Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59251) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

udv!
van olyan color detector app, ami a képernyőn lévő szín(eke)t ismeri fel?
csak kamerásat találtam.

#?*@&!

(#59252) pikszel válasza ollie (#59241) üzenetére


pikszel
őstag

Nálam (gt540 - 2.3.7 - CM7) a Maxthon nyert egy ideje.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#59253) Flind válasza zeon.hu (#59251) üzenetére


Flind
senior tag

[link] SS → Galériából kiválaszt. Más lehetőség nincs.

(#59254) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

AVG Clean-ről mi a véleményetek ? Próbáltam az SD Maid-et, de valahogy nem jött be

best regards, egy fórumozó blogger

(#59255) zeon.hu válasza Flind (#59253) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

kösz!

#?*@&!

(#59256) ZsyfKo


ZsyfKo
senior tag

Leszedtem a CM böngészőt, nem lehet valahogy szinkronizálni pl Chrome vagy Firefox könyvjelzőkkel?

OnePlus 8T

(#59257) adrian94


adrian94
őstag

:)

(#59258) scream válasza Dyrtyho (#59254) üzenetére


scream
veterán

Pedig az a legjobb erre a célra.

(#59259) oncsi


oncsi
őstag

Sziasztok!
Hogyan, és mível állnátok neki egy jól belakott tab lementésének, úgy, hogy valószínűleleg nem azonos verziójú rendszer lesz az új gépen. Elsősorban, a jelszavak, előzmények, lementése a cél, de leginkább a fiók beállitásait kellene egy másik fiókba inplantálni. Van univerzális app erre, vagy minden valaha telepített programra egyenként kell megoldást találni? Nem a mostani rendszer visszaállitása, hanem teljes átköltöztetés egy másik fiókba a cél.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#59260) air válasza oncsi (#59259) üzenetére


air
nagyúr

Titanium Backup (Egyébként implantálni. Nem angol, hanem latin.)

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#59261) atosan


atosan
addikt

Sziasztok,
A Buz launcheren kívül létezik még olyan indító, ahol minden képernyöre más hátteret tudok állítani?

Maine coon

(#59262) noxon


noxon
őstag

Üdv, szeretnék egy kis segítséget kérni... feltelepítttem playből a modern combat 5-őt, szépen le is töltötte, de telepítésnél kiírja, hogy ismeretlen hibakód 24 és nem telepűl... az android/obb mappába bemásolta a fájlokat, viszont az apk-t ( kb 42 mb ) nem telepíti a playből csak letölti.. valakinek van ötlete hogyan lehet ezt át hidalni? Esetleg egy apk-t szerezni amit nem tud fel telepíteni és bemásolni a rendszer partícióra ahova települnek ezek?

We live in a simulated world...

(#59263) ollie válasza noxon (#59262) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A play appnak töröld az adatait, utána próbáld újra.

***

(#59264) zeon.hu válasza noxon (#59262) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

ha máshogy nem megy, töltsd le pc-re, onnan rakd át az sd kártyára.
program és leírás

#?*@&!

(#59265) noxon válasza zeon.hu (#59264) üzenetére


noxon
őstag

ollie ezt már próbáltam, nem jó

zeon.hu: Sajnos az apk-t sem engedi telepíteni, elkezdi aztán kiírja, hogy nem települt... :( valamiért a telóra nem engedi feltelepülni az mc5 apk-ját :W

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#59267) noxon válasza #40993792 (#59266) üzenetére


noxon
őstag

Még ott se mondtak okosat, de csak ezzel az egy progival csinálja, minden más tud települni rendesen :Y

We live in a simulated world...

(#59268) MartOOn


MartOOn
addikt

Kiprobaltam en is a CM bongeszot. Sajna en nem tudom ajanlani senkinek. Bar pofas, gyors es jol teszi a dolgat eszmeletlenul eszi az akksit! A chrome ehhez kepest egy alom! 35 perc bongeszes, ismetlem harmincot perc, 89%-ra vitte le az akksimat! Chromal ez max ha 5% lett volna... Ugyhogy töröltem.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#59269) Viktor0610 válasza MartOOn (#59268) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem csodálom, hogy sz@r... A cleaner masterről is megállapítottuk kollégával, hogy akármelyik készüléken meglátjuk, az ügyfél azzal jön be, hogy elrontotta a készülékét...

Samsung Galaxy A54

(#59270) aelod


aelod
veterán

Sziasztok! gReader pro-nál miért van ez?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#59271) aelod válasza MartOOn (#59268) üzenetére


aelod
veterán

Nálam nincs ilyen jellegű gond a böngészővel CM11 alatt. Bár lehet azért nem veszem észre a merülést mert amúgy is merül a cucc a CM11 alatt mint az állat. :) (Galaxy ace 2)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#59272) raziel01 válasza aelod (#59270) üzenetére


raziel01
veterán

CM browserben is láttam mostanában ilyet.

(#59273) Kátai válasza janosibaja (#59222) üzenetére


Kátai
senior tag

Tényleg jól működik?Mert én már próbáltam egy párat(LG F6),de ezek vagy sípoltak,gerjedtek,halkan vettek fel stb.

(#59274) aelod válasza raziel01 (#59272) üzenetére


aelod
veterán

Hát de mi ez? :)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#59275) oszkarfincs válasza aelod (#59270) üzenetére


oszkarfincs
aktív tag

Ilyet a rosszul megírt honlapok szoktak produkálni, amikor a weboldal egyik komponense például mobilnak észleli az eszközt és átirányítja a mobilverzióra. Ezzel egy időben egy másik komponens mégis az asztali verzióra irányít, vagyis elkezdik oda-visszaküldözgetni a júzert egy végtelen ciklusban. A böngető meg egyszer ráun és dob egy ilyen too many redirects hibát.

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#59276) aelod válasza oszkarfincs (#59275) üzenetére


aelod
veterán

A hülye fejemmel én is ilyesmire gondoltam miután alaposabban megnéztem. :((

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#59277) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Csak jelezni szeretném hogy aki a 4.9-es verziójú gmail appot használja,ne lepödjön meg ha nem kap értesitést arról hogy érkezett e-mail je.
Készülék függő egyébként.

(#59279) #79335424 válasza aprokaroka87 (#59277) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ezért szajkózzuk itt a topikban, hogy nem szabad mindenféle himihumi fejlesztő, keszekusza alkalmazását, ész nélkül telepítgetni. Ezeknél rendszerint nincs elegendő idő és tőke a fejlesztésre és kellő háttérbázis a teszteléshez. Csak megbízható, a rendszert jól ismerő fejlrsztőét szabad használni. Mint pl. a G...ööö...vagyis...??? ;]

(#59280) u996


u996
csendes tag

Az mitől lehet,hogy se MyProfile se a Profil Menedzser sem állítja be a kiválasztott profilt?
GooglePlay-ról van mind a kettő. Android 4.2.2

(#59282) aprokaroka87 válasza #79335424 (#59279) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Egyébként amióta gmail-appot használok elöször találkozok ilyen gondokkal,csak az a kérdés hogy jelezték-e a Google fele,vagy tudnak-e róla.

(#59283) atike válasza aprokaroka87 (#59277) üzenetére


atike
nagyúr

Nekem működik rendben.4.9 (1271612), Nexus 4, 4.4.4 gyári rom....

(#59284) aprokaroka87 válasza atike (#59283) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Igen,mert ugye azon friss oprendszer van.
Remélem a Google-nál nem felejtenek appot irní pl 4.2-re.
Ráadásul az új verzió már kéri a GPSZ-t
Ugyhogy marad a 4.8.1 gmail app,mert a GPSZ dermesztve van nálam!

(#59285) #79335424 válasza #40993792 (#59281) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sztem van alapja. Gondolj bele! A keresőn kívül, tudsz ennél alapabb Google funkciót? Annyi a lé, hogy Dagobert bácsinak is búvárruha kell, hogy lemenjen a medence aljára. Lassan ott tartunk, hogy a Google mesterséges intelligenciával felvértezett drónjai hordják ki a Nexusokat a megrendelőkhöz. Közben meg nem tudnak a saját rendszerükre összekalapálni egy Gmail klienst? Ok, hogy nem "szokott" hibázni. De van benne néhány furcsa hiányosság, amit már régen megoldhattak volna. Ugyanez vonatkozik szinte az összes többi Google termékre. A Play hemzseg az ilyenektől, a Maps hol lehet offline, hol nem, a Talk -ról (vagy Hangouts, vagy épp mi) már nem is beszélve. Saját, mobilkommunikációs eszközökre tervezett rendszerükön futó hangkommunikációra alkalmas program. Ennyi idő alatt Skype -tól Viberen át a Dellmontig mindenkit lemoshattak volna a pályáról, a szolgáltatók árainak letöréséről nem is beszélve. Milyen üzenete van ennek? Vicc. Legalábbis a lehetőségeikhez képest.

[ Szerkesztve ]

(#59286) petymeg válasza #79335424 (#59250) üzenetére


petymeg
addikt

640x480, kevés.
Van a telefonon egy gyárilag telepített MovieMaker app. az 1920*1080 felbontással készíti, csak annál az a gond, hogy szinte semmibe se lehet belenyúlni. Teljesen magától szedi össze a fényképeket, hogy mik legyenek a filmben meg a zenét is.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#59287) norbert1998 válasza aprokaroka87 (#59277) üzenetére


norbert1998
veterán

Ujabban szinte semmi nem ad értesítőt, nem csak a g :W

(#59288) LonGleY válasza #79335424 (#59285) üzenetére


LonGleY
veterán

s ez ugyanúgy, vagy akár hatványozottan igaz a Facebook-ra és a Micrososftra. Föl nem foghatom, hogy hogyan nem tudnak megfizetni 10 jó programozót, és legalább egy szerencsétlen grafikust, hogy gatyába rázzák a dolgokat, vagy rendszert, értelmet vigyenek a fejlesztés menetébe legalább. Értem, hogy brutál nehéz összeszinkronizálni egy világméretű katyvaszt, de ez akkor is az igénytelenség csúcsa, hogy kb. az igény sem látszik a fejlődésre.

[ Szerkesztve ]

(#59289) Bozek válasza LonGleY (#59288) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nekem konkrétan tökéletesen működik a Facebook alkalmazás a telefonon és a táblagépen is. Lassan már tényleg elhiszem magamról, hogy természetfeletti erőkkel rendelkezem, hiszen mindenki másnak meg sz*r az FB. :DD

[ Szerkesztve ]

(#59290) #79335424 válasza petymeg (#59286) üzenetére


#79335424
törölt tag

Erősek a mai csúcshardverek, de a videószerkesztés elég nagy falat. Még PC -n sem egyszerű, ha tényleg jót akarsz csinálni. Egy idő után eluntam a mindenféle alkalmazások nyűgjeit, vettem egy nagy levegőt, meg három könyvet. Egyet a televíziós képalkotási eljárásokról, egyet az Adobe Premiere -ről, meg egyet a Photoshop -ról. Egyik sem könnyű olvasmány egy autószerelőnek, akinek sosem tanítottak ilyesmit. De megérte. Szép lassan belerázódtam.

[ Szerkesztve ]

(#59291) LonGleY válasza Bozek (#59289) üzenetére


LonGleY
veterán

Nem csak az alkalmazásról van szó (amiből több különböző kell, hogy az oldalaidat menedzselhesd, böngészhess, üzenetet küldhess - WTF?!), hanem a weboldalakról, a design-ról, az előremutató fejlesztések hiányáról. Nem azt az egy FB appot szidom, amit vagy sikeresen vagy sikertelenül alkalmaznak az emberek, hanem az ökoszisztémákról alkottam véleményt. Ezerszer kiforrottabb appot, normálisabban működő weboldalakat, egységességet tudnának létrehozni - ugyebár a lehetőségekhez mérten -, mégsem teszik.

[ Szerkesztve ]

(#59292) aelod válasza atike (#59283) üzenetére


aelod
veterán

Nálam is jó. CM11...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#59293) petymeg válasza #79335424 (#59290) üzenetére


petymeg
addikt

Én nem akarom komolyan beleásni magamat, mindössze a nyaralásról, családi bulikról gondoltam így összeállítani egy-egy kis videot, zenei aláfestéssel, csak látványosabb, mint mutogatni a nyers fotókat zene nélkül.
Ez a Viva Video teljesen meg is felelne, ha nagyobb felbontást tudná.
A vas bírná, mert a gyári beépített app. hiphop átkonvertálja a fotókat.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#59294) nemdan


nemdan
senior tag

Sziasztok!

Nekem valami olyan GPS progi kellene, ami olyan térképet kezel mint a Google Earth műholdképe és működik offline is. Fontos lenne, hogy lássam az erdőket, mezőket, földutakat stb.. de mutassa a jelenlegi pozícióm, hogy hol járok. Motorozáshoz kellene.

A google olyan , mint a nők... Be sem fejezted a mondatot , már találgat..

(#59295) Bozek válasza petymeg (#59293) üzenetére


Bozek
nagyúr

Miért nem csinálod meg PC-n, mondjuk Windows Movie Maker-el? Én múltkor kipróbáltam és megrökönyödve tapasztaltam, hogy sokkal jobban kezeli a 120 fps-es videót is, mint a TMPGEnc videószerkesztője, pedig ez utóbbi nem kevés pénzbe kerül.

(#59296) #79335424 válasza Bozek (#59295) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én is vmi hasonló megoldást alkalmaznék. Talán annyit csinálnék előtte, hogy a képeket egy tömeges átalakításra alkalmas programmal, közös méretre hoznám, szükség szerint egy fekete flekkel. Szóval a 16:9 -es, fekvő nézetű képeket 1920x1080 -ra konvertálnám, a többit pedig úgy, hogy a függőleges nézet legyen 1080 és a vízszintesen kihasználatlan helyen legyen egy fekete flekk, hogy összességében meglegyen az 1920x1080. Fast Stone Image Viewer -rel szoktam ilyeneket csinálni (Win PC -n).

[ Szerkesztve ]

(#59297) colonia


colonia
aktív tag

Úgy emlékszem arról volt szó anno, hogy a MinMinGuard-ot nem fejlesztik tovább de ma látom, hogy kijött egy friss verzió.

Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy Watch6 Classic

(#59298) Bozek válasza colonia (#59297) üzenetére


Bozek
nagyúr

Már egy ideje visszatért az élők sorába: [link].

(#59299) oszkarfincs


oszkarfincs
aktív tag

A gyári lockscreent szeretném lecserélni. Amiket eddig próbáltam a playről, mindegyik úgy működött, hogy ha felélesztettem a telefont, akkor 1-2 másodpercig a homescreent mutatta és csak utána jelent meg a lockscreen. Ez így fos. Igényeim minimálisak, nem árt ha tud néhány feloldási effektet plusz kezel néhány widgetet. 4.2.2-es xperia l a páciens.

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#59300) aelod válasza oszkarfincs (#59299) üzenetére


aelod
veterán

Widgetlockert próbáltad?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.