Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60701) Doggy dog válasza air (#60574) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Sima apk telepítésre mind2nél hiba üzenet,nem lett telepítve!Root jelenleg nincs,nem tudom system/app-ba rakni,viszont a PVSTAR+ működik,köszi mindkettőtöknek!
Más:tudom mostanában Apex&Nova az ajánlott,de nem tudja valaki véletlen,hogy a Holo launcher jelenleg hol tart,mennyire "éhes"?

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#60702) vadasz70


vadasz70
aktív tag

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne Van galaxy s3 telefonom és az allshare programot használom képek nézegetésére és működik is, de a játékot akarok elindítani akkor nem találja az eszközt tehát a tv, mi lehet a gond? Köszönöm

(#60703) #79335424 válasza vadasz70 (#60702) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az Allshare tudomásom szerint realtime médiaátvitelre való. A játék képe viszont legkevésbé sem média. Ahhoz képernyőtükrözés (Screen Mirroring) kellene.

[ Szerkesztve ]

(#60704) S e t h válasza air (#60681) üzenetére


S e t h
nagyúr

Viszont még így kérdéses nekem, hogy most akkor tömeges fika volt sok felhasználó részéről, vagy csak egy ember oviskodása miatt tiltott? Mert utóbbi esetben azért érdekes kérdéseket vet fel a készítő személyiségét illetően. Nekem azért szerencsém volt még az akciós árú megvásárlásával,a készítő meg már többször segített ha kérdeztem tőle emailben, mai napig használom.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#60705) vadasz70 válasza #79335424 (#60703) üzenetére


vadasz70
aktív tag

Screen Mirroring Van az s3 még sem találja az eszközt Sőt a zenét sem tudom átjátszani csak a képeket.

(#60706) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Hali,

keresek olyan fotószerkesztő appot amivel létrehozható széleslátókörű hatás - vagy ,hogy is hívják az ilyet.. :DDD.

Más : Erre valaki?

halahala

(#60707) Polllen


Polllen
nagyúr

Sziasztok,

Tudtok olyan appot, amivel pl. Spotify-t tudnék streamelni, de a belső dac kihagyásával tabletről?

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#60708) Dottore válasza xenom0rph (#60706) üzenetére


Dottore
addikt

(#60709) gacsoi válasza xenom0rph (#60706) üzenetére


gacsoi
senior tag

pl. [link]

(#60710) #79335424 válasza vadasz70 (#60705) üzenetére


#79335424
törölt tag

Közvetlenül TV -vel még nem csináltam ilyet. MiniPC és SGS2 között csináltam, Wimo -val. Egyébként Samu TV -ről van szó? A Samuról elterjedt, hogy van Miracast. Van Screen Mirroring, de nem Miracastot, hanem egyedi szabványt használ, ami nem Samu megjelenítőkkel okozhat kompatibilitási problémát.

(#60711) w.miki


w.miki
veterán

Közelségérzékelő (Proximity sensor) tesztelésére tudtok valami programot?
Ismerősöm Galaxy S1-e ha hívnak valakit lekapcsolja a kijelzőt, mintha lefagyna, és utána már nem is kapcsolja be...
Lehet, hogy csak a közelségérzékelő döglött be, ezt kellene kideríteni.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#60712) csucsotke


csucsotke
aktív tag

Hello! Valaki találkozott már olyannal, hogy a zenelejátszó minden számot 3 példányban mutat? Már több lejátszót is kipróbáltam, de mind ezt csinálja. Mindenből 3 van.

(#60713) fecus válasza teo77 (#60700) üzenetére


fecus
őstag

Még egy próbálkozás:
A Bitsync csak akkor működik, ha mindkét gép be van kapcsolva. Ez jó neked?
A megosztást a Bitsync progi végzi, így most nincs ilyen funkció a tabletedben majd lesz a Bitsync progiban.
A kulcsot is a Bitsync generálja, majd ha megmutatod neki mit szeretnél megosztani a tesóddal.
Ha megosztod egy mappádat (és abba teszed azt a cuccot amit át szeretnél adni) és a tesód gépe is be van kapcsolva és átadtad neki a kulcsot onnantól kezdve ahányszor mind a ketten fent vagytok a Neten minden változás szinkronba kerül mindkét gépen. Még az is (ha adsz írás jogot) ha tesód letöröl egy fájlt ebből a mappából.
De ez itt már OFF.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#60714) kovisoft válasza w.miki (#60711) üzenetére


kovisoft
őstag

Például az Elixir 2. Ezzel a készülék mindenféle szenzorát lehet tesztelni.

(#60715) kovisoft válasza csucsotke (#60712) üzenetére


kovisoft
őstag

Nem lehet, hogy a zenéket tartalmazó mappád valahogy többször be van csatolva a fájlrendszerbe (pl. symlink)? És amikor a média szkenner végignézi a fájlrendszert zenék után kutatva, akkor több irányból is megtalálja ugyanazt a mappát. Esetleg próbáld meg azt, hogy konkrétan megadod a zenelejátszónak, hogy milyen mappában vannak a zenéid.

(#60716) aizen92 válasza csucsotke (#60712) üzenetére


aizen92
addikt

*#*#4636#*#* tárcsázóba?

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#60717) TheProb válasza Dottore (#60679) üzenetére


TheProb
veterán

Az derék..., még 1 indok arra, hogy android nem való technikai analfabétáknak és/vagy szimpla idiótáknak... Egyébként 100%, hogy nem csak MO-ról adnak ilyen értékeléseket, ráadásul mi elég kevesen vagyunk. Ha pl az amcsik átlagos intelligenciáját nézem, akik azt hiszik, hogy Afganisztán szomszédos ország velük, stb. addig... :U

(#60685) Bferibörs: One-on mindig is KK volt

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#60718) Bozek válasza teo77 (#60689) üzenetére


Bozek
nagyúr

Esetleg még a Teamviewer-ben is van fájlátvitel.

Céleszköznek meg ott a Servers Ultimate, csak egyszer kell jól beállítani. Bár nem árt egy DynDNS fiók, mivel a telefon IP címe folyamatosan változik. Én mondjuk most néztem, de nem sikerült normálisan beállítani az FTP-t az említett programmal. De nem adom fel. :)

(#60719) tisszekreny


tisszekreny
tag

Sziasztok!

Tudnátok nekem olyan programot ajánlani, amivel meg tudom adni dual sim telefon esetében, hogy pl. 11 óra 11 perckor az 1-es SIM-et letiltsa illetve aktiválja?

A segítséget előre is nagyon szépen köszönöm.

(#60720) 7Sony7 válasza tisszekreny (#60719) üzenetére


7Sony7
addikt

E-robot, tasker, talán a myprofiles, ?

-

(#60721) aizen92 válasza tisszekreny (#60719) üzenetére


aizen92
addikt

Tasker topicban kérdezz rá tud-e ilyet. :R

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#60722) #79335424 válasza tisszekreny (#60719) üzenetére


#79335424
törölt tag

Alapból nem tudsz ilyet, mert az Androidban nincs dual Sim kezelés. Ha MTK SOC -os a teló, akkor létezik egy MTK Control nevű segédalkalmazás, ami Tasker beépülő, így az ilyen beépülőket kezelő automatizálók (az E-Robot is kezeli) ezen keresztül tudják mindenféle igény szerint kapcsolni.

(#60723) dokee78


dokee78
félisten

Érdemes megvásárolni a Sleep as Androidot?
Ugye a fizetősben van az alvás figyelés?

(#60724) Kalos7


Kalos7
tag

Egy 4.2-es androidos tabletre hogyan tudok flash playert telepíteni?

(#60725) alex devil válasza dokee78 (#60723) üzenetére


alex devil
senior tag

Igen. De nem állítom, hogy megéri... Ha akarod felveheted a horkolásodat is. :DDD

[ Szerkesztve ]

S23

(#60726) teo77 válasza fecus (#60713) üzenetére


teo77
őstag

Ezeket vágom, ismerem. Köszönök minden infót nektek. A tobbit kinyomozom.

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#60727) tybsen válasza #79335424 (#60640) üzenetére


tybsen
addikt

Szerintem teljesen elbeszélünk egymás mellett. :)

Nekem éppen azzal van a problémám, és ez volt a kiinduló hozzászólásomban is, hogy a jelszó alkalmazások (legalabbis peldaul az altalam hasznalt KeePass, de van sok egyeb masik is) azzal a funkcióval bírnak, hogy a jelszavakat rámásolják a vágólapra és onnan be lehet illeszteni oda ahova az ember akarja. Nyilván nem maguktól másolódnak oda hanem csak akkor ha az ember oda másolja, értsd: rábök a másolás feliratra.... :U Egy olyan programmal generált jelszót mint peldaul "1$548ZnsoGs47;783afaf" senki nem fog manualisan beirogatni.

De ugy tunik megtalaltam a megoldast az emlitett Keep2 alkalmazasban, aminek egyreszt van sajat billentyuzete (ami hasonlo modon mukodik, mint az altalad hasznalt app, tehat koszi a tippet! :R), masreszt a master jelszot az adatbazishoz nem muszaj minden egyes megnyitasnal beirni, elegendo egy reszet beirni - ill. ez is reszletesen beallithato, hogy milyen esetben es hany karaktert kelljen beirni.

[ Szerkesztve ]

(#60728) air válasza dokee78 (#60723) üzenetére


air
nagyúr

Persze. Csak a használata előtt ne felejtsd el bekapcsolni a telefonban az EEG-t! ;]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#60729) #79335424 válasza tybsen (#60727) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én tudom, hogy miért kerül a vágólapra. De Te félreérted. LastPass -nál csak akkor kell billentyűzet, ha olyan gépről lépek be, amin nincs LastPass kliens. Sajátokról (telóról is) nincs semmilyen gépelgetés. Ha megnyitok egy LastPass -ban mentett oldalt, akkor vágólap nélkül kitölti és ha úgy van megadva mentésnél, akkor automatikusan be is léptet. Nekem egyáltalán nincs dolgom a jelszavakkal. Ezért lehet könyvjelzőként is használni. Először a klienst nyitom meg, majd ott rábökök a kívánt oldalra. Oldal nyit, kitölt, be vagyok lépve. Nincs semmilyen másolgatás.

[ Szerkesztve ]

(#60730) tybsen válasza #79335424 (#60729) üzenetére


tybsen
addikt

tudom hogy tudod, ezért is mondom, hogy elbeszélünk egymás mellett, ráadásul nem is a lastpass ról volt szó hanem a keepass-ról :)

múltkor volt a téma a jelszókezelés majd utánanézek de azok alapján amiket ott beszéltünk én a keepass-t tartottam a leginkább biztonságosnak, illetve azért is tettem fel a tresorit-ba az adatbazist, mert azt is biztonságosnak tartom. viszont meg fogom nézni a lastpass-t, ha jól emlékszem, múltkor már megneztem, és ez a saját böngészőjével böngészővel működik, ez nem tetszett benne. Viszont nagyon praktikus hogy nem kell egyáltalán a jelszavak beírásával foglalkozni hanem magától megcsinál mindent.

(#60731) fdisk


fdisk
őstag

Megtudná vki mondani , hogy miért így jelenik meg egy xls dokumentum?
Ez egy banki igazolás.
Más xls dokuval nincs probléma.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#60732) xSide válasza fdisk (#60731) üzenetére


xSide
őstag

Ez melyik app?
XLS probléma forrása a banknál keresendő szerintem.

(#60733) #79335424 válasza tybsen (#60730) üzenetére


#79335424
törölt tag

A saját böngészője az felejtős. Firefoxhoz és Dolphinhoz van addon. A Dolphinos a jobb.

(#60734) tybsen válasza #79335424 (#60733) üzenetére


tybsen
addikt

Koszi, megnezem.

(#60735) fdisk válasza xSide (#60732) üzenetére


fdisk
őstag

Wps office.
De próbáltam az Officesuite-vel is,ugyan az a helyzet.

Pc-n is megnéztem,és tényleg a banknál lehet a hiba,mert itt sem látni semmit.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#60736) Bferibörs válasza TheProb (#60717) üzenetére


Bferibörs
addikt

Akkor passz, telenor kártyára megy tmobilere nem,mindkét teló független.Telenor JB,tmobile KK.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#60737) Bferibörs válasza Kalos7 (#60724) üzenetére


Bferibörs
addikt

inen tudnál
az utsó 4.0 nem tudom 4.2 alatt fut e ,azt hiszem telómon futott, 4.2 alatt.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#60738) aelod


aelod
veterán

Spirit Fm-et szeretném beállítani egy galaxy ace 2 telefonon (CM11). A rádió adókat megtalálja de hangja nincs. Tudnátok segíteni?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#60739) tutuhawer


tutuhawer
őstag

Szevasztok, érdeklődnék mobilos vírusírtók és malware-eltávolító programok ügyében.
Alapból mindegyik ingyenes szinte, olvastam a kasperskyt, avg, az iobit termékét, avast, ESET, van minden, és a malwarebytes programjai s elérhető mobilra ingyen, de lehet fizetni PRO cuccokra, kb az is megegyezik mindegyiknél, vagy nagyon hasonló dolgokat kínálnak. Előfizetnék az egyikre, nekem a malwarebytes tetszik PC-n is, ajánlják is PC-re, és kérdezem, hogy hol olvashatok hiteles összehasonlításokat? A letöltött darabszámok nem elég meggyőzőek, az értékelések fals adatot is mutathatnak, ha józsipista csak rányom valamire. Segítsetek ki, mi a legmenőbb most a piacon biztonság ügyben?

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#60740) raziel01 válasza tutuhawer (#60739) üzenetére


raziel01
veterán

Az Android nem PC továbbra se.
Az a legmenőbb ha nem raksz fel semmi szart a telefonra.

[ Szerkesztve ]

(#60741) tutuhawer válasza raziel01 (#60740) üzenetére


tutuhawer
őstag

nem rakok fel semmit, irodai alkalmazások mennek, nyomtatók, amerikai futballos cuccok mennek, gyári alkalmazások vannak, google alkalmazásai vannak, céges adatok vannak, és a legtöbb gyártó kínálja, vagy kínálni fogja, hogy kösd össze egy előfizetéssel mindegyik eszközödet. Ez kiváló lenne, és a helymeghatározás is nagyon kell, hátha elvesztem a telefont. Illetve böngészés közben ha reklámra nyomok? És ha az ingyenes elemlápán véletlenül a reklámra nyomok?

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#60742) aelod válasza tutuhawer (#60741) üzenetére


aelod
veterán

Akkor felraksz egy reklám blokkolót és nem fog zavarni többet a felugró reklám.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#60743) teo77 válasza Bozek (#60718) üzenetére


teo77
őstag

Köszi a tippet!
A Nova laucher prime alkalmazas fiókjában hogy lehet mappakat létrehozni? Sehol sem találom! Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#60744) Oldman2 válasza teo77 (#60743) üzenetére


Oldman2
veterán

Nova Beállítások/Alkalmazásfiók/Alkalmazástár-csoportok/Mappa/+

(#60745) xenom0rph válasza Dottore (#60708) üzenetére


xenom0rph
őstag

Látom még mindig nem világos. Neked is csak a nature mappa elemeit jeleníti meg egyszerre. Nem az összes többi mappa képeivel egyszerre

halahala

(#60746) kovisoft


kovisoft
őstag

Néztétek már a BKK Futárt? Nem tudjátok, hogy elő lehet-e hozni benne azt, hogy mutassa a térképen az összes jármű helyzetét, mint ahogy a honlapon (a "járművek" gomb megnyomására). Csak olyat találok, hogy egy adott járat járműveit mutatja, de ha az úticélomhoz többre is felszállhatok, akkor így most végig kell keresnem egyesével a járatokat.

(#60747) emvy


emvy
nagyúr

Sziasztok,

tud valaki olyan email-klienst, ami tamogatja a tobb identitast? Tehat van egy darab email-szerver, ami tobb email-cimemet is kezeli, tobb domain-nel. Tehat

a@b.com
b@b.com
c@d.com

-- ezek mind egy helyre erkeznek, es nyilvan ha kapok egy levelet a c@d.com-ra, akkor onnan is szeretnek valaszolni.

while (!sleep) sheep++;

(#60748) LordRajZoL válasza emvy (#60747) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Én alap Gmail klienst használok erre
Gmailbe beállitotam hogy leszedje Yandexröl emaileket s be lehet állitanni hogy ha replyzel akkor yandexes email cimet használja kimenőnek.
Fiókok és Importálásnál lehet beállitanni

[ Szerkesztve ]

zZz

(#60749) emvy válasza LordRajZoL (#60748) üzenetére


emvy
nagyúr

Nem hasznalok GMailt.

Egyebkent megvan, a K-9 tudja ezt.

while (!sleep) sheep++;

(#60750) Dottore válasza xenom0rph (#60745) üzenetére


Dottore
addikt

Ja bocs, hogy tévedtem. Akkor majd legközelebb jobban figyelek és igyekszem nem utánajárni ha kérdezel valamit.

Halszemet eltaláltam azért? Nyugtass már meg!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.