Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60801) TheProb


TheProb
veterán

Hali!

Aki játszik a Star Wars Commander-rel, tőük kérdezném, hogy másnál is random crash-el, FC-zik, töltés közben megáll a game vagy csak nálam ilyen jó...? Csináltam most 1 factory reset-et, kíváncsi leszek, bár érdekes módon csak ezzel az egy app-al volt baj, semmi mással. (nemrég volt a telefonon update-et, így egy próbát megér, hátha)

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#60802) Bozek válasza TheProb (#60801) üzenetére


Bozek
nagyúr

Itt próbálkozz, mert az a jobb topic a játékokhoz. Ez az alkalmazásoknak van.

(#60803) catroot válasza vadászcsiga (#60795) üzenetére


catroot
veterán

Melyik? Mert én a bétát használom azóta, amióta kijött rá a material design.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#60804) norbert1998 válasza TheProb (#60801) üzenetére


norbert1998
veterán

milyen a telefon? szerintem kevés a ram, és sokmindent szeretne betölteni

(#60805) TheProb válasza norbert1998 (#60804) üzenetére


TheProb
veterán

nem hinném, hogy HTC One nem bírná.

(#60802) Bozek: köszi, átnézek oda.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#60806) norbert1998 válasza TheProb (#60805) üzenetére


norbert1998
veterán

hát, furcsa lenne, valóban. akkor nem tudo mi kínja lehet neki. vannak nagyon rosszul megírt játékok

(#60807) TheProb válasza norbert1998 (#60806) üzenetére


TheProb
veterán

ugyan olyan szar, reset után is... Nem értem mivan... Máshol még nem hallottam/olvastam, hogy baja lenne.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#60808) vadászcsiga válasza catroot (#60803) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A simát. A béta az béta

(#60809) RAYBOMB


RAYBOMB
tag

Sziasztok. Van arra lehetoseg barmilyen modon, hogy a Spotifyt Premiumban hasznalhassam vasarlas nelkul?

(#60810) anrab


anrab
addikt

mivel lehet megnézni hogy minden mag rendesen dolgozik a telóban?
csináltam egy gyári visszaállítást és mikor bebútolt egy kis időre kiírt valamit hogy sajnos... meg valami core-al kapcsolatos dolog de angolul se tudok és hamar el is tűnt. ennyi maradt meg.

(#60811) LonGleY válasza RAYBOMB (#60809) üzenetére


LonGleY
veterán

Írj a fejlesztőknek egy gótikus imalevetlet, amiben megfogalmazod a kívánságaid! Nekem bevált - még a párkapcsolati kérdéseim is hip-hop megoldották.

[ Szerkesztve ]

(#60812) #79335424 válasza RAYBOMB (#60809) üzenetére


#79335424
törölt tag

Megpróbálom megelőzni, ami ez után következne. Biztos van, de a módszer vszínűleg illegális, ami ezen a fórumon tiltott.

(#60813) catroot válasza RAYBOMB (#60809) üzenetére


catroot
veterán

Sajnos ez egy olyan világ, amiben vannak dolgok, amikért fizetni kell, ha használni akarod. Ez alól ez sem kivétel.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#60814) Troy.


Troy.
addikt

Sziasztok,

2-3 napja nem fogja meg a hirdetéseket a minminguard. Frissítettem a legújabbra, továbbra sem működik. Ötlet?

.

(#60816) norbert1998 válasza Troy. (#60814) üzenetére


norbert1998
veterán

xposed is friss? aktív a modul? jl vannak bepipálva a cuccok?

(#60817) vadasz70


vadasz70
aktív tag

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne hogy van-e olyan alkalmazás amelyik a telefonról áttudom játszani a zenéket az autóban lévő rádiós magnóra.Mint a transmitterel.Köszönöm

(#60818) Melack


Melack
veterán

Xperia Mini Pro-ra keresek olyan launchert, amiben
- minden app hátterét lehet állítani
- betűméretet lehet állítani
- ingyenes

Van ezen feltételeknek megfelelő alany?

Köszönöm előre is a válaszokat!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#60819) LonGleY válasza Melack (#60818) üzenetére


LonGleY
veterán

Hogy gondoltad egy app hátterét állítani?

(#60820) Debilon válasza vadasz70 (#60817) üzenetére


Debilon
addikt

ha van USB a rádión akkor arra rádugva meg lehet oldani, vagy ha tud BT-t akkor azon

amúgy meg esetleg BT kihangosító

de hogy gondolod, hogy egy sima autórádióra hogyan fog rákerülni a telefpnról bármi, ha nincs valahogyan öszekapcsolva?

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#60821) Szmeby válasza #79335424 (#60729) üzenetére


Szmeby
tag

A LastPass nem fizetős?

A Play azt írja:
"* 14-day free trial, requires $12/year LastPass Premium subscription afterwards (just $1/month!)."

(#60822) LonGleY válasza Szmeby (#60821) üzenetére


LonGleY
veterán

Androidon az.

(#60823) #79335424 válasza Szmeby (#60821) üzenetére


#79335424
törölt tag

De igen. Viszont lehet használni a 14 nap, vagy a fizetős időszak lejárta után is, csak nem olyan kényelmes. Mármint az új oldalak felvitele. De ha PC -n, mondjuk a Firefox addonon keresztül (ami ingyenes) megcsinálsz minden adatfelvitelt, majd utána az Androidos kliensnek már csak a fiókadatot adod meg, akkor a trial időszakon belül szinkronizált adatok utána is működni fognak (az automatikus belépés is). De az az évi pár dollár nekem símán arányban áll a nyújtott kényelemmel.

[ Szerkesztve ]

(#60824) Flind


Flind
senior tag

Van olyan billentyűzet a TP-n kívül, ahol be tudom állítani hogy a backspaceről balra húzva az ujjamat kitörölje az utolsó szót? Smart Keyboard nem tudja véletlen?

(#60825) csadi0011 válasza catroot (#60784) üzenetére


csadi0011
őstag

Köszönöm! Nem tudtam, hogy több nyelvet is lehet egyszerre.

Annyi a gondom, hogy csak akkor reagál a telefon az ok google kimondására, mikor a google now keresőben vagyok. Így nem sok értelme van. Asszisztens nincs bekapcsolva, ha ez számít.

(#60826) tamas.varga5 válasza vadasz70 (#60817) üzenetére


tamas.varga5
tag

Van rá lehetőség egy okos kis szerkezet segítségével.Ezt a 3,5mm-es jack aljzatba dugva FM transzmitterként működik. Pl: [link]

--------

Linkesítettem, így könnyebb megnyitni.

[ Módosította: #40993792 ]

Honor 90 12/512 giga, Lenovo Legion Y520 Intel Core i7-7700HQ NVIDIA GeForce GTX 1050 16 GB RAM 1000 GB 5400RPM SATA -, 128 GB PCI EXPRESS - SSD -

(#60827) norbert1998 válasza tamas.varga5 (#60826) üzenetére


norbert1998
veterán

igen, de ez nagyon silányminőségű, és a nagyobb testvérei is úgyszintén :(

(#60828) #79335424 válasza tamas.varga5 (#60826) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez az elmélet. Van gyakorlati tapasztalatod is? Mert az FM transmitterek adóteljesítménye szabványban korlátozott. Gyakorlatilag egy közeli frekvencián szinte bármi el tudja nyomni. Én két megoldásról tudok, ami elfogadható minőségben és stabilitással működik. Az egyik egy kis kütyü, amit közvetlenül az antenna és a fejegység közé kell beiktatni. Az inputja rca (ami lehet jack is). A másik a Dension autós tartói, mert ezek a szivargyujtó csatlakozón keresztül, a jármű elektromos hálózatát használják jelátvitelre.

(#60829) gipsztigris válasza #79335424 (#60828) üzenetére


gipsztigris
addikt

Ha van Aux bemenet a fejegységen, akkor egy ilyennel is elfogadható hangátvitelt lehet eredményezni.
Bluetooth A2DP transmitter

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#60830) Melack válasza LonGleY (#60819) üzenetére


Melack
veterán

SMS háttere. A jelenlegi beállításokkal apósom nem tudja rendesen elolvasni.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#60831) vadászcsiga válasza vadasz70 (#60817) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ha tényleg magnó ahogy írod arra létezik kazetta amiből egy kábel jön ki amit a telefonod jack aljaztára kell dugnod. Ha cd-s es van a seggében aux kimenet akkor ki kell keresni a típusát es rendelni egy ilyet. Ez pl VW típusokra van

(#60832) #79335424 válasza gipsztigris (#60829) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha van AUX IN, akkor közvetlenül is lehetne csatlakoztatni a 3,5 -ös kimenetre. Ennek bt adapter közbeiktatásnak akkor lenne értelme, ha a teló zsebben maradhatna. De hogyan lehetne így kezelni a lejátszást? Ahhoz egy olyan kütyü kéne, ami az A2DP -vel párhuzamosan, HID profillal is tudna csatlakozni és mint ha egy külső billentyűzet lenne, úgy vezérelné a lejátszót. Ehhez persze az is kéne, hogy az adott fejegység a madzagos headsetekhez hasonlóan, vezérlőjeleket tudjon kiadni az AUX csatlakozón. De jelenleg ez is csupán elméleti lehetőség.

[ Szerkesztve ]

(#60833) tomy86 válasza Flind (#60824) üzenetére


tomy86
addikt

Igen, tudja a Smart Keyboard.

(#60834) Troy. válasza norbert1998 (#60816) üzenetére


Troy.
addikt

Xposed most frissítettem, majd telefon újraindítás. Úgy tűnik jó. Köszi! :)

.

(#60835) Flind válasza Melack (#60830) üzenetére


Flind
senior tag

Az nem launchertől függ.

(#60833) tomy86: Köszönöm. :R

(#60836) norbert1998 válasza Troy. (#60834) üzenetére


norbert1998
veterán

Nincs mit. Én is belefutottam ebbe korábban.

[ Szerkesztve ]

(#60837) -=Vacsek=-


-=Vacsek=-
senior tag

hali. az miért lehet ha írnak fb-on nem a mesengeres jel jelenik meg hanem egy üres fb ikon amit ha megnyitok eseményes földgömb jön be nem pedig maga az üzenet a messengerbe. nem tom mennyire érthető :D

(#60838) petipetya válasza -=Vacsek=- (#60837) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nem lehet, hogy most már csak a Messenger telepítése után lehet fogadni a Facebookos üzeneteket? Korábban már voltak hírek ezzel kapcsolatosan, csak nem tudom mikortól lép életbe.

"nincs rá lezsóidő"

(#60839) -=Vacsek=- válasza petipetya (#60838) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

felvan rakva a facebook app meg a messenger app is.

(#60840) gipsztigris válasza #79335424 (#60832) üzenetére


gipsztigris
addikt

Meg akkor, ha az emberfia utálja a zsinórokat. Egy csomó autóban a kesztyűtartóban vagy a könyöklőben van az aux csatlakozó, és elég macerás kivezetni a kábelt onnan. ;)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#60841) ollie válasza Melack (#60830) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha magában az SMS appban nem tudod állítani a hátteret, akkor sehogyan sem fogod tudni (a launcherek nem tudnak app hátteret állítani, mivel azt az appok, maguk állítják maguknak). Persze van megoldás az apk-ba való nyúlással, de ahhoz nem ártana egy kis java tudás, meg a telefon rootolása.

***

(#60842) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Üdv!egy érdekes történt,a System tuner nevű appban megjelent egy Multiprocessor Control funkció a Cpu kapcsolonál,nem volt frissitve és tegnap még nem volt ott
Valaki tudja mi lehet ez?

(#60843) 7Sony7 válasza aprokaroka87 (#60842) üzenetére


7Sony7
addikt

Há' lőjél má egy képet! :) (ha belelépsz a menübe)
Nem lehet, hogy most már több magot is tud külön-külön kezelni?

-

(#60844) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Az a funkció igen,de mitől tudja hirtelen?van ilyen hogy cpu0 és cpu1

(#60845) 7Sony7 válasza aprokaroka87 (#60844) üzenetére


7Sony7
addikt

Háát valami csak frissítődött ott, nem? Ha nem, akkor nem tom mitől.
Mindegy, ha kell a funkció, akkor örülj, ha nem, akkor meg a fene egye.

2 magos amúgy a telód?

[ Szerkesztve ]

-

(#60846) aprokaroka87 válasza 7Sony7 (#60845) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

igen 2 magos

(#60847) vadasz70 válasza Debilon (#60820) üzenetére


vadasz70
aktív tag

Hát úgy gondolom mint a hogy a transmitter átküldi a zenét egy frekvenciára csak meg kell keresni azt a sávot.Azért kérdeztem hátha már itt is létezik ilyen alkalmazás mert már annyi minden létezik.

(#60848) R19 válasza Melack (#60830) üzenetére


R19
senior tag

A Handcent SMS -ben állítható a háttérszín, betűméret és még sok egyéb.

(#60849) Hardver Arc


Hardver Arc
senior tag

Hali!
Valaki tudna segíteni olx-ben hogy lehet társítani docx fájlt? Önéletrajzot kellene küldenem valahová és ott van a csatolás és ha rányomok akor be ugrik hogy honan akarok tallózni fényképnézegető,picasa vagy android rendszer azon belül fényképek menü pont..
De nem értem mért csak képet lehet csatolni mikot kiírja alul a csatolásnál hogy pdf,docx stb..
De a telo ezeket a lehetőségeket adja be ha tallózok hiába raktam fel a astro vagy total commander fájlkezelőt.. A olx fájl csatolásnál nem ismeribe őket.
Ha számít valamit a telo sony sp android 4.3-mal

[ Szerkesztve ]

(#60850) nelopj


nelopj
csendes tag

hello

a wayteq -nek van ez a tarhely csere progija
http://wayteq.eu/hu/node/724
ez jo lehet mas androidos gepre is?
nekem egy nev nelkuli gepem van es nagyon keves a memoria
szeretnek egy ilyen programot,hogy a kartyara telepitsen minden programot
most a gepre telepit es nem is engedi at tenni a kartyara
ha valaki tud segiteni nagyon koszonom
csao

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.