Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45101) raziel01


raziel01
veterán

Spotify Premium 60 napig ingyen

Paypal-al.

Ha lemondod 60 napnál hamarabb akkor ingyen volt. Amúgy 5 euró havonta utána.

Zene stream-elős szolgáltatás.
Már 2 hónapja használtam az ingyenes verziót ott nem lehet léptetni a számokat és nem tekerhetsz bele szóval az kb random volt, hogy mit hallgatsz.
Annyira nem durva ár, hogy havi 5 euróért korlátlan mennyiségben hallgathatsz zenét, minden fent van, lehet tekerni is meg minden.
Lehet offline-ra is elmenteni a zenéket.
Csinálsz lejátszási listát és szólhat a zene. Persze gyárilag is sok lejátszási lista van. pl vannak lazulós zenék vagy romantikus zenék vagy aktuális toplisták stb..
PC-n is lehet hallgatni.

(#45102) Trianta


Trianta
tag

Sziasztok!

Tud valaki ajánlani olyan e-mail app-ot androidra, ami alvó állapotban is figyeli az emaileket és új esetén értesít?

(Vagy mind elyen csak én nem tudom hogy kell beállítani ezt a lehetőséget?)

Xiaomi Redmi Note 9 Pro 6/128 SD

(#45103) spiritex


spiritex
veterán

Segítsen valaki, hogy az androidos telóm miért nem hajlandó felkapcsolódni az otthoni wifi-mre, más wifi-kre viszont gond nélkül, 3 másodperc alatt képes... A t-home-os cisco ECP 3925 router kiosztja neki dhcp-n az ip-címet, a teló csatlakozni akar, de jön az ellenőrzés, majd bontja a kapcsolatot, aztán kezdi előlröl. Más eszközök, tablet, másik telefon fellépnek gond nélkül az otthoni wifi-mre. Ne mondjátok, hogy csináljak gyári visszaállítást a telón, mert mindenhol máshol tud kapcsolódni, csak otthon nem.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#45104) generic válasza Trianta (#45102) üzenetére


generic
senior tag

nekem gmail mindig értesít..:)

(#45105) twine válasza raziel01 (#45101) üzenetére


twine
addikt

Miért jobb/miben más ez mint a google play music havi 1600huf-ért?(korlátlan zene,online/offline)
Nem kötekedés, tényleg érdekel,, mert bár a google felé húz a szívem, nem vagyok saját magam ellensége...ha van jobb, miért ne próbálnám ki...De pld. Ha felismertetek egy zenét "a telefonnal", ott van azonnal a play music letöltési link,,stb,,stb..Szóval elég kényelmes...(Nekem)
És persze köszi az infót...:R

[ Szerkesztve ]

(#45106) raziel01 válasza twine (#45105) üzenetére


raziel01
veterán

Google play-t nem annyira ismerem zene szempontjából. :D Szóval nem tudom. Ami tetszik a spotify-ban az a kinézet meg a marha sok lejátszási lista alapból. Nem tudom ez van-e a google play-ben. Illetve ott is lehet PC-n használni?

(#45107) twine válasza raziel01 (#45106) üzenetére


twine
addikt

Igen, és igen...:DDD
Akkor nem leszünk előrébb :) titkon bíztam benne, hogy használtad mindkettőt...
Azért köszi az infót :R

[ Szerkesztve ]

(#45108) air válasza Trianta (#45102) üzenetére


air
nagyúr

A legtöbb email kliens tudja a push-t. Pl. K9, Maildroid

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#45109) atillaahun válasza spiritex (#45103) üzenetére


atillaahun
veterán

Próbálj neki adni egy fix IP-t hogy ahhoz mi szól.
Illetve nézd meg teló wifi spec részben lehet-e csatornát/frekvenciát választani. Végül reset-eld a router-t.

(#45110) spiritex válasza atillaahun (#45109) üzenetére


spiritex
veterán

Köszi, kipróbálom! Amúgy a telóban van fix ip, átjáró, almaszk, DNS megadás, de sajnos nincs csatorna/frekvencia.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#45111) rep3at


rep3at
őstag

Üdv mindenkinek!

Egy olyan appot keresnék ami hasonló GPS funkciókat lát el mint egy Garmin Geko 201. (Pontokhoz navigálás, folyamatos útvonalmentés, variálható "aktív" képernyő --> ((magasság, sebesség, hátralévő távolság, égtáj, irány, ilyesmire gondolok itt,)), következő pont iránya, távolsága, hasonlók). Nem nagyon találkoztam eddig ilyesmivel, gondolom csak eszébe jutott valakinek már.. Mi régen táborban ilyen GPS-szel túráztunk, számháborúztunk, ilyennel kellett különböző feladatos túrákat megtennünk. Milyen jó lenne egy ilyen "retro" app :)

Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

Forward thinking. كرر

(#45112) rep3at válasza rep3at (#45111) üzenetére


rep3at
őstag

Kifutottam az időből, ha valakinek esetleg nem derengene, ilyesmiről van szó.

Forward thinking. كرر

(#45113) MurdR válasza Roxkex (#45092) üzenetére


MurdR
veterán

SwiFTP+ TotalCommander.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#45114) psg5


psg5
veterán

Sziasztok!

Valaki ismeri EZT?

Van egy több száz terméket tartalmazó excel táblám és szeretném hozzárendelni. (csak megyek a telefonnal, beolvasnám a vonalkódot és behívná az excelt, melyben van egy keres függvény.
A kérdés, hogy működhet, hogy ezt a beolvasott vonalkódott egy adott cellűba dobja, ahol a függvényem van? valamint van-e olyan excel app. ami kezeli a függvényeket is?

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#45115) #79335424 válasza spiritex (#45110) üzenetére


#79335424
törölt tag

A routerben állítsd free -re a wifit és nézd meg, hogy úgy tud -e csatlakozni! Ha a routerben lehet állítani a csatornát, akkor ne legyen 11 felettin.

(#45116) Magga


Magga
aktív tag

A topicban és a playen keresgetvén sajnos nem találtam olyan alkalmazást ami megadott időben bekapcsolja az átirányítást.
Tehát munkaidő után aki engem hív, azt automatikusan irányítsa át a főnökömre...

Tudtok erre ajánlani valammilyen appot?

[ Szerkesztve ]

(#45117) Kroni1


Kroni1
veterán

Sziasztok! Egy olyan egyszerü app-ot keresnék, amivel össze tudnám hasonlítani 2 router wifi sugárzási képességét..

(#45118) tomy86 válasza Kroni1 (#45117) üzenetére


tomy86
addikt

Ilyesmire gondolsz? Wi-fi Analyzer

(#45119) malphitee


malphitee
senior tag

Hi. A viber nek mindegy hogy a ket ember kozul egyiknek iphone masiknak android keszuleke van tudnak beszelni egymassal attol fuggetlenul?

(#45120) RootRulez válasza malphitee (#45119) üzenetére


RootRulez
félisten

Én WP7-es telefonnal vibereztem, de eleve független, mert akár PC-vel is tud kommunikálni. :K

═════════════════════════════════════════

(#45121) mindemo válasza malphitee (#45119) üzenetére


mindemo
csendes tag

Tudnak, nem gond

(#45122) psg5 válasza psg5 (#45114) üzenetére


psg5
veterán

Vagy van-e olyan vonalkód olvasó app, ami a leolvasott vonalkódott bedobja egy már kész excelcellába?Persze csak ha van olya excel app amely kezeli a függvényeket.

F.K.T.

(#45123) LonGleY válasza psg5 (#45122) üzenetére


LonGleY
veterán

(#45124) Oldman2 válasza LonGleY (#45123) üzenetére


Oldman2
veterán

Pontosan ezzel indult a téma...

(#45125) kovisoft válasza LonGleY (#45123) üzenetére


kovisoft
őstag

És ez a SCANPET az, amire az előtte levő hozzászólásában rákérdezett, csak nem kapott választ.

Szerk: természetesen a szerkesztés után berakott Barcode & Inventory Pro és társai előttig...

[ Szerkesztve ]

(#45126) LonGleY válasza kovisoft (#45125) üzenetére


LonGleY
veterán

Jah, nem néztem most az előzményt. De szerintem ennél specializáltabb program nem lesz, max, ha csináltat. Ez kb. azt jelentené, hogy egyben Excel szerkesztőnek is kéne lennie.

Úgy nézem egyébként, hogy a TEC-IT Software-nek vannak ilyesmi megoldásai, Office kiegészítői, ami mellé használható Android-os készülék leolvasásra.

[ Szerkesztve ]

(#45127) zeorsdfd válasza twine (#45107) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

(#45128) twine válasza zeorsdfd (#45127) üzenetére


twine
addikt

:R:R

(#45129) szkorhetz


szkorhetz
őstag

Urak, ez mitől lehet?

Köszöntem!

Próbáltam már az adatokat, gyorsítótárat törölni, de semmi. :)

(#45130) psg5 válasza LonGleY (#45123) üzenetére


psg5
veterán

Köszi mindegyikőtöknek.
S a Scanpet excellje kezeli a képleteket, ha pl egy 2003-as office-ban már előre megcsináltam?

F.K.T.

(#45131) punky10 válasza szkorhetz (#45129) üzenetére


punky10
addikt

Pl attól,ha külföldön vagy... :D

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#45132) szkorhetz válasza punky10 (#45131) üzenetére


szkorhetz
őstag

Hát, de nem.. :D

(#45133) LonGleY válasza psg5 (#45130) üzenetére


LonGleY
veterán

Nem hiszem, hogy ezt mi tudni fogjuk.
Tesztelj, tesztelj, tesztelj!

(#45134) Laslow válasza xSide (#43853) üzenetére


Laslow
senior tag

Letöltöttem, beimportáltam, aztán vissza akartam csinálni az egészet, de nem tudom eltávolítani a Google Naptárból. Az elsődleges naptáramba importáltam be, így a naptárat magát nem lehet törölni. A FAQ szerint a naptár beállításainál kellene legyen egy olyan gomd, hogy törlés, és az a naptár összes eseményét törölné, de nekem nincs ilyen gomb. Egyesével sem lehet törölni a bejegyzéseket, mert csak az adott napról törli, de minden más évben megmarad, hiába jelölöm meg, hogy az összes eseményt törölje.
Most akkor?

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#45135) Pavitra


Pavitra
újonc

Sziasztok

Olyan ebook olvasó alkalmazást keresek: ami pluszban tud pdf-et és doc-ot is olvasni, természetesen txt és rtf is, de azt alapból szokták tudni. Eddig ahány alkalmazást megnéztem az akkor sem tudott pdf-et olvasni ha azt írták a speckóban hogy tud.

Ismer valaki ilyen olvasót? Nem kell feltétlenül magyarnak lennie

Köszi

Pavitra

(#45136) petipetya válasza Laslow (#45134) üzenetére


petipetya
nagyúr

Itt van a megoldás: [link]

Bemásolom a lényeget:

Töltsd le ezt a naptár fájlt és importáld be oda, ahonnan szeretnéd kitörölni a névnapokat: [link]

"nincs rá lezsóidő"

(#45137) freemanone


freemanone
őstag

valakinek nincs ötlete, hogy a FB messenger miért nem jelez ha új üzenetet kapok? 2 napja játtsza ezt velem. Adatok törlése és újratelepítés is megvolt már. Minden más push üzenet megjön több alkalmazásban is, csak ez cseszik rám. :(((

(#45138) Bozek válasza freemanone (#45137) üzenetére


Bozek
nagyúr

Közbe nem megy véletlenül PC-n a Facebook? Mert nálam akkor nem szokott jelezni a Messenger. Bár néha akkor is rezeg a telefon, csak értesítés nincs róla.

(#45139) freemanone válasza Bozek (#45138) üzenetére


freemanone
őstag

Nem, azt csinálja nekem is, de már megszoktam, meg olyankor amúgyis gép elétt ülök, úgyhogy nem is bánom.

(#45140) petipetya válasza freemanone (#45137) üzenetére


petipetya
nagyúr

Sajnos nálam akkor is jelez, ha nem kellene. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#45141) konigjanos válasza Magga (#45116) üzenetére


konigjanos
senior tag

Az erobot-tal biztosan meg lehet csinálni, itt a topicja, kérdezz rá. A fejlesztő is rendszeresen olvassa, és válaszol...
[link]

[ Szerkesztve ]

(#45142) Astrasattila


Astrasattila
tag

Szervusztok!

Tudnátok mondani nekem egy ingyenes zenelejátszó- és filmlejátszó programot? Zenében fontos, hogy Flac-ot kezelje, csak azt hallgatok, mp3-mat nem. Számítógépen a JetAudio a favorit, filmre a KMPlayer. Mennyire lenne okos döntés ezeket alkalmazni telefonon is? Telefon Samsung Galaxy Ace (GT-S5830)

(#45143) konigjanos válasza Pavitra (#45135) üzenetére


konigjanos
senior tag

A moon+ reader, az ereader prestigo, és a mantano reader is biztosan tud, most próbáltam ki.

(#45144) Whynot? válasza Pavitra (#45135) üzenetére


Whynot?
aktív tag

Moon reader biztosan tudja, mert olvastam vele pár pdf-es könyvet.
[link]

(#45145) air válasza freemanone (#45137) üzenetére


air
nagyúr

Talán mert egy kalap sz.r, mint a többi fb-os dolog? :D
Most, hogy megvették a WhatsApp-ot remélhetőleg azt is elb@sszák.;]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#45146) canniball válasza Astrasattila (#45142) üzenetére


canniball
nagyúr

MixZing

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#45147) Magga válasza konigjanos (#45141) üzenetére


Magga
aktív tag

Köszönöm a tippet! Bár ahogy nézem ez olyan, mint a tasker. Jól gondolom egy ennek a funkciónak (hívás átirányítás) a kapcsolgatásához root fog kelleni?

(#45148) Oldman2 válasza Magga (#45147) üzenetére


Oldman2
veterán

Olyan valóban. De a Tasker sokakat elriaszt relatíve bonyolultabb felépítése okán.

(#45149) tomy86


tomy86
addikt

Ha már a zenelejátszók szóba kerültek. A GoneMAD Music Player most 4 helyett 1$

(#45150) freemanone válasza air (#45145) üzenetére


freemanone
őstag

Ezzel most aztán előrébb jutottam! :) Egyébként nemtudom mi bajod van vele. Gyors, nem zabálja az akkut és eddig soha nem volt vele problémám, pedig már jóideje nyúzom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.