Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67551) Wolfskin válasza punky10 (#67543) üzenetére


Wolfskin
őstag

illetve erre gondolsz?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ceco.gravitybox.unlocker

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#67552) Bozek válasza galaxys80 (#67537) üzenetére


Bozek
nagyúr

És ezt most be kellett böfögnöd egy Android-os topic-ba? Gratulálok... Használd csak az iOS-t, nekem akkor se kellene, ha ingyen adnák...

(#67551) Wolfskin: Nem, erre gondolt, amihez kell az Xposed keretrendszer. Amit Te linkeltél, az csak a fizetős verziója a GravityBox-nak.

[ Szerkesztve ]

(#67553) Wolfskin válasza Bozek (#67552) üzenetére


Wolfskin
őstag

igen, közben rájöttem, köszi... megtaláltam, igaz au installerből eggyel régebbi verziót, de a "gravityBox keretrendszer nem válaszol. Kilépés. Ok"... ilyenkor?

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#67554) punky10 válasza Wolfskin (#67553) üzenetére


punky10
addikt

Bocs, csak félinformáciot adtam...
Tehát(ahogy fentebb is írták) kell hozzá az Xposed keretrendszer.A GravityBox ennek egy modulja.Nagyon sok beállítási lehetőséget kap vele a felhasználó.Pontosabban a rendszergazda...
Tehát, ha Te vagy a főnök, akkor az Xposed-et fel kell telepiteni(pl XDA-rol)GravityBox szintén,Xposed-ben engedélyezni a Gravity modult, majd újra kell indítani a telefont, és utána használható a Gravity.Kicsit bonyolultnak tűnhet, de nem az.És aki módosítgatni akarja a telefonja működését(vagy a droid kinézetét) annak erősen ajánlott program.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#67555) #79335424


#79335424
törölt tag

Frissült a Dolphin 11.3.5 -re (lehet, hogy csak béta). Én gyorsabbnak érzem és egy kicsit javult a memóriakezelése is. Valamint, már nem záródik be az aktív ablak, ha a fül bármelyik pontjára bökök. Csak az X -re bökve zárja. Ennek örülök, mert néha melléböktem és bezárta, amit nem akartam.

(#67557) Wolfskin válasza punky10 (#67554) üzenetére


Wolfskin
őstag

szia,
semmi adtál egy nyomot, amin el tudtam indulni, köszi! végül is eljutottam oda, hogy telepítette az installert (keretrendszert) meg a graitybox programot is, csak nem indul el. a keretrendszer nem vékaszol... :( pedig újra is indítottam. ilyenkor mi van? hogy lehet továbblépni?
egyébként most már látom, hogy tényleg ez hog kelleni, csak életre kellene kelteni valahogy...

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#67558) gti16v


gti16v
őstag

sziasztok,az a gondom,hogy az Öcsém a Z2-jében régen egy csomó nevet a telefon memoriájába írt,és csak a a vége fele mentette a gmail szerverre,hogyan milyen alkalmazással,tudnám az összeset fel szinkroniuzálni oda( a beállítások/fiókokon belül csak azt szinkronizálj,fel ami nem a készülék mem.jében van) a gyári alkalmazásban nem találtam ilyen opciót(arra emlékszem,hogy az S2-ömnél,volt ilyen opció,hogy google névjegyek egyesítése vagy ilyesmi)
tehát a telefonon belül nem találom,lehet egy külső alkalmazás segíthet,köszi...

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#67559) air válasza gti16v (#67558) üzenetére


air
nagyúr

Nem kell hozzá külön program, és két megoldás is létezik.
Mindkettő úgy kezdődik, hogy kiexportálja az össze névjegyet vcf-be, aztán törli az összeset a telefonról.
Ezután 2 lehetőség közül választhat:
1.
A névjegyeket importálja a vcf fájlból a készüléken, és megadja, hogy a névjegyeket kapcsolja a Google fiókjához.
2.
A vcf fájlt elküldi magának a Gmail címére, majd a weben belép, és a levél megnyitásakor kiválasztja, hogy a névjegyeket importálja a címtárba. Utána már csak a telefonon kell szinkronizálni.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#67560) gti16v


gti16v
őstag

köszönöm,találkozok vele,azt megcsinálom

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#67561) Wolfskin válasza gti16v (#67558) üzenetére


Wolfskin
őstag

én az ilyeneket jobb szeretem offline csinálni:
a nokia készülékekről lementett vcf fájlokat pl. a contacts vcf progi ragyogóan berakta a névjegyzékbe
az excel - contakts progi pedig xls-t csinál a névjegyekből, azokat gépen tudod szerkesztgetni, és utána ugyanúgy vissza is tölti.

úgy tudom a gmail oda-vissza kezelei a vcf fájlokat. bár nekem anno a nokia-outlook-gmail közt nem sikerült szinkronizálnom a kapcsolatokat, nem tudták kezelni egymás ékezetes betűit. pedig nagyon jó lenne, ha végre EGY (azaz 1 db, itt számnév, nem határozatlan névelő!!!) adatbázisban lehetne tartani mindent, lehetőleg nem felhőben, ahol átláthatóan szerkeszthető, szortírozható, aktualizálható lenne, és minden innen olvasná ki utána (android, gmail, outlook stb.). sőt, itt lehetne csoportokat is képezni, én nem szeretem, ha minden mindennel szinkronizálva van. a céges telón legyenek a céges kontaktok, a priváton a privátok. ésígytovább. sajnos ez a jövő zenéje... :(

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#67562) BlackSoft


BlackSoft
addikt

Nem biztos, hogy jó helyen kérdezem.

Androidra (és mondjuk iOS-re) milyen szoftverek segítségével lehet készíteni alkalmazást? :B

Szeretnék csinálni egyet, ami poén jellegű, és ha már 4-5 programnyelven is tudtam készíteni kisebb programokat 0 programozói tudással, akkor csak sikerülni fog egy ilyen is. Csak nem tudom mivel szokás csinálni telefonra a dolgokat, mert nem érdekelt sosem.

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#67563) dokee78


dokee78
félisten

Egy egyszerü tracker appot keresek.
Elindítom és otthon vagy gépen látják élőben,hol tartok,merre járok.
Wazeben van ilyen azt hiszem ott Facebookon osztotta meg és úgy lehetett.

(#67564) hati válasza BlackSoft (#67562) üzenetére


hati
addikt

(#67565) #79335424 válasza hati (#67564) üzenetére


#79335424
törölt tag

Vagy egyszerűbb dolgokhoz App Inventor, esetleg Tasker + App Factory.

(#67566) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Szerintetek melyik a legjobb időjárás alkalmazás ami megbízható ,ha kirakom a kijelzőre és pontos adatokat ad az adott városra nézve? :R
Eddig az időképet használtam ,de most valahogy nagyon sokat ébreszti fel a telefont és eszi az aksit is.

(#67567) air válasza Gedeon31 (#67566) üzenetére


air
nagyúr

Objektíve legjobb nem létezik.
Mindenkinek más felel meg. Próbálj ki párat, és ki fog derülni, hogy neked melyik a legjobb.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#67568) Bozek válasza galaxys80 (#67556) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mit vártál egy Android topic-ban? Nem is ide illik, amit linkeltél és még csak OFF-ba se tetted.

(#67564) hati: 0 programozói tudással az nem fog menni...

(#67569) galaxys80 válasza Bozek (#67568) üzenetére


galaxys80
veterán

Elolvastad az utolsó mondatom is az eredeti hsz-ben?
Vagy oda kellett volna írnom, hogy androidos a tabletem?
A mondandóm lényege egyáltalán nem off. Használok egy S2-őt ami, ugye szintén droidos.
Egyszerűen nevetséges, hogy a nyíltságáról híres androidnál a gugli megtiltja a külsős appok fejlesztőinek, hogy a Youtube a háttérben menjen, míg a teljesen zárt IOS és WP esetén semmi ilyen nincsen.

(#67570) Flind válasza galaxys80 (#67569) üzenetére


Flind
senior tag

Kugli WP-n is le akarta tiltatni Storeból a 3rd party YT appeket, persze ő nem képes normálisat fejleszteni.. Szerencsére nem jött össze neki.

(#67571) Bozek válasza galaxys80 (#67569) üzenetére


Bozek
nagyúr

Elolvastam. És? Attól, mert van Android-os tablet-ed, még OFF itt egy iOS program belinkelése... Szóval, ha veszek egy iPhone-t, akkor mindenre, amit iOS-en nem lehet megcsinálni, beírhatom a topikjába, hogy Android-on ezt mennyivel egyszerűbb megoldani, de "iPhone-on ezt cseszhetem"...

Azt meg elmagyarázhatnád, hogy miért nevetséges. Az Android a Google terméke, ahogy a Youtube is. Onnantól fogva, ha engednék a háttérben való lejátszást más alkalmazásoknak, mindenki azokat használná, ami bevételkiesés lenne nekik, mert kevesebben futtatnák a gyári Youtube-ot. Gondolom, ha Neked lenne egy céged, mindent megengednél a konkurenciának...

(#67572) R19 válasza Gedeon31 (#67566) üzenetére


R19
senior tag

A Weather Timeline eddig egész jónak bizonyult.

(#67573) vicze válasza galaxys80 (#67537) üzenetére


vicze
félisten

Tökéletesen lényegtelen az adott OS. Ha akarják bárkinek visszavonhatják az API kulcsát(ahogy tették MS-sel), és használathaltanná teszik az appot. Mivel most kezdődik meg a Youtube monetizálása, így elég könnyen előfordulhat, hogy amint iOS-re is megjelenik ez a funkcionalitás Youtubeban, ott is elkezdik idővel figyelmeztetni az app készítőket.

Mindegyik alkalmazás ami engedi a háttérben lejátszást, a letöltést és a reklámok blokkolását, eddig is sértette az API felhasználási feltételit, ahogy az MS app.

(#67574) Gedeon31 válasza R19 (#67572) üzenetére


Gedeon31
addikt

Köszönöm :) meglesem.

Régen használtam ennek az ingyenes verzióját nem tudom érdemes lenne e megvenni Weather & Clock Widget Ad Free :U

(#67575) Wolfskin


Wolfskin
őstag

sziasztok,
feltettem a GravityBox-ot, de hibaüzenettel leáll:

-------------------------------------------------------------------------------------------
GravityBox keretrendszer nem válaszol. Kilépés.
..................................Opció: OK................................
--------------------------------------------------------------------------------------------

Xposed keretrendszer telepítve --> OK :K
• újraindítva --> OK :K
GravityBox 3.4.3 telepítve --> OK :K

rendszer: Androd 4.2.2
telefon: Alps S9

Mi lehet még a hiba??? :F
van valakinek ötlete...?
köszi!!!
üdW

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#67576) mttssz válasza Wolfskin (#67575) üzenetére


mttssz
senior tag

Oké, hogy telepítetted, de a modult is engedélyezted?

(#67577) Wolfskin válasza mttssz (#67576) üzenetére


Wolfskin
őstag

szia, pontosan mire gondolsz? (így valószínűleg nem... :U )

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#67578) mttssz válasza Wolfskin (#67577) üzenetére


mttssz
senior tag

Xposed telepítő megnyit -> Modules, a GravityBox mellett ott a pipa? Ha nincs, akkor rakd oda és reboot.

(#67579) Wolfskin válasza mttssz (#67578) üzenetére


Wolfskin
őstag

hát nem tudom...
megnyitom a total commanderben, mert sd kártyán van
---------------------------------------------------------------
Ez a csomag már telepítve van
Xposed installer 2.7
szertné újratelepíteni? --> telepítés
---------------------------------------------------------------
= A frissítés nem igényel új engedélyeket.
[Mégse] [Telepítés] de az inaktív
---------------------------------------------------------------

de én telepítéskor sem emlékszem ilyenre. szedjem le az egészet és rakjam újra?

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#67580) quailstorm válasza Wolfskin (#67579) üzenetére


quailstorm
nagyúr

nem nem nem
nem az apk-t
launcher, app drawer, xposed installer ikonja, modulok, pipa, reboot

ez a szedjem le és rakjam újra meg a legrosszabb és leggyakoribb hozzáállás, amit rühellek...
bár nagyon sokan szeretik magukat feltartani

[ Szerkesztve ]

(#67581) campers


campers
tag

Sziasztok!

Olyan videólejátszó progit keresek amely tudja azt a lehetőséget, mint pl. a Youtube app, hogy az éppen futó videót megosztja a Smart TV-vel. (Tudom, a TV-n ugyancsak a YT appot használja.)
Vagy egy nagyon egyszerű alternatívát szeretnék, hogy hogy a legegyszerűbb Tv-re küldeni a felvett videókat.

(#67582) Flind válasza Wolfskin (#67575) üzenetére


Flind
senior tag

Root van? A GravityBox (JB)-t, tehát nem a GravityBox (KK)-t tetted fel, ugye?

(#67583) air válasza campers (#67581) üzenetére


air
nagyúr

DLNA
Ha ezt tudja a TV-d, akkor ilyet keress!
DLNA "szerver" kell a telefonra, a TV-n pedig külső forrásként kell csatlakozni a DLNA kiszolgálóhoz.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#67584) gti16v válasza Wolfskin (#67561) üzenetére


gti16v
őstag

" contakts" progit ezt mire érted? pc re,androidra? köszi

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#67585) saelin


saelin
veterán

Tudnátok ajánlani valami hülyebiztos launcher-t? Apám kapott ajándékba egy tabletet, de nem kell hogy mondjam, nem ért hozzá.
Amit tudjon a launcher:
- Elrejthető alkalmazások a drawerben
- A rendszer és asztal beállítások elrejtése, az asztal zárolása
- Lehetőleg ingyenes, de ha csak fizetős van az sem baj.

Nézegettem a gyerekeknek való megoldásokat is, de nem tűntek valami jónak...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#67586) Nkboy válasza saelin (#67585) üzenetére


Nkboy
senior tag

Apex Launcher

Alkalmazások rejthetőek, asztal zárolható.

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#67587) ollie válasza galaxys80 (#67569) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

OS-tól függetlenül tiltja a google a háttérben való lejátszást, vagyis IOS és WP esetén is. Egyelőre még működnek azok az appok, de ki tudja meddig.

[ Szerkesztve ]

***

(#67588) janos1988


janos1988
addikt

Nem tudja vki véletlenül, hogy a legújabb greader-ben hol kell azt a kib**** pipát eltüntetni?

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#67589) Wolfskin válasza quailstorm (#67580) üzenetére


Wolfskin
őstag

basszus, ezt észre sem vettem... :Y nem is láttam, hogy az is rakott ki alkalmazás ikont. megszoktam a note3-on hogy a legújabb a legvégére kerül, könnyű megtalálni. ez meg berendezi abc sorba, de ha nem tudod, hogy az app milyen fantázianévvel kerül ide, keresheted.

szóval modulok pipa be, újraindítás... és ugyanaz a hiba... :W

@Find: nem tudom, azt tettem be, amit belinkeltek. én tegnap reggel még úgy keltem fel, hogy fogalmam sem volt róla, hogy létezik a GravityBox és még aznap találkozni fogok vele... de most utánanéztem, és igen, a JB van letöltve. :K
a rootra a cpu-z azt írja ki, hogy Root access: yes
a system info: Firmware: eng.root.1407405278
én biztos, hogy nem nyúltam bele, úgy használom, ahogy vettem

viszont az xposed a Keretrendszer/telepítés-frissítés menüpontnál azt írja ki, hogy Rendszergazdai jogok kérése sikertelen. Ellenőrizd, hogy megfelelően van-e rootolva és nincsenek-e blokkolva a shell parancsok.

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#67590) quailstorm válasza Wolfskin (#67589) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Root jog kezelő app milyen van fenn?
SuperSU? Superuser by clockworkmod?

(#67591) saelin válasza Nkboy (#67586) üzenetére


saelin
veterán

Ez van fent neki... :D
Olyan app nincs, ami letiltja az értesítési sávban a beállítások menüt? Ott még beleléphet és simán elállíthat bármit vagy formatálja a rendszer rosszabb esetben. Fatertól bármi kitelik... :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#67592) Wolfskin válasza quailstorm (#67590) üzenetére


Wolfskin
őstag

semmi... :( én még sosem rootoltam telefont, nem is nagyon értek hozzá. :B

a note3-t a knox miatt nem lehet (garivesztő), így utána se jártam. pedig ráférne... az volt az első androidps telefonom a symbian után, hát nem egy leányálom... nekem igazából telefonálni kellene, de mintha épp ez a funkció veszne ki leggyorsabban a kütyükből. ezen is csak azért rugózok, hogy telefonként megpróbáljam kihozni a fizikai gombokból a szükséges minimumot. hogy utána tudjak vele kényelmesen telefonálni. de ha nem sikerül, veszek újra egy nokia 5800-t ez meg megkapja a túra gps státuszt.

szóval tudnál ebben segíteni? hogy kezdjek neki?

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#67593) air válasza Wolfskin (#67592) üzenetére


air
nagyúr

:Y :C :Y :C
Hogy akarod az Xposed-ot és a GB-ot root nélkül használni?

(Nokia 5800? :Y Androidos készülék mint túra GPS? :C Folyamatos GPS-szel és kijelzővel bírni is fog majd vagy 2 órát! ;] :P )

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#67594) Wolfskin válasza air (#67593) üzenetére


Wolfskin
őstag

én igazából sehogy nem akartam használni, a cél nem az volt, hanem a #67532-ben megfogalmazott problémák megoldása. erre ajánlotta valaki, mint eszközt. tehát én a nem a programot akartam használni, hanem a telefont helyretenni. ha ezzel a programmal, akkor ezzel. ha ehhez rootolni kell, akkor úgy.

a nokia 5800 volt eddig a legalkalmasabb készülék ever, a célra, amit egy telefontól elvárok. ezek, mint számítógép leverik, de arra van számítógépem nekem is.

a vista hcx 2 db AA akksival elmegy 24 órát, ha olyan lesz a túra, akkor azt viszem. ezt meg majd kiteszem a motor kormányára, ott kaphat tápot is. am 4100 mAh elég sokáig hajtja, ha a gsm rész ki van kapcsolva és a képernyőt is csak akkor kapcsolom be, ha épp nézem (egyébként folyamatosan minek?), le merem fogadni hogy elmegy 12-18 órát. de egyszer majd kipróbálom. ha nem, powerbank vagy napelem. mindenre van megoldás. ;)

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#67595) quailstorm válasza Wolfskin (#67592) üzenetére


quailstorm
nagyúr

na ezt most akkor nem értem
hogy a rákba írja ki azt a CPU-z, hogy van root, ha nincs?
esetleg jogkezelő nincs felrakva, akkor elhiszem, és normális a reakció

[link] [link]

A fenti appokkal tegyél próbát, egyszerre csak egy legyen fent. Ha nem jön össze, jobban jársz ha veszel egy nem KNOX-os telót, nem kéne a garanciával játszani.

Mellesleg az Xposedet nem elég csak úgy felrakni apk-ból, az csak az xposed installere. Azt megnyitva tudod beleírni a rendszerbe.

(#67596) Wolfskin válasza quailstorm (#67595) üzenetére


Wolfskin
őstag

várjál, ez nem a galaxy, amiről szó van, hanem egy zgpax s9, ip67 kínai (alps s9) 4.2.2 rendszerrel. tehát ha kell, ezt lehet rootolni. ezzel mindent lehet, még dobálni is! nem tudom, hogy volt/van-e rootolva, én nem nyúltam bele, az biztos. így vettem. szerintem a gyári rendszere. a roothoz teljesen nem értek, de nem gond. minden amit most tudok, előtte nem tudtam :D úgyhogy ezzel is így lesz :K
köszi a segítséget! (most indulok, de később megnézem)

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#67597) quailstorm válasza Wolfskin (#67596) üzenetére


quailstorm
nagyúr

akkor ez lehet gyári rootos
először a clockworkmod féle root appot rakd fel a kettőből, aztán próbáld telepíteni az xposedet (CWM superusert meg kell nyitni, azt is telepíteni)

(#67598) Probert75


Probert75
addikt

(#67599) mttssz válasza Probert75 (#67598) üzenetére


mttssz
senior tag

(#67600) Probert75 válasza mttssz (#67599) üzenetére


Probert75
addikt

Megnézem, köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.