Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44801) petipetya válasza Bozek (#44796) üzenetére


petipetya
nagyúr

Bozek:
Köszi, tényleg jobban olvasható a sárga felirat. :R

kayman:
Valószínűleg egy kisgyermekes user javasolhatta a fejlesztőnek a funkció beépítését. :)

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#44802) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Tudtok fektetett magyar billt mondani? Olyan kellene, amiben a magyar karakterek ugyanott vannak, mint egy PC-s bill.-en.

Üdv. Johnny

(#44803) gacsoi válasza jonnyjoker01 (#44802) üzenetére


gacsoi
senior tag

Esetleg ez?
[link]

(#44804) aizen92 válasza jonnyjoker01 (#44802) üzenetére


aizen92
addikt

Swype én ezt használom tableten gépelésre. a hosszú ékezetek ( ű,ú,ó ) sajnos nincs rajta, de jó a szótára és könnyen be lehet tanítani, sokat segít gépelésnél, mikor a szavak felét írom be de már kitalálja mi lesz a következő, így viszonylag könnyen lehet gépelni vele, nagy terjedelmű szöveget. Párom ezt használja egyetemen jegyzetelésre, nekünk ez bevált, mind mobilra, mind tabletre.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#44805) kovisoft válasza jonnyjoker01 (#44802) üzenetére


kovisoft
őstag

A Hacker's Keyboard-nak van teljes magyar kiosztása. Fekvő helyzetben jól használható, de álló helyzetben túl sok a billentyű.

(#44806) gacsoi válasza kovisoft (#44805) üzenetére


gacsoi
senior tag

szerintem nem több, mint bármeik másiknál, de izlések, és pofonok :)

(#44807) jonnyjoker01 válasza aizen92 (#44804) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Igen, ezt a billentyűzetet sokáig használtam, de most tipikus full magyar kellett.

@gacsoi köszi

@kovisoft állóban még talán kevesebb billje van :)

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#44808) gacsoi válasza jonnyjoker01 (#44807) üzenetére


gacsoi
senior tag

Nincs mit!
Én régóta használom. Minden sallangtól mentes, és fektetve baromi kényelmes nekem.
De tényleg ízlés, meg igény kérdése.
Én példáúl meg birok őrűlni ha egy billentyűzet megpróbálja kitalálni, hogy mit akarok írni :)

(#44809) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Valaki tudna arról egy linket adni, hogy hogyan kell "megtéveszteni" a storet? Úgy értem, hogy más országból származónak lássa az accom.

halahala

(#44810) Andyka0908


Andyka0908
tag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy feltűnt hogy valami nagyon leszívja a készülékem akksiját. A beállításokon belül van egy akkumulátor opció és azon belül meg lehet nézni, hogy mi hány %-ot használt. Ott tűnt fel, hogy van olyan, hogy médiaszerver és ez kb. 40-42 %-ot használ az akksiból. Ez mi lehet, vagy mitől ilyen magas ez? Esetleg ezt mivel lehet orvosolni?

Köszi szépen. :)

Asus TransformerBook T100, Lenovo IdeaPad A10, PocketBook Mini 515

(#44811) adammkaa


adammkaa
senior tag

van a google playen valami értelmes játék amivel tudok játszani a barátnőmmel online?

Nexus 5 Black

(#44812) jonnyjoker01 válasza xenom0rph (#44809) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Hideman VPN

Üdv. Johnny

(#44813) dokee78 válasza BuricsJ (#44776) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi a segítséget.

tudsz androidra weboldal figyelőt?
Felirat oldalt figyeltetnék vele.

[ Szerkesztve ]

(#44814) assemble válasza adammkaa (#44811) üzenetére


assemble
addikt

Valami real time multisra gondolsz? Riptide GP2 pl eleg jo.

(#44815) adammkaa válasza assemble (#44814) üzenetére


adammkaa
senior tag

Koszi, nexus 5-n nem kerdes hogy fullon szaggatas nelkul elfut, de remelem ha nem is fullon de az o sony xperia U telojan is menni fog. Igen ilyen realtime multira gondoltam ha tudsz meg johetnek.

Nexus 5 Black

(#44816) LonGleY válasza dokee78 (#44813) üzenetére


LonGleY
veterán

Egyszer már írtam erről neked, és ott linkeltem is azokat a webfigyelőket, amiket eddig találtam. Ezekben szerintem nem tudod meghatározni, hogy a html kódból mely részek között nézze a változásokat, de így is megfelelhet neked, ha a feliratok.hu-n a kívánt sorozatra szűkíted a keresést, és úgy rakod be a figyelőbe az url-t - olyankor szól, ha újjal bővül az oldal. Akkor problémás az egészoldalas figyelés, ha dinamikus tartalom (pl. reklám) található a kódban, mert úgy minden csekkolásnál sipákolni fog. Nekem ezért sem váltak be, így maradtam a PC-s WebMon-nál (közel 300 oldalt figyeltetek benne).

[ Szerkesztve ]

(#44817) aelod


aelod
veterán

Sziasztok!

Olyan kamera appot keresek ami lezárt képernyő mellett a hangerő gombok lenyomásával készít egy fotót.
Tudtok ilyent?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#44818) chab7 válasza aelod (#44817) üzenetére


chab7
addikt

A kis lesifotós ;)

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#44819) dokee78 válasza LonGleY (#44816) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi kipróbálom.

(#44820) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok!
Tudnátok olyan e-book olvasót ajánlani, ami kezeli az mobi formátumot?
Köszi!

(#44821) air válasza dodopek (#44820) üzenetére


air
nagyúr

Moon Reader

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#44822) róland válasza dodopek (#44820) üzenetére


róland
veterán

Cool Reader

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#44823) aelod válasza chab7 (#44818) üzenetére


aelod
veterán

nos? :)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#44824) konigjanos válasza dodopek (#44820) üzenetére


konigjanos
senior tag

Fbreader

(#44825) Andyka0908 válasza Andyka0908 (#44810) üzenetére


Andyka0908
tag

Esetleg erre valakinek valami ötlete? :) :B

Köszi. :)

Asus TransformerBook T100, Lenovo IdeaPad A10, PocketBook Mini 515

(#44826) kovisoft válasza Andyka0908 (#44825) üzenetére


kovisoft
őstag

Lehet, hogy sok fájl/alkönyvtár van a kártyádon, és a médiaszerver ezekben folyamatosan keresi az esetleges új médiafájlokat. Ezt ki lehet úgy védeni, ha egy üres .nomedia nevű fájlt teszel a mappába, akkor azt és az alatta levő mappákat kihagyja. Persze az ebben a mappában levő médiafájlok nem is jelennek meg a galériában, stb.

(#44827) gipsztigris


gipsztigris
addikt

Sziasztok! Ha valakinek megvan a Dolphin Browser v10.1.1 final verzió, legyen szíves és töltse fel nekem!
Egyre sz@rabbak a frissített verziók. Ma frissítettem (kár volt) megint nem menti el a jelszavakat, nem működik a nagyítás,stb.
Köszi!

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#44828) aizen92 válasza air (#44821) üzenetére


aizen92
addikt

+1.
Nagyon régóta használom, véleményem szerint a legjobb ebook olvasó alkalmazás. Én megvettem, megéri ha sokat olvasol.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#44829) raziel01


raziel01
veterán

Mai ingyenes amazon alkalmazás

Ewallet 10 dollár helyett

(#44830) air válasza raziel01 (#44829) üzenetére


air
nagyúr

10$? :Y
Még most sem kellene, hogy ingyen van. Az ilyen alkalmazások helyett egy jelszóval védett Excel tábla is bőven megteszi. ;)

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#44831) LonGleY válasza air (#44830) üzenetére


LonGleY
veterán

Az mondjuk elég bóvli megoldás, de valóban, ingyen sem kéne ez az app. Helyette ott van a PasswdSafe és a KeePass, mint ismert, PC-s klienssel is rendelkező jelszótárolók.

[ Szerkesztve ]

(#44832) air válasza LonGleY (#44831) üzenetére


air
nagyúr

Tudjuk, neked minden bóvli, ami nem csak arra alkalmas, amire ki lett találva. :W

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#44833) LonGleY válasza air (#44832) üzenetére


LonGleY
veterán

Akkor meg már zippelt TXT. :) Azért írtam csak, mert a jelszavakhoz azért egy kicsit komolyabb védelem dukál (encryptelt adatbázis fájl), és kényelemben egészen más a kettő (csoportok, hierarchia, egyből kimásolhatóság, egyéb feljegyzések). Mindenre lehet alternatíva, de a dedikált programok fölényét nehéz elvitatni.

[ Szerkesztve ]

(#44834) kayman válasza petipetya (#44801) üzenetére


kayman
senior tag

Vagy eleve kisgyerekes a fejlesztő és nagyon bosszantotta az, hogy a gyerek egyfolytában össze-vissza beleteker a filmekbe amit néz. Legalábbis kocsiban nézve telefonról nálunk folyton ez a helyzet állt fent :C

HyperTransport az úr!

(#44835) #79335424 válasza gipsztigris (#44827) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sajátból csak 10.1.0 final, 10.1.1 beta, 10.1.2 beta van, valamint az utolsó 3 verzió. Ezek Titaniumos mentések. A neten vadásztam Neked egy mirror -ból 10.1.1 final -t. De ez nem saját, felelősséget nem vállalok érte. Ez kb. 2013. okt. végén jött ki, de nem tudom, hogy milyen Jetpack tartozik hozzá.

(#44836) gipsztigris válasza #79335424 (#44835) üzenetére


gipsztigris
addikt

Köszi, ez jó lesz!

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#44837) dorkababa


dorkababa
aktív tag

Sziasztok
Lenne egy olyan költői kérdésem:
Mégpedig hogy édesanyám tabletjén pár napja előjött a következő problema egy megosztott facebookos videora való klikkelés után:
"Egeszseg kockazat. Az on Android keszuleket felnotteknek szolo ,weboldalakrol szarmazo (3) virus fertozte meg. Ha nem orvosolja a problemat, lassabb mukodesre gyorsabb akkumulatorlemerulesre es teljes rendszerhibara szamithat. Javasolt lepes:Telepitse es futtassa a megbizhato Android virusolto alkalmazast. ok." Böngésző emlékeim szerint opera mobile.
Látszólag ezen kívül minden müködik rajta,de sajnos néha külső linre kattintva (youtube videó pl),rendszeresen előjön.AVG mobile végig lett rajta futtatva,elvileg semmi.Van valami ötlet esetleg?Sajnos nem vagyok otthon,így távirányítással kb ennyit tudtam tenni,látszólag tán akkor lenne káros az alkalmazás,ha ok-ra lenne kattintva (gondolom,mivel nem láttam,és avg sem talált semmit),esetleg egy hülye külső reklámlink lenne?
Rákeresve a fenti hibaüzenet blablára sajna semmi nyomát nem találom weben.
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#44838) -B-


-B-
senior tag

Melyik képszerkesztőt ajánlanátok?
Ne legyen túlcsicsázva, túlbonyolítva, a lényeg inkább az egyszerűség.

(#44839) assemble válasza -B- (#44838) üzenetére


assemble
addikt

Ha foto szerkesztesre kell, akkor pl: Snapseed

(#44840) ciry


ciry
őstag

Hali!
Nexus 5-om van és a Google Walletet szeretném használni, de mikor próbálom letölteni, azt írja, hogy az alkalmazás az országomban nem elérhető :(
Angliában vagyok, a készülék is "helyi",viszont a nyelvet magyarra állítottam be.
TVCatchup-ot se találom, pedig az előző telómon (Razer i) zsírul ment.
Gondolom valaki tudja, hogy mi a gond, remélem meg is írja :P
Előre is kösz :R

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#44841) -B- válasza assemble (#44839) üzenetére


-B-
senior tag

Köszi.
Várok még egyéb javaslatokat is, kinek mi vált be.

(#44842) Viktor0610 válasza -B- (#44841) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Photo Editor

Samsung Galaxy A54

(#44843) mindemo


mindemo
csendes tag

Tud valaki egy olyan alkalmazást, amivel be tudom állítani, hogy ha valaki magánszámról hív, akkor foglalt legyen, vagy utasítsa el?

(#44844) #79335424 válasza Viktor0610 (#44842) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez a tipp már volt régebben is. Kipróbáltam és azóta ezt használom. Szerintem is remek program.

(#44845) xenom0rph válasza jonnyjoker01 (#44812) üzenetére


xenom0rph
őstag

A VPN ha jól tudom azt változtatja meg, hogy az IP-m más országnak látja, a másik fél..
Viszont a play nem így határozza meg hogy melyik országban vagy, és honnan próbálod letölteni

halahala

(#44846) mindemo válasza mindemo (#44843) üzenetére


mindemo
csendes tag

(#44847) -B- válasza Viktor0610 (#44842) üzenetére


-B-
senior tag

Köszönöm, kipróbálom ezt is.

(#44848) zsoltzsolt válasza air (#44830) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Mi a baj az eWallet progival? Még nem használtam, de véleményekre kíváncsi lennék

(#44849) scarabaeus válasza mindemo (#44843) üzenetére


scarabaeus
őstag

Ez a "magánszám" nem valami több évtizedes kiirthatatlan leiterjakabja valami telefonmagyarításnak? Feltételezem a titkos/rejtett jelentésű private szó másik, magán/személyes jelentését égették be valamelyik random négyjegyű Nokiába, aztán azóta úgy maradt, mint a szintén évtizedes "Másolat eredetije" a Microsoft opuszok fájlnevei elé rakva, a "Copy of original" ferdítéseként.

[ Szerkesztve ]

Quoth the Raven "Nevermore."

(#44850) raziel01 válasza zsoltzsolt (#44848) üzenetére


raziel01
veterán

Ahogy olvastam a kommenteket, net nélkül nem is megy és amazon account-ba is be kell lépni, hogy működjön. De nekem is kicsit ködös amit a userek írtak. De az biztos, hogy net kell neki. Anélkül el sem indul.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.