Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60301) fecus válasza quailstorm (#60299) üzenetére


fecus
őstag

Bocs, de nem tudom. Letöltöttem egy apk végű fájlt és azt a total commanderből feltelepítettem.
tw.fatminmin.xposed.minminguard_1.7.5_HiAppHere_com.apk
Aztán kijelöltem progikat és kész. Kellett volna még tennem valamit?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#60302) quailstorm válasza fecus (#60301) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Először is kell root
Aztán xposed framework
utána telepíteni a minimint és reboot

Ja és jobb lenne ha a forrásból szereznéd az appokat mert lehet benne "ajándék"

[link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#60303) beg válasza fecus (#60301) üzenetére


beg
veterán

Igen. Az xposed keretrendszert, és az alól kellett volna telepítened a modulok szekcióban. Nem pedig kétes forrású apk-t telepíteni.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#60304) andorra


andorra
őstag

Van valami lehetőség arra, hogy az RTL-Most videóit Androidon meg tudjam nézni?

(#60305) fecus válasza quailstorm (#60302) üzenetére


fecus
őstag

Megértettem. Mit csináljak az uninstallon kívül?
Root már van.
Ellenőrizzem valamivel?
Az Accuweather widgetjét is eltüntette.

[ Szerkesztve ]

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#60306) quailstorm válasza fecus (#60305) üzenetére


quailstorm
nagyúr

amit írtunk azt :DDD

(#60307) dptrsk válasza fecus (#60305) üzenetére


dptrsk
addikt

Sziasztok!

Abban kérném a segítségeteket, hogy van egy Rootolt telefon.
Van benne 1 csak hívásfogadásra használt SIM, az lenne a kérdésem, létezik-e megoldás, hogy ha jön rá egy bejövő hívás a hívó számát továbbküldje SMS-ben az aktívan használt telefonra, hogy tudjak a hívásról, s elég legyen 1 készüléket vinnem.

Az átirányítás lenne a legkézenfekvőbb, de az nagyon drága(és nem számít bele a havidíj lebeszélhetőségbe) Olyan megoldás nem tudom, hogy kivitelezhető-e hogy ha van egy bejövő hívás felhív a telefon engem és pl konferenciába kapcsol.

Minden egyéb megoldás is érdekel, a lényeg, hogy egy telefont kelljen magamnál tartani de mindkét számon elérjenek/ tudjak a hívásokról.
2 SIMes teló nem jöhet számításba...

(#60308) air válasza fecus (#60294) üzenetére


air
nagyúr

Nem nyír az ki semmit. Nálam simán megy a kettő együtt.
Ha a MinMin-t leszedted, az időképet pedig újratelepítetted, akkor hogy lehet a MinMin a hibás, amikor az időkép újbóli telepítésekor már nem is volt fent? :Y

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#60309) fecus válasza air (#60308) üzenetére


fecus
őstag

Pont ezért kérdeztem, hogy kell-e/lehet-e ellenőrizni valamivel. Mi van ha mást is telepítettem, de azt nem szedte le az uninstall? :O

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#60310) gacsoi


gacsoi
senior tag

Urak!!
Magyarúl tudó munkaidő nyílvántartót keresek.

(#60311) vizimento válasza #79335424 (#60223) üzenetére


vizimento
senior tag

A hosszú visszára nekem sincs opció azapexben... Ezért keresem a megoldást hogy hogy tudnám megoldani hogy zárja az éppen futó alkalmazást, és ne csak háttérbe tegye ahogy rövid megnyomáskor.

A hosszú home gomb dolog megoldódott úgy, hogy ennél a telónál a hosszú menü gomb hozta elő azt, amit a réginél a hosszú home gomb.

Attól még mindig nem tudom hol tudnám azt megváltoztatni hogy mit csináljon hosszú home gomb esetén (most megnyit egy böngészőt)

"Ha a hosszú visszát egyébként tudja értelmezni a rendszer" - ezt honnan tudhatnám meg?
"keresnék vmi alternatív megoldást a törlésre" - mármint a bezárásra gondoltál szerintem. Valakinek erre valami ötlet?
"annak készítenék egy parancsikont" - ez se teljesen világos, hogy tudok parancsikont készíteni.

Más:
Töröltem a duplikált kontaktjaim, és dobott a teló egy ilyen hibaüzenetet:
"Szinkronizálás - Túl sok címtár törlés"
Ha rákattintok felajánlja, hogy törlés/törlés visszavonás/ne legyen semmilyen művelet.
Hiába választom ki bármelyiket, nem történik semmi! Legalábbis nem tűnik el a hibaüzenet az állapotsorból... Ötlet?

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#60312) kovisoft válasza andorra (#60304) üzenetére


kovisoft
őstag

Szerintem ez nem fog menni, mert ehhez Silverlight kell, az meg androidra nincs és vélhetőleg nem is lesz.

Szerk.: viszont most látom, hogy van egy RTL Most alkalmazás a playen. Ez lehet, hogy lejátssza a videókat, de én még nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#60313) Logeeen válasza andorra (#60304) üzenetére


Logeeen
senior tag

Az alkalmazással meg tudod nézni.

#Xiaomi 13T#

(#60314) andorra válasza Logeeen (#60313) üzenetére


andorra
őstag

Köszönöm!

(#60315) w.miki válasza #79335424 (#60289) üzenetére


w.miki
veterán

Ilyen program engem is érdekelne, amivel telefonon láthatom a PC-s file-okat.
Akár file másolásra, akár streamelésre...
Régebben javasoltad a CIFS manager-t, fel is telepítettem, de én azzal nem boldogultam :(
Nem tudtam az XPs gépet bemountolni a droidba....
EF File Explorer pedig néha elfelejti a gép IP címét... miközben a memóriát folyamatosan foglalja

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#60316) atosan


atosan
addikt

Sziasztok,
Az mitől lehet, hogy ha Kakaotalkon kapok üzenetet kikapcsolt képernyőnél, feloldom a telót, bejön az üzenet, kilépéskor vissza gombbal nem mindjárt lép ki, hanem először névjegyzék, aztán főképernyő. 4.4.1 es gyári rom (Gsmart Arty A3), nem rootolt.

Maine coon

(#60317) 7Sony7 válasza vizimento (#60311) üzenetére


7Sony7
addikt

Bezárásra esetleg: Vannak olyan progik, amelyeknél be lehet állítani, hogy kijelző kikapcs esetén csaináljon egy ram tisztítást. Nem tudom pontosan miért akarod bezárni őket, de talán ez segíthet.

-

(#60318) vizimento válasza 7Sony7 (#60317) üzenetére


vizimento
senior tag

Nem mindet akarom bezárni. Az előző telómon hozzászoktam, hogy ha futtatok egy játékot vagy akármilyen progit, és úgy akarok kilépni belőle hogy a memóriába maradjon akkor röviden nyomom meg a vissza gombot, de ha tudtam hogy azt a játékot/progit egy jó darabig nem akarom majd újra használni akkor hosszan nyomom meg a vissza gombot, és azzal nem a háttérbe teszi, hanem teljesen lelövi azt.
Ez nekem bevált, ezért keresem a módját annak hogy hogy tudom megoldani most ezen az új telón is.

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#60319) 7Sony7 válasza vizimento (#60318) üzenetére


7Sony7
addikt

Ja, recent gomb! Tudod, nem a home, nem a back, hanem a harmadik. Bejön a lista az utoljára használt alkalmazásokkal, amit ki akarsz lőni, azt jobbra kihúzod, és kész.
Nálam kilövi.

-

(#60320) arti1121


arti1121
senior tag

a device-monitor.apk -t tudja valaki hogy mire jó és miért van szükség rá mi a feladata.?? érdekelne

[ Szerkesztve ]

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#60321) #79335424 válasza vizimento (#60318) üzenetére


#79335424
törölt tag

Szóval a következőkre jutottam. A gombok funkciói gyártó függők. A home hosszú nyomásra Apu ügyesen dedikálta a keresés funkciót. Gondolom, nálad nincs alapértelmezett böngésző és ezért kérdez rá, hogy melyiket szeretnéd használni a művelethez. Léteznek Task switch alkalmazások, amikkel ezt a G funkciót meg lehet trükközni. A vissza gomb hosszan nyomás művelet lehetőségeibe nem ástam bele magam. Recent Task Kill megoldást enélkül is n+1 módon össze lehet hozni. Kísérletképpen az előbb Xposed alá dobtam egy recent task modult. Működik kijelző kikapcsolásra, parancsikonnal (Apex -ben home -hoz rendeltem indítást és működött), valamint a fizetős verzió Tasker -kompatibilis. Ezáltal szinte bármilyen eseményhez hozzárendelheted. Az más kérdés, hogy egyáltalán van -e értelme ennek a kilövősdinek.

[ Szerkesztve ]

(#60322) #79335424 válasza w.miki (#60315) üzenetére


#79335424
törölt tag

Először is, kell fusson a gépen valamilyen szerver, vagy megosztás az adott könyvtárra, meghajtóra. Ha ez megvan, akkor azt kell csatolnod. Ha az EF elfelejti az IP -t, akkor keress egy olyan fájlkezelőt, ami nem felejti el. TotalCommander +Lan pluginnal és SolidExplorerrel nekem mindíg működött az SMB -hez csatlakozás.

(#60323) vizimento válasza 7Sony7 (#60319) üzenetére


vizimento
senior tag

Igen, ha visszaolvasol akkor láthatod, hogy ez a megoldás már megvolt :)
De azért köszi!

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#60324) Flind válasza vizimento (#60318) üzenetére


Flind
senior tag

Nekem is alapból tudja a ROM, bár ez Paranoid. Teljesen megértelek, én is használom, szerintem igenis sok értelme van.
Szóval, most megnéztem neked, és Gravitybox is tudja. Szóval Xposed + GB --> Navigációs gombok műveletei --> Hosszú érintés --> Előtérben futó program bezárása.

(#60325) olivera88


olivera88
veterán

Ha Dolphin Jetpack az SD kártyán van, a böngésző meg belső memóriában akkor ugyanúgy fog működni? Vagy inkább legyen egy helyen a kettő.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#60326) Pajoz válasza vizimento (#60318) üzenetére


Pajoz
őstag

Nem írtad milyen ROM volt az előző telódon, mert ez a visszagomb hosszú névmás-bezárás többnyire a CM ROM-ok sajátossága. Próbáld meg, hogy a beállítások, telefonról/táblagépről, buid számra hétszer koppintasz Ha a telo támogatja ezt kiírja, hogy már fejlesztő vagy. Ezután a menü, fejlesztői beállítások legalján ott kéne lennie a hosszú vissza bezárásnak. De ez nem biztos. Nem tudom működik-e gyári ROM-oknál?

(#60327) #79335424 válasza Pajoz (#60326) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem minden romban van ilyen lehetőség.

(#60328) vizimento válasza Pajoz (#60326) üzenetére


vizimento
senior tag

Igen, CM rom volt rajta!
Ez a duplakattinitásos dolog: kiirta hogy fejlesztő vagyok, de ahogy beléptem a fejlesztő menübe, nem volt ilyen hosszúgomb művelet párosítás lehetőség. Olyat találtam csak ott, hogy minden alkalmazás bezárása kilépés esetén, illetve maximum háttérben futó alkalmazások száma...

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#60329) gacsoi válasza gacsoi (#60310) üzenetére


gacsoi
senior tag

senki????

(#60330) w.miki válasza #79335424 (#60322) üzenetére


w.miki
veterán

Megosztva vannak XP-ben a könyvtárak, emellé milyen szervert tegyek fel? És azt hogyan tudom bemountolni, telefonon?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#60331) droti25


droti25
őstag

sziasztok
szükségem lenne egy olyan appra ami által nem elhúzással hanem simán koppintással tudom felvenni a hívást!

[ Szerkesztve ]

(#60332) Bozek válasza gacsoi (#60310) üzenetére


Bozek
nagyúr

Magyarúl egyik program sem tud, de magyarul talán. :)

Egyébként nem is értem, hogy az angol miért nem jó. Olyan sok dolgot nem kell megjegyezni, hogy mi mit csinál. Itt van egy jónak kinéző (igaz, nem tud magyarul): Work Watch.

(#60333) Troy.


Troy.
addikt

Today’s free app of the day:

Alarm Clock Xtreme

.

(#60334) nyuszi123456


nyuszi123456
aktív tag

Szia,

Dolphin:

Ha betöltök 1 oldalt, és pl kilépek az Android asztalra (kezdőképernyőre), aztán rögtön vissza a dolphinba, a betöltött oldal nincs többé.
Ha több tab volt nyitva, mind eltűnik.

Ha dolphinon belül böngészés közben pl belépek a dolphin saját beállításaiba, a megtekintett oldalhoz nem lehet visszatérni, kvázi elfelejti. Ugyanígy több tab esetén is.

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#60335) Pajoz válasza vizimento (#60328) üzenetére


Pajoz
őstag

Akkor nem tartalmazza ezt a ROM. Próbálkozz valamelyik korábbi válasszal. Vagy így marad :(

(#60336) kovisoft válasza nyuszi123456 (#60334) üzenetére


kovisoft
őstag

Nem lehet, hogy kevés a szabad memória a készükékedben, és ezért kilövi a rendszer a böngészőt? Be tudod állítani a Dolphinnak, hogy indításkor hozza be az utoljára megtekintett oldalakat (Customize --> On Startup az angol változatban). Így ha ki is lőtte, újraindításkor megint betölti az oldalt.

(#60337) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Megjelent előbb a képernyőn (Xperia L) egy ikon:DigitalPen SDK
Ha rákattintok, akkor a Play áruházhoz irányít, egy játékhoz.
Játék nincs a telefonon.
Mi lehet ez, csak ma találkoztam vele először?

(#60338) tomy86 válasza w.miki (#60330) üzenetére


tomy86
addikt

Írtad, hogy az ES elfelejtette az IP címet. ES újratelepítéssel próbálkoztál? Elég régóta használom az ES-t és eddig (több verzióra visszamenőleg) egyszer sem volt ilyen problémám. Sima mappamegosztással és bár nem XP-t, hanem win 7-et használok, de nem hiszem, hogy ez okozná a problémát.

[ Szerkesztve ]

(#60339) DeFranco


DeFranco
nagyúr

(#60060) Lacusa és (#60051) tomy86: köszi mindkettőtöknek a tippet, mindkét lejátszó tökéletesen megfelel a célnak, nagyon elégedett vagyok velük.

(#60340) gacsoi válasza Bozek (#60332) üzenetére


gacsoi
senior tag

Bocsi, félreütöttem. :)
De igazából nem értem, miért olyan nagy szám, ha egy program tud magyarul ?

(#60341) andorra válasza gacsoi (#60340) üzenetére


andorra
őstag

Nem nagy szám. De az sem az, ha egy magyar ember megtanul legalább néhány tucat szót angolul, ha már többre nem is futja. Főleg, hogy a mai komputerizált Világban, szinte létezni sem lehet enélkül.

(#60342) kovisoft válasza tomy86 (#60338) üzenetére


kovisoft
őstag

Lehet, hogy arról van szó, amikor az XP újraindítás után egy másik (belső) IP címet kap a routertől. Nekem legalábbis ilyenkor szokott az lenni, hogy az ES a régi IP címen már nem látja a megosztott mappát. Ilyenkor egy scan-t csinálok ES-ben, és megtalálja az új IP címen az XP-t.

(#60343) gacsoi válasza andorra (#60341) üzenetére


gacsoi
senior tag

Nyugtassatok meg, hogy azért nem leszek megkövezve, mert magyarul tudó alkalmazást kerestem? :)

(#60344) DeFranco válasza gacsoi (#60343) üzenetére


DeFranco
nagyúr

engem gyíkká változtatott...

...de már elmúlt :U

(#60345) gacsoi válasza DeFranco (#60344) üzenetére


gacsoi
senior tag

:C

(#60346) atike válasza DeFranco (#60344) üzenetére


atike
nagyúr

És szólt az Úr, mondván: Húzd ki a Szent Biztosítószeget, majd azután számlálj el háromig. Se többet, se kevesebbet. Három legyen, ameddig számolsz, s ameddig számolsz, az háromig legyen. Négyig ne számolj hát ezért, sem pediglen kettőig – hacsak nem folytatod a te számolásodat háromig. Az ötöst szádra ne vedd. Midőn a hármashoz érsz, mely sorrendben a harmadik leszen, eldobandod te az Antiochiai Szent Gránátot a te ellened felé, ki – mivel nem kedves nekem – megdöglend.

;] :P

(#60347) lafaty80


lafaty80
őstag

Sziasztok,

Bocsi ha volt már ilyen jellegű kérdés, de gyors keresésekkel nem találtam ilyet:

Olyan zenelejátszót tudtok, ami alapból tudja (nem külön plugin, programmal) az adott zene szövegét mutatni, amolyan karaoke szerűen? MIUI zenelejátszója ilyen, de sajnos a ezt nem portolták még át a telefonomra :)

Köszönöm

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#60348) nyuszi123456 válasza kovisoft (#60336) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

1. Ha kilépek a Beállításokból, a Startup előző oldal beállítással is elfelejt minden tabot, és üresen indul újra.

2. Ha kilépek a dolphinból, akkor az első tabot jegyzi csak meg, azt újratölti.

3. Kezdettől fogva az asztali ügynök van beállítva, de pl az index.hu oldalt így is mobil nézetben hozza be. Ráadásul ez nem is változtatható meg, mert a teljes verzió linkjét eltakarja alul egy kikapcsolhatatlan, vastag és fölösleges sáv.

4. Ha videót hoz be az oldal, végig ott tündököl a tab fejléc, teljes képernyős módban is. Ennyivel - tehát sokkal - kisebb méretben tekinthető meg a videó.

[ Szerkesztve ]

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#60349) tomy86 válasza kovisoft (#60342) üzenetére


tomy86
addikt

Elképzelhető, de ez más jellegű probléma és nem azt jelenti, hogy elfelejtette az ES az IP címet. De lehet, hogy csak rossz volt a megfogalmazás.

(#60339) DeFranco: örülök, hogy bevált.

(#60350) zeorsdfd válasza lafaty80 (#60347) üzenetére


zeorsdfd
senior tag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.