Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59501) nyuszi123456 válasza #79335424 (#59454) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

Ha jól tudom, az ugyanaz.

Nagyon ász, be lehet állítani, hogy az egész menüsor kicsinyítve megjelenjen, makrók is, minden.
Állítólag ez az asztali verzió, a fejlesztés a tablet touchscreenre korlátozódott, hiba legfeljebb ebben lehet.

A kis Vodafone Smart 4 Mini vígan futtatja.

Egyelőre a hardver nekem elégnek bizonyul. Igaza volt a mobilaréna tesztelőnek abban, hogy ez már elfogadható készülék, nem túl lassú, panasz nem lesz vele.

Közben egy boltos azt mesélte, hogy a 64GB kártya már 2014-es technológia. Ha a készülékemet tavaly gyártották, ne vegyek bele 32-nél nagyobbat, mert más az olvasószerkezete.

Ez állhat a kínai dömping hátterében. A milliárdos országban senki nem vesz már kétmagos, 32GB-ban korlátozott tárhellyel, ahhoz Ázsia már messze elhúzott, túl modern.

Ha így van, a dömping várhatóan nem folytatódik.

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#59502) nyuszi123456 válasza 0xmilan (#59500) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

:R Ave, Cesar

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#59503) oncsi válasza nyuszi123456 (#59501) üzenetére


oncsi
őstag

Ez a 2013, meg a 64GB nem igaz, ne hidd el. A szabvány SD kártya max 32GB -os lehet. Az XD az lehet nagyobb is. Nekem a 2013-as Note 10.1 köszöni jól van a 128GB Kingston XD kártyával. De a 2012-es Dell noti is jól kezeli. A 64-est kb 1 éve vettem (itthon még nem is lehetett kapni) és azt is rendesen használom ma is.

[ Szerkesztve ]

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#59504) zolimail17 válasza tomy86 (#59458) üzenetére


zolimail17
tag

Koszonom. :-)

(#59505) #79335424 válasza nyuszi123456 (#59501) üzenetére


#79335424
törölt tag

"Közben egy boltos azt mesélte..."
Olyan hatalmas ívben érkezik, hogy szinte fáj kihagyni, de nincs szívem lecsapni. ;]

[ Szerkesztve ]

(#59506) xSide válasza Dr.Anonymus (#59449) üzenetére


xSide
őstag

Nálam a Wifi Matic app elvégzi azt, ha elmegyek otthonról kikapcsolja a wifi-t, elmegyek egy másik helyre ott bekapcsolja, ellenőrzés ideje választható (30 perc mert az idő miatt bekapcsolom a kijelzőt és ekkor időtől függetlenül bekapcsolja).
A beállításokban a felesleges helyeimet elfelejtettem vagy elrejtettem. A mobil tornyokat amik nagy területeket lefedtek töröltem a wifi sugarának listájából.
Root nélkül is használható.
KK gyári rom-ban van lehetőségem a gyenge jel vagy lassú net kapcsolat esetén kényszeríttetni az adathasználatot.
Wifi Matic-ban tehát a 'rossz helyek' megjegyzett wifi-jei utólag módosíthatóak.

Milangfx: kössz a figyelemfelhívást, végre az alap is jól teszi a dolgát és nem kell a más által javítottat használni.
A host fájl összefűzése korábban több percig gondolkozott és gyakran jött sikertelen válasz.

[ Szerkesztve ]

(#59507) sgery


sgery
őstag

Sziasztok!
Olyan plugint keresek a Tasker progihoz, ami nem csak olvassa az nfc chipet, hanem azt is látja és jelzi, ha elveszem onnan. Hogy érthetö legyen: A kocsis tartóba tenném, ha berakom elindít ezt azt, mikor kiveszem érzékeli és kikapcsol ezt azt.
Amiket eddig találtam csak olvasni tudták a chipeket.
Elöre is köszönet :)

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#59508) Imdre válasza norbert1998 (#59496) üzenetére


Imdre
aktív tag

Nem lettem okosabb... olyat találtam, hogy egy bizonyos alkalmazással volt gond, de hogy mindegyikkel...
Tehát akkor így jártam?
Akkor asszem lesz egy szívhez szóló levelem a k guglihoz!

(#59509) oncsi


oncsi
őstag

Pár napja a Google Play állandóan leált üzenetet dobott. De néha elindult. Tegnapig. Este visszatettem a 4.5.10-et, és azóta megint jó. (Sony RAY ICS)

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#59510) k850 válasza R3ĐßuŁŁ (#59490) üzenetére


k850
addikt

"eléggé belassult a telóm, amin android van. 4.1. mit lehet vele kezdeni? nem lenne jó ha behalna, sok kép van rajta"

Hát első lépcsőben meg kellene vizsgálni, hogy mi okozhatja a lassulást.
-Lehet, hogy elfogyott a belső memória.
-Valamelyik alkalmazás beragadt, ami lassítja az alkalmazások futását.
-Telepítettél egy olyan alkalmazást ami rosszul van optimalizálva.

Második lépcsőben.
-Mindenféleképpen egy ki-be kapcsolás, ha ez megvolt és még mindig fennáll a probléma, akkor a memória zabaló alkalmazásokat nézd át. Az alkalmazás kezelőben töröld a gyorsítótárakat.
-A számodra felesleges alkalmazásokat ami nem rendszer alkalmazás tilts le.
Ha ezek után sem jelentkezik javulás, akkor készíts egy biztonsági mentést, ( képek, SMS, alkalmazások stb.) és a készüléket frissíts meg a számára megfelelő szoftverrel. Vagy a telót visszaállítod alaphelyzetbe (rendszer visszaállítás).
A dolgaidat előtte mentsd le mindenféleképpen!

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#59511) Exon


Exon
tag

Sziasztok!

Tud valaki ehhez hasonló egyszerű programot ami működik is: [link]

A lényeg hogy hívásfogadáskor ne csuszka legyen hanem két gomb amit meg kell nyomni.

[ Szerkesztve ]

(#59512) andorra válasza xSide (#59506) üzenetére


andorra
őstag

Fél-megoldás, ha a mobil hálózatot nem kapcsolja ki-be, ezzel ellentétesen.

(#59513) oncsi


oncsi
őstag

Picit a Dolphin Browser-hez visszatérve.
Nekem is gond, hogy néha meg kell mozgatni az oldalt, hogy a rajta lévő link-et érzékelje.
De a legtöbb bosszuságot az adja, hogy Note-on mindig ablakban indul, de sokszor nincs rajta a teljes képernyős gomb. Olyankor csak a memoriábol való kilővése segit. Utána megy rendesen. Nagyon sok RAM-ot fogyaszt, de szerintem ez a legjobb. 6-7 megnyitott oldalnál felmegy 4-500MB-ra.
Más talált erre megoldást, vagy csak engem szívat?

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#59514) galaxys80 válasza andorra (#59512) üzenetére


galaxys80
veterán

Amikor a wifi bekapcsol a mobilnet automatikusan kikapcsol és ez fordítva is igaz.

(#59515) xSide válasza oncsi (#59513) üzenetére


xSide
őstag

Újabb észrevétel, a letölteni kívánt pdf/zip hibát ad.
E-számla letöltve, megnyitás nem lehetséges.
Chrome-ban próbálva megy rendesen.

(#59516) norbert1998 válasza nyuszi123456 (#59501) üzenetére


norbert1998
veterán

Nem szeretnek tul durva hirt közölni veled, de van annal 8szor nagyobb kartya is.;]
Sot, szerintem van 512-es is, bar aban nem vagyok biztos

(#59517) xSide válasza galaxys80 (#59514) üzenetére


xSide
őstag

KK esetében nekem nem, még az említett Wifi matic eme funkciója sem működik. Az adat bekapcsolva marad, de wifit használ.
Wifin gyenge a jel, nincs internetkapcsolat kikapcsol OKÉ és megy az adatforgalom NEM OKÉ. Ha egy pillanatra nem nézem a kijelzőt nem veszem észre a rom 'toast' jelzését.
A beállítások közt nem használom ezt a funkciót úgy észreveszem valami nem jó...
Ám mikor lenne újra digi-nek netje kézzel kell visszakapcsolni a wifit.
Ördögi kör :)

[ Szerkesztve ]

(#59518) #79335424 válasza oncsi (#59513) üzenetére


#79335424
törölt tag

A teljes képernyő alatt azt érted, hogy nincs fejléc, vagy azt, hogy nincs notibár se? Van olyan beállítás, aminél fejléccel indul, de fölfelé gördítésnél eltűnik. Ekkor megjelenik egy áthelyezhető, floating gomb, amire ha ráböksz, akkor előjön a fejléc. Valamint az oldal tetejére görgetésnél is beadja a fejlécet.
Ezen kívül, a mozdulatvezérlésnél rendelhetsz mozdulatot a teljes képernyős módhoz.
Továbbá a balra húzásnál, a jobb oldali menüben is van egy piktogramm, amire eltűnik a fejléc.

(#59519) Bozek válasza nyuszi123456 (#59501) üzenetére


Bozek
nagyúr

"Közben egy boltos azt mesélte, hogy a 64GB kártya már 2014-es technológia."
Abba a boltba se menj többet. :)

(#59503) oncsi: "A 64-est kb 1 éve vettem (itthon még nem is lehetett kapni)" - akkor a város azon része, ahová én bementem, már külföld? :D Nagyjából én is 1 éve vettem, Zalaegerszegen.

(#59520) andorra válasza galaxys80 (#59514) üzenetére


andorra
őstag

Akkor rendben. :K

(#59521) karldergroße válasza Bozek (#59519) üzenetére


karldergroße
senior tag

Normál SD-t vagy microSD-t? Nem mindegy...

(#59522) Bozek válasza karldergroße (#59521) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mivel Android-os topic-ban vagyunk, ez szerintem egyértelmű. Olyan telefont tudsz mutatni, amibe normál SD megy? :)

(#59523) tonyrulez válasza Bozek (#59522) üzenetére


tonyrulez
őstag

Polaroid gyerektabletbe pl. normál SD megy.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#59524) galaxys80 válasza xSide (#59517) üzenetére


galaxys80
veterán

Hogy KK alatt, hogyan működik azt nem tudom. Amikor még én használtam, akkor ez JB alatt tökéletesen működött.

(#59525) Bozek válasza tonyrulez (#59523) üzenetére


Bozek
nagyúr

Jó, nyertél, bár ezeket én nem venném egy kalap alá a többi Android-os eszközzel. De szerintem előbb volt kapható 64 GB-os SD, mint 64 GB-os microSD, szóval a téma szempontjából lényegtelen.

(#59526) olivera88


olivera88
veterán

Megkattant az Titanium backupom. Nem hajlandó biztonsági mentést csinálni semmiről, azt írja nem áll rendelkezésre elegendő tárhely. Közbe meg 8gb szabad hely van az SD kártyán. De a Huawei biztonsági mentése is megkattant, nem bírom megnyitni a visszaállítás az SD kártyáról menüt, azt írja nem sikerült a fájlt létrehozni v megnyitni. Lehet a kártyának van baja akkor?

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#59527) zeon.hu válasza olivera88 (#59526) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

nem a kártya lesz szerintem, velem is eljátszotta ezt a TB, mikor az új appokat akartam menteni.
reboot segített.
azért az okát jó lenne tudni.

#?*@&!

(#59528) #79335424 válasza olivera88 (#59526) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én is hasonlókat tapasztalok, csak a teló felhasználói tárhelyével. Valami ro -ként remountolja és ezért semmilyen program sem tud rá írni. Fogalmam sincs, hogy mitől van ez. Semmi olyat nem módosítottam, ami ezt indokolná. Ha RootExplorerrel visszacsatolom r/w -ként, akkor egy jó darabig helyreáll a rend. Nézd meg, hogy nálad nem történik -e hasonló a mikroSD csatolási pontjával!

[ Szerkesztve ]

(#59529) Bozek válasza olivera88 (#59526) üzenetére


Bozek
nagyúr

Van írási jogod az SD-re? Véletlenül nem KitKat van a telefonodon?

(#59530) olivera88 válasza zeon.hu (#59527) üzenetére


olivera88
veterán

Nem segített az se nálam. :( Lassan 1 éve hogy használom az appot de ilyen hiba még sose volt.

Somatom Megnézem.

Bozek JB 4.3 . Van

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#59531) dokee78


dokee78
félisten

(#59533) olivera88 válasza olivera88 (#59530) üzenetére


olivera88
veterán

Most nézem a belső a SD vel lett valami. Mert a kamera se akar oda menteni, azt írja az is h megtelt a tárhely. Pedig majd 900 mb szabad hely volt rajta, semmit se tároltam ott.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#59534) fdisk válasza dokee78 (#59531) üzenetére


fdisk
őstag

Na végre.
Épp ideje volt.
Egyik legjobb kamera alkalmazás számomra.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#59535) nyuszi123456 válasza oncsi (#59503) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

Ráadásul a gsmarénát nevezte meg szent forrásként. Nem hiszünk neki, de a lassulást mégsem szívesen kockáztatnánk meg.

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#59536) nyuszi123456 válasza norbert1998 (#59516) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

Hurrá.

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#59537) sittes79


sittes79
addikt

Sziasztok,

Vásároltam egy samsung H6400 TV-ét é van egy samsung advanced telóm, milyen alaklamazást ajánlotok hozzá, amivel meg tudom jeleníteni a tv-én a képeket, videókat wifin keresztül?

Köszi

(#59539) andorra válasza sittes79 (#59537) üzenetére


andorra
őstag

(#59540) marec1122


marec1122
senior tag

sziasztok!

volna egy kis gondom játék telepítéssel. most csinálom először. szóval adott egy obb és egy apk fájl. az obb-t elhelyeztem az obb mappába majd rányomta hogy install apk. de a végén amikor indítani akarom ezt írja
the extension file could not be found, pls reinstall

miért?

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#59541) LonGleY válasza marec1122 (#59540) üzenetére


LonGleY
veterán

Nem kéne warezolni. Itt nem kapsz választ erre.

Hozzá lehet, cska nem jellemző, hogy ez történne ilyenkor.

[ Szerkesztve ]

(#59542) marec1122 válasza LonGleY (#59541) üzenetére


marec1122
senior tag

bocsánat nem tudtam hogy tiszta környezetből nem lehet apk hoz hozzájutni. így a kérdés tárgytalan

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#59543) norbert1998 válasza marec1122 (#59542) üzenetére


norbert1998
veterán

de lehetséges, tudunk is sok alternatívát, viszont azért légyszíves, ha megtennéd, mondd el a riednek a történetét.

amúgy a kérdésedet megismételnéd kicsit jobban fogalmazva? :K

(#59544) #79335424 válasza norbert1998 (#59543) üzenetére


#79335424
törölt tag

Tiszta telepítésben én még nem találkoztam manuális obb másolgatással. Hogy lehetne ilyen a Play -ről? Mondjuk ez lenne a leírásában:
"Telepítsd az alkalmazást és itt egy link a hozzá való obb -hoz"? Te láttál már ilyet?

(#59545) fdisk


fdisk
őstag

A SwiftKey billentyűzet méretét a legkisebbről lehet még kisebbre venni vmivel?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#59546) air válasza fdisk (#59545) üzenetére


air
nagyúr

Talán ha dpi-t módosítasz, de akkor minden változni fog.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#59547) olivera88 válasza Bozek (#59529) üzenetére


olivera88
veterán

A belső SD kártya jogosultságainál drwx van, még a külső SD nél meg csak D. Akkor ez lesz a gond a nyilván. De mitől változott az? :F

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#59548) bb.bocs


bb.bocs
őstag

hali egy kérdés. tudtok olyan apkt ami arra jó hogy. alapvetően rejtett számon vagyok, de pl olyat tudok csinálni vele, hogy megválogatom kinél legyen rejtett a számom amikor telefonálok és kinéz jelezze ki?
de ha ilyen nincs akkor 1 sima kapcsoló is jó amitkiteszek a képernyőre mint a 3g kapcsolgatós dolog. köszi a helpet :)

(#59549) oncsi válasza #79335424 (#59518) üzenetére


oncsi
őstag

Nem. Ablakban indul, és nincs közvetlen teljesképernyő gomb. Felül a + elött szokott lenne. Nem tudom balra húzni, nem tudom a jobb alsó sarkát fogva széthúzni csak kb a képernyő feléig. Én legtöbbször a fejlécet mindig bekapcsolva tartom. (10.1 tab) csak ha tényleg kell a hely akkor szoktam kikapcsolni. Akkor csinálja leginkább, ha már sok RAM-ot bezabált a 2GB-ból.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#59550) fdisk válasza air (#59546) üzenetére


fdisk
őstag

Az nem lenne jó.
Smart keyboard-ban csuszkával lehet állítani a bill.méretét.
Kipóbálom ,meg tudom-e szokni.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.