Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44701) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Napok óta fent van ez a Greenify de semmilyen drasztikus akku idő javulást nem tapasztalok. Root van de a kísérleti funkciók nélkül használom mivel fogalmam sem lenne milyen rendszer appokat fagyasszak
Így alapállapotban nem sokat ér.

[ Szerkesztve ]

(#44702) LonGleY válasza viewsonic851 (#44692) üzenetére


LonGleY
veterán

A sports trackereknek semmi szükségük netre, amikor a nyomvonalat rögzítik. A rögzített koordinátákat nethez jutva utólag is fel tudják tölteni. A térképhez vagy egy előre beállított nyomvonal követéséhez lehet szükségük netre, de többnyire nem ezért használja őket az ember. Ha valamiért így is virnyákolnak, és nem lennének hajlandók működni, akkor hajítsd ki őket, és használj más terméket (pl. Endomondo)! Az, hogy melyik jön be neked, azt majd meglátod. Személy szerint nem szeretem a nyomakodó Runtastic termékeket. Itt van egy lista a legismertebb futáshoz való trackerekről (ami kimaradt, az a nagyobb sportszermárkák sajátjai, pl. Nike+ Running).

[ Szerkesztve ]

(#44703) #79335424 válasza vadászcsiga (#44701) üzenetére


#79335424
törölt tag

Mert meghaladta az idejét. Tudod, minden csoda csak 3 napig tart. :) Fagyasztgatunk, engedgetünk, próbálunk okosabbak lenni a rendszernél. Ha van olyan alkalmazás, ami valamiért látványos akkumerülést produkál, annál van értelme játszani a fagyasztással. De ha nincs ilyen, akkor ne várj látványos javulást. Egyébként sem biztos, hogy egy alkalmazás fagyasztgatása, majd ebből az állapotból újraindítása kevesebb erőforrást igényel, mint a folyamatos működés.

(#44704) LonGleY válasza vadászcsiga (#44701) üzenetére


LonGleY
veterán

Az akkuidő akkor javulna drasztikusan, ha egy kifejezetten ilyen szempontból problémás programot fagyasztanál. De a program lényege inkább a memória megkímélése, és a fölösleges jelenlétek kiiktatása, mint az akkuidő javítása.

"Egyébként sem biztos, hogy egy alkalmazás fagyasztgatása, majd ebből az állapotból újraindítása kevesebb erőforrást igényel, mint a folyamatos működés."

Na ja. Egy programindítás sokszor annyi energiát képes felzabálni, mint a néhai ébresztés.

[ Szerkesztve ]

(#44705) KisBundi


KisBundi
őstag

Tudtok nekem olyan alkalmazást ajánlani, ami kidobálja azokat az alkalmazásokat amiket nem akarom, hogy menjenek a háttérben? Pl. a facebook messenger ne menjen a háttérben csak akkor mikor megnyitom. :)
Az Ascend P6-nál volt ilyen gyárilag és az nagyon jól tette a dolgát! :C

(#44706) golyós


golyós
őstag

Sziasztok!

Létezik telefonra a Könnyű magyar billentyűzet nevű progi. Szeretjük, használjuk is több telefonon viszont tabletre valamiért nem elérhető.
Nem lehetne valahogy a telefonról leszedni az Apk fájlt, hogy megpróbáljam feltenni a tabletre?

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#44707) petipetya válasza #79335424 (#44703) üzenetére


petipetya
nagyúr

És akkor még bele sem kevertük az ART futtatási környezetet, mint egy újabb változót az egyenletbe.

"nincs rá lezsóidő"

(#44708) cortez25


cortez25
aktív tag

Sziasztok!

Van némi problémám van egy samsung galaxy mini 2 hozzá samsung headset. Tegnapelőtt este szokás szerint elmentem kocogni, jó volt a hangzás, tegnap este is elmentem és olyan volt a hangzás a médialejátszó bekapcsolás pillanatától, torz, ének nem hallatszik mintha háttérben messziről énekelnének, és így hullámzott a hangzás...gondolom hogy a sports trackert feltelepítettem előtte nincs hozzá köze.

Tipp?

Cortez

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#44709) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Sziasztok! Használt itt valaki MinMinGuard-ot? S nem tudja valaki miért törölték? Az egyik legjobb reklám blokkoló

(#44710) S e t h válasza vadászcsiga (#44701) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én viszont meglepődtem, nagyjából egy óra pluszt jelent kijelző időben ugyanazon felhasználói szokásokkal, nem vártam ilyen mérvű eredményt.
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#44711) #79335424 válasza golyós (#44706) üzenetére


#79335424
törölt tag

Azt hittem, erre gyorsan kapsz választ, de úgy tűnik, hogy mindenkinél lustulást okozott a vasárnapi ebéd. :)
Persze, van rá megoldás. Sok ilyen program létezik, egyes fájlkezelők is tudnak ilyen mentést. De hogy ne kelljen keresgélned, itt van pl. ez az APK share and backup. Kiment, átrak, telepít. Persze ez nem teszi át a beállításokat, de mivel a tabon úgyis más kell, ezért ez nem lényeges. Arra viszont nincs garancia, hogy futni is fog a program tab környezetben, hisz valami oka biztos van annak, hogy nem hozta a Play a tabra.

(#44712) tybsen válasza quailstorm (#44700) üzenetére


tybsen
addikt

Jaja, pont ezert nem ertem ezeket az extrem arakat. :D

(#44713) golyós válasza #79335424 (#44711) üzenetére


golyós
őstag

Köszönöm, megpróbálom. :R

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#44714) quailstorm válasza tybsen (#44712) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Abból következtetve, hogy az android és az iOS azért lett sikeres pl a Symbiannal szemben, mert a 0.1-es user csak egyetlen forrásból próbálja beszerezni az alkalmazásait, ha egyáltalán, nem kell csodálkozni.
Pedig azt nem lehetett mondani hogy nincs app, csak mindenki külön akart érvényesülni, mint az asztali Windowshoz, vagy a WinMO-hoz...
Nekik ami nincs fenn a store-ban az nem létezik.

BTW ismerek ám én olyan embereket is akik aktiválatlan androidos telóval rohangálnak :DDD

[ Szerkesztve ]

(#44715) ux1 válasza kovisoft (#44672) üzenetére


ux1
addikt

Én is. Tényleg jó. OruxMappal is kitűnően megy. Köszi.

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#44716) golyós válasza #79335424 (#44711) üzenetére


golyós
őstag

Működik szuperül, átküldtem tabletre emailben és ennyi. :C
Még egyszer köszi! :R

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#44717) tybsen válasza quailstorm (#44714) üzenetére


tybsen
addikt

Jogos, teljesen igazad van. nekem is van olyan ismerősöm, akinek fogalma sincs semmiről - most így utána gondolva a dolognak, elég kevés az olyan ismerős, aki igazán képben van a témában. De ez wp fronton is hasonló, van ismerős, aki csak a telefon színe miatt vette meg a keszuleket (csaj) és azt sem tudta, hogy létezik store. :)

(#44718) szili.tamas1 válasza cortez25 (#44708) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Elsőre nekem megtört kábelnek és/vagy nem megfelelő érintkezésnek tűnik.

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#44719) vadászcsiga válasza S e t h (#44710) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A nemsok. Annyiért kar konfigolni

(#44720) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Sziasztok!

A Freemyapps érdekelne Androidon, mivel IOS-en sikerült már sok pénzt megspórolnom, de valamiért nem engedi összekötni a facebookkal (nem zavarna csak enélkül használhatatlan). Van/volt valakinek hasonló problémája. Előre is köszönöm.
Üdv: Balázs

(#44721) vadászcsiga válasza b4zsi- (#44720) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Appnana kell neked, az jobb androidon. FMA itt halott

[ Szerkesztve ]

(#44722) Joshi


Joshi
titán

A képtelenség.hu oldalon néhány videót nem játszik le az S3-am se és egy Lenovo tablet se. Melyik flash player kell hozzá?

(#44723) quailstorm válasza Joshi (#44722) üzenetére


quailstorm
nagyúr

11.1 van csak és kizárólag, GB-re és 4.x-re

Már elég régi, nem lehet elvárni hogy vigyen mindent.

(#44724) jonnyjoker01 válasza quailstorm (#44723) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nem Keith a képed a GoF 2-ből véletlenül ? :D

java-ban rengeteget játszottam vele, meg droidon is :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#44725) quailstorm válasza jonnyjoker01 (#44724) üzenetére


quailstorm
nagyúr

dehogynem :DDD
Úgyis sokat toltam.

Ha már droid, S5570i-n szépen bugzik. grafika
Chainfire-rel és nélküle.
Ezen túl a missziók szövegeit állandóan ismétli, pénzt nem ad, és elbarmolódik.

Xperia X8-ról kompletten másolva, ami HD2-őn is jó volt... :W

[ Szerkesztve ]

(#44726) jonnyjoker01 válasza quailstorm (#44725) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én HVGA kijelzőn játszottam, Valkyrie-t meg kellett hackelnem ahhoz, hogy elinduljon ekkora kijelzőn, és akkor is kb. így nézett ki, mint ezek a screenshotok. A sima tökéletes volt HVGA-n. De ugyebár az S5570i QVGA. Az elbarmolódásról nem tudok semmit. Nekem jó volt.

Üdv. Johnny

(#44727) noxon


noxon
őstag

Üdv, tudtok valami holo felületű mobilnet forgalom mérőt? :B

We live in a simulated world...

(#44728) quailstorm válasza jonnyjoker01 (#44726) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nem érted.
A Broadcom chipset nem pontos. Csomó helyen kitűnik. Itt a chatablakok ugrálnak egyfolytában, és nem lép tovább, temple runban 250m után kirepülsz a pályáról. Matek függvényt nem tud ábrázolni. Jó cucc ez...

HVGA-n már elég jó persze.

És mit szólsz a zöld, textúrázatlan világhoz? Mert alapból olyan volt...

Egyébként meg van steamen, úgy a legjobb, egérrel.

[ Szerkesztve ]

(#44729) thiclyoon válasza quailstorm (#44728) üzenetére


thiclyoon
aktív tag

"temple runban 250m után kirepülsz a pályáról"
ez szerintem az ARMv6 miatt van, snapdragon procin is csinálja

(#44730) #79335424 válasza Joshi (#44722) üzenetére


#79335424
törölt tag

Dobj egy linket, arról, amelyik nem megy!

(#44731) quailstorm válasza thiclyoon (#44729) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Xperia X8-on nem tett ilyet.
e a 2-es is szép, míg eredeti galaxy minin meg megy gond nélkül

[ Szerkesztve ]

(#44732) Roxkex


Roxkex
senior tag

Sziasztok , valaki nem tud egy olyan alkalmazást mellyel a képernyőt úgy zárja le hogy látom a videót ( youtube ) de nem feketedik be és ha esetleg hozzá érek nem áll le nem mozdúl .. stb ( olyan mint ami az alap videó playerekben van ) ....

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#44733) Joshi válasza #79335424 (#44730) üzenetére


Joshi
titán

A flash player 11.1 megoldotta. :B

(#44734) LonGleY válasza Roxkex (#44732) üzenetére


LonGleY
veterán

Magyarán nem akarod lezárni a képernyőt. Akkor programra sincs szükséged. :]

[ Szerkesztve ]

(#44735) petymeg


petymeg
addikt

Sziasztok,

gt racing 2-t hogyan lehet hekkelni? ("végtelen" kredit, és engedélyezve legyen az összes kocsi megvásárlásra)

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#44736) Roxkex válasza LonGleY (#44734) üzenetére


Roxkex
senior tag

De , csak úgy hogy ha hozzá érek akor ne történjen semmi ne álljon le , ne jöjjön le az állapot sor .. stb

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#44737) LonGleY válasza Roxkex (#44736) üzenetére


LonGleY
veterán

Lejátszófüggő, hogy van-e ilyen lezáró funkciója.

[ Szerkesztve ]

(#44738) Illusion1010 válasza Roxkex (#44736) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Próbáld ki ezt: Invisible Lock

Lejátszónak pedig a Viralt, ez nem áll le ha lezárod a kijelzőt.

Nem teszteltem, csak elmélet....

(#44739) Roxkex válasza Illusion1010 (#44738) üzenetére


Roxkex
senior tag

Ez az invisible jónak néz ki ! Meglesem

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#44740) atosan válasza petymeg (#44735) üzenetére


atosan
addikt

Itt tilos a warez!

Maine coon

(#44741) LonGleY válasza Illusion1010 (#44738) üzenetére


LonGleY
veterán

Dehát elolvastad egyáltalán, hogy mit kért? A képernyő inputot akarta letiltani, nem képernyőlezáró programot keresett, se nem lezárt képernyő mellett lejátszani képes programot.

[ Szerkesztve ]

(#44742) raziel01 válasza atosan (#44740) üzenetére


raziel01
veterán

Ingyenes játék nem lehet warez tanuljátok már meg.

(#44743) petymeg válasza atosan (#44740) üzenetére


petymeg
addikt

Ahogy előttem is írták ez nem warez.

Inkább segítenél. :U

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#44744) Illusion1010 válasza LonGleY (#44741) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Én ezt csak ezekkel (hasonlóakkal) tudom elképzelni. Megnézi, ha megfelel neki használja, ha nem, akkor nem :B

[ Szerkesztve ]

(#44745) dokee78 válasza petymeg (#44735) üzenetére


dokee78
félisten

(#44746) petipetya válasza Roxkex (#44732) üzenetére


petipetya
nagyúr

uListen

"nincs rá lezsóidő"

(#44747) atosan válasza raziel01 (#44742) üzenetére


atosan
addikt

Ja, bocs :R
petymeg nem szoktam játszani, így sajna nem tudok segíteni :( Ahogy látom, már ajánlották hol tudnak.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#44748) bexinho23


bexinho23
őstag

Valaki használ/használt SView alkalmazást? Szeretnék egy kivágott flip covert venni a telefonhoz, és ezt az appot haszálni. De olvastam külföldi fórumon 1-2 felhasználótól, hogy beégést okozhat hosszútávon amoledes kijelzőkön. Van ebben igazság?

(#44749) #79335424 válasza LonGleY (#44741) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ezt én sem értem. Nem ismerem azt az invisible lockot, de úgy gondolom, hogy ha az az, amire gondolok, akkor az szerintem is egy használható megoldás. Ha jól sejtem, ez tulképp egy átlátszó, érintésfunkció nélküli, floating widget. Én kicsit más módszerrel csináltam hasonlót és működött. Szerinted ez miért nem jó, vagy Te hogy gondolod másképp megoldani az input letiltását?

[ Szerkesztve ]

(#44750) air válasza raziel01 (#44742) üzenetére


air
nagyúr

IAP-os játék hekkelése miért is nem warez? :F

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.