Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59901) #79335424 válasza csadi0011 (#59892) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nagyjából vágom az elméletet, csak az nem passzol nálam, hogy 10db jpeg -ről van szó, amik átmennek tömörítési és képjavítási algoritmusokon. Ez után varázsolná össze őket egy külön szoftver. Egy ilyen módszernél nem 10db raw kéne legyen a kiindulási alap? Viszont én nem tudok olyan telóról, aminél külső alkalmazás hozzáférne a raw -hoz.

[ Szerkesztve ]

(#59902) LonGleY válasza alex devil (#59897) üzenetére


LonGleY
veterán

Én a Strava-t tudom maximálisan ajánlani. Az Endomondo jóindulattal is csak másodhegedűs lehet mellette. Nem is értem, miért szenvedtem vele ilyen sokáig...

A MyTracks jó-jó, de a maga egyszerűségében inkább csak annak, aki ritkán használná a követést 1-1 túrázáshoz. Meg ott vannak még a Runtastic féle megoldások, de személy szerint azokat nem csípem. Ahány sportág létezik, annyiszor próbálják eladni magukat. A SportsTracker-t mondogatják még előszeretettel, hogy az milyen remek - hát, engem a remekségéről nem győzött meg semmivel. Még az amatőr hatást sem tudta levetkőzni magáról.

[ Szerkesztve ]

(#59903) norbert1998 válasza air (#59896) üzenetére


norbert1998
veterán

valami van mindkét technikában, ez nem kérdés. de nem ennyi! :K

(#59904) air válasza LonGleY (#59902) üzenetére


air
nagyúr

"A MyTracks jó-jó, de a maga egyszerűségében inkább csak annak, aki ritkán használná a követést."

Ezt hogy kell érteni? Mitől egyszerű? Miért csak annak jó, aki ritkán használná a követést? Ez nekem logikailag nem jön össze.

(#59907) Bozek

Értettem, csak nem volt jó, amit mondtál.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#59905) alex devil


alex devil
senior tag

Köszönöm a tippeket..! :R

S23

(#59906) csadi0011 válasza #79335424 (#59901) üzenetére


csadi0011
őstag

Az oppo find 7 kameraalkalmazásában van olyan pont is hogy RAW. Arról nem tudok semmit, de ha az aminek értelmezni lehet, akkor képes a telefon nyers képet készíteni. De nem csak ez az érdekes a telefon alkalmazásában. Tud még 32 másodperces expozíciós idővel fotózni. Ami szintén olyan dolog, amit nem tudnak utánozni más telefonok. Utóbbi viszont kamera drivertől függ, tehát a kernelbe dől el, szóval azt tényleg nem lehet csak úgy más telefonba belemonyákolni.

(#59907) Bozek válasza air (#59896) üzenetére


Bozek
nagyúr

A legapróbb részletbe kötsz bele Te is mindig. Ha a szenzor 50 MPx-es, akkor működik. Az más dolog, hogy ilyen nincs a telefonban, de nem is arról beszéltem. Írhattam volna 20 MPx-t is, akkor talán értetted volna.

(#59908) LonGleY válasza air (#59904) üzenetére


LonGleY
veterán

Gondolok itt főleg a közösségi megoldások különbségeire. Hiába nem vagyok egy nagy osztogató, meg challenge-ekhez kapcsolódó, a Strava ebben mégis nagyon inspiráló tud lenni. A userek által bejelölt szegmenseken áthaladást, és az azokon elért jobb eredményeket jelzi (bringával Bp-en én már be is gyűjtöttem jópár king of the mountain-t, ami az adott szakaszokon aratott győzelmet jelenti :]). A kliens überfasza (nem akad le és sokkal értelmesebb felépítése van, mint az Endomondo-nak), bár igaz, nincs widgetje, mint a másik kettőnek. Nem tudom pontosabban leírni, egyszerűen puritán kicsit nekem a MyTracks - bár lehet, hogy másoknak meg pont ez jön be.

[ Szerkesztve ]

(#59909) #79335424 válasza csadi0011 (#59906) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az már egy fokkal érdekesebb. Látod, ezek azok az apróságok, amik nem szerepelnek a tesztekben. Pedig... Mindazonáltal ez a lehetőség már erősen a profi képfeldolgozási szint. Az, amikor egy profi jobbat tud kihozni a nyers adatból, mint a kamera szoftvere. Én tisztelem az ilyen "őrültségeket", bennem is van nem kevés hajlam az ilyesmire. De sztem egy telóval készült alapból kiindulni, az tipikusan a szarból, várat esete. Anno vettem egy Canon SX1 IS -t, mert az volt az első kompakt, ami komoly bitrátával tudott 1080p -t rögzíteni. Úgy gondoltam, hogy majd én legyőzöm az 1:23 -as szenzor korlátait. Volt kettéosztott memóriakártyáról bootoló, spéci firmware (CHDK), meg raw, meg még sokféle hókuszpókusz. De igazán jót nem sikerült kreálnom. Azóta nem hiszek a végtelen megapixelekben és a szoftveres csodákban. Minőségi optika és méretes szenzor nélkül nem lehet profi képet készíteni.

[ Szerkesztve ]

(#59910) air válasza Bozek (#59907) üzenetére


air
nagyúr

És akkor így most te miről is beszélsz? Nemde a digitális zoomról? :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#59911) GRaul


GRaul
őstag

Sziasztok,

Ismerosom lecserelte az Iphone 5s telojat egy Androidos telora.
A kerdesem az lenne, hogy rengetek zenet vasarolt meg az itunes-ban.
Az valahogyan integralhato androidra? vagy erre mi a megoldas? ajfün vonalon nagyon kuka vagyok :D
Üdv Misi

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#59912) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Egy Huawei Y330 tud mobilnetet tovább osztani a gyári szoftverrel? Ezek a 3rd party appok tényleg működnek?

mod: most kipróbáltuk ezzel és működik. :K

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#59913) ollie válasza RootRulez (#59912) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezek akkor működnek, ha a hotspotot eleve tudja a mobilod, így nem kell a menübe bemenni bekapcsolni, elég hozzá egy widget. Bár a legtöbb ilyen widget kinyítja a menüt ott, ahol a hotspotot lehet ki/be kapcsolni.

Egyébként az adatlapja alapján tudja a hotspotot.

De nem értem, miért nem nézed meg a menüjében, mielőtt kérdezed? Kb 5 másodperc.

***

(#59914) air válasza GRaul (#59911) üzenetére


air
nagyúr

Esetleg így? Vagy így.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#59915) Jazz


Jazz
veterán

Sziasztok,

Ex Dialerem van, viszont ha a nemfogadott hívásra kattintok, akkor a gyári tárcsázót hozza be. Holott a beállításokban nincs pipa a "Gyári tárcsázó megnyitása/Ha vannak nem fogadott hívások, nyissa meg a gyári tárcsázót az értesítésk törléséhez" menüpontnál.

Valakinek valami ötlet, hogy a nemfogadott hívásra kattinva a felülről lehúzható menüben, ne a gyári tárcsázót nyissa meg?

Köszi!

free your mind

(#59916) andris811


andris811
tag

Hello!

Todoist-hoz hasonló to-do appot tudnátok ajánlani? Fontos a project-szerű listázás, a windows/chrome alapú bevitel és az értesítések. Az nem gond, ha fizetős, csak ezt a szörnyű előfizetős modellt kerüljük, mint ami a Todoist-nál van. Köszi!

(#59917) GRaul válasza air (#59914) üzenetére


GRaul
őstag

köszi. lecsekkolom majd :)

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#59918) RootRulez válasza ollie (#59913) üzenetére


RootRulez
félisten

Köszi!

Érdekes, haver elvileg nem talált rajta ilyen opciót. :N

═════════════════════════════════════════

(#59919) RootRulez válasza RootRulez (#59918) üzenetére


RootRulez
félisten

Na, meg lett találva az opció. :K

═════════════════════════════════════════

(#59920) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

swiftkey hangbevitelhez hol találok olyan leírást, amivel az írásjelek is bevihetőek hangutasítással?
egyszer mintha valaki linkelte volna, de nem találom.

#?*@&!

(#59921) norbert1998 válasza zeon.hu (#59920) üzenetére


norbert1998
veterán

Ha nem találod, logikazz. Kérdőjel,vessző,felkialtojel,új sor. Stb :K

(#59922) zeon.hu válasza norbert1998 (#59921) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

ennyire nem vagyok azért debil :)
ezeket próbáltam, de csak szövegként jelennek meg.
van esetleg erre beállítási lehetőség?

#?*@&!

(#59923) TODI1111 válasza Jazz (#59915) üzenetére


TODI1111
addikt

Nem ez kell hozzá?

(#59924) #13110016


#13110016
törölt tag

Üdv urak!

Olyan emlékeztető appot keresek ami egyrészt szinkronizálható a google fiókommal, valamint magát a feladatot integrálja a naptárba is. Tehát ott is látom, hogy mik a feladataim. Idáig a tasks-ot használtam, ami szinkronizált is, de nem láttam a naptárba a feladatokat. Vagy én rontottam el valamit?

(#59925) jonnyjoker01 válasza csadi0011 (#59864) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Tudtommal az több képet illeszt össze.

Lenne egy kérdésem is: Van olyan ébresztő alkalmazás ami egy mappában levő zeneszámokat random használja? Van egy csomó eclectic zeném amik nagyon jók ébresztésre, de nem szeretném, hogy monotonná váljanak a reggeleim, ezért szeretném, hogy kb 150 zeneszám közül válasszon. Tudom manuálisan is megcsinálhatom, de az egyértelműen macerás.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#59926) Kékes525 válasza LonGleY (#59902) üzenetére


Kékes525
félisten

A Runtasticnál azért sem értem a különböző sportágakhoz az apk-ákat, mert a Runtasticon belül kb 60 félét lehet választani. Akkor minek külön is? :F

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#59927) aicon válasza Kékes525 (#59926) üzenetére


aicon
senior tag

Mert kell nekik a pénz. Még soha nem találkoztam hozzájuk hasonló agresszív vásárlásra ösztökélő kampánnyal.

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#59928) #41133696


#41133696
törölt tag

Archos Video Player

[/IMG[/P]] Akció van :K

Akciós áron: 0,99$

[ Szerkesztve ]

(#59929) Kékes525 válasza aicon (#59927) üzenetére


Kékes525
félisten

A Runtasticon belül választható sportágak monitorozása, az ugye lényegileg nem különbözik a külön kapható apk-ák nál? Gyakorlatilag azok is rendesen használhatók (mármint a Runtasticon belüliek).

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#59930) SG3rg0 válasza #41133696 (#59928) üzenetére


SG3rg0
őstag

Szia!

Feliratokat tud letölteni?

(#59931) #41133696 válasza SG3rg0 (#59930) üzenetére


#41133696
törölt tag

Szia, a képeken a válasz:

A főképernyő, nincs semmilyen audiovizuális állomány a belső tárhelyen, ezért nem talál semmit. NTFS fájlrendszerrel kell majd boldogulnia alkalomadtán.

A 15 perc már régen leketyegett, de még nem volt időm kipróbálni, viszont elég régóta be van ütemezve, hogy megvásárolom, mert ajánlották. BSplayer PRO, és MX Player PRO mellett kíváncsi leszek rá, elég erős a mezőny :K

Van hozzá egy ilyen is: Archos Remote Control. Mondjuk ezt még nem tettem fel :)

Illetve ide valószínűleg érdemes lesz regisztrálni: http://trakt.tv/downloads#android

(#59932) norbert1998 válasza zeon.hu (#59922) üzenetére


norbert1998
veterán

Gondoltam. Viszont nekem ezek tökéletesen mennek :K

(#59933) Bozek válasza #41133696 (#59931) üzenetére


Bozek
nagyúr

És mit lehet állítani a feliratoknál? Mert sajnos ez egyik képen sincs rajt. Ha van olyan jó ezeknek a kezelése, mint az MX Player, akkor kap egy esélyt. :)

(#59934) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Az AVG vírusírtó tud-e már magyarul?

(#59935) #41133696 válasza Bozek (#59933) üzenetére


#41133696
törölt tag

Például, hogy a magyart részesítse előnyben. De, ilyesmit, hogy színezés, meg helyezés nem néztem. MX Player PRO-nál ilyesmit is lehet, de ott sem használom, alap fehér aztán jó napot :)

(#59936) Viktor0610 válasza #41133696 (#59931) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(De utálom, mikor ennyi értesítésem van... :( ;] )

Samsung Galaxy A54

(#59937) raziel01 válasza #41133696 (#59928) üzenetére


raziel01
veterán

Most próbáltam. Nálam egy rakat szar.
Nem játszik le semmit.
CM11. Akármit próbálok lejátszani azt írja, hogy archos video sajnos leállt.
Mindegy amúgy sem tűnik olyan professzionálisnak, mint az MX player.

(#59938) #41133696 válasza Viktor0610 (#59936) üzenetére


#41133696
törölt tag

Azt én is, de nálam naponta annyiszor üzennek különböző alkalmazások (levelező kliensek, időjárási figyelmeztetések, Business Calendar PRO események, Google Play frissítések, OneDrive, VÉSZ stb) hogy néha el is mulasztom törölni.

(#59939) Mzombi válasza Bozek (#59857) üzenetére


Mzombi
aktív tag

hello!

ezeket a beállításokat hol találom? Néztem már mindenhol (szerintem), de nem találtam hasonlót :(

(#59940) Kátai


Kátai
senior tag

Tud valaki egy egyszerű Mp3 lejátszó apk.-ot?Samsung glaxay mini-re kellene.

(#59941) Bozek válasza #41133696 (#59935) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nekem sárgára van beállítva, mert a fehér sokszor nem olvasható. Meg van fekete körvonal és árnyék is, valamint egyedi betűtípust használok (Anivers). Szóval eléggé nagyok az igényeim. :)

(#59942) CB


CB
senior tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani egy valódi flip-es órát androidos telefonra?
Korábbi telefonom MIUI ROM-ban volt egy igényes, valódi flipes.
Valami hasonló, vagy esetleg ez a program érdekelne.

Köszönöm

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#59943) Jumbozorz válasza CB (#59942) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Szia,

Flip clock

Én ezt használtam sokáig. Semmi gond nem volt vele és igényes volt.

(#59944) Baku válasza Kátai (#59940) üzenetére


Baku
aktív tag

A Totál Commander lejátszójánál jobbat és egyszerűbbet még nem láttam. Mióta droidot használok ez van fent minden gépemen. Minden más kipróbált ment a kukába. ...

(#59945) #41133696 válasza Bozek (#59941) üzenetére


#41133696
törölt tag

Köszi, majd kipróbálom :)

(#59937) raziel01: Majd meglátom, teljes áron nem akartam én sem megvenni, csak akciósan. Ezért is vártam meg ameddig leárazzák :) A kíváncsiság hajtott, mert többen dicsérték nagyon.

(#59946) CB válasza Jumbozorz (#59943) üzenetére


CB
senior tag

Ez animált? Vagy csak átvált rajta a szám.

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#59947) zeon.hu válasza norbert1998 (#59932) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

tudom, hogy tudja ezt, csak azt nem tudom, hogy nálam miért nem tudja :))
persze angolul is próbáltam, mivel 2 nyelv van beállítva, de akkor se.

#?*@&!

(#59948) Probert75 válasza CB (#59946) üzenetére


Probert75
addikt

Nem animál, csak átvált.

(#59949) Kátai válasza Baku (#59944) üzenetére


Kátai
senior tag

Az nekem is megvan a telón,de csak fájlkezelésre használom.Zenét,hogy tud kezelni?

(#59950) csumpa93


csumpa93
tag

Sziasztok! Tud valaki valami jó kamera appot Sony-hoz?? A saját szoftver nem áll a helyzet magaslatán

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.