Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45151) #79335424 válasza Magga (#45147) üzenetére


#79335424
törölt tag

Szerintem az semmilyen alkalmazással sem fog menni, mivel nem kliens oldalon aktiválódik, hanem a szolgáltatónál. Legalábbis én így tudom. Amikor kérsz egy átirányítást, akkor a teló csak továbbítja a kérést. Érintésemulálással persze meg lehet csinálni, de azt én nem nevezném automatizálásnak. Legalábbis nem egy elegáns módszer. Vagy esetleg van az átirányításnak vmi aktiváló kódja? Azt talán fel lehetne használni. De biztos, hogy root kell hozzá.

(#45152) LonGleY válasza freemanone (#45150) üzenetére


LonGleY
veterán

Az a baj vele, hogy szar. :] Legalábbis sokszor sokan írják, hogy nem működik. Ilyenkor az ember kételkedik a hasznosságában. Bár sokat javult állítólag, de nincs az az égi jelenség, aminek nyomán én még egyszer a gépemre engednék hivatalos Facebook klienst.

Meg aztán minek? Hogy állandóan online lássanak? Na, neeeem... Majd ha akarom, megnézem a böngészőben, hogy mi a helyzet. Ha meg muszáj chatelni, fellövöm a Xabber-t és az abban beállított Facebook accountot. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#45153) janaman01


janaman01
addikt

Ven egy amolyan napellenezőre csiptethető bluetooth os kihangositó, kérdésem az hogy mondjuk a telefonon elinditott mp3 at azon keresztül lehet e hallgatni ? Van e ilyen alkalmazás ami ezt tudja , vagy felejtős és csakis a beszélgetés kihangositására alkalms?
(Vagy azt a kihangositónak kellene tudnia?)

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#45154) air válasza freemanone (#45150) üzenetére


air
nagyúr

Nekem igazán nincs vele semmi bajom, mert nem használom. :P

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#45155) punky10 válasza Astrasattila (#45142) üzenetére


punky10
addikt

A JetAudiot nyugodtan használhatod androidon is,az ingyenes is kielégíti a legtöbb user igényét.
A filmhez az MxPlayert,vagy a BsPlayert ajánlom(bár az utóbbiból csak régebbi verziót,mert az újból kikerült az AAC-támogatás...)

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#45156) janaman01 válasza janaman01 (#45153) üzenetére


janaman01
addikt

Megoldva....a BT Mono tudja....

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#45157) vadkörte válasza freemanone (#45150) üzenetére


vadkörte
addikt

Végülis csak annyi a baja, hogy elkészült és még ki is adták...

Pl egy "hiba", hogy nincs annyi RAM, amit ne zabálna fel. Az egy dolog, hogy volt barátnőm Galaxy Mini-jét és az én régi Ace-emet megfektette, kollégám S Advance-ét ma zsinórban egymás után 2x fagyasztotta le. A TW után az FB volt a második legnagyobb RAM zabáló.

A másik, hogy kikapcsolhatatlan. Nem mindenki akarja a legkissebb fingását is kiposztolni.
Ha kliens, akkor nálam az Atrium a nyerő. vagy böngésző.

Üdv. V. Körte

(#45158) #79335424 válasza Magga (#45147) üzenetére


#79335424
törölt tag

Update: Tévedtem. Van minden átirányításhoz hívókód. Akkor úgy néz ki, hogy megoldható. Én automatizálóval csinálnám, de találtam három alkalmazást, amik talán jók lehetnek.
Autocall Pro (ha jól értem, akkor ennél a "real" beállítás kell)
SchedCall
Call Schedule

(#45159) psg5 válasza LonGleY (#45133) üzenetére


psg5
veterán

Köszi! Csak ez a scanpet fizetős ha használni akarom és addig nem költenék ameddig nem biztos.

F.K.T.

(#45160) LonGleY válasza psg5 (#45159) üzenetére


LonGleY
veterán

Azért van a programnak ingyenes verziója is...

(#45161) psg5 válasza LonGleY (#45160) üzenetére


psg5
veterán

Az elég lebutított ha jól láttam, de tesztelem, hátha ami kell az használható benne, köszi!

F.K.T.

(#45162) Astrasattila


Astrasattila
tag

Köszönöm a válaszokat mindkettőtöknek! Végignézem az általatok ajánlott programokat, aztán remélem még dönteni is tudok. :)
Illetve egy másik kérdés is felmerült most bennem. Mivel soha nem telepítettem még semmit erre a telefonra, - csak kikapcsoltam minden általam felesleges szarnak ítélt dolgot-, ezért azt kérdezném, hogy van más módja a telepítésnek, minthogy az Áruházon keresztül - a kötelezően hozzácsatlakoztatott gmail címemmel- telepítsem, manuálisan? Egyszer már kipróbáltam telefonon keresztül a gmail szolgáltatást, és aztán nem tudtam kilépni belőle. Ez engem rohadtul idegesít. Ha nem vagyok elérhető, ne mutasson már a chat tétlennek. Ezért akarnám megkerülni a dolgot, hogy ne kelljen belépnem a fiókommal.

(#45163) LonGleY válasza Astrasattila (#45162) üzenetére


LonGleY
veterán

A Hangouts az, ami online-nak jelez téged. A megoldás: a kliensben kifejezetten kijelentkezel, utána az alkalmazáskezelőben letörlöd az esetleges frissítéseket a programról (ha régebbi készüléked van, akkor lehet, hogy a neve is visszaváltozik Talk-ra), majd ugyanott letiltod. Elvileg ez megoldja a problémád (ha chatelni akarsz, arra van egy csomó egyéb program, pl. Xabber). Tehát a gyári kliens független Play-től, tehát utóbbit teljesen nyugodtan tudod használni az acocuntoddal. Esetleg még a Google+ is letiltandó ezzel a mozdulattal.

[ Szerkesztve ]

(#45164) Astrasattila válasza LonGleY (#45163) üzenetére


Astrasattila
tag

Rendben, köszönöm szépen! Én nem akarok alapjáraton semmit üzemeltetni telefonon, ami állandó kapcsolatot akarna, vagy online működne ( GPS, csevegő, Facebook, időjárás, stb. ezek közül semmire nincs szükségem, ezért is tiltottam le ezeket a programokat, amennyire értek hozzá). Egyedül egy sima böngészőre van szükségem, ha eszembe jutna valami, de a szgép már nincs bekapcsolva, akkor megnézzem. Na meg a zenelejátszó kell. Tudom, minek akkor nekem okostelefon..csak mert ajándékba kaptam. :D Ha nekem kellett volna telefont vennem, még vártam volna vagy 10 évet. Nekem a telefon telefonálni kell. De ha már így alakult, minimálisan kihasználom a képességeit.

(#45165) #79335424 válasza Astrasattila (#45164) üzenetére


#79335424
törölt tag

Vigyázz! Így kezdődik, aztán kicsit mászkálsz a Play -en és nem érted, hogy eddig hogy tudtad élni az életed ilyen rendkívül hasznos alkalmazások nélkül. Onnan pedig már nincs megállás, csak amikor elfogy a ram, meg a tárhely. :D

(#45166) adrian94


adrian94
őstag

Az olyan videókhoz amihez kell Silverlight azokat hogy lehet megnézni tableten?

(#45167) LonGleY válasza adrian94 (#45166) üzenetére


LonGleY
veterán

Haha. :D TeamViewer-el.
A halott dolgokat nem kell erőltetni.

[ Szerkesztve ]

(#45168) Magga válasza #79335424 (#45158) üzenetére


Magga
aktív tag

Köszönöm szépen az ötleteket! Megnézem, amiket írtál...

(#45169) Astrasattila válasza #79335424 (#45165) üzenetére


Astrasattila
tag

Inkább maradok a PC-nél. Ott legalább már otthon érzem magam, nem 4"-ban nézem a "világot", hanem 24-ben, a hangminőség ég és föld a telefon és az 5.1 között! Egyedül Skype-ot használok, ami ilyen társalgási dolog. Szóval azt hiszem, nem fenyeget a modernkor vívmányainak a rabsága.
Pl. azt sem értem, miért van szükség alapból integrált Facebookra. Akár Androidon, akár Windows 8 alatt. 5 év múlva semmi értelme nem lesz, mert ott lesz mint az Iwiw-és társai szerintem. Aztán ott lesz egy felesleges dolog minden újratelepítésnél. Vagy ott a másik újdonság a "felhő alapú" tárolás. Soha nem bíznám személyes dolgaim egy ilyen tárhelyre. Honnan tudhatnám én, hogy ki tarja be a törvényeket és ki nem a távolból.Na, nem írok több nem idevaló információt, mert még valaki megbüntet.

(#45170) adrian94 válasza LonGleY (#45167) üzenetére


adrian94
őstag

Más nincs?

(#45171) LonGleY válasza adrian94 (#45170) üzenetére


LonGleY
veterán

Gondolhatod, hogy nem teljesen viccből írtam.
Lassan már a folyamatosan leépített Flash is problémás,
nemhogy egy ilyen még nagyobb kuladék, mint a Silverlight.

(#45172) adrian94 válasza LonGleY (#45171) üzenetére


adrian94
őstag

Eddig a flashel nem volt gond :)) de akkor nincs olyahn app amivel Silverlight os videók nézhetők?

(#45173) LonGleY válasza adrian94 (#45172) üzenetére


LonGleY
veterán

Na jó, akkor maradjunk az egyszerűen értelmezhető válaszoknál: nincs. És nem is lesz. Olyat tudsz legfeljebb, hogy az RTL saját appját használod - már ha az lenne a megnézendő videók forrása.

[ Szerkesztve ]

(#45174) #79335424 válasza adrian94 (#45172) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nincs. Ha érdekel a miértje, akkor kérdezd meg a Microsoftot! A Silverlight az ő találmányuk.

(#45175) #79335424 válasza Astrasattila (#45169) üzenetére


#79335424
törölt tag

Van benne igazság, de ilyen minden rendszerben előfordul. A FB kliensnek még a nyomait is sózom Androidon. Ugyanúgy, mint ahogy Winen az Internet Explorernek még az exe -fájlját is törlöm, hogy még véletlenül se tudjon elindulni. A felhőtár értelmezése is különböző. Én pontosan tudom, hogy ki és hogyan tárolja a dolgaimat, mivel az otthoni NAS -szerveremmel kommunikál a droid. A Gmail -ben igyekszem minél kevesebb személyes adatot tárolni és eddig a privát levelezésemhez tartozó címen sikerült a G+ -t is elkerülni. Pedig erőlködik.

[ Szerkesztve ]

(#45176) petipetya válasza vadkörte (#45157) üzenetére


petipetya
nagyúr

Pedig szerintem a fingásaim kiposztolása és annak versenyeztetése pár ismerőssel hasznosabb lenne, mint némelyik fotelállatvédő és foteljogvédő posztja.

"nincs rá lezsóidő"

(#45177) Astrasattila válasza #79335424 (#45175) üzenetére


Astrasattila
tag

Remélem nem lesz harag belőle, hogy PC-hez kapcsolódó dolgokat is írok ide. Én pl. a Windows 8.1-et is úgy használom, hogy már telepítés közben kikapcsolok minden felesleges dolgot, amit felkínál szinkronizáció címszó alatt.Aztán ha megtörtént a telepítés, akkor gépház, és na ott is írtok mindent, amit csak tudok. Nekem egy XP kellene 8.1 gyorsasággal. :DDD Böngészőm is úgy van beállítva, hogy ami nem feltétlen szükséges, az tiltva vagy törölve. Illetve ez minden feltett programomra igaz. Mindent hosszasan átnézek és beállítok, hogy a lehető legbiztonságosabban használhassam az internetet/számítógépet/programokat. Ugyanezt akarom elérni a telefonnal is. Ezért érdeklődtem ma egy másik fórumban itt PH-n belül Android-védelemről. Gmail dolgok ismerősek nekem is, de azt is sikerült beállítani. Viszont én marha egyszer összekapcsoltam a fiókom és a YouTube videocsatornát. Azóta se tudom elválasztani ( bár azóta ha jól rémlik felvásárolták, így talán nem is lehet). Mindenesetre bosszant, ha Gmailben vagyok és megnyitok egy YT videót, akkor egyből be vagyok jelentkezve (még ha egyetlen adatom is van feltüntetve YT-n, a nevem). Van aki azt mondja, ez már paranoia, de a tűzfalamban a paranoia mód alatt vagyok egy fokozattal, ami a biztonságos mód. Legalábbis ezzel nyugtatom magam, hogy nem vagyok paranoiás. :D

(#45178) #79335424 válasza Astrasattila (#45177) üzenetére


#79335424
törölt tag

Amikor a Google felvásárolta, akkor sejtettem, hogy ilyesmi lesz belőle. Ezért van egy Youtube -os Gmail fiókom, egy privát levelezős, egy, amihez az Androidos programok tartoznak (ez az összes droid eszközöm alapértelmezett fiókja) és egy, a mindenféle fórumos reghez és a spamgeneráló addmegazemailcímed -dologhoz. Természetesen arra kínosan ügyelek, hogy a fiókok között ne legyen semmilyen átjárás, szinkronizálás.

(#45179) Astrasattila válasza #79335424 (#45178) üzenetére


Astrasattila
tag

Nekem is van 4 címem, hasonló indíttatásból. Viszont a YT-ot benyeltem.
Mivel viszont nem szólok hozzá 1 videóhoz sem, így nem gáz, nem kapok hírleveleket meg ilyeneket, ezeket kikapcsoltam a fiókból. Viszont azt még megcsinálom, hogy csinálok Androidnak is egy címet. A kérdés már csak az akkor, ami már témába is vág :D, hogy az megoldható, hogy a programok a kamu címet használják , viszont a leveleim megnézhessem a privát levelezőmben?

(#45180) Laslow válasza petipetya (#45136) üzenetére


Laslow
senior tag

Köszönöm a segítséget.

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#45181) Bozek válasza vadkörte (#45157) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem fogja kiposztolni csak úgy magától a "fingásodat". Na meg a Messenger-ről volt szó, az nem is posztol semmit.
Azon meg ne csodálkozz, ha egy Samsung megfagy. :D Érdekes, hogy használom a hivatalos FB klienst és a Messenger-t is egy Sony-n, de eddig soha nem volt ilyen gondom vele.

(#45177) Astrasattila: Én a Win 8.1-et is kikapcsolnám a helyedbe. Annyira sz*r egy rendszer, hogy az már néha fáj.

(#45182) izomhod


izomhod
senior tag

sziasztok!

van olyan app, ami a véletlen kitörölt kontaktkat visszahozza? nem 1-2 db-ot, hanem mindet

(nem volt szinkronizálva és nem a megjelenítési beállítások miatt van)

köszi

[ Szerkesztve ]

(#45183) spiritex válasza Astrasattila (#45179) üzenetére


spiritex
veterán

Nálam is úgy van, hogy a Play-nek és a programoknak megadtam egy gmail fiókot, a K-9 levelezőben viszont lekérem IMAP-on a friss privát leveleim.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#45184) petipetya válasza izomhod (#45182) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ha ezek a kontaktokat a Gmail címtárba voltak mentve, akkor van megoldás:

- Lépj be a Gmail fiók webes felületére a számítógépen
- Válaszd ki a címtárat (bal felső sarokban Gmail felirat a nyíllal / címtár)
- Itt menj az egyebek / címtár visszaállítása menüt és válaszd ki a megfelelő időt, amikor még bent voltak a nevek a címtárban
- Nyomd meg a visszaállítás gombot

Ekkor a címtár visszaáll abba a korábbi állapotba, ahol még megvoltak az érintett nevek.

Ha viszont a telefon belső memóriájába vagy a sim-re voltak elmentve a nevek, akkor nincs megoldás.

"nincs rá lezsóidő"

(#45185) freemanone válasza LonGleY (#45152) üzenetére


freemanone
őstag

és (#45157) vadkörte: FB messenger nem egyenlő FB kliens. Sosem voltak közösek. Nem is szokott vele baj lenni. A kliens 1 kalap kaka. De nem összekeverendő. Köszönöm a sok segítséget, igazán hasznos tippeket kaptam! ;)

A másik meg hogy már megint ez a vájkálódás, hogy ki mit minek használ, ne akarjátok már megmondani, mert semmi közötök hozzá. Ha segíteni nem tudsz inkább maradj csendben, bölcsebb maradsz.

[ Szerkesztve ]

(#45186) #79335424 válasza Astrasattila (#45179) üzenetére


#79335424
törölt tag

Természetesen. Csak az a gusztustalan, hogy csak akkor tudod konfigolni, hogy mit szinkronizáljon, miután felvetted a fiókot a listára és bejelentkeztél. Viszont az alapértelmezett beállítása az, hogy mindent szinkronizál. Tehát mire kikapcsolnád, addigra már késő. Már nem is emlékszem, hogy mivel trükköztem meg. Talán fiókfelvétel előtt, az adathasználatnál kikapcsoltam, vagy manuálisra állítottam minden szinkron funkciót. Aztán felvettem a fiókot és kikapcsoltam benne a névjegyzék és egyéb szinkronokat és utána visszakapcsoltam a szinkronizálást. De lehet, hogy csak bénáztam és van tutibb megfejtés.

(#45187) O$zkł


O$zkł
aktív tag

Sziasztok
Van valamiféle olyan widget ami teljes képernyős google now-t csinál? Mert a sima search widget csak félig tölti ki a kijelzőt

"Be the change you want to see in the world"

(#45188) LonGleY válasza freemanone (#45185) üzenetére


LonGleY
veterán

Használj szar programokat, amik nem kapják meg az update-eket, befagynak, vacakolnak - a te dolgod. Még az is lehet, hogy jól működnek. De ha egyszer valaki a problémákról ír, akkor mit lehet tenni? Semmit. Esetleg alternatívák után nézni. Szóval érted, ragozhatnánk, de nehogymár egy offban közölt vélemény legyen a gáz, ha egyszer a kérdéses app programozói azok, akik nem elégítenek ki minden igényt.

[ Szerkesztve ]

(#45189) Bozek válasza LonGleY (#45188) üzenetére


Bozek
nagyúr

Sajnálni tudom azt az embert, aki még ad a véleményedre... A felhő sz*r, a Facebook sz*r, a 6-8 karakteres jelszavak sz*rok (tényleg, még lógsz a 8 karakteres feltörésével)...

(#45190) LonGleY válasza Bozek (#45189) üzenetére


LonGleY
veterán

Te használod a Messengert és más véleményen vagy? Semmi sem derült ki abból, amit írtál, csak hogy kötekvő kedvedben vagy.

[ Szerkesztve ]

(#45191) Bozek válasza LonGleY (#45190) üzenetére


Bozek
nagyúr

Írtam már fentebb a Messenger-ről (itt). Nekem gond nélkül működik, ahogy a hivatalos FB kliens is. Érdekes, hogy ami eddig bármire is írtad, hogy sz*r, nekem tökéletesen ment mindig. Pedig nem is csúcskategóriás telefonom van.

[ Szerkesztve ]

(#45192) LonGleY válasza Bozek (#45191) üzenetére


LonGleY
veterán

Örülj neki! freemanone gondjára reagáltam egy offal, te viszont kötekszel.

[ Szerkesztve ]

(#45193) freemanone válasza LonGleY (#45188) üzenetére


freemanone
őstag

Ezzel csak annyi a baj, hogy kissé repetatív és már unalmas olvasni. Követem a topikot, de csak ritkán szólok hozzá, viszont akárhányszor FB-ről van szó, elmondod a monológodat 1000 féle verzióban. Mindegy is, megoldottam a dolgot és már működik a push a messengerben.
ha valakit érdekel: Delete, cache+app, reboot, install, login = working.

(#45194) Bozek válasza LonGleY (#45192) üzenetére


Bozek
nagyúr

Örülök is. :)

Engem már kifejezetten idegesít, hogy lehúzol mindent, ami neked nem tetszik. Ha meg valakinek jól megy, akkor az biztos hülye... És szerintem nem vagyok egyedül vele.

(#45195) LonGleY válasza Bozek (#45194) üzenetére


LonGleY
veterán

Mi mindent? Sorold már fel légy oly szíves! Kínácsivá tettél... :]

Nekem ami eszembe jut: FB, Naked Browser, illetve a Runtastic
termékek önmarketingje. Az új browserek csigasága. Észbontó. :Đ

[ Szerkesztve ]

(#45196) Bozek válasza LonGleY (#45195) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nincs kedvem nagyon keresgetni, 1 találati oldal elég volt:
Osmand: "Tökre nem megbízható, csinál baromságokat"
GO Launcher: "0 forintot lehet, hogy tényleg ér a GO."

Ezen kívül meg a már említettek. Bár tény, hogy sokszor a szajkózás miatt hiszem azt, hogy megint valami újról beszélsz.

(#45197) LonGleY válasza Bozek (#45196) üzenetére


LonGleY
veterán

Mintha nem lennének igazak,
úgy írod. Még valami óhaj-sóhaj?

[ Szerkesztve ]

(#45198) oncsi


oncsi
őstag

Már többször kérdeztem, eredménytelenűl
Tehát kellene egy app, ami a TAB (Note10.1) kijelzöjének a színhómérsékletét lehet módósítani.

http://kepfeltoltes.hu/view/140218/DSC_0019_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Kèt gép agymàs mellet . A zöldesbb a Note, a másik a TAB 10.1

[ Szerkesztve ]

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#45199) dongasre


dongasre
tag

Sziasztok!
Kiadáskontroll programot keresek. Fontos hogy egyszer kelljen megvásárolni és utána ne kérjen havi díjat.
Mert találtam olyat, amit havonta kell fizetni.
Előre is kösz:)

SM s21+

(#45200) LonGleY válasza dongasre (#45199) üzenetére


LonGleY
veterán

Itt egy lista róluk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.