Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60351) Baku válasza lafaty80 (#60347) üzenetére


Baku
aktív tag

EZ

(#60352) gatto_ válasza nyuszi123456 (#60348) üzenetére


gatto_
senior tag

Milyen készüléked van? Én az újratöltéseket akkor tapasztaltam mikor gyengébb telefonom volt, kevés rammal. Amióta 2Gb ramom van, ezt nem tapasztaltam.

(#60353) Baku


Baku
aktív tag

Sziasztok!

A Simple mp3 downloadert használom telefonon.
Nagyon jó, de csak állított módban hajlandó működni.
Tud valaki olyan verzióról, ami fekvő módban is használható (tableten) ?

(#60354) nyuszi123456 válasza gatto_ (#60352) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

Sajnos nem az újratöltés a probléma, hanem hogy a dolphin a tabokat, azok teljes tartalmát, címét elfelejti, és üresen indul újra. (Az újratöltés inkább a megoldas lenne, de sajnos nem teszi.)

[ Szerkesztve ]

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#60355) zeorsdfd


zeorsdfd
senior tag

Kitkatra keresek olyan apró appot, ami mp3 lejátszási listákat gyárt könyvtárakból, olyanokat, amiket felismer a rendszer (és az ilyen listákat használó más appok is pl Zombies run)

(#60356) gatto_ válasza nyuszi123456 (#60354) üzenetére


gatto_
senior tag

Akkor nem tudom mi baja. :-) Nekem a napokban frissült. Szép meg gyors, de lett pár gyerekbetegsége. Pl az indexen csak dupla klikkre lép vissza a cikkekről a főoldalra, az origón meg visszalépés után mindig legfelül kezdi a főoldalt. Kicsit bosszantó.

(#60357) kovisoft válasza nyuszi123456 (#60354) üzenetére


kovisoft
őstag

Cache/felhasználói adatok törlését és a Dolphin teljes újratelepítését próbáltad már? Milyen verzió van nálad? Nálam 11.2.3, és gond nélkül megy android 4.3 alatt (persze ez téged nyilván nem vigasztal).

(#60358) #79335424 válasza nyuszi123456 (#60348) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ilyet nem kéne csináljon. Nézd meg a Beállítások -> adatvédelem -> kilépési beállításoknál, törli -e az előzményeket! A másik, amire gondolok, hogy Neked elég kevés ramod van, főleg egy asztali nézethez. A böngészők általában dinamikusan kezelik a ramot. Kevés ramnál, kisebb helyet foglalnak el. De ehhez valamiket dobniuk kell. Aztán a rendszernek is van egy alsó küszöbértéke, aminél elkezd bezárogatni. A Dolphin ha "fullosan" megy, akkor nem épp ramtakarékos böngésző. Bár sztem olyankor egyik sem az.

Kovisoft:
Az elég alap, hogy otthoni hálózaton, egy saját eszköznek, fix IP van beállítva a routerben. Vagy legalább az eszközben az, hogy mindíg ugyanazt az IP -t kérje.

(#60359) kovisoft válasza #79335424 (#60358) üzenetére


kovisoft
őstag

Akkor én "alaptalan" vagyok, mert nálam dinamikusan vannak kiosztva az IP címek. Ritkán van szükségem arra, hogy konkrét IP cím alapján érjék el egymást az eszközök (általában név szerint történik, kivétel az ES).

(#60360) lafaty80


lafaty80
őstag

Köszönöm, kipróbálom őket.

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#60361) baci56


baci56
csendes tag

Sziasztok !

Kérdésem lenne, Lg L 70 dualos telom van 4.4.2 Kitkat-tal , és nem tudom előcsalogatni a recoveryt,
próbáltam ki googlizni de nem működött egyik variáció sem. Ez elött samsungom volt , ott mindig probléma mentes volt. Köszönöm előre is ! Üdv.

(#60362) ollie válasza baci56 (#60361) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem csak szoftveresen fogod tudni előcsalogatni. Vagy úgy, hogy PC-re kötöd, és ADB-vel bootolsz recoverybe, vagy valami androidos programot keresel, amiben van ilyen opció, hogy reboot to recovery.

***

(#60363) #79335424 válasza baci56 (#60361) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha esetleg van Titanium Backup, akkor abban van újraindítás helyreállító módban opció (lehet, hogy csak a pro -ban?). Ha nincs telepítve, akkor a legegyszerűbb sztem az Android Terminal Emulator.
Megnyitod, beírod:
su
majd ütsz egy entert. Aztán beírod:
reboot recovery
majd enter. Ennyi.

(#60364) dptrsk


dptrsk
addikt

Sziasztok!
Abban kérném a segítségeteket, hogy van egy Rootolt telefon.
Van benne 1 csak hívásfogadásra használt SIM, az lenne a kérdésem, létezik-e megoldás, hogy ha jön rá egy bejövő hívás a hívó számát továbbküldje SMS-ben az aktívan használt telefonra, hogy tudjak a hívásról, s elég legyen 1 készüléket vinnem.
Az átirányítás lenne a legkézenfekvőbb, de az nagyon drága(és nem számít bele a havidíj lebeszélhetőségbe) Olyan megoldás nem tudom, hogy kivitelezhető-e hogy ha van egy bejövő hívás felhív a telefon engem és pl konferenciába kapcsol.
Minden egyéb megoldás is érdekel, a lényeg, hogy egy telefont kelljen magamnál tartani de mindkét számon elérjenek/ tudjak a hívásokról.
2 SIMes teló nem jöhet számításba...

(#60365) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok!
Tudtok olyan szoftvert, ami folyamatában javít a kamera tulajdonságain? Mert az xcover2 egyszerűen katasztrófa képeket csinál. Messengeren keresztül meg főleg. Ezt viszonylag jó fényviszonyok mellett csináltam...

Katasztrófa...

(#60366) norbert1998 válasza olivera88 (#60325) üzenetére


norbert1998
veterán

Nem kell mar a jatpack, benne van a dolphonban

(#60367) ollie válasza norbert1998 (#60366) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak a 4.3 és 4.4 androidos verziókban van integrálva.

(#60365) dodopek: előlapi kamera? Egy alsókategóriás mobiltól ne számíts jobbra. Egyébként nicns olyan program, hogy javítsa neked bármilyen program használata közben a kamera képét. Vannak kamera programok, melyek esetleg jobb képeket tudnak csinálni, de azok önmagukban működnek. Meg persze semmi sem tudja neked feljavítani a rossz lencséket és a pocsék érzékelő lapkát.

[ Szerkesztve ]

***

(#60368) whiskeys


whiskeys
őstag

Olyan Videó lejátszó program kellene, mint a vlc. Ami tud gyorsított lejátszást. Létezik? Köszönöm.

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#60369) tomcsa44


tomcsa44
tag

Sziasztok!

Mobile Firefoxot használok. Hol tudom a képeket kikapcsolni benne? Tehát hogy azokat ne jelenítse meg (kisebb adatforgalmat generáljon egy oldal). Már átnéztem vagy tízszer, de sehol nem találom. Vagy valami addon kell hozzá?

Köszönöm.

Sony Xperia M2 (Mellette Navon M400 és Huawei Y300. Jövőre már kell egy Lumia is megint - 735 a terv.)

(#60370) DeFranco válasza tomcsa44 (#60369) üzenetére


DeFranco
nagyúr

opera mini a barátod, nálam most 89%-on áll a megtakarítás (gyak. tizede az adatforgalom mint más, nem tömörítős böngészővel)

(#60371) tomcsa44 válasza DeFranco (#60370) üzenetére


tomcsa44
tag

Köszönöm.

Az nem töri szét az oldalakat? Pl FB, ez a fórum, híroldalak.

Sony Xperia M2 (Mellette Navon M400 és Huawei Y300. Jövőre már kell egy Lumia is megint - 735 a terv.)

(#60372) #79335424 válasza tomcsa44 (#60369) üzenetére


#79335424
törölt tag

Firefoxon addon kéne hozzá, de azoknak a működése bizonytalan lehet egy frissítés után. Netspórolásra nem a Firefox az ideális. Opera a legspórolósabb, de a Dolphin -t is vissza lehet fogni. A képek betöltéséhez/tiltásához pl. van gyorsgomb.

(#60373) DeFranco válasza tomcsa44 (#60371) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nekem egzotikus felbontásom van, itt minden szét van törve mindennel, de láttam már rendes felbontáson nem volt vészes.

ingyenes szoft, egy próbát megér, és meglátod hogy tetszik.

(#60374) #77081088


#77081088
törölt tag

Sziasztok!

Tud valaki ajánlani egy csengőhang és kép kereső letöltő alkalmazást?! A Zedge appot ismerem,hasonlót keresek,csak jó lenne ha be lehetne állítani hogy az SD kártyára töltsön le.
Köszi! :R

(#60375) ollie válasza tomcsa44 (#60371) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van UC mini browser is kikapcsolható képekkel, ha az Opera nem jön be, azt is kipróbálhatod.

***

(#60376) tomcsa44


tomcsa44
tag

Mindenkinek köszönöm a válaszait. :R

Sony Xperia M2 (Mellette Navon M400 és Huawei Y300. Jövőre már kell egy Lumia is megint - 735 a terv.)

(#60377) dodopek válasza ollie (#60367) üzenetére


dodopek
addikt

Hátlapi 5mpx...

(#60379) AshaNoR


AshaNoR
tag

Sziasztok kérlek segítsetek! :)

Jelenleg Nexus S telefonom van és szoktam fejhallgatón keresztül zenét hallgatni, emiatt az lenne a kérdésem van olyan alkalmazás, amivel be tudom állítani a hangszíneket(gyárilag a telefonban nem lehet!)?

(#60381) AshaNoR válasza #20749568 (#60380) üzenetére


AshaNoR
tag

A Play Zene-ben sehol sem találok.. :(

(#60382) kovisoft válasza AshaNoR (#60379) üzenetére


kovisoft
őstag

A MortPlayer-ben is van equalizer, és ingyenes.

(#60383) jonnyjoker01 válasza csadi0011 (#60280) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Azt ne mondd nekem, hogy még a naptár alkalmazásba is raknak hirdetést :W Már minden testrészem tele van (igen az is) ezzel a Ki Mit Tube-al.

Üdv. Johnny

(#60385) erikke17


erikke17
őstag

Üdv, létezik vagy tudtok valami jó alkalmazást ami automatikusan kapcsolgat 2g és 3g között? Hasonlóan mint a Leandroid. Tehát például ha lezárom képernyőt akkor 10 perc múlva 2g-re vált majd ha felébresztem telefont akkor 3g.. :)

Szerk: root nem akadály.

Előre is köszi :)

[ Szerkesztve ]

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#60386) fecus válasza fecus (#60309) üzenetére


fecus
őstag

Balfék voltam ill. túl sok paramétert változtattam egyszerre. Nem a MinMinGuard nyírta ki a modulokat, hanem ha az Accuweather-t és az időképet áttettem SD-re akkor eltűntek a modulok. Most visszatettem a belső memóriába és lám meggyógyult.
WayteQ xTab9 4.4.4.
Hátha valakinek segít az infó.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#60387) haliho0 válasza dptrsk (#60364) üzenetére


haliho0
tag

Kis matatással, bármelyik megoldásra alkalmas a Tasker esetleg E-robot. Programozási alap nem árt hozzá.

(#60388) dptrsk válasza haliho0 (#60387) üzenetére


dptrsk
addikt

köszönöm meglesem mindkét programot.

(#60390) ollie válasza #20749568 (#60378) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, a Starsky & Hutch-ot fogják játszani keddenként. :DDD

***

(#60392) beg válasza #20749568 (#60391) üzenetére


beg
veterán

Közvetlenül a Knight Rider után.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#60393) janiphone5


janiphone5
csendes tag

Hello!

Melyik a legjobb emailkezelő android alkalmazás? Amibe lehetőleg lehessen fájlokat csatolni.

(#60394) gatto_ válasza erikke17 (#60385) üzenetére


gatto_
senior tag

Ez pont erre való. Én megelégedéssel használom. Sok paramétert be lehet állítani.
Először telepíteni kell alá az Xposed keretrendszert.

(#60395) air válasza erikke17 (#60385) üzenetére


air
nagyúr

Intelli3G

Ah, nem olvastam végig.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#60396) gzbotii


gzbotii
veterán

Sziasztok.

Egy 10p YT HD videó, nagy általánosságban mennyi adatforgalmat generálhat?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#60399) oriic válasza beg (#60392) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Amit a Magnum meg a Szupercsapat követ. :DDD

Live-Die-Respawn

(#60400) #79335424 válasza gatto_ (#60394) üzenetére


#79335424
törölt tag

Pont ma akadtam rá. Szóval azt mondod, hogy rendben van? Gyors a váltás? Esetleg nem tudsz Tasker kompatibilitásról? Az Xposed moduloknál ez gyakori feature, de ennél nem láttam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.