Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45801) siofok válasza Viktor0610 (#45798) üzenetére


siofok
őstag

Feltettem énis,azt kérdezném h mi az amit indításkor kérdez? bootup normaly.. mire nyomjak? :B
illetve kell-e állítani vmiket benn,vagy maradjon minden gyárin?

[ Szerkesztve ]

OnePlus nord 2t

(#45802) atillaahun


atillaahun
veterán

Dolphin-nál ugye nincs olyan lehetőség/kiegészítő, amivel az alsó sarokban lévő húzogatós gyűrűre tudnék más gombokat/parancsokat tenni?

(#45803) Prien válasza #79335424 (#45761) üzenetére


Prien
addikt

Köszi, ez bejött! :R

A kevés is több a semminél.

(#45804) raziel01


raziel01
veterán

Sikerült rábeszélnetek a Cerberusra. ~900 Ft-ot talán megért és hátha ér valamit ha ne adj isten eltűnik. :C

(#45805) daniel909


daniel909
addikt

hey!
facebook beta appot honnan tudnám lerántani? próbáltam letölteni de nem rakta fel. létezik még ez amőgy?

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#45806) #79335424 válasza atillaahun (#45802) üzenetére


#79335424
törölt tag

Engem nagyon idegesített, úgyhogy inkább kikapcsoltam. De kíváncsi lennék, hogy milyen funkciókat rendelnél hozzá. Talán tudok rá vmi más megoldást.

(#45807) daniel909 válasza daniel909 (#45805) üzenetére


daniel909
addikt

meglett.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#45808) raziel01


raziel01
veterán

www.androidcentral.com/how-get-refund-app-google-play-beyond-15-minute-time-window

Nem csak 15 percig lehet pénzvisszafizetést kérni. Most próbáltam egy 50 órája vett termékkel és 1 mp-en belül jött az email, hogy visszaadják a pénzt. :-D

(#45809) OgKush


OgKush
senior tag

Biztos volt mar rola szo, csak nem tudom, hogyan is keressek ra, igy inkabb megkerdezem.
Playen elkezdek letolteni egy appot, es csak megy a bitkolbaszka, de sose kezdi el a letoltest. Mi a szartol van ez? Friss rom, feltettem mar 13app-ot delutan, most meg nem tolt le semmit... :F probaltam clear data-t, wipe cash recoveryben, ujraflasheltem a gapps-et, de ugyanugy beakadt a letoltes..

(#45810) aicon válasza raziel01 (#45808) üzenetére


aicon
senior tag

Én két alkalommal igényeltem és kaptam vissza így, igaz nem azonnal hanem várni kellett néhány napot mire megjelent a számlán.
A belinkelt oldalon azt írja, hogy 15 perc van az azonnal kipróbálható dolgokra (pl. csengőhang), 48 óra a többire.

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#45811) psg5


psg5
veterán

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni. Már voltam itt ez ügyben, azóta próbálkoztam, de kevés eredménnyel.
Ezt próbálgatom.
Nem tudom megoldani, hogy egy meglévő excelt beágyazzam a progiba és abban keressen vonalkódot.
Ebben kérném a segítségeteket, hogy lehetne megoldani?

F.K.T.

(#45812) Illusion1010 válasza OgKush (#45809) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Nálam ma reggel volt ilyen, lehet hogy a hiba nem nálunk van, hanem a google-nél.

(#45813) #79335424 válasza Illusion1010 (#45812) üzenetére


#79335424
törölt tag

Tegnap este felé, tök váratlanul kiírta a telóm, hogy a kereső leállt (nem is használtam, az asztalon pihent a teló). Leokéztam, majd rögtön követte a Talk és a Térkép. Néha előfordulnak ilyen furcsaságok Apu szolgáltatásaival. Szerencsére nem túl gyakran. MiniPC -n rosszabb a helyzet. Ez főleg böngészőösszeomlásokban nyilvánul meg, amiknek a hátterében mindíg találok vmi G alkalmazástól származó hibaüzenetet.

[ Szerkesztve ]

(#45814) dokee78


dokee78
félisten

GPS Navigáció BE-ON-ROAD próbálta már valaki?

(#45815) air válasza dokee78 (#45814) üzenetére


air
nagyúr

(n+1)-dik alkalmazás, ami az ingyenes OSM térképeket használja.
Mind ugyanazt tudja, csak a körítés más.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#45816) canniball válasza dokee78 (#45814) üzenetére


canniball
nagyúr

No offense, de van ott pár vélemény. Ha az ingyenes verzióra gondoltál akkor a térképét tudod tesztelgetni itt.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#45817) dokee78 válasza air (#45815) üzenetére


dokee78
félisten

:R
Egyébként melyik Navit érdemes megvenni,mert pl. a Sygic és Navigon nagyjából egy árban van.
Tesztelem őket,mert egy ismerősöm venni akar.
Eddigi tapasztalatom szerint a Navigon a megfelelőbb,viszont puritánabb a menü,ami persze nem lényeg.

(#45818) nanyó


nanyó
csendes tag

Sziasztok, szeretném a skype-on kitörölni a szöveges üzeneteimet, de nem ajánl fel ilyen lehetőséget. Pedig biztos lehetséges (mint egy laptopon, gondolom). Segítsetek! Köszi. (samsung g s3 mini)

(#45819) zho-lee válasza dokee78 (#45817) üzenetére


zho-lee
addikt

Ha számít, én a navigonra mondanám, kellemes meglepetés volt használni a megszokott helyett, de tudod, azt megírtam.
És ez csak fél vélemény, mert a Sygic-et nem használtam még. :(

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#45820) dokee78 válasza zho-lee (#45819) üzenetére


dokee78
félisten

Navigon pontosabb jobb,bemondta azt is,ha "Az ön célja egy korlátozottan behajtható zónában fekszik!"

(#45821) lazlogogola válasza dokee78 (#45817) üzenetére


lazlogogola
tag

Viszont a Sygicben a HUD alkalmazás az nagyon tuti!
Tiszta sci-fi :K

(#45822) gipsztigris válasza lazlogogola (#45821) üzenetére


gipsztigris
addikt

Kár, hogy csak amolyan parasztvakítás! :( Nappal semmit sem látni, éjszaka pedig a ragasztott szélvédőnek köszönhetően duplán látszik minden.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#45823) tomy86 válasza dokee78 (#45820) üzenetére


tomy86
addikt

Magyarországon szerintem jobb a Navigon. Jobbak a kis hazánkra vonatkozó térképei. Ha jól tudom Navteq térképeket használ, míg a Sygic TeleAtlast. Navteq térképekkel eddig nem volt gondom, ellenben a Sygic már rá akart venni az Oktogonnál, hogy forduljak balra. Mondjuk lehet, de akkor tutira bekerülnék a híradóba. Volt akit a Pesti rakparton akart jobbra kanyarodásra rávenni, csakhogy azon az oldalon a Duna volt. Lehet hogy azóta javítottak a térképeken (ez közel egy éve volt), de ha a fővárost ennyire nem ismeri, akkor nem bíznék benne. Tőlünk nyugatabbra utazáshoz viszont jó választás a Sygic is.

[ Szerkesztve ]

(#45824) lazlogogola válasza gipsztigris (#45822) üzenetére


lazlogogola
tag

;)

(#45825) dokee78 válasza lazlogogola (#45824) üzenetére


dokee78
félisten

Nekem is tetszett a HUD benne,viszont így nem látod a térképet,csak a nyilat belőle.
A sebbesség mérő sem pontos a teknikából adódóan.

(#45826) gipsztigris válasza lazlogogola (#45824) üzenetére


gipsztigris
addikt

Ilyet én is tudok neked mutatni! De ez amit látunk egy erősen téli, láthatóan a napfény teljes hiányában készült kép. Erős (de talán még közepes) napfényben SEMMIT sem látni! A duplázás (a betűk elmosódottsága) pedig egyenesen halálosan zavaró......és legközelebb a fényképet olyan távolságról készítsd, amilyenről a valóságban is nézed ezt a hihetetlenül Sci-Fi csudát. ;)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#45827) Chrys_ válasza atillaahun (#45727) üzenetére


Chrys_
addikt

XiiaLive
Jó program, csak felvételt nem tud készíteni.

(#45828) Vikthor


Vikthor
nagyúr

van olyan app a droidra, hogy lelokkolt telefon alapesetben tök fekete, de az app segítségével mutatja az időt pl.? Ilyen kéne nekem, mert ezt a Symbian tudta és sztem tök hasznos dolog.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#45829) dokee78 válasza Vikthor (#45828) üzenetére


dokee78
félisten

Nem tudom van-e,de ha van is,max Amoled kijelzőn lenne értelme.

(#45830) air válasza Vikthor (#45828) üzenetére


air
nagyúr

Majd leszoksz róla. :DD
Tök felesleges, hogy éjszaka, a zsebedben vagy az asztalra letéve folyamatosan mutassa az időt.
Ha az időre vagy kíváncsi megnyomod a lezáró gombot, és megmutatja. Ha újra megnyomod ismét lezárja a képernyőt.
Különben ha lenne is ilyen app, maximum "battery drain" funkcióra lenne jó. A készenléti idő kb. a tizedére esne vissza a használatával.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#45831) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Sziasztok, fontos kérdésem lenne, hirtelen nem találtam jobb topikot. TEhát:

Üdv. Lopott androidos telót meg lehet találni? Van olyan progi, amivel meg lehet esetleg találni? Vagy esetleg kell lenni bekapcsolva gps-nek, vagy mobilnetnek a telón? Van egyáltalán esély arra, hogy vmi alapján be lehet azonosítani a telefont?
Android eszközkezelő a progi neve, amit kollégám próbált.

Köszi előre is, ha tudtok segíteni. :R

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#45832) kovisoft válasza Vikthor (#45828) üzenetére


kovisoft
őstag

Mint már írták, ez nagyon zabálná az akksit, de megpróbálkozhatsz olyannal, hogy a közelségérzékelő segítségével automatikusan bekapcsolódjon a képernyő, ha pl. előveszed a zsebedből/tokjából a telefont. És akkor nem kell gombot nyomni ahhoz, hogy megnézd a pontos időt. Aztán ha visszarakod a zsebedbe/tokjába (vagy egy adott idő elteltével), a képernyő megint automatikusan kikapcsol.

(#45833) atike válasza GrooveHero (#45831) üzenetére


atike
nagyúr

Ha volt rá telepítve utólagosan valami program akkor meg. :DDD

A másik módszer, ha nem változtattak Google Accountot akkor a Google Device Manager. Be kell lépni, megmutatja, hogy hol van a telefon (persze ha be van kapcsolva a GPS, és megmaradt az account rajta)... Meg is lehet vele csöngetni az akár lenémított telefont is... :)

Szerk:

Itt lehet belépni...

Szerk2:
...most olvastam végig h mit is írtál... Ha ezt már próbálta, akkor ha nem volt másik program külön feltéve akkor max a rendőrség... :)

[ Szerkesztve ]

(#45834) gatto_ válasza Vikthor (#45828) üzenetére


gatto_
senior tag

Számtalan ilyen van. Én pl ezt használom. Jól paraméterezhető, óra szín, méret, fényerő, különböző adatok ki-be kapcsolása, mozgatás, hogy ne égjen be, stb... DE!! sajnos nem úgy működik mint a symbian-on. Jelenleg párhuzamosan használok egy galaxy S4-et, és egy Nokia N8-at. Mindkettő amoled kijelzős. A nokián sem a gyári fehéret használom, hanem letöltöttem a nokia áruházból egy színeset. Kb ugyanolyan beállításokkal, méret, szín, használva a nokia egy éjszaka alatt 100-ról 96%-ra merül, a Samsung 100-ról 34-re. Durván 7 óra alatt! Szóval működik, de csak töltőn tartva van értelme.

(#45835) GrooveHero válasza atike (#45833) üzenetére


GrooveHero
addikt

Köszi. Kollégám feleségének telefonjáról lenne szó, ha jól tudom, akkor egy galaxy s3 mini a telefon. Kollégám a sajátját megtalálta, sőt azt is kírta a progi, hogy épp használják a telefont és kézben van. De akkor bukta, hogy ha vki megtalálta a telefon és nyomott egy gyári beállítások visszaállítását, vagy más gmial fiókot használ. Mert hát miért ne használna mást? :(

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#45836) Vikthor válasza gatto_ (#45834) üzenetére


Vikthor
nagyúr

that explains everything... újabb pont a Symbinek, amúgy imádom a droidot így pár nap távlatból, de sok sebből vérzik azért...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#45837) Probert75


Probert75
addikt

Tudna nekem valaki olyan appot javasolni, amely jelez megadott időközönként? Pl. gyógyszert kell mindig ugyanabban az időben bevennie valakinek. Én vízivásra szeretném használni, mert nem érzem a szomjúságot és kevés a folyadékbevitelem.

(#45838) raziel01 válasza Probert75 (#45837) üzenetére


raziel01
veterán

Sima riasztás app ami van gyárilag?
Belövöd, hogy minden nap mondjuk 9-kor, 15-kor meg 18-kor jelezzen.

Esetleg ez

[ Szerkesztve ]

(#45839) pikszel válasza Probert75 (#45837) üzenetére


pikszel
őstag

Google naptár hozzáadott sms értesítéssel esetleg?

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#45840) air válasza Vikthor (#45836) üzenetére


air
nagyúr

Ennek semmi köze az Androidhoz.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#45841) Vikthor válasza air (#45840) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Max annyi, hogy alapból belerakhatták volna ezt a funkciót, ami btw hasznos.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#45842) raziel01 válasza Vikthor (#45841) üzenetére


raziel01
veterán

Hasznos? Ha felébredek éjszaka akkor 1 gombnyomással megnyomom a telót és látom az időt. Amúgy meg kb 2-3 ezer Ft egy nagy kijelzős rádiós ébresztőóra. Nekem az is van a szobámban. Ránézek és tudom mennyi van.

Teljesen felesleges, hogy a telefon egész éjszaka világítson. Ez megint tipikusan az a helyzet, hogy a user nem tudja milyen hülyeséget találjon ki amire amúgy totál nem is lenne szüksége.

(#45843) Vikthor válasza raziel01 (#45842) üzenetére


Vikthor
nagyúr

másképp gondolkodunk, de ettől szép a világ

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#45844) Probert75 válasza raziel01 (#45838) üzenetére


Probert75
addikt

THX!

(#45839) pikszel Ezt is megpróbálom. THX!

(#45845) air válasza Vikthor (#45843) üzenetére


air
nagyúr

Ebből is látszik, hogy teljesen szubjektív, hogy kinek mi a hasznos.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#45846) petipetya válasza air (#45845) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ha pontosak akarunk lenni, akkor szubjektíven objektív.

"nincs rá lezsóidő"

(#45847) Vikthor válasza air (#45845) üzenetére


Vikthor
nagyúr

úgy van, de ha vkinek hasznos vmi akkor az hasznos marad és kb tiszteletben tartja az értelmes ember ezt...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#45848) raziel01 válasza air (#45845) üzenetére


raziel01
veterán

Ha hasznos lenne akkor már rég lenne rá normális app. :D
Amik hasznosak azokra már mindenre van alkalmazás.

(#45849) #79335424 válasza raziel01 (#45848) üzenetére


#79335424
törölt tag

Azért én tudnék pár, szerintem hasznos funkciót, ami még nincs megoldva.

(#45850) air válasza Vikthor (#45847) üzenetére


air
nagyúr

Egyébként amikor Symbianról áttértem Androidra, sokáig (kb. 2 hét :D) én is így gondoltam. Aztán "megvilágosodtam". ;)

(#45848) raziel01
Egyetértek, csak próbáltam udvarias lenni. :D

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.