Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60501) #79335424 válasza -=Vacsek=- (#60500) üzenetére


#79335424
törölt tag

No igen. Tibivel lényegesen egyszerűbb.

(#60502) FNZ


FNZ
őstag

hali!

a defy-n nyomtam egy factory resetet és nem emlékszem a progira, ami kijelezte az aksi állapotát %-ban. HELP, mi lehetett a progi neve, mert nem találom a neten.

(#60503) xSide válasza -=Vacsek=- (#60500) üzenetére


xSide
őstag

Playen ott a frissítés ideje, vagy Changelog Droid app. Könyvjelzők ugyanazok, mint pc chroome-ban. Csak egy sync kell, amihez chroome kiegészítő (szintén play leírásban a link), a beállítások menthetőek személyes adatok alatt.
Semmi nem vész el :)

(#60504) ollie válasza FNZ (#60502) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Rengeteg ilyen van, de ha playre felmész, megtalálod a my apps -> all listában.

***

(#60505) FNZ válasza ollie (#60504) üzenetére


FNZ
őstag

valóban, sosem használtam így.
:R

(#60506) cimbi186


cimbi186
aktív tag

Sziasztok!

Olyan appot keresek amivel be lehet állítani,hogy az értesítések 1X de csak is egyszer megismétlődjenek, mondjuk 2perc után.
LightFlow-ot próbáltam(fizetőst) ami full jó progi,de ott sem találtam olyan opciót,hogy egyszer. Csak azt,hogy addig ismétli amíg meg nem nyitom az értesítést.

(#60507) mttssz


mttssz
senior tag

Sziasztok!

Jegyzet appot keresek, Win7 és/vagy Chrome támogatással, lista-támogatással, és a gép/böngésző megnyitásakor értesítenie kellene valahogy az új jegyzetekről. Van ilyen?

Előre is köszönöm.

(#60508) ollie válasza mttssz (#60507) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Google Keep?

***

(#60509) Tesztelo.hu válasza aelod (#60444) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Hogy érted, hogy offline? Ha van a telódban rádióvevő, akkor elvileg gyárilag van rá telepítve, és más rádiós appnak sem kell net, hogy használja a vevőt. Netes rádió meg értelemszerűen nem működhet offline. :)

(#60510) #79335424 válasza Tesztelo.hu (#60509) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én nem használtam ilyet, de úgy láttam, hogy akkor szoktak a Spirit -hez folyamodni, amikor CM romot használnak, mivel a rádió alkalmazás csak a gyári rom része.

[ Szerkesztve ]

(#60511) zeon.hu válasza #79335424 (#60510) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Így van, még a mini pro-val jártam így.
Külön kellett kérnem a rádiót utána :)

#?*@&!

(#60512) mttssz válasza ollie (#60508) üzenetére


mttssz
senior tag

Ugy emlekszem annak nincs Chrome pluginja vagy desktop app, amugy azt hasznalom, de mire odakerulok gephez elfelejtem mindig hogy irtam magamnak jegyzetet, emiatt kene az ertesites.

(#60513) ollie válasza mttssz (#60512) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De van Chrome pluginja. És itt is elérhető: keep.google.com

Ráadásul a mobilos app is képes figyelmeztetni, amikorra beállítod.

[ Szerkesztve ]

***

(#60514) mttssz válasza ollie (#60513) üzenetére


mttssz
senior tag

Valóban, akkor rosszul emlékeztem, köszönöm. :R

Tudom, viszont nekem nem pontos időre kellett volna, hanem amikor épp bekapcsolom a gépet, akkor a legutóbbi szinkron óta született új dolgokat dobja fel értesítésben. A TweetDeck Chrome plugin például tudja ezt, onnan is jött az ötlet. De ezzel így jó, köszönöm.

(#60515) kovacs65 válasza fecus (#60474) üzenetére


kovacs65
senior tag

Hol találtad?
THX

OK. Megtaláltam a linkedet.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#60516) dlaj


dlaj
őstag

Sziasztok! Tudtok olyan fájl kezelőt (lehetőleg magyar nyelvűt) ami indítás után kigyűjti a fájlokat tipus szerint, utánna lapozás után láthatóak a belső memória és az sd kártya tartalmai. Köszönettel, :R

[ Szerkesztve ]

(#60517) S e t h válasza skyli (#60499) üzenetére


S e t h
nagyúr

Sehogy, konkrétan ezért használom a swypeot, pedig a kii erős kihívó.Nem lehet komoly kihívás magyar felületet csinálni neki, gondolom kicsi piac vagyunk és ezért nem foglalkoznak vele.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#60518) skyli válasza S e t h (#60517) üzenetére


skyli
senior tag

Én is mindig visszatérek a swypehoz, gondoltam teszek egy próbát a Kii-vel. Nagyon tetszik az ufó mód :D meg hogy végre valamit témázni lehet (swypeot nem lehet, még apk szerkesztéssel sem, csak egy módszer van rá, de az meg bonyolult), meg úgy alapból sok a beállítás, viszont lassú a szótárba szó felvétel és törlés (swypenál már szinte automatikusan felveszi), viszonylag pontos (azért hibázik sokszor), de még mindig ennél maradtam. De szerintem még próbálkozni fogok vele, csak kár hogy swypeban már többszáz betanított szó van.. így nehéz megválni tőle :D

(#60519) S e t h válasza skyli (#60518) üzenetére


S e t h
nagyúr

Amit viszont hiányolok és a kii-ben benne van, a törölt szavaknak is külön szótára van.Élek a gyanúperrel, hogy ismételt telepítést követően az összes értelmetlen szó ismét megjelenik.
Mellékesen szólva, ma megjelent ios rendszerre is.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#60520) Henker2


Henker2
addikt

Üdv!

Tudtok-e olyan óra alkalmazást, ami kikapcsolt kijelzőnél is jelen van? Úgy értem ezt, hogy nem kell ahhoz megnyomnom a bekapcsoló gombot, hogy meg tudjam nézni az időt. Csak kihúzom a tokból a telót és már látom is az órát.

Köszi

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#60521) ollie válasza Henker2 (#60520) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ahhoz az kéne, hogy soha ne kapcsolódjon ki a képernyő. Pár óra alatt lemerülne a telefonod.

Egy kivételt tudok elképzelni, hogy van aktív tok a mobilhoz, ami automatikusan bekapcsolja a készüléket.

***

(#60522) Henker2 válasza ollie (#60521) üzenetére


Henker2
addikt

Screensaver dologra gondolok amúgy. De mindenhol csak live wallpaper változatokat találok. Pfff

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#60523) skyli válasza Henker2 (#60522) üzenetére


skyli
senior tag

Ismerek egy ilyet, Noled? https://play.google.com/store/apps/details?id=com.led.notify de vmennyire tuti merít

vagy ez? mindjárt tesztelem :) https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kimscom.clockview

[ Szerkesztve ]

(#60524) ollie válasza Henker2 (#60522) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor is be van kapcsolva a képernyő, amikor screensaver megy.

***

(#60525) kovisoft válasza Henker2 (#60522) üzenetére


kovisoft
őstag

Ha úgyis tokban van, akkor használhatsz valami proximity szenzor alapú képernyőbekapcsolót. Amikor kiveszed a tokból, automatikusan bekapcsolja a kijelzőt.

(#60526) Henker2 válasza kovisoft (#60525) üzenetére


Henker2
addikt

Hűha! :B

Egy kicsit lehetne magyarosan? :)

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#60527) skyli válasza kovisoft (#60525) üzenetére


skyli
senior tag

Na egy ilyen app kéne. Ha el van takarva, akkor ne legyen bekapcsolva, ha viszont nincs eltakarva, jelenítse meg az időt és esetleg az értesítések ikonját :)

(#60528) S e t h válasza Henker2 (#60526) üzenetére


S e t h
nagyúr

Gravity screen pro például, szenzorra aktiválódik a kijelző, valamint ugyanígy kikapcsol. Tehát előveszed tokból, zsebből, kijelző aktivizálódik, ha elrakod akkor kijelző kikapcsol.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#60529) kovisoft válasza Henker2 (#60526) üzenetére


kovisoft
őstag

Bocs, szóval vannak olyan appok, amik a telefon közelségérzékelőjét használják arra, hogy bekapcsolják a kijelzőt, ha nincs semmi az érzékelő előtt (azaz pl. kivetted a tokból vagy a zsebedből). Ilyen pl. a Gravity Screen - On/Off, de sok más ilyen létezik. Tehát anélkül, hogy hozzáérnél egy gombhoz, bekapcsol a kijelző, meg tudod nézni az órát, aztán visszateszed a tokba, és akár ki is kapcsolhat a kijelző szintén a közelségérzékelő jele alapján.

(#60530) Henker2


Henker2
addikt

Köszi Srácok!

Sokat segítettetek! :R

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#60531) skyli válasza Henker2 (#60530) üzenetére


skyli
senior tag

NoLED-et próbáld ki, most teszteltem megint és sztem ez az ami beválik és egész jól testreszabható. Az a kicsi óra oled kijelzőn nem hiszem, hogy sokat merít :) tök jól is néz ki :)

A másik appot, ami tudja ezt, kipróbáltam és nem tetszett :D

(#60532) skyli


skyli
senior tag

Woooow most átnéztem a beállításait és van ilyen, hogy: "Rejtés a távolságérzékelővel"
Mindenképp próbáld ki :)

(#60533) #79335424 válasza kovisoft (#60529) üzenetére


#79335424
törölt tag

Azt azért tegyük hozzá, hogy ha a használat elején (vagyis a tok kinyitása után) nincs vmi azonosítható, plusz művelet, akkor csak úgy tudja bekapcsolni a kijelzőt, ha állandóan figyeli az állapotát. Vagyis a szenzor állandóan aktív.

(#60534) kovisoft válasza #79335424 (#60533) üzenetére


kovisoft
őstag

Így van, a szenzornak aktívnak kell lennie. Ennek fogyasztása viszont igen alacsony, általában 0,1-2 mA közötti. A régebbi telómban 0,13 mA volt (de kicsi volt a szenzor hatósugara), a mostaniban 1,3 mA. Ez így is jóval alatta van a készülékek alvó üzemű fogyasztásának, pláne annak, ha fogyamatosan be van kapcsolva a kijelző (ez volt az eredeti kérdésben ugyanis).

(#60535) alex devil


alex devil
senior tag

Az unread plugin jelez a viberen egy olvasatlan valamit. Minden üzenetemet elolvastam, lassan már agyf@szt kapok, mert nem jövök rá mi lehet az az egy valami amit mutat. Tudom, hogy együtt lehet élni ezek a problémával, de zavar, hogy nem találom mi lehet az...

S23

(#60536) csadi0011


csadi0011
őstag

Horizon videófelvevő alkalmazás [video]
A telefon szenzorait használva forgatja a képet, hogy mindig a vízszintes pozícióval párhuzamos maradjon a videó állása. Van benne 3 mód:
Flex: flexibilis, nem állandó a kép "nagysága" tehát ha forgatjuk a készüléket akkor a hely szűkében digitálisan zoomol a képbe.
Rotate: Végig ugyanakkora nagyítás van a képben így nem venni észre ha forgatod a készüléket.
Locked: Itt csak a kép állását változatja meg landscape és portrait között, ha forgatod a készüléket.

Ez egy "demo" amit upgrade-elni lehet 249 huf értékben. 15 másodperces korlát van és 1280*720 felbontás.

(#60537) #79335424 válasza csadi0011 (#60536) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszi! Érdekes megoldás. Sajnos, az SGS2 -szerinte nem kompatibilis. Akkor vszínűleg az Xperia Minim sem lesz az. Kár, mert kíváncsi lennék, hogy mit hozna ki egy helis videóból. Marad a Premiere -s utómunka. Csak az realtime streamnél nem játszik.

[ Szerkesztve ]

(#60538) R19


R19
senior tag

UC Browser-en kívül ismertek másik böngészőt ami tudja KitKat alatt a kétujjas nagyítás utáni szövegtördelést?

[ Szerkesztve ]

(#60539) tybsen


tybsen
addikt

Jelszokezelessel kapcsolatban szeretnem kerdezni, hogy mennyire biztonsagos az, hogy a jelszavak mindig a vagolapra kerulnek es ott maradnak mint elozmeny? Peldaul egy clipboard program siman latja ugye az elozmenyek kozott.

Azert kerdezem, mert jelenleg a KeePassDroid-ban tarolom a jelszavakat, ezt szinkronizalom Tresorit-ba. A Tresorit illetve KeePass jelszo is egy-egy hosszabb szalloige, tehat ez a resze azt hiszem nem is lehetne biztonsagosabb - viszont ez a clipboard-dolog foglalkoztat, hogy van-e ertelme az egesznek, ha tulajdonkeppen a vagolap elozmenyekben van az osszes jelszavam?

Ugy jott amugy a gondolat, hogy a KeePass master jelszot szeretnem felirni valahova, hogy ne kelljen minden egyes megnyitasnal beirogatni a hosszu jelszot, ezt Ti hogyan oldjatok meg?

Nem vagyok egyebkent paranoias ;] , eddig elvoltam egyszeru jelszavakkal, de szeretnem rendbetenni a dolgaimat (multkor beszeltunk itt ezekrol a jelszo-appokrol). Koszi :R

[ Szerkesztve ]

(#60540) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Sziasztok,

Tudtok olyan időjárás widgetet keresek, ami animált, valamint az aktuális nap nevét teljesen kiírja, nem rövidíti?

(#60541) tybsen válasza R19 (#60538) üzenetére


tybsen
addikt

opera classic

(#60542) kovacs65 válasza R19 (#60538) üzenetére


kovacs65
senior tag

Opera és Dolphin

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#60543) R19


R19
senior tag

(#60541) tybsen
(#60542) kovacs65

Köszi a válaszokat!

Az Opera Classic volt a nagy kedvencem, csak nálam KitKat alatt nagyon lassú, darabos lett.
Kipróbálom az új Operát és a Dolphint.

(#60544) LonGleY válasza R19 (#60543) üzenetére


LonGleY
veterán

A KitKat nem befolyásolja, én most is Opera Classic-ot használok.

Az új Opera az, ami igazán darabos - már ha a kezelhetőséget nézzük. Sehol nincs a Classic-hoz képest. Nem úgy kapja el a görgetést, a szövegek és mezők másolása szenvedés stb.

Az új Opera (és így a Chrome) egyetlen előnye, hogy a komolyabb oldalakat is behozza, illetve hogy a Facebook touch oldala is van olyan jó (ajaxos), hogy beszélgetés közben nem kell újratöltögetni az oldalt.

[ Szerkesztve ]

(#60545) devil-k


devil-k
nagyúr

Helló skacok!

Van-e olyan program amivel meg tudom akadályozni, hogy egy másik készülékről rögzítsék a hívásaimat?
(Nem, nem a nemzetbiztonsági rögzítésre gondolok). :D Mert az okés, hogy tudom rögzíteni a be és kimenő hívásaimat, de ha ezt meg akarom akadályozni, hogy engem rögzítsenek?

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#60546) twine válasza devil-k (#60545) üzenetére


twine
addikt

nem beszélsz az illetővel... :U
(Én tényleg ezt csinálom azokkal az emberekkel, akikről tudom hogy odáig vannak az állandó hívásrögzítésért)

cégek, társaságok rögzítése a legkevésbé sem zavar,,de az ismerőseim nem rögzítgessék a beszélgetéseimet,,,borzasztóan irritál, főleg amikor megkapod, hogy "megmutassam mit mondtál két hónapja?"

Na takarodj!!!!!!! :(((

egyébként pedig szerintem ezt nem tudod megoldani... :N

[ Szerkesztve ]

(#60547) devil-k válasza twine (#60546) üzenetére


devil-k
nagyúr

Bár így működne. :D

- mozi bolondéria -

(#60548) raziel01 válasza devil-k (#60545) üzenetére


raziel01
veterán

Marhaság amit akarsz. Gondolj már bele. A túloldalon kijön a hangod, azt meg azzal rögzítik amivel akarják.

(#60549) snowdog válasza devil-k (#60545) üzenetére


snowdog
veterán

Használj átviteltechnikai titkosítót. Mondjuk annak eredményét is tudják rögzíteni, de legalább a hangod felismerhetetlen lesz. Filmekben már láttam ilyent. :))

[ Szerkesztve ]

(#60550) devil-k válasza snowdog (#60549) üzenetére


devil-k
nagyúr

Most ez vicc? :D Vagy konkrétum? :D

- mozi bolondéria -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.