Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44051) atosan


atosan
addikt

Sziasztok,
Melyiknek lehet hinni? A NotiSysinfo és a picuriram appok mindig 50-80 megával kevesebb szabad ramot mutatanak, mint a beállítások/futó alkalmazások.
Előre is köszi a segítséget :R

Maine coon

(#44052) petipetya


petipetya
nagyúr

Ismertek olyan módszert, amivel androidos alkalmazást lehet készíteni a CIB weboldalának ATM kereső részéből?

vagy

Illetve van egy olyan link itt, hogy "GPS koordináták (POI adatbázisok". Ezt be lehet valahogyan importálni a Google Térképbe?

Hm, van itt egy Google Earth változat, ott ezt írják a letöltött fájlt. Ezt meglesem:
1 Csomagolja ki a letöltött állományt.
2 Szükség esetén töltse le, és telepítse a Google Earth ingyenes szoftvert innen:
http://earth.google.com/.
3 Nyissa meg a kiválaszott .kml állományt.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#44053) petipetya válasza petipetya (#44052) üzenetére


petipetya
nagyúr

Telepítettem a gépre a Google Earth-t, és ebben meg is tudtam nyitni ezt az ATM adatbázist. A Helyek / ideiglenes Helyek alatt található.

Be vagyok jelentkezve a Gmail címemmel, és már csak azt kellene kitalálni, hogyan lehet ezt szinkronizálni a telóval, amin szintén van Google Earth és Google Maps.

Update:
Közben a gépen találtam egy megosztás menüt, és elküldtem magamnak emailben az ATM adatbázist. A telón erre bökve egyből megnyílt a Google Earth-ben.

Már csak azt kell kitalálni, hogy:
- lehet-e állandósítani, hogy ne kelljen mindig rábökni?
- lehet-e tömegközlekedési vagy gyalogos navigációt indítani egyes ATM-hez a Google Maps keretén belül?

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#44054) #79335424 válasza gipsztigris (#44049) üzenetére


#79335424
törölt tag

Most PC -n vagyok, de később megnézem neked. Ha már Dolphin -t használsz, nézd meg a LastPass -t! Pc -n pl. Firefox -hoz van ingyenes beépülő. Androidon elvileg fizetős, de ha esetleg bejön, akkor majd írom a trükköt (nem warez).

(#44055) slice14


slice14
veterán

Hali

Mivel KitKat alatt nem tudom SMS Backup+ al visszaállítani az sms-eket, ezért jó volna egy alternatíva. Fontos volna hogy felhőbe mentsen és vissza is tudja állítani.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#44056) petipetya válasza slice14 (#44055) üzenetére


petipetya
nagyúr

(#44057) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Sziasztok,

Egy olyan alkalmazást keresek, mely hasonló a

Circle launcher widgetjéhez.

A lényeg, hogy csoportosíthassam a képernyőn lévő ikonokat és ha rányomok a könyvtárra animáltan ugorjanak fel a benne lévő ikonok

Erre tud valaki valamit?Launchert nem szeretnék váltani.

Előre is köszönöm mindenkinek.

(#44058) ollie válasza Jumbozorz (#44057) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Amit belinkeltél, miért nem jó?

[ Szerkesztve ]

***

(#44059) galaxys80


galaxys80
veterán

A Flipster,Friendcaster,Atrium hármasból melyik a legjobb FB app.
Egy gyengébb tabletre kellene, így lényeges az erőforrás igény is.

(#44060) Jumbozorz válasza ollie (#44058) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Jelenleg a nova launchert használom és nem szeretném lecserélni.

(#44061) LonGleY válasza Jumbozorz (#44060) üzenetére


LonGleY
veterán

Akkor így jártál. Én nem is ismerek olyat, hogy animált widget (csak a kifejezetten animált launcherek sajátjait, pl. a TSF Shell-nél, de ott megvan alá a rendermotor).

Meg gondold el, a normál launchernél meg kell adnod a widget főképernyőn való elhelyezkedését, méretét. Mikor egy ilyen mappát kinyitsz, változna a méret is a tartalmától függően, ezért tehát egész képernyőre kéne beállítani widgetet. Ha bármi mást is akarnál azon a képernyőn használni, akkor egymást fedő widgeteket kellene alkalmaznod. Gondolod, intelligensen kezeli a launcher, hogy épp melyikre kattintasz, és melyik van felül? Áh, felejtő.

Ha profi launchert szeretnél, akkor adja magát az egyetlen opció: rakj fel olyat. A Nova és az Apex csak a klasszikus launcherek sorát bővítik, semmi több. Érdemes mással is kísérletezni, vannak profibb, speciálisabb megoldások is.

[ Szerkesztve ]

(#44062) DonMarco válasza gipsztigris (#44049) üzenetére


DonMarco
aktív tag

Üdv ! Talán azért nem mert az "Adatvédelem és személyes adatok" menüben a "Privát mód" be van kapcsolva ! Nálam ezért nem kinálta fel a jelszavak mentését a böngésző. :)

(#44063) Jumbozorz válasza LonGleY (#44061) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Köszönöm szépen:)

(#44064) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Leszedtem a circle launcher free verzióját kváncsiságból. És widget formájában mukodik a program, nem launcher formájában. Szóval pontosan az amit akarok!!:)

(#44065) #41133696


#41133696
törölt tag

Telefonon kikapcsoltam a Greenify automatikus hibernálási funkcióját, mert a TuneIn Rádió PRO - t kiiktatja amint a kijelző kialszik így aztán nehéz volt vele menet közben zenét hallgatni :-) Nincs valami fehér listája? :-)

(#44066) ollie válasza Jumbozorz (#44064) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, nekem is pont ez jött le az app leírásából, és ezért nem értettem, hogy miért nem jó neked.

***

(#44067) gipsztigris válasza DonMarco (#44062) üzenetére


gipsztigris
addikt

Sajnos nálam felajánlja és miután rábökök, hogy igen, bezáródik az ablak és nem történik semmi. :)....Jaa! Privát mód nincs bekapcsolva.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#44068) DonMarco válasza gipsztigris (#44067) üzenetére


DonMarco
aktív tag

Akkor passz :( Adat törlés,talán egy újra telepítés ? stb.. (Nálam a 10.2.3 verzió fut) De asszem ez a legújabb most.

[ Szerkesztve ]

(#44069) raziel01


raziel01
veterán

(#44070) oliwire


oliwire
őstag

Sziasztok!
Van egy Sony Xperia SP-m. Az Xperiáknál szokás, hogy töltéskor világít a LED jelzés, mégpedig úgy, hogy 0-14%-ig piros, 15-89%-ig narancs, 90-100% zöld. Meg lehetne-e valahogy oldani, hogy csak 100%-on legyen zöld? Van root, gravitybox fent van, de ebben nem találtam ilyen lehetőséget. Ki mit tudna segíteni? Ajánlották a Lightflow-ot, de azzal csak lezárt képernyővel volt narancssárga 90-100% között, mikor felébresztettem a telefont, akkor átváltott zöldre. Csak én néztem el valamit, meg lehetne oldani? Vagy esetleg valami mással?

(#44071) air válasza #41133696 (#44065) üzenetére


air
nagyúr

Ha nem adod hozzá a hibernálandó alkalmazásokhoz, akkor nem fogja hibernálni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#44072) fdisk


fdisk
őstag

Hogy mik vannak! :DDD
Sexy Big Boobs - Interactive

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#44073) BuricsJ válasza Jumbozorz (#44064) üzenetére


BuricsJ
tag

Ha csak zárolt képernyőn is elegendő a "körös" funkció alkalmazás indításra, akkor javaslom a Start -t

Józsi

(#44074) #79335424 válasza gipsztigris (#44067) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem találok rá utalást, ami segíthetne. Elég régóta használom a Dolphin -t, de a jelszavakat nálam a LastPass addon kezeli, egyik böngészőmben sincs mentve.

(#44075) gipsztigris válasza DonMarco (#44068) üzenetére


gipsztigris
addikt

Ezt tettem! :) Ujratelepitettem és most jó. Még egy kérdés. Dolphinnal be vagyok jelentkezve a gugli fiókomba. A PC-s Chrome kedvenceket hogy tudom áthozni a Dolphinra?

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#44076) Koga777 válasza Illusion1010 (#44021) üzenetére


Koga777
tag

Én erre a My Purchases-t használom.

Amit a közvélemény akar, azt „politikailag irreális”-nak szokás nevezni. Magyarra fordítva ez annyit tesz, hogy a hatalom és kiváltságok birtokosai ellene vannak.

(#44077) #79335424 válasza gipsztigris (#44075) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én úgy tudom, hogy csak a gyári böngészőhöz van API az ilyen adatok kiolvasására.

(#44078) €uro


€uro
őstag

Sziasztok!

Olyan android alkalmazást keresek, amivel a telefonáláson kívül ideiglenesen letiltható minden funkció a telefonon.

Gyakorlatilag azt szeretném, hogy úgy adhassam oda a telefont valakinek telefonálás céljából, hogy mellette ne tudja böngészni a híváslistámat, az sms-eimet és egyéb dolgokat a telefonon. Csak azt szeretném számára engedélyezni, hogy telefonálhasson - max. még a telefonkönyvet használhatja.

Találkoztatok már ilyen programmal? Egyáltalán van rá lehetőség, hogy tiltsuk a híváslista vagy az sms ez irányú elérhetőségét?

(A Sony Xperia S mobil root-olva van.)

(#44079) air válasza €uro (#44078) üzenetére


air
nagyúr

App lock

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#44080) 7Sony7 válasza atosan (#44051) üzenetére


7Sony7
addikt

Egyszer én is kérdeztem hasonlót. Azt a választ kaptam, hogy a külsős pontosabb,mert a gyári nem mutat mindent.

-

(#44081) gipsztigris válasza #79335424 (#44077) üzenetére


gipsztigris
addikt

Nekem az is jó lenne, mert a gyári böngészőből van lehetőség importálásra a Dolphinba.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#44082) aicon válasza petipetya (#44053) üzenetére


aicon
senior tag

Ez sokkal egyszerűbb: [link]

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#44083) #79335424 válasza gipsztigris (#44081) üzenetére


#79335424
törölt tag

Pont ezért van lehetőség a Dolphinban is importálni a gyáriból. De ha csak a gyáriból tudja kiolvasni az Android, akkor az neked nem lehet jó, mivel neked a Chrome -ból kéne kiolvasni. Egyébként nem értem, hogy miért nincs erre böngészők között átjárható megoldás. Egyszer kibányásztam 3 böngészőből ezeket az adatokat. Mindhárom a maga könyvtárszerkezetében, egy-egy SQLITE adatbázisban tárolja ezeket. Az adatbázisok nem csereszabatosak, de nem hiszem el, hogy ne lehetne erre egy programot írni, ami ismeri a böngészők adatbázisainak elérési útjait és konvertálni tudna közöttük.

[ Szerkesztve ]

(#44084) atosan válasza 7Sony7 (#44080) üzenetére


atosan
addikt

Köszi :R

Maine coon

(#44085) gipsztigris válasza #79335424 (#44083) üzenetére


gipsztigris
addikt

Félre volt az értés részemről. :) Úgy értettem, hogy a PC-s Chrome csak a gyári böngészővel "kommunikál. Ezért gondoltam, hogy először a gyári, majd gyáriból dolphin.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#44086) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Enhanced SMS & Caller ID+ program, ma kb 17 óráig működött, utána az istennek sem tudtam működésre bírni!
Korábbi verzió sem megy!

Van valakinek tippje, h mi a k.rva anyja van??

Esetleg más felolvasó tipp? (Név és SMS)

(#44087) Baku válasza fdisk (#44072) üzenetére


Baku
aktív tag

Csöcsfék nélkül érdekesebb, és izgalmasabb lenne.... :) :DD :B :K

(#44088) xSide válasza galaxys80 (#44059) üzenetére


xSide
őstag

Flipster részemről felejtős, anno megvettem a pro verziót amit a készítő törölt a sok warez miatt. Csak appon belül lehet megvenni már. Reklamáltam, nuku pénz vissza!
Friendcaster bevált, ajánlom. Atrium más tészta, viszont megy az üzenet része:)
Jut eszembe, a hivatafos fb app is tud messenger telepítése nélkül üzeneteket kezelni:)

(#44089) Illusion1010


Illusion1010
senior tag

Hogy lehetne azt megoldani, hogy a böngésző ikonra bökve wifin az Opera Classic induljon el, mobilneten pedig az Opera Mini?

Tasker vagy erobot tud ilyesmit?

(#44090) mindemo


mindemo
csendes tag

valaki ajánlhatna egy jó sound recorder progit, ami nem szakadozva veszi fel a felvenni kívánt "eseményt". eddig sok progit kipróbáltam, de mindegyik hasonló módon mentette el a dolgokat.

(#44091) #79335424 válasza Illusion1010 (#44089) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem állítom, hogy az utolsó részletig kidolgozott tervem van rá, de végiggondolva az E-Robot lehetőségeit, szerintem megvalósítható.

(#44092) Illusion1010 válasza #79335424 (#44091) üzenetére


Illusion1010
senior tag

:R
Holnap nekiállok utánaolvasgatni.

(#44093) wardemi válasza Illusion1010 (#44089) üzenetére


wardemi
senior tag

Taskerrel megoldható. Csinálsz egy scene-t pl mikor rákattintasz megnézed van e aktív wifi kapcsolat, ha van futtatod azt ha nincs futtatod a másikat :).

E-robotot nem ismerem :)

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#44094) #79335424 válasza Illusion1010 (#44092) üzenetére


#79335424
törölt tag

Megcsináltam. Síma ügy. Tesztelve. :)

(#44095) Illusion1010 válasza #79335424 (#44094) üzenetére


Illusion1010
senior tag

(#44093) wardemi Köszönöm :R

(#44094) Somatom Köszönöm. Leírnád lépésről lépésre ha megkérlek? :B

(#44096) #79335424 válasza Illusion1010 (#44095) üzenetére


#79335424
törölt tag

Persze, de nem itt. Mindjárt leírom neked a E-Robot topikban, mert sztem ott a helye.

(#44097) Illusion1010 válasza #79335424 (#44096) üzenetére


Illusion1010
senior tag

ok :R

[ Szerkesztve ]

(#44098) vj0c1


vj0c1
aktív tag

Sziasztok!

Meg tudná mondani nekem valaki, hogy ha gépen már elolvastam egy facebook messengerre kapott üzenetet, akkor a telefon miért jelzi még olvasatlannak lezárt képernyő alatt?
Galaxy S3am van.
Tudom, ki lehet kapcsolni telefonon a wifit, vagy a mobilnetet, de engem érdekelne miért van ez.
Köszi előre is!

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#44099) bostone


bostone
addikt

Egy kedves barátom most ismerkedik az android rendszerrel és talán tetszik neki, de a készülék alapértelmezésben hívásfogadásra az "elhúzós" módot használja. Tudnátok ajánlani olyan alkalmazást, ami érintésre reagál és közben megjelenik a tárcsázó billentyűzet? Ha lehet többet, ja és csak ingyenes jöhet szóba. Előre is köszönöm!

(#44100) drmotto


drmotto
őstag

Google Asszisztenssel kapcsoltban tudna valaki segíteni?
Korábban kikapcsoltam egy csomó kártyát, és most szeretnék párat visszakapcsolni, de nem találok erre lehetőséget.
Lehet valahogy alaphelyzetbe állítani?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.