Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45201) vgyuri válasza LonGleY (#45195) üzenetére


vgyuri
őstag

Im+ Pro, nálam tökéletesen működik.

Én amit lehet, azt program helyett Opera Classic böngészővel intézem: fb, met.hu, gdrive táblázatok, amazon, appsales...

Strong Password Generator - 16 karakteres jelszavakat használok, amit Gdrive-on egy táblázatban tárolok: weboldal, név, jelszó oszlopokkal, ezt minden operációs rendszeren elérem, elég egy böngésző. 2 lépcsős azonosítást bekapcsoltam, ha feltörik az accom, akkor chrome egyébként is megjegyzi a jelszavaim.

(#45202) S e t h válasza LonGleY (#45195) üzenetére


S e t h
nagyúr

Eddig kétszer leveleztem a naked browser készítőjével hibák miatt és akkora patkány az illető, hogy azonnal válaszolt és segített azok orvoslásában.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#45203) Elemental válasza vgyuri (#45201) üzenetére


Elemental
addikt

Gdrive-on egy táblázatban
chrome egyébként is megjegyzi a jelszavaim

Ezt a 2 dolgot akkor sem tenném, ha a pl csak a micimaci.hu, vagy a lagzilajcsi.com-os accountom lenne, amit elvihetnének :D

[ Szerkesztve ]

(#45204) petipetya válasza O$zkł (#45187) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ha minimum 4.1 van a telódon és nem Nexus 5-el rendelkezel, akkor van megoldás. A legújabb Google Search és GEL Launcher páros telepítése után a launcherben a bal szélső ablak maga a Google Now teljesképernyős változatban.

xda-s link

Még annyit, hogy ha a telón újabb Google Search van, mint a fenti link alatt, akkor értelemszerűen ne butítsd vissza.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#45205) #07400704


#07400704
törölt tag

A WhatsApp-ot használja valaki?
Vélemény?

(#45206) Logeeen válasza #07400704 (#45205) üzenetére


Logeeen
senior tag

Igen. Tökéletes.

#Xiaomi 13T#

(#45207) petipetya válasza Logeeen (#45206) üzenetére


petipetya
nagyúr

Csatlakozom.

"nincs rá lezsóidő"

(#45208) vadászcsiga válasza #07400704 (#45205) üzenetére


vadászcsiga
félisten

En használom, nincs vele bajom. Ha nincs a memoriaban mert mondjuk fel napja nem jött ra üzenet akkor az első message nem jön meg időben (de ezzel nincs gond mert a feleségem nem olyan hogy ha elsőre nem jelzek vissza annyiban hagyja, addig küldi míg meglátom, mire megnyitom már 4-5 üzenet figyel tőle :DDD )

(#45209) LonGleY válasza S e t h (#45202) üzenetére


LonGleY
veterán

Én meg szeretem az aprólékosan, sok paradicsommal készült lecsó illatát, főleg, ha házi kolbásszal készül - ha már random kacsamesék délelőttöt tartunk.

[ Szerkesztve ]

(#45210) #79335424 válasza #07400704 (#45205) üzenetére


#79335424
törölt tag

Még jó. A kérdés az, hogy mit tesz vele a FB. Egy kicsit tartok a dologtól. Nincs FB fiókom és nem is szeretnék. Azt sem szeretném, hogy a Whatsapp beszélgetéseim üzenőfalon (vagy mi a túrón), vagy bármilyen FB felületen megjelenjenek. Ha bármilyen FB integrációt bevezetnek, akkor részemről felejtős. Erre pedig sajnos, nagy az esély.

[ Szerkesztve ]

(#45211) vadászcsiga válasza #79335424 (#45210) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Akkor viszont már nem sok ilyen tipusú üzenet küldő lesz a playen : (

(#45212) petipetya válasza vadászcsiga (#45211) üzenetére


petipetya
nagyúr

A Hangouts esetén nem kell félni a Facebook integrációtól. :D

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#45213) vadászcsiga válasza petipetya (#45212) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Na ja de iOS-en azt mondjak nem jó, márpedig nem vehetek mindenkinek droidos telefont :DDD

(#45214) petipetya válasza vadászcsiga (#45213) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ha váltani kellene, akkor szerintem az emberek nagy része a Vibert fogja választani, mivel ez ismert. Ám addig még sok víz lefolyik a Dunán.

"nincs rá lezsóidő"

(#45215) vadászcsiga válasza petipetya (#45214) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Szíjja az akksit nagyon, amugy meg zukkerberg majd jól megveszi azt is

(#45216) Logeeen válasza vadászcsiga (#45208) üzenetére


Logeeen
senior tag

Nem egy asszonyunk van? :DD

#Xiaomi 13T#

(#45217) vadászcsiga válasza Logeeen (#45216) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Azt nem hiszem de hogy ezeknek mind egy anyjuk volt az hót ziher :DDD

(#45218) #79335424 válasza vadászcsiga (#45215) üzenetére


#79335424
törölt tag

Azt kétlem, hogy a közeljövőben megtörténne. Nemrég vette meg egy Japán cég és saját tervei vannak vele, nem hiszem, hogy eladná. De engem nem érdekel a Viber. Egyszer volt a telómon, az nekem elég is volt. Kicsit aggódom a Whatsapp miatt. A kedvesem Spanyolországban él és ott Whatsappot használ a "nép". Ő Facebookozik, így valószínűleg számára nem sok változást jelentene az integráció. Azzal tisztában van, hogy bármilyen, velem kapcsolatatos dolog FB -ra kerülése negatív hatással lenne a kapcsolatunkra. De ha ebbe a Whatsappot is bele kell vonni, az már a kapcsolattartásunkra is negatív hatással lenne. Ez hatványozottan növelné a Facebook gyűlöletemet.

Egyik barátom szokta mondani: némelyik nő mind egyforma :D

[ Szerkesztve ]

(#45219) Laca1212 válasza LonGleY (#45173) üzenetére


Laca1212
őstag

RTL Most 4.3-tól használhatatlan. Frissítés zéró.

(#45181) Bozek:
Szintén semmi bajom FB+FB messengerrel HTC-n. Igaz Samun gáz volt.

(#45189) Bozek:
Az a 8 karakteres tényleg elmaradt, csak a duma volt... :D

(#45220) Logeeen válasza vadászcsiga (#45217) üzenetére


Logeeen
senior tag

:DDD :DDD

#Xiaomi 13T#

(#45221) adrian94


adrian94
őstag

Olyan widgetet tudtok ami kijelzi a proci meg a ram használatát?

[ Szerkesztve ]

(#45222) LonGleY válasza Laca1212 (#45219) üzenetére


LonGleY
veterán

6-ost vállaltam, nem 8-ast. Legalább visszaolvasnál (módosítottam a teszeredményen menet közben, szűkebb karaktertáblát választottam alapul, mint kellett volna). Az egész mondandóm lényege az volt, hogy pár karakter plusz miatt mennyivel több számítási teljesítményre van szükség, és hogy minek centizni, ha egyszer nem kerül semmibe az a kis plusz. Ennek egyikőtök sem mondott ellen. A 6-os az, ami egy óra alatt törhető, a többivel valóban nem fűteném a házat (de nem elérhetetlen még a 7 sem).

[ Szerkesztve ]

(#45223) petipetya válasza #79335424 (#45218) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ha minden kötél szakad, álnéven, üres adatlappal és a lgszigorúbb tiltásokkal még mindig létrehozhatsz majd egy fiókot a Facebookon.

"nincs rá lezsóidő"

(#45224) #79335424 válasza petipetya (#45223) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez működik, Soma Tamásnak (Somatom) van FB -fiókja, e-mail címe, stb. "Ő" a tűzfalam, minden adatával együtt csak virtuálisan létezik. De a Whatsapp ilyen módú használatához Somatomnak külön telefonszám is kell. A beszerzés megoldható lenne, de a működtetés már nehezebb ügy. Arról nem is szólva, hogy ez azt jelentené, hogy a FB miatt álnéven kéne kommunikálnom a barátnőmmel. Na, azért az erős lenne. Nem vagyok paranoiás, csak annyit szeretnék, hogy a magánéletem mentes legyen a közösségi hálóktól. A Whatsapp pedig a magánéletemhez tartozik. Legalábbis eddig így volt.

(#45225) #07400704 válasza #79335424 (#45218) üzenetére


#07400704
törölt tag

Na szóval, akkor ez a WhatsApp olyan mint a hangouts, vagy legalábbis hasonló?
Mellesleg én kimondottan szeretem a hangouts-ot, semmi bajom vele.

[ Szerkesztve ]

(#45226) gipsztigris


gipsztigris
addikt

Erősítsetek meg, hogy jó helyen járok! Ugye a PH Android alkalmazások topikjában vagyok, nem pedig valamelyik pszichiátria paranoia rendelőjében? :DDD

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#45227) adrian94


adrian94
őstag

Flash player van androidra ? Ha igen hogy keressem mert a Play Áruházban nem találtam...

(#45228) vadászcsiga válasza gipsztigris (#45226) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Pszichiatria :K :D

adrian94
[link]

[ Szerkesztve ]

(#45229) LonGleY válasza adrian94 (#45227) üzenetére


LonGleY
veterán

"Eddig a flashel nem volt gond"

Nem, mi? :] Amúgy utolsó bekezdés innen.

[ Szerkesztve ]

(#45230) #79335424 válasza #07400704 (#45225) üzenetére


#79335424
törölt tag

A Hangoutsot nem ismerem, nekem még Talk -om van. De csak hanghívásra használtam, a szöveges részről nincs tapasztalatom. A Whatsappot a kedvesem miatt telepítettem. Hanghívás nincs, csak üzenet, hangüzenet, videóüzenet. Nálam tökéletesen működik, minden üzenetet azonnal megkapok. Szerintem egyszerű, jól használható, informatív felülete van. Látom, hogy mikor nézte a drága az üzeneteket, vagy ha épp "gépel" nekem valamit. Ehhez képest GSam szerint nincs fölösleges ébresztgetés, vagy túlzott akkuzabálás.

(#45231) adrian94 válasza LonGleY (#45229) üzenetére


adrian94
őstag

Igen, azt hittem fent van de mégsem :D

Még egy kérdés : nCore ról hogy tudok filmet letölteni? Mi kell hozzá?

(#45232) vadászcsiga válasza adrian94 (#45231) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Torrent kliens

(#45233) #07400704 válasza #79335424 (#45230) üzenetére


#07400704
törölt tag

Értem, és Köszönöm a segítséged! :R

(#45234) Probert75 válasza adrian94 (#45227) üzenetére


Probert75
addikt

(#45235) Bozek válasza Laca1212 (#45219) üzenetére


Bozek
nagyúr

Jó, a Samsung egy külön állatfaj. :D

(#45222) LonGleY: Akkor most én vállalok egy kihívást. :) Csinálj egy Excel táblát, vigyél be bármilyen adatot mondjuk az A2 cellába és tedd a cellát rejtetté, valamint a szövegszínt fehérré, hogy ne lássam. Ezután védd le egy bármilyen hosszúságú jelszóval a lapot, majd rakd fel valahová. 2 perc alatt megmondom, hogy mit írtál a cellába. :D

(#45231) adrian94: Torrent klienssel.

(#45236) LonGleY válasza Bozek (#45235) üzenetére


LonGleY
veterán

Azt én jól tudom, hogy az Excel védelme szart sem ér. Eredetileg is innen indult a vita, hogy valaki a jelszavait Excelben tárolja, én meg mondtam, hogy azokat inkább egy erre való programban ajánlott védelmezni, és lehetőleg nem 6-8 karakteres kóddal, hanem többel. Erre ezen kiakadtak. :Đ

[ Szerkesztve ]

(#45237) #13110016


#13110016
törölt tag

Üdv!

Olyan app létezik, ami mutatja, hogy a jövőben milyen játékok fognak megjelenni?

[ Szerkesztve ]

(#45238) Astrasattila


Astrasattila
tag

Azt hiszem, egy Android tanfolyamon kell részt vennem ahhoz, hogy az általatok ma leírt dolgokat megtudjam csinálni. :D Inkább hagyom a csudába az egészet. Marad az okostelefonom butatelefon és kész. Ez az akaratom ellenére is követni akarunk, kikapcsolni esetleg varázslattal lehet megoldás nekem nem szimpatikus. Csak a Flac-ot sajnálom, hogy így nem hallgathatom a telefonon.

(#45239) canniball válasza Astrasattila (#45238) üzenetére


canniball
nagyúr

Miért nem hallgathatod?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#45240) Astrasattila válasza canniball (#45239) üzenetére


Astrasattila
tag

Mert a lejátszást nem támogatja az Android alap lejátszója. Tegnap elkezdtem itt írni a problémám, hogy kellene egy Flac meg egy videolejátszó. Kaptam is pár tippet. Csak az a gáz, hogy ez a majom Android, mindenképpen kér egy fiókot ( ami még nem baj, mert kamu fiókkal megoldanám), de annyi macera van a rendes címem megkerülésével ( amit viszont szeretnék használni közben), hogy egyszerűen nekem nem éri meg.

(#45241) LonGleY válasza Astrasattila (#45240) üzenetére


LonGleY
veterán

Egy szimpla Gmail regisztráció kell hozzá.

Illetve ajánlottam, hogy kilépés után tiltsd le a chat-et használó programokat (Hangouts/Talk, Google+), így a rendes fiókoddal belépve sem látszódnál mindig online-nak. Azért ez nem olyan nagy ördöngősség ahhoz, hogy rendesen tudd használni a telefonod és a Play szolgáltatásait. Elég nagy előny tud lenni pl, hogy a névjegyeket a rendes gmail fiókodban online is tudod szerkeszteni stb-stb, illetve hogy tudsz egyáltalán programokat telepíteni.

A zenelejátszóra, ha itt visszakeresel, sok ingyenes és fizetős megoldást találsz (mindegyik viszi a FLAC-ot), a videolejátszásra pedig ott van az MX Player ingyenes verziója. A legjobb egy haver, aki sergít a kezdő lépésekben. Hidd el, azt az egy órát simán megéri a dolog (az alapvető lejátszóprogramokon felül tudnál használni offline térképprgramot, üzenetküldő klienst, jó böngészőt, korrekt képnézegetőt).

[ Szerkesztve ]

(#45242) alex devil válasza Astrasattila (#45240) üzenetére


alex devil
senior tag

Szerintem is kéne neked egy Android tanfolyam :)
1. Lecke: Ne félj tőle..

[ Szerkesztve ]

S23

(#45243) Astrasattila válasza LonGleY (#45241) üzenetére


Astrasattila
tag

Nem azzal van a gond, hogy nincs hozzá megfelelő ingyenes program! Azzal van a gond, hogy ahogy látom, csak az áruházon keresztül lehet feltelepíteni. Oké, megvan a Talk tiltása. De amint fentebb fórumtársak is írtak, hogy K9-IMOP dologgal működik a 2 cím, vagy másik fórumtárs írta, hogy milyen macera által lett privát a privát élete Androidon. Na ez a macera hozzá. Ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy nagypapámnak volt egy felhúzós órája, mikor élt is volt már vagy 80 éves óra. Na én pont így érzem magam. Felhúzós óra vagyok a digitális világban. :D

Jellemzően pénzes emberek csemetéi a haveri köröm, ezért mindegyik Apple terméket használ. Ezt csak a segítségkérés miatt írom. Mondjuk ötletnek nem rossz. Fiatalabbak is tőlem jó 15 évvel, jobban benne vannak már ezekben talán.Köszi az ötletet! :K

[ Szerkesztve ]

(#45244) Illusion1010 válasza Astrasattila (#45240) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Teljesen jól el lehet lenni google play nélkül is. A netről letöltögeted az .apk fájlokat, felmásolod a telefonra és telepíted. Remélhetőleg van valami fájlkezelő féleség alapból rajta.

(#45245) cocus007

Persze, szerintem már a 2.3-ban is volt mappa. Egymásra húzod a két ikont és kész is a mappa.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#45245) cocus007


cocus007
tag

android 4.2.2. verzión lehet már olyat csinálni, hogy kezdőképernyőn v minek is hívják 1 "mappába" tömörülve legyen kinn mondjuk: külön a csevegők, külön a játékok stb?
vagy ahhoz kell vmi program?

(#45246) Astrasattila válasza Illusion1010 (#45244) üzenetére


Astrasattila
tag

Ezt gondoltam mint megkerülés, de amint feltettem a telefonra, már írta, hogy kell net a folytatáshoz, hogy valóban tudja telepíteni a kívánt programot.

(#45247) LonGleY válasza cocus007 (#45245) üzenetére


LonGleY
veterán

Ha az alap launcherben nem jönne össze valamiért a mappázás, akkor:

CircleLauncher light

Ez a nevével ellentétben nem launcher, hanem widgetként működik. Ezzel tudsz a főképernyőkön ikonokat mappákba rendezni. De ha launcher-cserére szánod magad, azok közül minden normális tud csoportosítani (Apex, Nova, TSF Shell stb.).

[ Szerkesztve ]

(#45248) Illusion1010 válasza Astrasattila (#45246) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Én nem pont ilyesmire céloztam. A többit üzenetben.

(#45249) cocus007 válasza LonGleY (#45247) üzenetére


cocus007
tag

és az alapnál hogy kellene működnie?
ha hosszan nyomok a képernyőre asszem csak hátteret akar állítani...

(#45250) canniball válasza Astrasattila (#45240) üzenetére


canniball
nagyúr

Nem tudom milyen macerára gondolsz, nekem is van több gmailes címem és kedvem szerint használom őket akár keresztbe is...
Tessék, itt a Mixzing amit tegnap ajánlottam, felrakod a telefonra, telepíted, használod.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.