Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60401) Mzombi


Mzombi
aktív tag

Hello! Már párszor felmerült a keyboard app kérdés és most eljött az ideje, hogy qvara meguntam a SwiftKey szarakodását...
Ki mit ajánl helyette? Jó ha ugyanúgy megjegyzi a szavakat, amiket írok, a többit meg úgyis beállítom olyanra, amit megszoktam...

(#60402) Barell


Barell
senior tag

Sziasztok, androidra van olyan alkalmazás mint ami IOS-re mellyel youtube-on meghallgatott zene offline visszahallgatható?

(#60403) tomy86 válasza Mzombi (#60401) üzenetére


tomy86
addikt

Kezdem a sort :) Smart Keyboard Pro, TouchPal

(#60404) gatto_ válasza #79335424 (#60400) üzenetére


gatto_
senior tag

Szerintem rendben van. Nálam, amit beállítottam, azt hibátlanul hozza. Ha csatlakozok a wifihez akkor átvált 2G-re, kikapcsolt kijelzőnél 5 perc után dettó. Szóval úgy általában 2G-n van. :) Plusz beállítottam 4-5 programot (böngésző, twitter app, play áruház, gmail) amit ha elindítok, akkor azonnal átvált 3G-re. ( Mondjuk ezzel vidéken szívtam a hétvégén, mert átváltott, de nem volt 3G lefedettség a környéken, így "csak segélyhívások" üzenet fogadott. Persze ez beállítás kérdése, nem a program hibája.)
A váltást nem nevezném gyorsnak. Olyan 4-5-6 mp kell neki, de ez gondolom a hálózat sajátossága.
A tasker dologról nem tudok nyilatkozni, nem használok.

(#60405) petipetya válasza AshaNoR (#60381) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nálam ott található az equalizer az 5.6.x verziójú Play Zenében: beállítások / hangszín.

"nincs rá lezsóidő"

(#60406) air válasza gatto_ (#60404) üzenetére


air
nagyúr

Szinte minden mondatoddal egyetértek és meg tudom erősíteni, annyi kiegészítéssel, hogy nálam a váltás 2-3 mp alatt megtörténik mindkét irányba.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#60407) #79335424 válasza gatto_ (#60404) üzenetére


#79335424
törölt tag

És Air:
Köszönöm az infót!

(#60408) AshaNoR válasza kovisoft (#60382) üzenetére


AshaNoR
tag

Köszönöm a segítséget! :R

(#60410) S e t h válasza Mzombi (#60401) üzenetére


S e t h
nagyúr

Swype, Kii keyboard

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#60411) bach66 válasza Mzombi (#60401) üzenetére


bach66
tag

Én nagyon meg vagyok elégedve a Kii Keyboard-dal - nekem bejött. (Korábban próbáltam pl. a Swiftkey-t, Swype-ot, TouchPal x-et)

[ Szerkesztve ]

(#60412) pikszel válasza #40993792 (#60409) üzenetére


pikszel
őstag

Még egy szavazat Smart Keyboard mellett.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#60413) Mzombi válasza pikszel (#60412) üzenetére


Mzombi
aktív tag

köszönöm mindenkinek, egyelőre Smartot tesztelem... Egyet nem találok, hogyan lehet előcsalogatni a hangbevitelt (kis mikrofon)? Beállításokon belül bepipáltam,de amikor előhívom a keyboardot, nem találom sehol. Testre lehet vhogy szabni az írásjeleket?

(#60414) pikszel válasza Mzombi (#60413) üzenetére


pikszel
őstag

Nálam a szóközön való "felfelé húzásra" van beállítva.

Beállítások > Kézmozdulatok > Felfele húzás > Beszédből szöveg

[ Szerkesztve ]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#60415) csadi0011


csadi0011
őstag

Azt sajnos nem tudom mennyire jegyez meg szavakat, de nekem az ingyenes keyboardok közül ez állt a leghamarabb kézre és ezt tudtam a legkényelmesebben belőni: Hackers Keyboard

(#60416) erikke17 válasza gatto_ (#60394) üzenetére


erikke17
őstag

Hú ez remek köszönöm, nem probléma van Xposed is! :) Próbáltam keresni de mivel ilyen néven van, hogy Intelli3g kicsi eséllyel találok rá :D

air - Neked is köszi :K

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#60417) baci56 válasza ollie (#60362) üzenetére


baci56
csendes tag

Köszönöm a válaszod ! Somatom -nak is köszönöm a válaszát !

Még a témához, Wipe Battery statot szeretnék törölni , lehet hogy root kell hozzá eleve ?

[ Szerkesztve ]

(#60418) whiskeys válasza whiskeys (#60368) üzenetére


whiskeys
őstag

köszönöm szépen, találtam már..... :((

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#60419) dokee78


dokee78
félisten

Mi lett az Antutuval?
Nem kompatibilis a telómmal.
Többször is fenn volt már pedig.
Csak ezt engedi feltelepíteni:AnTuTu Benchmark X Jul,2014

Gyári android 4.2.2

(#60420) air válasza dokee78 (#60419) üzenetére


air
nagyúr

Örülj neki!
Mellesleg mi értelme van, az agyon kozmetikázott, össze-vissza csalt eredményt szolgáltató, maximum e-pénisz növelő alkalmazásnak? ;] :P

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#60421) Mzombi válasza pikszel (#60414) üzenetére


Mzombi
aktív tag

köszönöm mindenkinek, most egy ideig (remélem sokáig) a Kii mellett teszem le a voksomat (meg is vettem a Pro-t).

(#60422) bigrock válasza dokee78 (#60419) üzenetére


bigrock
addikt

Állítólag több teszt során a tényleges pontszámot írta ki, ezért átmenetileg megszüntették... :-)

(#60423) pikszel válasza air (#60420) üzenetére


pikszel
őstag

A készenléti idő csökkentésén és némi felesleges hő termelésén kívül én sem ismerek egyebet.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#60424) norbert1998 válasza pikszel (#60423) üzenetére


norbert1998
veterán

e-pénisz méregetés! :D

végülis tök reális az 53 ezer a galaxy alphára

[ Szerkesztve ]

(#60425) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Olyan alkalmazást keresek, mint a wi-fimatic, tehát cellainfó alapján kapcsolja ki, illetve be a wi-fit. Sajnos va wi-fimatic KitKat alatt nem működik nálam rendesen... :(.

(#60426) pikszel válasza Jim74 (#60425) üzenetére


pikszel
őstag

Smart WiFi Toggler

Annyi, hogy nem cellainfó alapján megy, hanem a wi-fi hálózatokon alapul. Míg a tasker ki nem váltotta, ezt használtam. Hibátlanul dolgozott.

[ Szerkesztve ]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#60427) air válasza pikszel (#60426) üzenetére


air
nagyúr

"nem cellainfó alapján megy, hanem a wi-fi hálózatokon alapul."

Ez meg mit jelent?
Akkor kapcsolja be a wifit, ha egy adott hotspot közelében vagyok? De honnan tudja, hogy ott vagyok, ha a wifi nincs bekapcsolva.

"Uses your network location."

Ez mit jelent, ha nem cellainfót?
Egyébként honnan tudná, hogy mikor kell bekapcsolni a wifit?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#60428) pikszel válasza air (#60427) üzenetére


pikszel
őstag

Bizonyos időközönként bekapcsolja a wi-fi modult, körbenéz és ha az emlékei nem csalják meg akkor pl. otthon bekapcsolva is marad. Olyan mint a Taskerben a wi-fi near.

[ Szerkesztve ]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#60429) jozso1989


jozso1989
őstag

Hello! Azt szeretném kérdezni, hogy a Greenify Pro verzióban le lehet fagyasztani a Facebook appot root nélkül?

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#60430) Jim74 válasza pikszel (#60428) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi, de ez annyira nem szimpatikus megoldás.

(#60431) Viktor0610 válasza Jim74 (#60425) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem használok ilyen programot (állandóan be van kapcsolva a wi-fi), de ezt nézted már? :)

"Wi-Fi Matic doesn't work under Android 4.3 or 4.4
Google has included by default a new feature in Android to enable "Wi-Fi scanning" to improve location, even if you have setting Wi-Fi off. Thit might be conflicting with Wi-Fi Matic On and Off actions.

Please check if you have enabled the advanced Wi-Fi option "Advanced Wi-Fi" - "Scanning Always Available" under Android settings menu and dissable it to see if it helps."

Samsung Galaxy A54

(#60432) #79335424 válasza pikszel (#60428) üzenetére


#79335424
törölt tag

Na, ne má'! Hát ez igazi minek lenne. Ennek max. olyan Android verzión lenne értelme, amelyiken kikapcsolt wifinél se kapcsol ki a wifi. Én nem tudok jól Angolul, de sztem a Playen, a leírásában is cellainfó van. De sztem Te sem véletlenül váltottál Tasker -re. Ezek a lehetőségek az E-Robotban is sokkal kifinomultabban kezelhetők, mint egy "célalkalmazásban". Pl. ez aktív, vagy passzív cellafigyelést, illetve wifi felderítést csinál? Kikapcsolt kijelzőnél kell nekem a wifi kapcsolás?

Szerk: megelőztek. :)

[ Szerkesztve ]

(#60433) air válasza jozso1989 (#60429) üzenetére


air
nagyúr

Azt a simával is lehet. A pro a rendszer appokhoz kell.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#60434) ollie válasza air (#60433) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lehet, hogy neki rendszer app, mert vannak telefonok ahol gyárilag jön a facebook.

***

(#60435) jozso1989 válasza air (#60433) üzenetére


jozso1989
őstag

Nem, nem lehet az alappal. :(

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#60436) Jim74 válasza Viktor0610 (#60431) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi az infót :R
Sajnálom, mert szerettem ezt a programot...

(#60437) pikszel válasza #79335424 (#60432) üzenetére


pikszel
őstag

Az milyen android verzió ahol a kikapcsolt wi-fi nincs kikapcsolva?
Semmi köze a cellainfón alapuló helymeghatározáshoz, nem is tudom hol láttál ilyet. Wi-fi location != cell ID, de ezt gondolom te is tudod. Ha ismert (elmentett) wi-fi hálózatot talál, akkor bekapcsol, ha elhagyod azt a területet, kikapcsol. De egyszerűbb lenne kipróbálni nem? Ahogy írtam nálam teljesen jól szuperált és az akkuidőn sem vettem észre, hogy futna az alkalmazás. Akkor mi vele a gond? Az utolsó kérdésed lehet, hogy félreértem. Ha pl. otthon vagyok, nem ülök a gép előtt és nem nyúlok a telefonhoz, attól még szeretnék push értesítést kapni arról, hogy email-em jött.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#60438) #79335424 válasza ollie (#60434) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az SGS2 -mben volt egy SNS (Social Network Service) rendszeralkalmazás. Pontosan nem tudom, hogy mi célt szolgált, de mivel olyan volt az ikonja, mint a Facebooké, ezért biztos voltam benne, hogy jobb lesz nekem, ha az nincs a telómon. :)

pikszel:
Ezt akkor valóban benéztem. Mint írtam, nem tudok jól Angolul. Mentségemre legyen, hogy sztem nem helyes a megfogalmazás. Mobilhálózat esetén cell ID -nek hívják, de wifi hálózatoknál a kliens az SSID -t használja azonosításra.
Mint ahogy előttem is írták, 4.4 -ben (de ezek szerint már a 4.3 -ban is) van egy ilyen lehetőség. Pontosan a helyazonosítás a célja. A lényege, hogy ilyenkor a készülék nem áll át automatikusan a hálózatra, de be tudja azonosítani. Tudomásom szerint, ez még kikapcsolható a beállítások egy külön menüpontjában.
Az utolsó kérdés csak egy kérdés volt részemről. De sztem van némi alapja, mivel egyes gyártók (pl. Samsung) külön opciót ad a kijelző állapotától függő wifi kezelésre. Az más kérdés, hogy Neked van -e rá szükséged.

[ Szerkesztve ]

(#60439) Bozek válasza pikszel (#60437) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mondjuk a KitKat. Van benne egy olyan lehetőség, hogy a Google helymeghatározás akkor is kereshet WiFi hálózatokat, amikor amúgy a WiFi ki van kapcsolva. Szóval előre megjegyzett hotspot-hoz nem fog csatlakozni, viszont megy a WiFi.

(#60440) zeorsdfd


zeorsdfd
senior tag

Androidos Chrome gyorsítás volt már?
Lehet, hogy volt, bár nem dobta a kereső úgyhogy most bedobom:

Az androidos Chrome böngészőben beírva "chrome://flags/#max-tiles-for-interest-area” vagy magyarul: a chrome://flags oldalon az "Egy érdeklődési terület maximális mozaikszáma" részre keresve át lehet állítani a RAM használatot; az alapértelmezett 128MB-ról 512MB-ra.
És tényleg, sokkal szebben jönnek be az oldalak, és simább a görgetés.
Lehet próbálkozni!

[ Szerkesztve ]

(#60441) ollie válasza zeorsdfd (#60440) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azt tegyük hozzá, hogy 2GB RAM alatt felesleges vele próbálkozni. ;]

***

(#60442) tomy86 válasza zeorsdfd (#60440) üzenetére


tomy86
addikt

"át lehet állítani a RAM használatot; az alapértelmezett 128MB-ról 512MB-ra."
Annyim van összesen :D Mondjuk nem is használok Chromeot.

(#60443) zeorsdfd válasza tomy86 (#60442) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Lehet pl 256ra is állítani ám, sztem még az is segíthet.

(#60444) aelod


aelod
veterán

Sziasztok!

Spirit Ul-nél van mód rá, hogy rögzítsem a rádió adást?
Tudtok még esetleg jó rádió alkalmazást ami megy offline is?

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#60445) ollie válasza zeorsdfd (#60443) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

512MB RAMos androidos készülékeken még 128MB sincs szabadon, nem hogy 256...

***

(#60446) tomy86 válasza zeorsdfd (#60443) üzenetére


tomy86
addikt

Nem a ram használat miatt nem használok Chrome-ot (pc-n is csak egy napot ért meg), csak mindig elámulok, hogy minek egy böngészőnek ennyi memória.

(#60447) -=Vacsek=-


-=Vacsek=-
senior tag

hali. updatelt a dolphin browser és most az oldalon meg mindenhol megjelent alul +ba egy csik ami nagyon zavar és ezálltal elvesz egy sávot a weboldal tartalmábol is. nézegettem a beállitásoknál nem találtam olyat h ne legyen ott. ezt az updat-et nem lehet vhogy kitörölni h az elöző legyen és akkor nem frissiteném le.

(#60448) ollie válasza tomy86 (#60446) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem a böngészőknek, hanem a weboldalaknak kell a sok memória.

***

(#60449) Viktor0610 válasza -=Vacsek=- (#60447) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Feltettem a Dolphint.
A képernyő jobb oldalától indíts egy "suhintó" mozdulatot, itt a Control panelen válaszd az első (Fullscreen) lehetőséget. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#60450) gatto_ válasza -=Vacsek=- (#60447) üzenetére


gatto_
senior tag

Rakd teljes képernyős nézetre, és akkor nincs ott az a sáv. Továbbá, be lehet állítani, hogy felül az állapotsáv teljes képernyőnél is látható legyen, és akkor szinte olyan lesz mint volt. Visszabutítani csak úgy lehet, ha törlöd a mostanit, és leszeded valahonnan a régit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.