Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59151) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Üdv!Olyat tapasztalt-e valaki hogy hogy a 4.9-es verziójú Gmail alkalmazás nem küldi le az e-mail értesitéseket,illetve az elöbb egyik e-mail cimemről másikra küldve hibát jelezve megtagadta az e-mail küldését
Inditáskor kéri hogy aktiváljam a Google Play szolgáltatásokat,megtettem..akkor sincs semmi változás
Csak azért kérdem mert nem tudom hogy ez most egyedi eset,vagy programhiba.
Most visszaraktam egy picivel régebbit és itt minden működik és nem is kéri a GPSZ-t.
Egyébként a 2014.08.28-án feltett GAPPS-bol vettem ki a gmail appot.

(#59152) petipetya válasza aprokaroka87 (#59151) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nálam gond nélkül működik a 4.9-és Gmail app. Igaz, ez stock androidon van mindenféle buherálás nélkül.

"nincs rá lezsóidő"

(#59153) #77081088


#77081088
törölt tag

Még egy kérdésem lenne launcherrel kapcsolatban!
Ha beállítok egy launchert (pl Nova,vagy Apex) alapértelmezettnek,akkor a gyárit kell tiltani,vagy azt a rendszer automatikusan leállítja,és nem használja? Vagy a gyárinak mindig futnia kell?

szerk:

(#59154) raziel01 , (#59155) LonGleY

[ Szerkesztve ]

(#59154) raziel01 válasza #77081088 (#59153) üzenetére


raziel01
veterán

A gyári olyankor nem fut.

(#59155) LonGleY válasza #77081088 (#59153) üzenetére


LonGleY
veterán

Amikor választasz (és pipálsz), akkor dől el, hogy melyik fog futni. A gyárival nem kell foglalkozni.

(#59156) drewcsalad


drewcsalad
tag

Sziasztok!
Egy screen mentő appra lenne szüksègem.köszi

[ Szerkesztve ]

MAC Budapest Ice Hockey Team #55 Xiaomi Redmi Note 4 Global

(#59157) #77081088 válasza #77081088 (#59153) üzenetére


#77081088
törölt tag

Szóval,kifutottam a szerkesztésből... :))

(#59154) raziel01 , (#59155) LonGleY Köszönöm a választ! :R

(#59158) norbert1998 válasza drewcsalad (#59156) üzenetére


norbert1998
veterán

videó vagy kép?
videó: scr recorder pro
kép: hangerő lefelé+kikapcs gomb egyszerre lenyomva tart 2-3 mp-ig

(#59159) drewcsalad válasza norbert1998 (#59158) üzenetére


drewcsalad
tag

A hang le+power nem működik! Ezèrt kell app! Köszi

MAC Budapest Ice Hockey Team #55 Xiaomi Redmi Note 4 Global

(#59160) norbert1998 válasza drewcsalad (#59159) üzenetére


norbert1998
veterán

easy screenshot

(#59161) beg válasza drewcsalad (#59159) üzenetére


beg
veterán

4.2-től felfelé pedig gyári feature. Muszáj neki működnie.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#59162) Dot


Dot
őstag

Hali!

Erre tud valaki megoldást?
Annyi, hogy azt írták, az újabb romokba nincs benne ez a funkció. Esetleg valamilyen programmal lehet-e helyettesíteni?

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#59163) air válasza Dot (#59162) üzenetére


air
nagyúr

Tudtommal nem.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#59164) 7Sony7 válasza icecave (#59101) üzenetére


7Sony7
addikt

Apex nekem alapból magyar. (Ha jól emlékszem). Ugyanolyan gyors, mint a Nova. Eddig azt használtam, de az ingyenes gesztusvezérlés és picivel kevesebb Ram fogyasztás miatt átváltottam Apexre.

Viktor0610;
gipsztigris:

Aláírás hihető, 1Gb ram( ebből kb 200Mb a vga, ezért 800Mb használható)
Ebből apex: 31Mb
nova: 46Mb
go :107Mb ezért a GO nak GO! :) Mennie kellett.

[ Szerkesztve ]

-

(#59165) Bozek válasza S e t h (#59128) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ehhez még egy linket tudok adni, érdemes lementeni: Vocalizer hangok. Azzal nem kell foglalkozni, hogy .nvda-addon néven vannak a fájlok, egyszerű ZIP-ek. Csak a Nuance/languages mappába kell másolni a megfelelő hangot (magyar esetén a huh, angolnál az eng, stb.) és tud mindent. Érdekes amúgy, mert a linken szereplőt használtam anno, abban Eszter3-ig volt, ebben meg van Eszter4 is. :) Meg legalább szedtem le angolt is, az is jobb a gyárinál.

(#59166) aelod


aelod
veterán

Szevasztok! tTorrentnél, hogy tudom beállítani rss feednek mondjuk az ncoret?

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#59167) S e t h válasza Bozek (#59165) üzenetére


S e t h
nagyúr

Van differencia "Eszterek" között?
Egyébként köszi, már szedem is le.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#59169) oncsi válasza #20749568 (#59168) üzenetére


oncsi
őstag

[link] vészhelyzetre.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#59170) Bibby


Bibby
addikt

Biztosan én vagyok a tufa, de facebook messengerben bármilyen egyesület esetén hol lehet megnézni a fotóalbumokat? Mert az oké hogy ott van 'photos by page', de ott ugye ömlesztve hozza az összes képet. Ha valaki hivatkozik rá akkor tök jó, de én magamtól nem találom.

Ελευθερια η θανατος

(#59171) Bozek válasza S e t h (#59167) üzenetére


Bozek
nagyúr

Eddig nem tapasztaltam különbséget, de attól még lehet. Viszont egy érdekességet mondok a Nuance hanggal kapcsolatban: a 111 helyett azt mondja, hogy Mindegy. :D Na meg az NB helyett Nota bene van, de ez csak akkor jött elő, amikor gReader-ben fel akartam olvastatni egy NSO-s cikket. :)

(#59172) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Felüléshez és fekvőtámaszhoz keresnék edzőprogramot. Nem röhög, nem savaz. Akaratgyenge sz*r vagyok és talán ezek elegendő motivációt fognak nyújtani :DDD).
Nem baj, ha fizetős, csak legyen benne teljes edzésprogram fokozatos fejlődéshez. Kárlek Benneteket, hogy olyanokat ajánljatok, amiket már kipróbáltatok és bevált. Play-ben magamtól is tudok keresni ;)

Előre is köszönöm a segítséget :R

(#59173) S e t h válasza Bozek (#59171) üzenetére


S e t h
nagyúr

A 111-ről tudtam, viszont volt még vmi szó, amivel nem nagyon boldogult, de most nem ugrik be melyik.Abban egyszerűen kihagyott betűt a közepéből és így nagyon furcsára sikerült a kiejtés, de gondolom ez nem egyedi.
Most nagy igazán a boldogság, mert végre rájöttem, hogy könyv felolvasásánál a MoonReaderben lehet szűrni karakterre és így ki lehet iktatni az idegesítő "kötőjel" felolvasást.
Hírek felolvasásához miként(milyen alkalmazással) lehet tts-t beállítani?

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#59174) basaja válasza S e t h (#59173) üzenetére


basaja
senior tag

Talán az ECID?

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#59175) goom válasza Bozek (#59165) üzenetére


goom
senior tag

Nekem csak angolul tud a telefonom, így Mariska nem hajlandó megszólalni. Vajon a Vocalizer igen?

(#59176) Bozek válasza S e t h (#59173) üzenetére


Bozek
nagyúr

gReader Pro-t használtam anno, most a News+ van fenn, de gyakorlatilag ugyanaz a kettő. Az előbbi inkább a Feedly-t támogatja, az utóbbi meg minden egyebet, de valamivel lassabban. :)

(#59175) goom: Próbáld ki, nem kerül semmibe.

[ Szerkesztve ]

(#59177) #79335424 válasza goom (#59175) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez érdekes. Én megvettem az Angol és a Spanyol kiegészítőt. Azon a nyelven szól az Svox, amelyiket beállítom.

(#59178) tomy86 válasza #20749568 (#59168) üzenetére


tomy86
addikt

Szerintem a legtöbb netes rádión tudod hallgatni. TuneIn például tudja, vagy a XiiaLive.

(#59179) tomy86


tomy86
addikt

Azt tudja valaki, mitől függ, hogy mikor csapnak hozzá x% adót a Playen vásárolt app árához? Eddig azt hittem, hogy az EU-n kívüli cégek estén van ez (TB Pronál volt ilyen és ők svájciak), de most a Foldersyncnél is rádobott 171Ft-ot (~25%), pedig tudtommal dánok fejlesztik.

(#59180) Statikus


Statikus
senior tag

Sziasztok!
Céges telefonként egy androidos készülék került a családba.

Beállítottam a saját exchange fiókot.
Emailek rendben vannak.
Több naptár van az exchang fiókon belül, viszont ez a droid csak a fő naptárat mutatja. Nem látom a többi megjelenítésének lehetőségét.
Próbáltam már 3-4 jobbnak tűnő naptár appot, úgy veszem észre, rendszer szinten nem kezeli a multinaptárakat a telefon.

Valaki tudna segíteni?
Köszi

(#59181) bigrock válasza goom (#59175) üzenetére


bigrock
addikt

Nekem simán beszél Eszter magyarul, angol lokalizáció mellett.

(#59182) vigyori78


vigyori78
őstag

Sziasztok.
Létezik olyan program amivel lefényképezek egy pappírt amin nyomtatott szöveg van és csinál belőle egy pdf-et de úgy ,hogy felismeri a betűket és egy rendes pdf-et csinál ?
Olyat próbáltam és van is ami a fényképből csinál pdf-et de azon látszik,hogy fényképből van.
Tehát a lényeg , hogy felismeri a betűket !

(#59183) catroot válasza vigyori78 (#59182) üzenetére


catroot
veterán

Próbáltad ezeket?

[link]

[link]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#59184) tomy86 válasza vigyori78 (#59182) üzenetére


tomy86
addikt

Ezek szerint OCR funkció kell neked?
Ingyenesben a Mobile OCR, vagy fizetősben a ABBYY TextGrabber.

[ Szerkesztve ]

(#59185) gipsztigris válasza vigyori78 (#59182) üzenetére


gipsztigris
addikt

Szerkeszthetőt akarsz? Mármint olyat, hogy a beolvasott szöveget lehessen szerkeszteni?

tomy86

Pont az Abbyyt akartam javasolni én is. Kiváló!

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#59186) bb.bocs


bb.bocs
őstag

sziasztok. oylan programot keresek gpre és telóra
amivel usb kábelen keresztül nem ipn keresztül... tudom a telefont kameraként használni! tudok rá mikrofont kötni, felvenni, beállítani a képméretet stb szóval mindent. kompletten. a lényeg a teló legyen a kamera usb kapcsolattal. tudtok ilyet gépre meg telóra? s4eshez

(#59187) vigyori78 válasza tomy86 (#59184) üzenetére


vigyori78
őstag

Köszi mindegyikőtöknek igen ilyesmiket kerestem. :R

(#59188) -HajTömeg-


-HajTömeg-
őstag

Ez a birkás időjárás widget honnan tölthető le?
Hongmim van,azon futnia kell?

Alias: Júzer error

(#59189) quailstorm válasza -HajTömeg- (#59188) üzenetére


quailstorm
nagyúr

állítólag ez az

SGS 4.4.4-en nem megy, kirakja és error

(#59190) xcds


xcds
őstag

Sziasztok!

Ezen az oldalon (de máshol se nagyon) már nem tudok streameket nézni a sok b..i reklám miatt. Adaway-el vagy vmi mással megoldható ez? Azért kérdezem és nem próbálom, mert egyenlőre nincs rootolva a telefon és ha rootolnám, csak emiatt lenne.
Köszi!

(#59191) ollie válasza tomy86 (#59179) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lehet, hogy a cég központja EU-n kívüli.

***

(#59192) goom válasza bigrock (#59181) üzenetére


goom
senior tag

Bozek: kipróbáltam: nem működik, sajnos. Language & keybord \ Text-to-speech output \ ott látom a Vocalizer TTS-t. Alatta azonban a Default language status English (UK) is not supported - és inaktív.

Somatom: könnyen lehet, hogy én bénázok - de így igaz. Ha a fent említett helyen az SVOX Classic pontot jelölöm ki, alul a Default language status Hungarian (Mariska) is fully supported lesz - csak éppen a számomra fontos programokban (Locus Pro, Endomondo és GoogleMaps) nem választható.

bigrock: az itt említett alkalmazások közül működik neked bármelyik is?

[ Szerkesztve ]

(#59193) nemdan


nemdan
senior tag

Sziasztok!

Olyan programot keresek endurózáshoz, ami GPS alapján rögzíti a megtett útvonalamat, illetve egyéb dolgokat mint például átlagsebesség stb.. Hasonlóra gondolok mint pl. a Runtastic.

Létezik ilyesmi? :U

A google olyan , mint a nők... Be sem fejezted a mondatot , már találgat..

(#59194) tomy86 válasza ollie (#59191) üzenetére


tomy86
addikt

Lehet, bár a weboldaluk és az összes mail címük is dán domain alatt fut (.dk). Persze ez nem kizáró ok. Végülis nem olyan fontos, csak meglepett a plusz összeg, és annyiért már nem vettem meg a programot.

(#59193) nemdan: Létezik. Nekem a My Tracks jól működött, bár közúton.Bár biztos van, ami endurózáshoz jobb.

[ Szerkesztve ]

(#59195) Bozek válasza goom (#59192) üzenetére


Bozek
nagyúr

Beállítottad a Vocalizer-en belül az elérési utat? Mert az először a belső memóriára mutat. Ha utána is csinálja, akkor válts át Svox-ra, majd vissza Vocalizer-re.

(#59196) -HajTömeg- válasza quailstorm (#59189) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Hm,érdekes,mert nekem ugyan feltelepül,ott is van az alkalmazások közt,de sehol máshol.
Se ikonja nincs,se a kitehető widgetek közt nem jelenik meg. :((

Alias: Júzer error

(#59197) Viper26


Viper26
nagyúr

MX Player-hez van olyan plugin amivel támogatja a DTS-t? :F

iPhone 14 | FR955

(#59198) air válasza nemdan (#59193) üzenetére


air
nagyúr

Google: My Tracks
Hopp, most látom már volt.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#59199) bigrock válasza goom (#59192) üzenetére


bigrock
addikt

Én a Vocalizert az ECID alkalmazásban használom, de kipróbálom majd az Endomondo-val is!

(#59200) ngabor2


ngabor2
nagyúr

Sygic-en kívül van még olyan navi, ami megy Kitkat-en? A Navigon nem hajlandó menni, igazából mást meg nem is ismerek (réges-régen iGo volt, de akkor Spicám volt).

Megj.: ismerem a keresőt, kerestem is, de érdemi eredményt nem találtam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.