Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60051) tomy86 válasza DeFranco (#60046) üzenetére


tomy86
addikt

Próbáld ki a Mort Playert (lejátszó + widget)! Úgy emlékszem megy 2.2-n is. Többféle rendezési lehetőséget lehet beállítani és nem egy erőforrászabáló app.

(#60052) zeon.hu válasza draco31 (#60047) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

night clock

#?*@&!

(#60053) DeFranco válasza tomy86 (#60051) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Köszi, elég geek cuccnak néz ki, eddig tetszik. Feltettem, hazafelé kipróbálom :)

(#60054) siofok


siofok
őstag

Sziasztok!nincs valakinek véletlen 1 vagy 2 vel régebbi facebook appja?ez a mostani akad mint a hétszentség görgetésnel. :-( előre is köszönöm!

OnePlus nord 2t

(#60055) draco31 válasza zeon.hu (#60052) üzenetére


draco31
veterán

Köszönöm!

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#60056) ignisz válasza zeon.hu (#60038) üzenetére


ignisz
senior tag

Nincs

(#60057) Laca1212 válasza air (#60042) üzenetére


Laca1212
őstag

Nem tudtam. Köszi! És megnézni sem tudom mennyit ébreszt. Valahogy most nem találom a Gsam-ban...Vagy kivették belőle?

(#60058) zeon.hu válasza ignisz (#60056) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

4.4-en wifin belül a speciális részében van.
Gondolom 4.3-ban is van valami hasonló lehetőség.

#?*@&!

(#60059) eames


eames
tag

Tudtok ajánlani valami letisztult, jól működő jegyzet/emlékeztető appot? Nem kell, hogy eszközök között szinkronizáljon meg ilyesmi, csak telefonon használnám.

[ Szerkesztve ]

(#60060) Lacusa válasza DeFranco (#60050) üzenetére


Lacusa
csendes tag

Mixzing elég jó,nekem is galaxy 3-ason volt.

[link]

(#60061) ignisz válasza zeon.hu (#60058) üzenetére


ignisz
senior tag

Ha bekapcsolom állandóra a wifit, akkor mindig kapok jelzést?

(#60062) zeon.hu válasza ignisz (#60061) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

nem azt mondtam, hogy állandóan menjen a wifi (bár én sose kapcsolom ki).
amikor wifi hálózatra van csatlakozva, akkor alvó módban se kapcsolódjon le róla.
4.4-en ez így néz ki: Wifi ébren tartása alvó módban-Mindig

#?*@&!

(#60063) ignisz válasza zeon.hu (#60062) üzenetére


ignisz
senior tag

Lehet, hogy nem egyről beszélünk? Nekem az a gondom, hogy zárt állapotban nem mindig kapok ledes jelzést. A telefon beállításokban be van kapcsolva. Nem látom, hogy üzenetem jött pld.

[ Szerkesztve ]

(#60064) zeon.hu válasza ignisz (#60063) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

hangjelzés érkezik? ezt nem említetted.
az üzenetek megjönnek biztosan? vagy csak akkor, ha már nyitod a képernyőt?
ha beérkeznek a levelek és hangjelzés mindig van, de a led csak random jelez, akkor persze más lesz a gond.

#?*@&!

(#60065) petipetya válasza ignisz (#60063) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ha alvó módban nincs wifin a telefon, akkor nem is szinkronizál. Ha pedig nem szinkronizál, akkor nem kapod meg a leveleket, üzeneteket stb., amelyek a neten keresztül jönnek. Ha pedig ezeket nem kapod meg, akkor a telefonnak nincs miről értesítenie téged, kivéve persze a nem fogadott hívást és az sms-t.

Tehát érdemes tisztázni, hogy miről nem értesít ilyenkor a telefon.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#60066) Pörp


Pörp
senior tag

Hi!

Olyan telefonkönyvet keresek, amely a név és telefonszám mellett mutatja a cég nevet ahol az kontaktom dolgozik. Mindegyik úgy van elmentve hogy cégnév, telefonszám is meg van adva, de csak akkor látom, ha a kontaktom részletes adatlapjára rámegyek. A listában csak a neve van.
Köszönöm!

(#60067) Dottore válasza ignisz (#60032) üzenetére


Dottore
addikt

Azt írod Gyári 4.3-as. Ez akkor egy Nexus? Mert nekem az és ugyanez a problémám. Mindent kipróbáltam amit lehetett. Semmi. Ha van kedve jelez, ha nem nem. Egy dolog segített CM, az alatt jó volt, de stock alatt nem.

(#60068) ignisz válasza Dottore (#60067) üzenetére


ignisz
senior tag

Bocs, nem írtam: samsung s3 lte a telefonom.

(#60069) zeon.hu válasza ignisz (#60068) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

még most sem tudjuk, miről nem kapsz értesítést.
ha emailekről van szó, akkor a gmail pl a közösségi és promóciós levelekről nem küld értesítést(megjegyzem, a 4.9-es verzió néha hajlamos az elsődlegesről is megfeledkezni, de vissza lehet állni korábbira).

#?*@&!

(#60070) ignisz válasza zeon.hu (#60069) üzenetére


ignisz
senior tag

Van a telefonban: kéken villog, ha üzenetem van ( nem fogadott hívásom volt, netbanki üzenet ).

(#60071) DeFranco válasza Lacusa (#60060) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Most nézem, köszi.

(#60051) tomy86: Ez a Mort ez eddig nagyon jó, kicsit bonyolult, de látszik hogy van benne potenciál, jól belakható. Köszi!

(#60073) #79335424 válasza Gabo83 (#60072) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez vmi Ustream -szerű dolog?

(#60074) #41133696 válasza #41133696 (#59931) üzenetére


#41133696
törölt tag

Talán ez is annyira beszédes kép, hogy megérje megnézni az Archos Video Player iránt érdeklődőknek :

(#60075) scream válasza #41133696 (#60074) üzenetére


scream
veterán

MX Player-nél mitől jobb, ha a feliratkeresés/letöltés opciót nem vesszük figyelembe?

(#60076) eames


eames
tag

Evernote vagy Google keep-ről vélemények? Evernote-ban is van olyan lehetőség, hogy bizonyos helyen vagy időben emlékeztessen?

(#60077) dokee78 válasza eames (#60076) üzenetére


dokee78
félisten

Keep nekem jobban bejött,bár lezárt képernyőnél nem igazán jelez hely emlékeztető esetén.

(#60078) oncsi válasza Bozek (#60039) üzenetére


oncsi
őstag

"Jó példa az MX Player, amiből megvettem a Pro-t, pedig az tényleg csak annyival jobb a simánál, hogy nincsenek benne reklámok"

Meg lehet teljes képernyőn is használni amikor pl. fix a tálca. Vagy 16:10-en, vagy nagyításkor nem rögzíti a bal oldalhoz a képet. (Samsung Note)
Az ingyenes ezeket sem tudja.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#60079) beg válasza eames (#60076) üzenetére


beg
veterán

Keep. Nálam jelez alvó állapotban is. Mindenféle emlékeztetőre meg listára ezt használom.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#60080) eames válasza beg (#60079) üzenetére


eames
tag

Köszönöm beg és dokee78, közben már telepítettem is, tetszik!

(#60081) teo77


teo77
őstag

Sziasztok!
Az aktuális Google Maps-al nem lehet 2, a terkepen rábökéssel kijelölt 2 pont közti útvonal távolságát mérni? A régi verziókban volt ilyen funkció. Ha ebben már ez nincs meg, akkor melyik az a verzió, amelyikben megvan? Azt meg akarom szerezni. Köszönöm!

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#60083) #41133696 válasza scream (#60075) üzenetére


#41133696
törölt tag

A Trakt.tv integrációval tud többet nyújtani. Egyébként a felírat keresést a BS Player fizetős verziója is tudja.Na meg most eleve sokkal olcsóbb mint az MX Player PRO.

Szerk: Ha például az ingyenes MX Player-t használod, és zavar a reklám, akkor érdemes ezt megvenni.

[ Szerkesztve ]

(#60084) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, amiota nemreg frissult a chrome bongeszo, felul eltuntek a megnyitott oldalak fulei es az uj ures lap nyito plusz jel.
Hogy tudnam viaazarakni oket es hogy tudok lapok kozt valtani?

Adatok torlese, uninstall es friss install is megvolt mar.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#60085) pikszel válasza kukinyo (#60082) üzenetére


pikszel
őstag

Tehát 60sec - 30sec - 60sec - 30sec - ...?
Tasker például.
2 perc alatt összeraktam. Az asztalról egy ikon indítja, egy másik pedig lelövi az időzítőt.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#60086) zeon.hu válasza Zirowe (#60084) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

chrome beta-t használok, abban jobbra fent van egy kis négyzet,benne egy szám, az jelzi a nyitott oldalakat.
ha a sima chrome-ban is így van, akkor arra klikk, ott lesznek az oldalak és a + jel.

#?*@&!

(#60087) Baku válasza Zirowe (#60084) üzenetére


Baku
aktív tag

ITT megtalálod a régebbi verziókat.
(Oldal alsó felén) Az augusztusi még teljesen rendben volt....

(#60088) kukinyo válasza pikszel (#60085) üzenetére


kukinyo
addikt

Köszönöm úgy tűnik ez jó lesz. :R

(#60089) #79335424 válasza #41133696 (#60083) üzenetére


#79335424
törölt tag

Olvasom itt egy ideje ezeket a médialejátszó tippeket. Az Archos -t nem sikerült kipróbálnom, mert RK3188 -as miniPC -n akkora FC -t produkált, hogy az egész kütyü rebootolt tőle. Megvan a BSplayer és az MXplayer fizetőse is, de testreszabhatóságban egyik sem közelíti meg az XBMC lehetőségeit. Nem véletlenül több, mint 100MB a telepített méret.

(#60090) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Sziasztok,tudja valaki hogy Winamp megy e ART on,mindig azt írja hogy nincs telepítve.

[ Szerkesztve ]

(#60091) Zirowe válasza Baku (#60087) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Kosz, felraktam az elozo verziot.
De arrol nem lehet tud i vmit, hogy miert lett igy elcseszve ez az uj es esetleg kesobb rendbe lesz-e hozva?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#60092) Baku válasza Zirowe (#60091) üzenetére


Baku
aktív tag

Hát ezt a fejlesztőktől kellene megkérdezni. .. Én mindenesetre letiltottam minden további frissítést. ...

(#60093) petipetya válasza Zirowe (#60091) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ez a béta? Mert abban volt hasonló jelenség. A stabil 37.0.2062.117-es Chrome alatt nálam látszik a négyzet, benne a megnyitott lapok számával.

"nincs rá lezsóidő"

(#60095) nyuszi123456 válasza GEPESZ66 (#60023) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

Lehet, hogy amit írtam, gyári app volt.

De van a Battery Doctor nevű ingyenes appnak egy jó widgete, azon van repülőmód is. Előre megmondja, hány óra/perc üzemidő van még hátra, és ennek megfelelően profilok is megadhatók. /pl megadhatod, hány %-os lemerüléstől felejtse el az automatikus szinkronizálást/

A töltést is vezérli, 100% után rányomja a karbantartó töltést.

Hátránya, hogy a jó widget 4x2, kissé nagy. Millió dologról értesíteni akar, ami zavaró, de a beállításokban kikapcsolható.

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#60096) Zirowe válasza petipetya (#60093) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Nem, a rendes.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#60097) Dottore


Dottore
addikt

(#60098) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Sziasztok!
Létezik olyan app, ami kirak az értesítési sávba egy értéket az aktuális akkumulátorhasználat értékéről mA-ben, vagy %/órában kifejezve? Egyéb logolás, monitorozás funkció nem lényeges (feleslegesen enné az akksit). Battery monitor widget van most fent, de ez a szegény veréb esete, akire ágyúval lövöldöznek.

(#60099) Dottore válasza BigBlackDog (#60098) üzenetére


Dottore
addikt

(#60100) tonyrulez válasza BigBlackDog (#60098) üzenetére


tonyrulez
őstag

Esetleg nézd meg, hátha tudja gyárilag is a telefon. Nekem pl. Akkumulátor részletezőnél ott van az akku százalék kijelzés.

4 8 15 16 23 42

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.