flyme válasza Flyme (#67956) üzenetére


Flyme
senior tag

Up!

(#67992) tamas1985


tamas1985
aktív tag

Abban tudna valaki segíteni, hogy hogyan tudom beállítani, hogy a kamera az sd kártyára mentsen.
Adott egy Alcor Zest Q813IX tablet, Android 4.2.2 van rajta.
A kamera beállításainál nincs ilyen lehetőség, az alkalmazásoknál is néztem ott meg nincs kamera :)
Kérdeztem már több helyen is, bízok benne hogy itt tudtok segíteni.
Előre is köszi.

(#67993) #79335424 válasza rgeorge (#67988) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem bizony. Érdemes eljátszani a lehetőségekkel. Sztem úgy tud rá írni, hogy létrehoz rajta egy 0 bájtos, temp mappát. Gondolom, eltávolításkor a rendszer törli az alkalmazáshoz tartozó temp állományokat is. DE! Mi van akkor, ha nem talál ilyet?
A TC -vel létrehozott mappát megnyitottam Solid Explorerrel. Az első meglepi az volt, hogy az elérési útra nem /..../emulated/.... -ot írt, hanem storage/sdcard1 -et. Töröltem a TC által létrehozott temp fájlt, majd leállítottam a TC -t, töröltem a gyorstárát, adatait, majd a TC -t. Aztán reboot. A létrehozott mappa a tartalmával együtt megmaradt! Sőt! Solid Explorer -rel tudok írni a kártyára. Bárhova. Jó lenne, ha ezt más is tesztelné, hátha csak azért tudom ezt megtenni, mert ez egy kínai teló.

(#67994) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Frissült a dolphin browser, és ha teljes képernyőre állítom, akkor alul eltűnnek a vissza/home/alkalmazásváltó gombok is (Nexus 5, Stock 5.0.1)!
A frissítés előtt megvoltak, nézegettem a beállításokat, de nem találtam semmi használhatót.
Tapasztalata valakinek?

(^)(>.<)(^)

(#67995) Rimuru válasza #79335424 (#67982) üzenetére


Rimuru
veterán

Úgy látom nincs trial hozzá, pedig most megnéztem volna úgyis elég unalmas már a mostani. :DDD

Vigyázat, csalok!

(#67996) #79335424 válasza Rimuru (#67995) üzenetére


#79335424
törölt tag

Bocs, de nem értem. Micsoda nincs hozzá?

(#67997) Rimuru válasza #79335424 (#67996) üzenetére


Rimuru
veterán

Bocsi félrenyomtam, (#67981) LonGleY-nek ment volna. :B

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#67998) LonGleY válasza Rimuru (#67995) üzenetére


LonGleY
veterán

Jah, sajnos. De van másféle "trial" hozzá már... ;)

[ Szerkesztve ]

(#67999) oncsi válasza #79335424 (#67986) üzenetére


oncsi
őstag

Samsung Tab S-el ez nem mükődik (root nélkül) Azon csak a 2.05 TC virtuális SD-je megy. Az is látható ha olvasóba teszed, de csak azon az elérési útón, amin a virtuális kártya van. Érdekes, de a mappát megcsinálja úgy ahogy te is írtad, de írni nem tud bele. Meg törölni sem tudja :F

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#68000) #79335424 válasza oncsi (#67999) üzenetére


#79335424
törölt tag

Szomorú. Akkor ez a teló csatolási beállításain (is) múlik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.